Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zassijt0

zassijt0

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1879
  • Znaleziska 1255
  • Mikroblog 624
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 10

1398

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: wczoraj, 07:56:50
  • 158
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
zassijt0
zassijt0 1 godz. i 23 min temu via Android
  • 0
@Franciszek_Morawiec: pewnie ma 12 domów
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
7 godz. i 46 min temu
  • 1119
Maszyna w kołchozie już się rozgrzewa? Gotowy zarobić zawrotne 4000?
A lekarz nawet nie musiał przyjść na dyżur, a i tak mu zapłacą i to z twoich pieniędzy xD.

#kolchoz #praca #lekarz #lekarz100k #krajzkartonu #polska
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zassijt0
zassijt0 4 godz. i 59 min temu via Android
  • 369
@PrzodownikPracyZaGrosze: lekarz kradnie z NFZ wiecej podczas dwojeczki niz kołchoźnik przez miesiąc zarabia
  • Odpowiedz
zassijt0
zassijt0 3 godz. i 16 min temu via Android
  • 2
@BenAli: ameby bez szkoły nadal nie widzą na czym polega wał
  • Odpowiedz

225

Praca i odprawa nie dla Polaka. 3M przenosi się do Indii?

Praca i odprawa nie dla Polaka. 3M przenosi się do Indii?

Dotarły sygnały od pracowników wrocławskiego 3M o tym, że koncern próbuje przenieść ich do firmy Genpact, zewnętrznego dostawcy usług outsourcingowych. Jak twierdzą, ma to być sposób na uniknięcie wypłaty odpraw.

Kowal13
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 19 godz. i 25 min temu
  • 39
  • #
    afera
  • #
    wroclaw
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
zassijt0
zassijt0 4 godz. i 46 min temu via Android
  • 34
@Loloman: długoterminowo nie, wracają skundleni z podwinietymi ogonami po jakimś czasie

180

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Kardynał Stanisław Dziwisz od niemal dekady pozostaje na emeryturze, jednak jego codzienne życie niewiele przypomina spo

Sopel74
z
o2.pl
dodany: 19 godz. i 35 min temu
  • 27
  • #
    polska
  • #
    kler
zassijt0
zassijt0 4 godz. i 47 min temu via Android
  • 7
Skromne życie, skromna dusza
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1340

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Lekarze zarabiający ponad 1mln na NFZ doganiają czołówkę światowych przywódców pod względem zarobków. Niektórzy mogliby zająć w tym rankingu całkiem zaszczytne miejsce,np. lekarz zarabiający 1,6mln, czyli więcej niż Donald Trump

boboliwo
z
politicalsalaries.com
dodany: 20 godz. i 6 min temu
  • 147
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    pieniadze
zassijt0
zassijt0 5 godz. i 5 min temu via Android
  • 3
Zwykłe złodziejstwo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
14 godz. i 48 min temu
  • 543
Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publicznych pieniędzy, w 5 godzin zarobi tyle co przeciętny chłop u janusza w kołchozie czy innym korpo przez miesiąc. Oskar ma mame i tate konowała, którzy już od urodzenia trzymali mu miejsce na oddziale. On płaci 10% podatku na B2B a areczek w kołchozie u janusza co najmniej 30% oddaje ze swojego 5k na oskiego konowała, żeby ten mógł dalej pasożytować na
santa-maria-de-la-rosa - Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publi...

źródło: koalicja_obywatelska

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zassijt0
zassijt0 12 godz. i 40 min temu via Android
  • 0
@santa-maria-de-la-rosa: to jest taka kraina przypudrowana aby nie było widać wągrów z bloku wschodniego
  • Odpowiedz

360

Anglia: Urzędnicy zakazują symboli narodowych, by 'nie irytować migrantów!

Anglia: Urzędnicy zakazują symboli narodowych, by 'nie irytować migrantów!

Wielka Brytania staje się areną bezprecedensowego sporu o symbole narodowe w trakcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Kilka angielskich councili wydało surowy zakaz wieszania flag Anglii na mieniu publicznym, argumentując to względami bezpieczeństwa oraz chęcią zachowania 'spójności społecznej'.

enterprize
z
polemi.co.uk
dodany: 13 godz. i 1 min temu
  • 65
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    ubogacaniekulturowe
  • #
    lewackalogika
  • #
    polityka
zassijt0
zassijt0 12 godz. i 44 min temu via Android
  • 5
Ale klocka można?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

217

Szpital ma problem z płynnością finansową. Brakuje na wypłaty

Szpital ma problem z płynnością finansową. Brakuje na wypłaty

Prezydent Bytomia przyznał, że Szpital Specjalistyczny nr 1 stracił płynność finansową. Obecnie występują opóźnienia w wypłatach dla pracowników na kontraktach i zleceniach oraz w opłatach dla dostawców zewnętrznych.

VoxClamantisInDeserto
z
tvn24.pl
dodany: 17 godz. i 5 min temu
  • 42
  • #
    polska
  • #
    bytom
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    wydarzenia
zassijt0
zassijt0 12 godz. i 47 min temu via Android
  • 3
Rozkład jazdy z kono
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

243

Dziura budżetowa przekroczyła 100 mld zł. Resort pokazał dokładne dane

Dziura budżetowa przekroczyła 100 mld zł. Resort pokazał dokładne dane

Deficyt budżetu po maju przekroczył 100 mld zł - wynika z szacunków Ministerstwa Finansów. W miesiąc wzrósł o prawie 19 mld zł.

VoxClamantisInDeserto
z
businessinsider.com.pl
dodany: 17 godz. i 9 min temu
  • 57
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
zassijt0
zassijt0 12 godz. i 48 min temu via Android
  • 21
Konowały wygrały
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

376

Przyszłoroczny plan NFZ z dziurą na 21 mld zł. Za brak pieniędzy zapłacą pacjenc

Przyszłoroczny plan NFZ z dziurą na 21 mld zł. Za brak pieniędzy zapłacą pacjenc

Do końca tego roku w budżecie NFZ zabraknie 16 mld zł, a w przyszłym luka wzrośnie o kolejne 21 mld zł

tomasztomasz1234
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 14 godz. i 17 min temu
  • 55
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    nfz
zassijt0
zassijt0 12 godz. i 50 min temu via Android
  • 11
Niczego k---a nie brakuje. To tylko pijawką brakuje, ciągle głodne d---o z pieniędzy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1222

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Zbigniew Wygoda - lekarz, radny miasta Gliwice. Łączny dochod z działalności lekarskiej ~ 1,024,636 PN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 14 godz. i 38 min temu
  • 77
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
zassijt0
zassijt0 14 godz. i 23 min temu via Android
  • 15
Rozkład jazdy?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zassijt0
zassijt0 12 godz. i 53 min temu via Android
  • 5
@dr_Batman: doktor tachograf
JimmyF_
JimmyF_
JimmyF_
18 godz. i 19 min temu
  • 151
#dupeczkizprzypadku #slodkijezu #tyleczki #alpy
JimmyF_ - #dupeczkizprzypadku #slodkijezu #tyleczki #alpy

źródło: 1000008848

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zassijt0
zassijt0 14 godz. i 20 min temu via Android
  • 1
@JimmyF_: usuńcie ja i będzie piękny widok
  • Odpowiedz
zassijt0
zassijt0 13 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 1
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: piękne, od razu lepiej
  • Odpowiedz

996

Doniesienia o lekarzu milionerze. NFZ wszczyna kontrolę w szpitalu w Warszawie

Doniesienia o lekarzu milionerze. NFZ wszczyna kontrolę w szpitalu w Warszawie

Departament Kontroli Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia wszczął w poniedziałek kontrolę w Warszawskim Szpitalu Południowym - dowiedziała się Wirtualna Polska. To reakcja funduszu na doniesienia medialne o pracy koordynatora SOR w tym szpitalu, lekarza Dawida Kacprzyka, który jest również warszawsk

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21 godz. i 38 min temu
  • 63
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    afera
zassijt0
zassijt0 18 godz. i 32 min temu via Android
  • 63
Chyba kontrole w całej Polsce?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zassijt0
zassijt0 13 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@miszczumsc: co się okazało?

898

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin. Wychodzi ponad 13 godzin dziennie, codziennie bez urlopów i świąt ;D A to bez prywatnego gabinetu gdzie może bez kasy fiskalnej działa i jeszcze więcej ciągnie...

yetix
z
facebook.com
dodany: 15 godz. i 2 min temu
  • 60
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
zassijt0
zassijt0 14 godz. i 22 min temu via Android
  • 17
Rozkład jazdy?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3835

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 22 godz. i 29 min temu
  • 285
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
zassijt0
zassijt0 14 godz. i 28 min temu via Android
  • 13
Czekam na partie która jako glowny filar swojego programu bedzie miała ogarnięcie stajni Augiasza i zaprwniam was że nagłe niekiedy nfz beddie mial duzo. Po prostu zatka się sito prze które przelatuja w ilościach hurtowych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zassijt0
zassijt0 14 godz. i 27 min temu via Android
  • 0
@pepepanpatryk: wtedy powiemy niech spierdlaja za granicę?
zassijt0
zassijt0 14 godz. i 26 min temu via Android
  • 11
@xpear: niezbepieczne ale bezpieczne dla lekarza i jego 13 mieszkań
zassijt0
zassijt0 14 godz. i 24 min temu via Android
  • -3
@Cozwykopem: z-----ł bym w ryj i zapytał czy spi i sni

3782

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: wczoraj, 06:43:11
  • 394
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
zassijt0
zassijt0 19 godz. i 40 min temu via Android
  • 3
Zwykle hamy ze szkołą chytre na kasę. Hipokrates? A kto to jest?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

53

Gorszy iPhone w Europie i AI tylko dla Amerykanów - TechWeek

Gorszy iPhone w Europie i AI tylko dla Amerykanów - TechWeek

Gorszy iPhone w Europie i AI tylko dla Amerykanów - TechWeek

ksap
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 20:11:22
  • 9
  • #
    technologia
  • #
    youtube
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
zassijt0
zassijt0 przedwczoraj, 21:30:35 via Android
  • -4
A n a logowo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
przedwczoraj, 15:19:23
  • 1227
Jak mówiłem że są lekarze co masowo skupują mieszkania i mają ich po kilkanaście to na wykopie mówili mi że trolluje, że to tylko jeden 1% lekarzy. A tutaj zwykły lekarz xD 7 lat doświadczenia. Zarobki w rok milion złotych. Takich asów są tysiące. Wyhodowani na naszym garbie. A zwykły człowiek po studiach inżynier desperacko liczy pieniądze czy mu na wkład własny do kredytu starczy… ten kraj to wschodnie standardy, rozkradany na
kondor20zglos_sie - Jak mówiłem że są lekarze co masowo skupują mieszkania i mają ich...

źródło: IMG_6133

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zassijt0
zassijt0 przedwczoraj, 16:43:25 via Android
  • 22
@FFFFUUUU: nie z państwowych tylko z narodowego funduszu zdrowia czyli my płacimy w składkach ciraz wyższych
  • Odpowiedz
zassijt0
zassijt0 przedwczoraj, 17:31:19 via Android
  • 1
@kondor_20_zglos_sie: możliwe że nawet gorzej. Mógłby nasikać na twarz i przekupić Cie tygodniówka abyś nikomu nic nie powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz

979

Dublet Intereuropol w Le Mans

Dublet Intereuropol w Le Mans

Polski zespół poraz kolejny wygrał 24 godziny wyścig Le Mans w klasie LMP2 kończąc zmagania na dwóch pierwszych miejscach. Polak Jakub Smiechowski stał się w ten sposób 3 krotnym zwycięzca Le Mans

tumialemdaclogin
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 14:08:11
  • 36
  • #
    lemans
  • #
    wec
  • #
    f1
  • #
    sport
zassijt0
zassijt0 przedwczoraj, 14:31:53 via Android
  • 2
Gratuluję
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

real_scoria
real_scoria
przedwczoraj, 10:11:40
  • 62
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.

Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD

O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zassijt0
zassijt0 przedwczoraj, 13:42:37 via Android
  • 0
@BoleKk87: tez jestem i placi mu nfz :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • data ssuckinger
  • Operator symulacji

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 28.08.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 21.11.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking