Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RadzieckiSnajper

RadzieckiSnajper

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6349
  • Znaleziska 2635
  • Mikroblog 3714
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
world
world
przedwczoraj, 10:21:40
  • 377
Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odpalona mniej więcej o 1 czerwca 2026 roku?!
Do kolekcji mamy jakieś konfederackie grupy paramilitarne, które bawią się w polskie służby, stylizowane na jakieś białoruskie FSB...

#polska #przemyslenia #ukraina #wojna #iran #wojsko #wojna #abw
world - Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odp...

źródło: gdzie-jest-panstwo

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper przedwczoraj, 11:36:09 via Wykop
  • 4
@world: jakby chcieli mnie skontrolować... To bym ich wyśmiał i że fsb nie ma tutaj jurysdykcji a jakby się opierali to by dostali z bani
  • Odpowiedz

597

Brytyjski nauczyciel molestował i zamordował adoptowane niemowlę

Pokaż treści 18+

Brytyjski nauczyciel molestował i zamordował adoptowane niemowlę

Para gejów zaadoptowała niemowlę i doprowadziła do jego śmierci w ciągu 4 miesięcy.

asique
z
newsmaxpolska.pl
dodany: przedwczoraj, 07:28:11
  • 203
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    adopcja
  • #
    dzieci
  • #
    lgbt
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper przedwczoraj, 10:48:57 via Wykop
  • -1
@ocynkowanyodpornynahejt: czyli ma pozwolić im r----ć dzieci bo jak nie to ich krzywdzi ..... XD i to jeszcze popierają ludzie którzy są pro obrońcami dzieci i ich praw .... K---a trudne im się wylosowało
Kieranz
Kieranz
13.06.2026, 20:43:28
  • 30
Rosjanie znaleźli rozwiązanie problemu niskiego morale w armii
#ukraina #rosja #wojna #heheszki
Kieranz - Rosjanie znaleźli rozwiązanie problemu niskiego morale w armii
#ukraina #ro...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 14.06.2026, 05:28:39 via Wykop
  • 1
@Esior: taki ichniejszy Panzerfaust....
  • Odpowiedz
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 18:38:55
  • 0
https://tysol.pl/wiadomosci/dr-lucyna-kulinska-ukraincy-groza-ze-urzadza-polakom-nowa-rzez,178080
Ciekawe #polska #ukraincy #onuce #politykapuchatka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mercatoneun0s
mercatoneun0s
13.06.2026, 13:33:12
  • 0
https://x.com/cezarygmyz/status/2065736849931305083 Po stokroć przyrzekam, że już przenigdy w rozmowach z koleżankami nie nazwę prezydenta Ukrainy per "skorumpowany ć--n w brudnym dresie". PRZYRZEKAM! Ten gest, który zrobił dla Polski to więcej znaczy dla nas niż praca wszystkich historyków razem wzięta. Panie Prezydencie, Bracie, Sojuszniku, dziękujemy ci. My, Polacy. Jest pan WIELKIM CZŁOWIEKIEM (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Niech ta wieść o bestialskim ukraińskim ludobójstwie (niesłusznie czasem nazywanym "ludobójstwie ukraińskich
mercatoneun0s - https://x.com/cezarygmyz/status/2065736849931305083 Po stokroć przyrz...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 13:41:14 via Wykop
  • 0
@mercatoneun0s: jeśli mylisz że ktoś podniesie z zachodu sprawę to zapomnij ....
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
13.06.2026, 13:37:02
  • 0
Ciekawe co powiedział im Czarzasty (stoi za nimi), że tak się zastanawiają?!
#warszawa #lgbt #polityka #lewica
CipakKrulRzycia - Ciekawe co powiedział im Czarzasty (stoi za nimi), że tak się zasta...

źródło: 1000000844

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 13:39:37 via Wykop
  • 7
@CipakKrulRzycia: kiedy napruty wujek znowu zaczyna opowiadać o tym jak obracał panienki kiedy był na koloni w Iławie w 65
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
13.06.2026, 11:40:42
  • 103
„Darmowy ciepły posiłek dla każdego dziecka” brzmi tak pięknie gdyby nie koszt w wysokości 15 miliardów złotych rocznie i fakt, że około 40% podstawówek w Polsce nie ma nawet zaplecza kuchennego.

Łatwo się wymyśla podobne ustawy gdzie coś jest „darmowe”, gorzej z finansowaniem.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - „Darmowy ciepły posiłek dla każdego dziecka” brzmi tak pięknie gdy...

źródło: IMG_7701

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 13:24:05 via Wykop
  • 1
@donatien-de-sade: 14 miliardów to wuj nie pieniądz jak my Ukraine w rok dajemy znacznie więcej ..... I wyjdzie i tak taniej bo robisz to masowo dosłowne czyli ilościowo wychodzi taniej talerz
  • Odpowiedz

419

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

W Kielcach od dawna mogłoby już działać pierwsze w województwie i szóste w kraju hospicjum dla dzieci. Są lekarze, pielęgniarki, psychologowie, sponsorzy i działka. Są też ciężko chore dzieci, które czekają na miejsce, gdzie dostaną całodobową opiekę. Budowę zablokował jednak protest kilku sąsiadów,

armiakrolewska
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 12:32:11
  • 153
  • #
    dzieci
  • #
    rodzina
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polactwo
  • #
    cebula
  • #
    pytaniedoeksperta
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 12:49:20 via Wykop
  • 1
O k---a elita chce mieć widok na zielone ....a tam jakieś krzaki agrestu są czy innej mirabeli....no nie powiem d------y ten widok na ogrody elizejskie ...XD
Nie no zwykle zawistne nowobogackie chuje bez perspektyw
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 12:57:25 via Wykop
  • -1
@thorgoth: no śmierć jest naturalną rzeczą wszystko niestety umiera w naszym wszechświecie łącznie z gwiazdami..... Rodzisz się żyjesz i umierasz i tyle. Czy jest happy end nie wiem tego to nikt nie wie
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 13:03:46 via Wykop
  • 0
@bighatlogan: a co niby ma się tam dziać.... Sztywi zaczną libacje robić o 2 w nocy ? No nie noo
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 13:10:33 via Wykop
  • -1
@PfefferWerfer: mieszkam parę lat wiz za wi hospicjum .... I nigdy nie słyszałem agonalnego krzyku dziadka/babki umierającej ..... A słyszałem że jak był covid to trochę popadali jak muchy ... Nie raz patrzę jak tam żyją .... Żadnych krzyków nic. Zero

765

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

W czwartek Sejm uczcił minutą ciszy tragicznie zmarłego studenta Henry'ego Nowaka. Posłowie koalicji 15 października nie wstali jednak ze swoich miejsc.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: 12.06.2026, 20:38:51
  • 244
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    uk
  • #
    imigranci
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 12:40:13 via Wykop
  • 4
@MxS89x: człowieku robią Wszystko by przewalić te wybory .... Ba oni by chcieli już nawet wcześniejsze byle by nie być już u sterów ...to se pomyśl jaki musi być syf że jest nie do odratowania lub chociaż Control damage zrobić
washington
washington
13.06.2026, 12:33:17
  • 15
#wojna #rosja #ukraina #ruskimir
washington - #wojna #rosja #ukraina #ruskimir
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 12:34:17 via Wykop
  • 15
Cała kacapia na jednym nagraniu .... A nie brakuje ivana bijącego swoją ciężarną konkubinę po pijaku
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
13.06.2026, 10:37:10
  • 0
Kacapiątka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ruskimir #russiahateclub
ish_waw - Kacapiątka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ruskimir #russiahateclub
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 11:43:55 via Wykop
  • 0
@ish_waw: dobra nie chce dzieci wyzywa bo już mam gag na to
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
13.06.2026, 04:19:31
  • 14
Xd nie wygląda to dobrze dla #putin

Już od dwóch miesięcy Rosyjskie Centrum Badania Opinii Publicznej (WCIOM) nie publikuje zestawień odpowiedzi społeczeństwa na tzw. pytanie otwarte, w którym Rosjanie są proszeni o wskazanie polityków, którzy wzbudzają ich zaufanie.

Rok temu odsetek osób, które zapytane o to spontanicznie wskazały na prezydenta, wynosił 38,1 proc. Do 5 kwietnia 2026 r. spadł do 29,5 proc. Jak wygląda to obecnie? Nie wiadomo — to
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 13.06.2026, 05:34:59 via Wykop
  • 1
@yosemitesam: nie pytanie powinno brzmieć
1.dla czego popierasz Władimira Putina
2.czy Władimir Putin obejmie kolejną kadencję czy zrezygnuje ....
  • Odpowiedz

699

Rowerzysta, który popchnął i przewrócił seniorkę, usłyszał zarzuty

Rowerzysta, który popchnął i przewrócił seniorkę, usłyszał zarzuty

Grożą mu trzy lata pierdzenia w pasiak

mieszalniapasz
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 10.06.2026, 17:53:03
  • 205
  • #
    rower
  • #
    pedalarz
  • #
    kolarz
  • #
    cyklista
  • #
    seniorka
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 16:31:54 via Wykop
  • 2
@Vegetan: co rower robił na chodniku !! Panie prawilny życiowo.... Jak spodkam twoja dziewczynę/żonę/babcie to też ją popchne ok ... Bo mi wlazła na drogę którą jechałem
pearl_jamik
pearl_jamik
11.06.2026, 15:28:01
  • 4
W 2015 roku czyli jeszcze przed wojno byłem na wycieczce w czarnobylu + te słynne anteny. Fajne tereny i nawet udało mi się kretoszczury zobaczyć, one naprawdę istniejo bo po tym napromieniowaniu te krety i szczury troche miały poprzestawiane w głowie i przez te 20+ lat mieszały się gatunki i z krzyżówki dna właśnie powstały kretoszczury. Tylko i wyłącznie endemiczny gatunek na ukraine.

#ukraina #wojna #czarnobyl
pearl_jamik - W 2015 roku czyli jeszcze przed wojno byłem na wycieczce w czarnobylu +...

źródło: comment_mPWOG5oDBKyQ93nKXPxDcFpv9mr6EjwW

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 15:30:10 via Wykop
  • 4
@pearl_jamik: to jest proto Ukrainiec ... Jak ludzie powstali z szympansów to Ukraińcy wyszli z od ziemi i jako ktetoszczury
  • Odpowiedz

2034

Wielka Brytania uruchomiła system kontroli internetu. Belfast płonie

Wielka Brytania w dniu wybuchu zamieszek w Belfaście, po ataku czarnoskórego nożownika, uruchomiła protokół cenzury internetu. Ofcom opublikował protokół reagowania, wymuszający usuwanie treści z mediów, gdy rząd uzna, że kryzys ma nastąpić. Protokół opracowano po ataku na dzieci w Southport.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 11.06.2026, 08:06:35
  • 212
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    imigranci
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 15:27:32 via Wykop
  • 18
Mas protesty bo ludzie sie słusznie buntują przed twoja szalona polityką ... szybko wyłącz im internet. Pamiętaj to najwyższa forma demokracji .....XD a pomyśleć że jakeś 2k lat temu zabijano Cesarzy za mniejsze przewiny
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

457

Rekordowy poziom zadłużenia Polski. MF ujawnia dane za I kwartał 2026

Rekordowy poziom zadłużenia Polski. MF ujawnia dane za I kwartał 2026

Ministerstwo Finansów poinformowało, że na koniec I kwartału 2026 roku państwowy dług publiczny przekroczył 2 biliony złotych, rosnąc o 94,6 mld zł względem końca 2025 roku.

rychu-nalepa
z
forsal.pl
dodany: 11.06.2026, 10:05:57
  • 135
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 15:16:06 via Wykop
  • -1
@Politheus: a wiesz że to jest kreatywna księgowość ...
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 15:16:06 via Wykop
  • -1
@Politheus: a wiesz że to jest kreatywna księgowość ...
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 15:16:49 via Wykop
  • -1
@konsument: tak czyli te jachty itd z pomocy odbudowy interesów itd .. bo przedsiębiorca itd
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 15:17:21 via Wykop
  • -2
@tereska-kaczmek: a chciałbym by upadł ...bo ten sobie głupi ryj rozwlaił
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 15:18:24 via Wykop
  • -2
@Suezmax: VAT 24 procent to c--j z wypalty podatek 30 procent będą brać.
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 15:20:05 via Wykop
  • -2
@Politheus: ale oni nie kupili żadnego złota ..... To co liczą to jest wartość złota w NBP a że cena złota poszła do góry no to krecą korbą .... Nic nie robiąc tyle teraz to jest warte ale nic nie robiąc w temacie trąbiąc sukces
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 15:21:17 via Wykop
  • -1
Zawsze można pójść drogą Adolfa .... Rozbić szybkę i zająć Zaolzie i potem aushluz austrii
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 15:22:12 via Wykop
  • 1
@deafpool: artyści rodem z Choroszczy
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
11.06.2026, 14:58:02
  • 2
Co to kurła jest? xD

https://x.com/bayraktar_1love/with_replies

#ukraina #wojna
hansschrodinger - Co to kurła jest? xD

https://x.com/bayraktar1love/withreplies

#uk...

źródło: HKiNbVXWEAA2zGe

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 11.06.2026, 15:06:29 via Wykop
  • 9
@hansschrodinger: nie widzisz nowoczesny ruski standard wykończenia ściany....
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
10.06.2026, 12:09:03
  • 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 10.06.2026, 13:27:39 via Wykop
  • 1
@ish_waw: hahahaha
  • Odpowiedz
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper 10.06.2026, 04:52:05
  • 3
#wojna #kononowicz

Polski monitor rzeczy ORP „Horodyszcze” był jednym z czterech tzw. „monitorów gdańskich”, używanych przez Marynarkę Wojenną II RP do patrolowania wód śródlądowych. Na załączonym zdjęciu prowadzi on patrol na rzece Prypeć w 1928 roku.

Ciekawostką jest, że okręt ten został dwukrotnie zatopiony przez swoją załogę. Najpierw, 18 września 1939 roku został zatopiony przez polskich marynarzy – chcących uniknąć przejęcia go przez Sowietów, których agresja przeciwko Polsce
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.10.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 14.08.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 26.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking