Mirki, potrzebuje założyć monitoring na działce.
Nie ma tam przyłacza prądu jeszcze, ani Wifi
Co polecacie? 2-3 kamery z wbudowanym panelem solarnym i modemem LTE? Czy lepiej zewnętrzny większy panel, jakiś akumulator i np zbiorczy router. Jaka sieć komórkowa jest najbardziej opłacalna do takich zastosowań?
#budujzwykopem #monitoring
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@arch_Kris: Mi na panelu kamerka przeżyła całą tegoroczną srogą mazurską zimę :) Mam zwykłego chinola z ali na sim plus panel słoneczny. Sima po taniości ogarniasz sobie tutaj
  • Odpowiedz
Zyskaj pełną kontrolę nad działaniem swojej witryny!

Nawet minuta przestoju w pracy strony WWW może powodować realne straty. Usługa Monitoring WWW błyskawicznie informuje o każdym problemie i pozwala na szybką reakcję. Dostępność witryny weryfikowana jest co minutę, a odpowiedzi z serwera analizowane są pod kątem czasu wczytywania strony.

Dowiedz się więcej o usłudze Monitoring WWW:
nazwapl - Zyskaj pełną kontrolę nad działaniem swojej witryny!

Nawet minuta przestoj...

źródło: Wiesz pierwszy, gdy Twoja strona przestaje działać

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. SONGMICS magnetyczny stojak na przyprawy zestaw 4 szt.
⠀ ⠀ Cena: 34.09 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260618_100100

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. Mammut Mercury Iv Gtx Shoes Men R. 42 2/3
⠀ ⠀ Cena: 339.69 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260617_150106

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć. Mam monitoring oparty o Dahua T4A-PV i dość często kamerka wygłasza na cały regulator komunikat " WI-FI is enabled", czy da się to jako wyłączyć ? Ostatnio usłyszałem tekst od sąsiadów że domagają się wyłączenie tego komunikatu
#monitoring #kamera #smarthome
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki, jaką polecicie kamerę zewnętrzną wifi? żeby dobra jakość była, za dnia i w nocy. nie musi być mikrofonu

wolałbym żeby była kopułkowa i niezbyt rzucająca się w oczy, tzn bez antenek i innych udziwnień

i w sumie najlepiej podwójna lub z rybim okiem, żeby łapała cały podjazd i też ludzi pod drzwiami

#monitoring #kamera
powodzenia - mirki, jaką polecicie kamerę zewnętrzną wifi? żeby dobra jakość była, za...

źródło: image_picker_3D126F29-6DC4-4F70-BE46-F1F22BA8CF8A-51697-00002853AF431F39

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakie kamery monitoringu zewnętrznego kupić bo apka od moich z ali wyzionela ducha i nigdy więcej nie chcę takiego gówna? Te kamerki które są (były), mialy w apce night vision, śledzenie ruchu, powiadamianie o ruchu, światło LED, są obrotowe, można przez nie mówić, i mają zdalne sterowanie przez apke. Potrzebuje dwie sztuki. Polecacie coś? #pytanie #monitoring #smarthome #kameryip
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki router SIM? Podczas wyjazdów potrzebuje udostępnić z takiego routera WiFi do laptopa (Telefon nie wchodzi w grę). Musi być stabilny. Standardowe zasilanie z gniazdka. W przyszłości będę chciał go wykorzystać do monitoringu cctv na działce (wymagany dostęp z zewnątrz, pewne openwrt i VPN będzie wymagany).
#internet #router #gsm #wifi #cctv #monitoring #openwrt #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedasieukryc: Bez wywalenia konkretnych logów, sprawdzenia co dokładnie się dzieje to jest wróżenie z fusów. Teksty wstylu a bo u mnie działa inaczej są tylko i wyłącznie dowodem anegdotycznym. Później zwykle się okazuje że jednak "coś samo się wyłączyło" albo "gwoździe były wbijane telefonem".

Zajmuję się zawodowo sieciami komórkowymi prawie 15 lat i zaryzykuję hipotezę, że jest to temat przerastający przeciętnego wykopka (ale jest tutaj kilka osób, które dobrze ogarniają
  • Odpowiedz
Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. Garmin Instinct 3 Solar 50 mm Smartwatch
⠀ ⠀ Cena: 1437.72 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260423_142415

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka Mirki i Mirabelki,

Pisze do Was taki pytaniem może sami macie na działce/ogródkach działkowych kamere do monitoringu działki i polecacie coś sprawdzonego nie za milion cebulionów. Domyślam się, że taka kamera w widocznym miejscu może wręcz zachęcić złodzieja do sprawdzenia co jest w środku, ale na to już wpływu nie mam.

#rod #monitoring #niebieskiepaski
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@wykopyrek: Czyli uważasz że najlepiej nic nie robić nie zostawić po prostu otwarte drzwi i tak nie chcę wejdą jak mają zniszczyć to szkoda by było. Nie codziennie też jeżdżę na działkę a tak to chociaż będę wiedział w jakim dniu to się stało i będę mógł przeglądać jakieś olx giełdy czy nawet popytać po znajomych. I nawet można później to rozdać sąsiadom żeby uważali na takie osoby że jak
  • Odpowiedz
#monitoring #cctv
Mam w domu wyciągniete na zewnątrz a kable pod Poe. Mam na strychu praadni router od internetu. Potrzebuję sobie zmontować na tym zestaw do monitoringu, zaczynając od 2 kamer obrotowych. Potrzebuję aplikacji na telefon. Może ktoś coś polecić w dobrej cenie ale z możliwością rozszerzenia o więcej kamer i w przyszłości jakiś alarm, domofon itp żeby to działało na jednej aplikacji. Jakby było trzeba to jakiś
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z "zalogowaniem się" nie ma najmniejszego problemu. Problem jest z tym, co wysyłają- a łatwiej ogarnąć jeden IP niż np 9. Zobacz sobie MattBrown na YT co tam wylatuje.
  • Odpowiedz