Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
andr11u
andr11u

andr11u

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5655
  • Znaleziska 2075
  • Mikroblog 3580
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16

1205

Lekarz rodzinny z Bolesławca zarobił 970 tys. zł w rok

Lekarz rodzinny z Bolesławca zarobił 970 tys. zł w rok

Andrzej Żuk - lekarz, radny miasta Bolesławiec Dochód z działalności lekarskiej (medycyna rodzinna) 969,570.11 PLN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 20:02:35
  • 42
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
  • #
    zarobki
  • #
    medycyna
andr11u
andr11u
andr11u 20.06.2026, 18:59:27 via Wykop
  • -1
Nie no to są jakieś jaja nawet rodzinny co w sumie to kompletnie nic nie robi tylko wypisze skierownie / ketonal / ibuprom / syrop na kaszel (wybierz losowo 1) taką kasę trzepie. Jak ja bym chciał rozwalić tę mafię lekarską
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

enten
enten
enten
19.06.2026, 10:39:34
  • 28
Nie boicie się, że jak przegniecie pałkę z tą nagonką to lekarze się skrzykną i urządzą jakiś strajk?
Tak solidarnie, wszyscy na raz - bo są zgraną grupą zawodową, która potrafi bronic swoich interesów w przeciwieństwie do #programista15k który zawsze podkopuje jeden drugiego.
I co wtedy będzie? Wszystkie szpitale staną, a nawet placówki prywatne. Lekarze są zarobieni. To oni są rentierami #nieruchomosci. Poradzą sobie bez dochodów przez miesiąc, może
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andr11u
andr11u
andr11u 19.06.2026, 12:12:13 via Wykop
  • 14
@enten: nie zrobią strajku bo są zbyt pazerni. Zagotują się ze złości jakby im 100k za spanie na dyżurze przez miesiąc przeszło bokiem.

U mnie w powiatowym w szpitalu z 1/4 - 1/3 załogi to już ukraińcy, a w przychodni spokojnie 1/2.
  • Odpowiedz

3

Jakie kompetencje i zawody zapewniają dziś najwyższe zarobki w IT?

Jakie kompetencje i zawody zapewniają dziś najwyższe zarobki w IT?

W erze AI i automatyzacji o bezpieczeństwie zawodowym coraz rzadziej decyduje sam dyplom, a coraz częściej zestaw praktycznych kompetencji. Najwyższe wynagrodzenia oferują dziś cyberbezpieczeństwo, analiza danych oraz technologie chmurowe i DevOps. Doświadczeni specjaliści mogą zarabiać nawet 45k zł

capre
z
itwiz.pl
dodany: 19.06.2026, 09:41:03
  • 2
  • #
    praca
  • #
    pracait
  • #
    korposwiat
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
andr11u
andr11u
andr11u 19.06.2026, 11:58:26 via Wykop
  • 6
45k xd. Tyle to ma lekarz za 4 spanka na dyżurze, a ilość nauki podobna.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
18.06.2026, 14:18:29
  • 0
#tibia
no patykarze, cieszcie się, bo macie czas max to wtorku ( ͡º ͜ʖ͡º)
WscieklyIRozjuszonyManlet - #tibia 
no patykarze, cieszcie się, bo macie czas max to ...

źródło: {2A1EB9FE-6273-4D1C-860D-BFB5070AB828}

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andr11u
andr11u
andr11u 18.06.2026, 14:35:13 via Wykop
  • 4
@WscieklyIRozjuszonyManlet: znając hansa to patykarza jeszcze zbuffują. Reszta do nerfa
  • Odpowiedz

2904

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli gromadzić dane o zarobkach lekarzy na podstawie numerów PESEL. Celem jest zwiększenie przejrzystości wynagrodzeń w ochronie zdrowia i skuteczniejszy nadzór nad wydatkami publicznymi. RMF FM informuje, że Naczelna Rada Lekarska apeluje o spotkanie z premiere

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: 17.06.2026, 08:22:14
  • 452
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
andr11u
andr11u
andr11u 17.06.2026, 20:01:22 via Wykop
  • 3
@ggs-hg: na sprzęt nie będzie, bo wszystko rozebane na porsche, apartamenty, wille, rolexy. Będzie za to "państwo dej lekarzowi na sprzęt. My się uczyli, my chcieć ratować życia nawet za darmo". Wtedy cd. krojenia podatnika 300zł/5min za recepte na sprzęcie za który podatnik mu zapłacił xD

Niech to AI już przejmie wszystko i niech takie pasożyty wuj strzeli
Cineczeq
Cineczeq
15.06.2026, 12:49:42
  • 8
#tibia W ramach nudy wpadłem na pomysł zrobienia fizycznego bota na auto heal/mana czy afk runki w depo. Wszytsko na arduino więc nic nie będzie na komputerze zainstalowane. Kamerka skierowana na ekran będzie czytać pasek zdrowia/many i dzięki Pythonowi jak na ekranie pasek zielony albo niebieski spadnie o x% to poruszy serwem i wciśnie odpowiednie klawisze manualnie. Inżynierem się jest a nie bywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°
Cineczeq - #tibia W ramach nudy wpadłem na pomysł zrobienia fizycznego bota na auto h...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andr11u
andr11u
andr11u 16.06.2026, 19:56:45 via Wykop
  • 0
@Cineczeq: kojarzę, że niszowo działa jakiś bot (bodajże nazywa się r-bot) mający software mod i hardware mod. Ten drugi musi działać na drugiej maszynie, żeby być w pełni odseparowany. Stosuje kamerą screen capture i OCR i wysyła polecenia do 1 kompa z tibią. Cena jednak zaporowa, bo coś w stylu sam zakup softu to ~5k tc + 2,5k tc za miesiąc używania. Gdzieś słyszałem, że poleciało trochę deletów ale tylko
  • Odpowiedz

862

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Wychodzi na to, że ten lekarz właściwie w ogóle nie śpi - uznała Joanna Wicha z Nowej Lewicy. Mowa o 28-letnim Dawidzie Kacprzyku z Warszawy, który w rok zarobił 1,6 mln zł.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 14.06.2026, 09:50:38
  • 93
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    sor
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
andr11u
andr11u
andr11u 15.06.2026, 05:34:42 via Wykop
  • 1
@Jariii: ale jak to przecież narzucone limity to z automatu wysoka jakość tych lekarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio mnie lekarz chciał leczyć tym lekiem, który wyszedł w antybiogramie, że bakteria jest na niego w pełni odporna. Po moim 3 krotnym pytaniu czy na pewno "bo jest tu napisane.." wkurzył się i do mnie "pan jest lekarzem czy ja!?". Poszedłem oczywiście prywatnie i opowiadam sytuację drugiemu
andr11u
andr11u
andr11u 15.06.2026, 09:00:19 via Wykop
  • 0
@Jariii: używałem wszystko fajnie wyjaśnił nie to co burczące pod nosem konowały. Po receptę trzeba jednak iść do konowała, by skasował 300zł. Ot na milionowe wypłaty dla nich ktoś robić musi (╥﹏╥)
ViaticPapa2137
ViaticPapa2137
ViaticPapa2137
14.06.2026, 13:22:03
  • 99
185 cm to już za mało
#tinder #blackpill #przegryw
ViaticPapa2137 - 185 cm to już za mało 
#tinder #blackpill #przegryw

źródło: 1000006825

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andr11u
andr11u
andr11u 14.06.2026, 23:05:07 via Wykop
  • 0
@ViaticPapa2137: borderki fajne są, mogę polecić. Człowiek czuje, że żyje i nigdy nie ma nudy. Ale ja to troche p----------y też jestem i gardzę szarymi myszkami
  • Odpowiedz
andr11u
andr11u
andr11u 14.06.2026, 18:57:19
  • 2
Śledzicie wojnę brazoli United vs Ultimo Baile? Grubo jest.

Z ciekawostek ponoć lider Ultimo na wojnę wydał już ponad 200k dolarów by zaopatrzyć członków do walki. Dejairzin dostał też propozycję kupna postaci przez Bugado - członka Ultimo Baile, za równowartość 718k zł. Przeglądając listę dedów od początku czerwca niektórzy popadali już ponad 30 razy, aż na stronie postaci rekordy się nie mieszczą i potracili ponad 50lvli.
Tibia wkracza na jakiś wyższy poziom
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cineczeq
Cineczeq
14.06.2026, 19:06:08 via Wykop
  • 1
@andr11u: Dlatego właśnie Cipsoft nie chce przywrócić banów za PA. Tam za dużo pieniędzy w tym siedzi.
  • Odpowiedz
Sanczo231
Sanczo231
15.06.2026, 15:34:18 via iOS
  • 0
@6kuma: peloria ? trwa nadal jednak obecnie wakacyjna spokój panuje
  • Odpowiedz

4675

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 550
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
andr11u
andr11u
andr11u 10.06.2026, 15:22:47 via Wykop
  • 20
@fittrenerka: ale psie pieniądze przecież ledwie na wegetacje starczy. Nie po to łon się uczył tyle lat żeby na rolexa spać 2 tygodnie.
Postuluję o program dopłat "1mln+" za sam fakt bycia medykiem, 20 pensji w roku, wyłączenie z podatków i wydłużenie ustawowo doby do 48h tylko dla lekarzy. Tym samym jakość i dostępność wystrzeli w górę.

1924

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Bezprecedensowa akcja UOKiK i policji. Giganci tacy jak Toyota czy Bader mieli zawrzeć tajny pakt o nieagresji: zakaz podkradania pracowników i sztuczne mrożenie płac na lokalnym rynku. Urzędnicy zrobili szybkie naloty na biura i zabezpieczyli dyski. Firmom grożą gigantyczne kary.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 09:47:15
  • 355
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
andr11u
andr11u
andr11u 09.06.2026, 19:36:45 via Wykop
  • 18
@sprite: przytoczona w artykule miejscowość znajduje się właśnie w polsce powiatowej. Nic nowego, w każdym powiatowym to samo - wszystko zabetonowane, miejscowi oligarcho-januszowie z dziada i pradziada się znają, wódkę piją, ze sobą biznesy kręcą i ręką rękę myją. Stąd ucieczka młodych do wojewódzkich w przeogromnych ilościach

627

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Mandat za pizzę z krewetkami. Fiskus tłumaczy się z podatkowych prowokacji"

"Urzędnicy podszywają się pod klientów i sprawdzają, czy sprzedawca wypełnia podatkowe obowiązki. Za błędy są mandaty. Mamy prawo do prowokacji, musimy też dbać, aby pieniądze na zakupy były wydawane efektywnie tłumaczy Krajowa Administracja Skarbowa."

paramedix
z
rp.pl
dodany: 05.06.2026, 10:51:22
  • 184
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    pizza
  • #
    vatowcy
andr11u
andr11u
andr11u 06.06.2026, 15:51:37 via Wykop
  • 0
@PabloEscobar: już widzę jak mając wybór w konkursie pt. "kto zrobi najtaniej" bierzesz tego z papierkiem o 30% droższego i wykładasz zadowolony kase. Chciałbyś by mieciu spod żabki zrobił za równowartość 2 flaszek elegancko robotę, jeszcze fakturkę wystawił, pachniał Diorem, wykonał dokładny rimming, nie policzył za dodatkowe mniejsze prace i jeszcze podziękował na odchodne za super współpracę. Na koniec byś dodał, że złodziej i partacz, bo tylko twoja praca powinna
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
05.06.2026, 23:22:55
  • 264
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andr11u
andr11u
andr11u 06.06.2026, 09:55:38 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: w swojej pracy spotkałem masę nieporadnych facetów i kiedy ja jako fachowiec wpadłem na robote to jeszcze latałem dodatkowo szafki regulowałem, bo chłop nawet śrubokręta nie ma, jakieś gwoździki na obrazki wbijałem, czy półeczkę montowałem. Nie, ci faceci nie byli lekarzami, dyrektorami, programistami czy CEO wielkich korporacji.
Nierzadko kobiety nawet w ich obecności robiły sobie z nich podśmiechujki, że "chłopa w domu nie mają", a ten stoi 3m dalej
  • Odpowiedz
andr11u
andr11u
andr11u 06.06.2026, 10:41:26 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: zgadzam się. Niektórzy ludzie są bezczelni, żeby partnera poniżać przy randomowym typie - bardzo niesmaczne. Bywali też faceci robiący to kobietom. Z 1 nawet się pokłóciłem, bo nie mogłem już słuchać jak jedzie po żonie. Spakowałem sprzęt i powiedziałem, żeby s--------ł i nie będę robił takiemu człowiekowi. Zwołał 2 synów i chcieli się ze mną bić we 3 xd
  • Odpowiedz

351

Kolejny cios USA w Kubę - przestają działać karty Visa i Mastercard

Kolejny cios USA w Kubę - przestają działać karty Visa i Mastercard

Na Kubie przestaną działać karty płatnicze Visa i Mastercard. To skutek zaostrzenia sankcji przez administrację USA i kolejny cios w pogrążoną w kryzysie kubańską gospodarkę, szczególnie w sektor turystyczny.

Victor_Manzon
z
money.pl
dodany: 04.06.2026, 05:30:39
  • 175
  • #
    ameryka
  • #
    usa
  • #
    swiat
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    trump
andr11u
andr11u
andr11u 04.06.2026, 19:22:05 via Wykop
  • 193
Trzeba czym prędzej tworzyć europejską alternatywę dla Visa i Mastercard. Kolejny raz widzimy jak działa USA - ich wolność i demokracja. Póki tańczymy jak nam grają to wszystko fajnie, w przeciwnym wypadku zaczyna się terror gospodarczy.
  • 21
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andr11u
andr11u
andr11u 05.06.2026, 06:51:42 via Wykop
  • 4
@galicjanin: w takich krajach bycie policjantem to jest wybawienie. Sporo jeździłem dawniej na ukrainę to największe lody z szarych obywateli mieli policjanci. Domy pobudowane, dobre auta, życie i dzieci na studiach.
p0melo
p0melo
p0melo
04.06.2026, 13:46:58
  • 13
Pracownik IT to współczesny chłop pańszczyźniany. Dawniej pospólstwo orało pole, a po 2010 roku wieśniactwo masowo przeszło do IT. Wielu wsioków dorobiło się na kodowaniu – na pracy, która nie wymagała dyplomu ani studiów. Matoły po szkołach zawodowych i technikach byli zatrudniani w firmach IT.

Gołym okiem widać, że IT składa się z wsioków. Gdziekolwiek pracowałem, schemat był ten sam: prymitywy z prostackim stylem bycia, wulgarni, nowobogaccy wyrobnicy. Widać to też na rekrutacjach
p0melo - Pracownik IT to współczesny chłop pańszczyźniany. Dawniej pospólstwo orało p...

źródło: 6a75c8b6ed62442a09fe6dfec71cd9f728dfa759dbdd0de79915427477b3d7f4,w800

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andr11u
andr11u
andr11u 04.06.2026, 19:54:33 via Wykop
  • 8
@JamesJoyce: co jak co ale chłop ma racje. Nie znam żadnej innej branży gdzie z----------ą za darmo i jeszcze się z tego cieszą i chwalą. Lekarz nawet nie pierdnie za darmo, prawnik za 2 linijki najprostszego pisma chce niemałą kase mimo, że identyczne pisma robi z szablonu 10x dziennie. Stolarz hobbysta za darmo nawet ci 1 deski nie wyhebluje, czy inny budowlaniec też nie chodzi po ludziach i nie robi
  • Odpowiedz

684

UE chce wyrzucić Amazona, Microsoft i Google z przetargów publicznych

UE chce wyrzucić Amazona, Microsoft i Google z przetargów publicznych

Unia chce wprowadzić nowe zasady dotyczące usług chmurowych wykorzystywanych przez administrację publiczną i strategiczne sektory gospodarki. Propozycje mogą znacząco utrudnić działalność największym amerykańskim dostawcom usług chmurowych, takim jak Amazon, Microsoft i Google.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 02.06.2026, 14:41:41
  • 78
  • #
    europa
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    technologia
  • #
    komputery
andr11u
andr11u
andr11u 03.06.2026, 18:29:37 via Wykop
  • 2
@LeslieDancer: nie mogę się doczekać bólu sraki hamburgerów i gadania że w UE nie ma demokracji itd. To będzie poezja.
Mam nadzieję, ze prócz gadania zaczniemy naprawdę działać, bo za bardzo oddaliśmy im cyfrową pałeczkę. Mamy pieniądze, świetnych fachowców i możliwości. Na gospodarkę też to bardzo korzystnie wpłynie, wystarczy zobaczyć ile potencjalnej kasy zostałoby wewnątrz wspólnoty.

@JanuszKowalskiNieIstnieje: dokładnie. Mało ludzi ma świadomość, że w kupie siła i że

837

Państwo dopłaci artystom do ZUS. Status artysty zawodowego może dostać twórczyni

Państwo dopłaci artystom do ZUS. Status artysty zawodowego może dostać twórczyni

Dopłaty do składek artystów to nie tylko błąd. To także świetny moment, by zastanowić się, czy "camgirls" też je dostaną

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 02.06.2026, 07:21:14
  • 143
  • #
    onlyfans
  • #
    artysci
  • #
    erotyka
  • #
    zus
andr11u
andr11u
andr11u 03.06.2026, 09:31:18 via Wykop
  • 0
@Copperhead: wtedy choć raz by zrobił coś pożytecznego
andr11u
andr11u
andr11u 02.06.2026, 17:17:03
  • 0
Końcowy rebalans profesji został ogłoszony. Co o nim myślicie?
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andr11u
andr11u
andr11u
Autor
03.06.2026, 07:57:08 via Wykop
  • 0
@WscieklyIRozjuszonyManlet: nerf patykarza zawsze mile widziany
  • Odpowiedz

2509

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
andr11u
andr11u
andr11u 02.06.2026, 20:40:11 via Wykop
  • 2
@MadmaxPL: działałem w budowlance trochę lat na działalności i aż mnie k-----a bierze jak czytam o tym pomyśle dla leniwych artystów i cwaniaków.
Z klientami użeranie się o każde 100zł, wieczny argument, że mu menel spod żabki taniej kompleksowo łazienkę zrobi, brak szacunku do zawodu, standard to propozycje by na czarno byle taniej, wyliczanie ile zarobiłem dniówki i że to za dużo po czym zapieprza jedna baba z drugą i
WhiteRower
WhiteRower
01.06.2026, 17:04:49
  • 0
W okolicy 10 będę robił transfer z Antiki na Premię, jakby ktoś coś chciał sobie przerzucić to chętnie pomogę.
#tibia
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andr11u
andr11u
andr11u 01.06.2026, 19:46:07 via Wykop
  • 2
@Nighthuntero: tak od kiedy wprowadzono transfery to praktycznie każdy serwer ma coś takiego na swoim boardzie
  • Odpowiedz
andr11u
andr11u
andr11u 01.06.2026, 22:28:04 via Wykop
  • 0
@Nighthuntero: większość to zwykłe spoceńce siedzące 16h przed kompem z wackiem w dłoni. W gierce są mocni i mogą poczuć się kimś, a tibia od zawsze słynęła z szerokiego wachlarzu możliwości power abusingu więc normalni gracze od dawien dawna się przyzwyczaili.
@ShowBiz: prawda w 100%. Wierchuszka tych dominando trzepie naprawdę dobrą kase w rl na tych procederach. Cipsoft pośrednio też więc problemu nie ma (⌐ ͡■
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

andr11u

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.03.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 27.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking