Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BlackAnubis

BlackAnubis

Dołączył 15 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7133
  • Znaleziska 6842
  • Mikroblog 291
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0

495

Pracownik firmy Norma ul. Estrady 8, Warszawa-Klaudyn atakuje przechodnia

Pracownik firmy Norma ul. Estrady 8, Warszawa-Klaudyn atakuje przechodnia

Zniszczone drzewa, niezabezpieczone prace, a do tego atak na osobę zwracającą uwagę - dla policji to nadal za mało, aby trzymać stronę praworządnych obywateli. Skandaliczne zachowanie operatora ciężkiego sprzętu i równie skandaliczna postawa funkcjonariuszy policji utwierdza nieuczciwe osoby w przek

Vraagno
z
youtube.com
dodany: 21 godz. i 17 min temu
  • 130
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    nikogo
  • #
    prawo
  • #
    norma
BlackAnubis
BlackAnubis 15 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 25
Tam jest kilka złamanych przepisów z których można pociągnąć budowlańców no ale policji nic się nie chciało. Nie rozumiem tak agresywnej postawy policjanta (bardzo szkoda, że nie ma całego nagrania - możliwe ze policjant przyjechał normalny ale go nagrywający wkurzył albo już przyjechał nastawiony negatywnie - no szkoda).
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

587

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: wczoraj, 08:21:37
  • 361
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
BlackAnubis
BlackAnubis 16 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 2
dawanie napiwków ot tak zawsze i bezwarunkowo to DEBILIZM. Mogę dać napiwek za naprawdę dopieszczoną obsługę ale i tak to kłóci się z moim wewnętrznym ja bo: mechanik zrobi ci dobrze auto - dajesz napiwek? jechałeś autobusem miejskim i spokojnie przejechałeś 2 przystanki - dajesz napiwek? jechałeś pociągiem - dojechałeś i dajesz napiwek? W żabce bez problemu kupiłeś p--o - dajesz napiwek? Po prostu napiwek w restauracji za to, że: dostałeś sprawnie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

270

Runął 50-metrowy maszt. Policja bada, czy ktoś celowo odkręcił śruby [zdjęcia]

Runął 50-metrowy maszt. Policja bada, czy ktoś celowo odkręcił śruby [zdjęcia]

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie, 14 czerwca, w miejscowości Krajno Pierwsze (gmina Górno). O

konrad-koneczny
z
kielce112.pl
dodany: wczoraj, 04:15:41
  • 89
  • #
    telekomunikacja
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    it
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
BlackAnubis
BlackAnubis 17 godz. i 8 min temu via Wykop
  • -4
21 wiek; elektronika użytkowa w śmieciowej cenie; kamerki sensowne do pilnowania/ nagrania sprawców grosze i NADAL JEST PROBLEM.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

536

Polska wstrzymała dostawy MiG-29 dla Ukrainy. Postawiliśmy warunek

Polska wstrzymała dostawy MiG-29 dla Ukrainy. Postawiliśmy warunek

Polska nie przekazała Ukrainie kolejnych myśliwców MiG-29, choć wcześniej przedstawiciele rządu mówili o takiej decyzji. Wiceszef MON Tomczyk wyjaśnił, że sprawa zależy od rozmów o ukraińskich technologiach dronowych. Przekażemy sprzęt Ukrainie, jeżeli ta sprawa zostanie dopięta powiedział

freedomseeker
z
fakt.pl
dodany: wczoraj, 10:40:39
  • 122
  • #
    polska
  • #
    drony
  • #
    ukraina
  • #
    lotnictwo
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
BlackAnubis
BlackAnubis 17 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 4
dam wiarę jak zobaczę efekty
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

436

KAS skierowało wniosek do prokuratury przeciwko Stanowskiemu

KAS skierowało wniosek do prokuratury przeciwko Stanowskiemu

W ostatnich dniach w przestrzeni publicznej pojawił się wyjątkowo oszczerczy i niedopuszczalny komentarz wymierzony w jedną z naszych urzędniczek [] Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku skierował do Prokuratury Regionalnej w Warszawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

ElementalX7
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 22:18:12
  • 226
  • #
    stanowski
  • #
    vatowcy
  • #
    ksiegowosc
  • #
    firma
  • #
    urzad
  • #
    prawo
BlackAnubis
BlackAnubis przedwczoraj, 13:24:05 via Wykop
  • 0
w takiej sytuacji skarbówka powinna doradzić i karać dopiero jak sytuacja się powtórzy. Takie szukanie na siłę momentu w------a kary to jest @#%
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

723

CZERSK. Dewastacja pomostu w Parku Borowiackim. Nagranie pojawiło się w sieci

CZERSK. Dewastacja pomostu w Parku Borowiackim. Nagranie pojawiło się w sieci

17 letni obywatel Ukrainy zdewastował most w parku

Kris791
z
wizjalokalna.pl
dodany: 11.06.2026, 10:54:02
  • 125
  • #
    ukraina
  • #
    policja
  • #
    banderowcy
  • #
    wojna
  • #
    deportacja
  • #
    wydarzenia
BlackAnubis
BlackAnubis przedwczoraj, 13:18:00 via Wykop
  • 0
SZANUJĘ! : Do ugody jednak nie dojdzie. Dyrektor Administracji Zasobów Komunalnych w Czersku poinformował nas, że nie zamierza zawierać porozumienia ze sprawcą i złoży wniosek o jego ściganie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

315

Został ukąszony przez żmiję lewantyńską. Surowica dotarła do Krakowa samolotem

Został ukąszony przez żmiję lewantyńską. Surowica dotarła do Krakowa samolotem

Dramatyczna walka o życie 16-latka rozegrała się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 10.06.2026, 14:33:12
  • 108
  • #
    krakow
  • #
    cowkrakowiepl
  • #
    szpital
  • #
    zmija
  • #
    wykop
  • #
    lekarze
BlackAnubis
BlackAnubis przedwczoraj, 13:01:09 via Wykop
  • 0
chłopiec został ukąszony przez żmiję lewantyńską, gatunek, który nie występuje w Polsce, a jego hodowla jest zakazana - rozumiem, że właściciel tej żmii zwrócił koszty leczenia?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

548

29-letni górnik wziął 170 tys. zł odprawy. Ma dożywotni zakaz pracy na kopalni

29-letni górnik wziął 170 tys. zł odprawy. Ma dożywotni zakaz pracy na kopalni

W Polskiej Grupie Górniczej ruszył program dobrowolnych odejść. Specjalne odprawy dla górników i urlopy to część planu wygaszania kopalń. Jeden z pracowników wziął 170 tys. zł odprawy, ale w zamian otrzymał dożywotni zakaz pracy w zawodzie.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 11.06.2026, 10:41:36
  • 149
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    gornictwo
  • #
    kopalnia
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
BlackAnubis
BlackAnubis przedwczoraj, 10:58:10 via Wykop
  • 0
@#$@#$!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

517

"Utopijne ceny" w Hotelu Gołębiewski. Niemcy pukają się w głowę

"Utopijne ceny" w Hotelu Gołębiewski. Niemcy pukają się w głowę

Na szczęście Polaków stać! Co prawda na Gran Canaria hotel 4* all inclusive z basenami jest dużo taniej ale za to pogoda lepsza.

login-znaki-alfanumeryczne
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.06.2026, 17:14:14
  • 216
  • #
    polska
  • #
    wakacje
  • #
    urlop
  • #
    turystyka
BlackAnubis
BlackAnubis przedwczoraj, 10:56:47 via Wykop
  • 0
sytuacja normalna: w moim ulubionym hotelu w Sopocie w sezonie za nocleg to ponad 1k (+) potrafi wyjść a poza sezonem o połowę taniej. W tych samych widełkach czasowych/ liczba osób nowy hotel Gołębiewski to 2x drożej poza sezonem (niż mój ulubiony hotel w Sopocie) i trochę drożej w sezonie. Bo faktycznie nowy hotel Gołębiewski oferuje dużo więcej (tak, że w sumie wychodzić nie trzeba) za to mój upatrzony hotelik już ma
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1430

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 410
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
BlackAnubis
BlackAnubis przedwczoraj, 09:11:20 via Wykop
  • 0
paczkomat: 80 metrów; allegromat - 120 metrów (a kolejny zestaw tego i tego w kupce - 300 metrów ode mnie). Jak widać żyję w zagłębiu takich x-matów. Jakby co to wybiorę tańszy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

822

Ukrainiec wwoził do Polski migrantów i miał z tego duże pieniądze. Kara:

Ukrainiec wwoził do Polski migrantów i miał z tego duże pieniądze. Kara:

zobowiązanie do opuszczenia kraju. Żadnego więzienia ani grzywny. Wg redaktora to "surowa kara", wg mnie jakiś nieśmieszny żart. Jasny sygnał dla innych przemytników: duży zarobek, zero ryzyka!

krispolska
z
polsatnews.pl
dodany: 11.06.2026, 19:28:52
  • 63
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    zalesie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
BlackAnubis
BlackAnubis przedwczoraj, 08:49:06 via Wykop
  • 0
@$%#$%#$%!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

475

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Globalny kryzys dzietności: 71% świata poniżej zastępowalności pokoleń

Był ostatnio wykop, że Polska wymiera najszybciej od dekad, ale problem jak się okazuje jest globalny! Aż 71% globalnej populacji żyje w krajach poniżej poziomu zastępowalności 2,1. Chiny mają 1.0, Indie 1.94, USA 1.62. Najwyższe w Afryce Subsaharyjskiej: Czad 5.94, Somalia 5.91, DR Konga 5.90.

matixrr
z
visualcapitalist.com
dodany: 11.06.2026, 22:49:06
  • 317
  • #
    swiat
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    europa
  • #
    zwiazki
  • #
    ekonomia
BlackAnubis
BlackAnubis przedwczoraj, 08:43:57 via Wykop
  • 0
nooooo doobrzee ALE: wszędzie trąbią o AI i robotyzacji powodującej, że mnóstwo ludzi nie znajdzie pracy/ będą zbędni. Jedyny problem to taki, że mamy okres przejściowy: nowy rynek pracy nie wymagający ludzi i stary system emerytalny (i nie tylko) wymagający niewolników wrzucających kasy do tego systemu. Oczywiście nikt nie wpada na pomysł by mocniej opodatkować firmy przechodzące na system "bezludzki" by mieć kasę na zbędnych ludzi i przetrwać okres przejściowy (pomijam fakt,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

368

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Było spore zainteresowanie na początku, kiedy był darmowy. Po wprowadzeniu opłat (5,5 zł za godzinę, 55 za dobę, 550 za miesiąc) stoi pusty. Jak to szło? "Bo miasto nie zapewniło..." "Tam? Tam to jest k... płatne!"

Matkasiedziztylu
z
expressilustrowany.pl
dodany: 12.06.2026, 07:54:48
  • 196
  • #
    parkowanie
  • #
    patoparkowanie
  • #
    samochodoza
  • #
    lodz
BlackAnubis
BlackAnubis przedwczoraj, 08:30:05 via Wykop
  • -1
550 to dużo - jakbym miał wybór: szukanie 1 godziny za darmo każdego dnia lub stawanie w dziwnych miejscach, trawnikach itp lub 300 stówki za gwarantowane miejsce w parkingu wielopoziomowym to wybrałbym te 300 złotych. No ale 550 to już sumka pozwalająca poszukać jakiegoś miejsca jeszcze bliżej w jakimś budynku lub wiacie (ludzie często wynajmują). 550 to też "wirtualna" niezła część raty kredytu za mieszkanie z miejscem parkingowym.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

379

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia to cel. Krótsze kolejki, lepsze soczewki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rynekmedyczny.poradnikzdrowie.pl
dodany: 12.06.2026, 07:00:01
  • 85
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    czechy
BlackAnubis
BlackAnubis przedwczoraj, 08:23:32 via Wykop
  • 0
jest o wiele szybciej - sam znam osoby, które miały robioną zaćmę w Czechach
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2653

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Sąd w Zgierzu najpierw, 8 lipca 2025 roku, wstrzymał wykonanie kary, a 16 września odroczył jej wykonanie na okres trzech miesięcy. Wskazał, że musi ona odbyć staż zawodowy w tym okresie. Tym razem sąd zgodził się na odroczenie kary na rok po opinii biegłego lekarza psychiatry.

vingrosz
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 06:55:29
  • 365
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    prawo
  • #
    majtczak
  • #
    mordercy
BlackAnubis
BlackAnubis 10.06.2026, 19:20:47 via Wykop
  • 14
Szkoda, że sąd nie odroczył śmierci tych osób bo śmierć osoby też miało ciężki skutek zawodowy dla zmarłego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

392

Audi jechało ponad 200 km/h na ograniczeniu do 70 km/h

Odnośnie wypadku na skrzyżowaniu z ul Szwoleżerów w Ząbkach.

staszaiwa
z
tvn24.pl
dodany: 09.06.2026, 06:44:10
  • 178
  • #
    samochody
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    warszawa
  • #
    motoryzacja
  • #
    bezpieczenstwo
BlackAnubis
BlackAnubis 10.06.2026, 19:09:35 via Wykop
  • 1
nie wiem ile jechało Audi ale jechało naprawdę z dużą prędkością (znacznie przekraczającą dopuszczalną w tym miejscu). Ten wypadek to po prostu wynik sumowania debilnych kierowców z obu pojazdów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

375

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Najnowsze dane przekazane przez HP pokazują, że proces przechodzenia na Windowsa 11 wciąż jest daleki od zakończenia.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 30.05.2026, 12:12:31
  • 242
  • #
    windows
  • #
    microsoft
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    migrac
  • #
    windows11
BlackAnubis
BlackAnubis 31.05.2026, 19:44:42 via Wykop
  • 1
jestem na win 11 i z każdym miesiącem coraz bardziej żałuję, że przesiadłem się z 10ki. Coraz mniej pewne aktualizacje (których tak do końca nie wyłączysz). W ogóle to męczy mnie grzebanie i ściągnie skryptów by wyłączyć ai czy coś innego. Na pewno nie mogę określić Win11, że to jak nowe auto - tylko lejesz i jedziesz bez myślenia o mechanikach. Niemniej nie określiłbym tego systemu jako totalne g---o (osobiście tęsknię za
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

800

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Specjalny samolot do Chin po chorą Polkę

Kosiniak-Kamysz: "Ta pomoc to nasz obowiązek". Hmm... mieszane uczucia. A reszta chorych Polaków w potrzebie? Co z pieniędzmi na ich choroby?

marty-rokicki
z
rmf24.pl
dodany: 31.05.2026, 12:53:29
  • 273
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    chiny
  • #
    wojsko
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
BlackAnubis
BlackAnubis 31.05.2026, 17:23:18 via Wykop
  • 4
mieszane uczucia: po liście problemów medycznych i czasie leczenia wnoszę, że nawet najlepsze ubezpieczenie na świecie już by było na wykończeniu ALE w ubezpieczeniu zawsze jest drugi składnik czyli TRANSPORT MEDYCZNY. Dlaczego nie leci za pieniądze z ubezpieczenia? Żeby nie było - dopuszczam jakieś wyjątkowe sytuacje, gdzie państwo po prostu ogarnia rodaków bo po to jest państwo. Kto wie? Może to był polski szpieg i warto jednak go sprowadzić XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2607

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
BlackAnubis
BlackAnubis 30.05.2026, 09:10:38 via Wykop
  • -3
NAWET gdyby działał: nie stać Polski na ten lek bo wtedy pieniędzy dla lekarzy zabraknie (na różne programy polityczne przekupujące elektoraty, tworzenie kolejnych furtek dla nierobów czyli coraz szerszy socjal, przeróżne pomysły jak fundacje rodzinne, artyści śpiewaki co złotówki nie płacili na własną emeryturę a teraz "dej", tancerze co nie mogą już dopracować w żabce, poszerzenie przywilejów dla mundurówki - coraz większe grupy mają przywileje bo poszerzają o straż graniczną itp ALE
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

735

Burza wokół studentów z Afryki w Lublinie. Uczelnie murem za studentami.

Klasycznie .Prywatyzacja zysków. Uspołecznienie kosztów. Jak w ubiegłym roku jechałem na święta do rodziców nie widziałem ani jednego białego. Dzielnica Lublina Czechów zmienia się w murzynowo. Na tzw. Akademii WSEI są kierunki tylko dla wiadomo kogo. Z nich tacy studenci jak ze mnie tancerka.

tomekk125
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 16:20:32
  • 122
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    heheszki
BlackAnubis
BlackAnubis 30.05.2026, 08:59:47 via Wykop
  • 0
wystarczy sobie poszukać informacji co się dzieje w Australii (która sobie usiłowała zrobić biznes na studentach z zza granicy a wyszło jak zwykle)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Black Anubis

  • Who i am?
  • Świat
  • http://rithven.pl

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 19.05.2017

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 31.03.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 26.10.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking