Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bipolar-

Bipolar-

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3358
  • Znaleziska 213
  • Mikroblog 3145
  • Obserwujący 24
  • Obserwowane 6
ivan777
ivan777
3 godz. i 22 min temu
  • 0
Mirasy, jechać do #lekarz z takimi ustawieniami? #medycyna #szpital
ivan777 - Mirasy, jechać do #lekarz z takimi ustawieniami? #medycyna #szpital

źródło: IMG_0628

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar- 2 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@ivan777: Nie jesteś zółty? Jak to twoje to mozesz miec ostre zapalenie trzustki i to chyba z zastojem żółci także poważna sprawa. Nie boli cię brzuch? Na sor
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 24.06.2026, 13:40:20
  • 21
Aha czyli wielki Pan sygnalista milczał w prokuraturze. Czyli nic nie ma. Czyli prokuratura nic nie znajdzie, ale Mariusze z Brajton, Pisowcy i Stanowski będą przez najbliższe 20 lat wspominać WIELKA AFERE PO z zabijaniem ludzi w szpitalu, niczym jakieś OFE albo AmberGold

#kanalzero #afera
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
24.06.2026, 13:42:23 via Android
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Famine
Famine
24.06.2026, 13:53:07 via Android
  • 3
@Matpiotr

@Famine: wezwali go nagle, może jego pełnomocnik jest zajęty?


HGW
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 16.06.2026, 12:04:53
  • 16
Warto zauważyć, że Dawid Kacprzyk kończył prywatną uczelnie Łazarskiego. Dostrzegam pewną tendencje, że te afery najczęściej dotyczą osób, które dostały się na studia przed 2002. rokiem albo kończyły prywatne uczelnie

Moje morale do obrony tego zawodu spadło do zera. Niech to wszystko zaorają w p---u i zrobią z lekarzy niewolników. Ja i tak cierpie całe życie, więc dla mnie to bez różnicy, ale będę się cieszył, że takie Dawidy Kacprzyki i inne
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 12:10:03 via Wykop
  • 18
@borsuk123: Pierwsza uczciwa rekrutacja na studia lekarskie została przeprowadzona. Wcześniej na studia dostawały się głównie osoby, które miały znajomości w PRL, czyste kolesiostwo. Dlatego lekarze 50+ to często takie cymbały, że masz wrażenie że gadasz z małpą z 70 IQ i z bitym chamem, któremu słoma z butów wystaje
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
23.06.2026, 13:59:30 via Wykop
  • 0
@nabotoksowanejulczysko: Płaczku z Łazarskiego mi w odróżnieniu do ciebie chciało się uczyć i studiowałem na państwowej uczelni, a nie na prywatnej dla takich ułomków z bogatymi rodzicami jak ty xD
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 20.06.2026, 16:52:37
  • 6
Dopóki nie poznałem trzech programistów seniorów, to moje oczekiwania co do zarobków jako LEKARZ SPECJALISTA wynosiły 20 TYSIĘCY. Ale jak poznałem tych trzech sprytnych seniorów, którzy potrafią w overemployment, no to uznałem że nie może być takiej dysproporcji między owymi programistami, a mną jako lekarz specjalista. Żadna z tych 3 osób nie ma wykształcenia wyższego + pracują w pełni ZDALNIE.
Zdaje sobie sprawe, że te 3 osoby to SUFIT i większość SENIORÓW robi
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar-
Autor
20.06.2026, 17:06:52 via Wykop
  • 1
Druga kwestia to cos sie tak uczepil tych porgramistow? Nie widzisz roznicy PRYWATNE pieniadze i PUBLICZNE?


@dlugijohn: Nie widze różnicy, ponieważ taka jest konsekwencja posiadania publicznej służby zdrowia. Nikomu nie wolno z publicznych pieniędzy dobrze zarabiać?

Nie bylo do wkucia na studiach i nie kumasz roznicy?


A z tym wkuwaniem na studiach to wyhamuj, bo nie rozumiem po co takie przytyki. Co jest wkuwaniem a co nie jest?
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
20.06.2026, 17:07:46 via Wykop
  • 1
Kolega wlasnie wrzucil poste ze jako rezydent zarabia w Danii wlasnie okolo 21k


@dlugijohn: No to dużo więcej niż rezydent w Polsce
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
20.06.2026, 21:10:48 via Wykop
  • 0
Nigdzie nie jest się niemile widzianym.


@matt___: No nie wiem ja mam wrażenie że od paru lat trwa jedno wielkie polowanie na czarownice w kontekście lekarzy. A ostatni tydzień to już apogeum nienawiści narodu
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
22.06.2026, 21:38:55 via Wykop
  • 0
@peoplearestrange: a ty byles kiedys w danii i widziales jak programista50k grzecznie oddaje połowe na uopie czy jeszcze nie zarobiles z 3 etatów na b2b?

Mieliscie dojezdzac tłuste koty, a zrobiliscie nagonke na wszystkich, a najwieksza krzywde młodym lekarzom i tym co dopiero studiują/idą na studia. Boomerzy co kręcą wałki na 100k+ dalej będą kręcić i sie smieja
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
20.06.2026, 20:09:06
  • 105
Współczuję tym rodzicom którzy zbierają na chore dzieci a później mają do czynienia z lekarzami zarabiającymi 300k na miesiąc. #rodzice #dzieci #lekarz100k #konowalposting
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar- 20.06.2026, 20:23:56 via Wykop
  • 19
@elena-mary: ale zdajesz sobie sprawę, że jak masz serio poważny problem na SOR to nie czekasz? W poczekalni czekają ludzie z niskim priorytetem po wstępnej ocenie
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 20.06.2026, 21:22:53 via Wykop
  • 1
@wrth: ale przecież tutaj nie czekał na pomoc tylko chyba nie udało się zdiagnozować przyczyny(?), więcej z artykułu nie wynika
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
19.06.2026, 06:22:07
  • 92
Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodową, która najbardziej zesrała się o lekarzy są programiści. Bo nie ma co się oszukiwać, to programiści są odpowiedzialni za wywołanie całej tej nagonki. Intensywnie na to pracowali od 2-3 lat i wreszcie im się udało. Siedzą takie typy jak @BlackpillMonster @ly000 @p0melo @Ksiega_dusz @git_commit @peoplearestrange i inni na home-office, mają jeden z najlepszych zawodów
RenoJackson - Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodow...

źródło: image

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar- 19.06.2026, 06:54:55 via Wykop
  • 3
@RenoJackson:
Bipolar- - @RenoJackson:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 19.06.2026, 07:07:52 via Wykop
  • 5
aha czyli skoro jeden kradnie to drugi też powinien? Co to w ogóle za logika?


@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: Nie, po prostu programiści, to straszni hipokryci, którzy sami "pracują" nawet 460h w miesiącu, bo robią overemployment, z czego realnie popracują może 50, a zarzucają to lekarzom

A na takie wałki, że ktoś jest wpisany na dyżur i pobiera za to kase, to może sobie pozwolić mało kto, bo to trzeba mieć takie plecy
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 19.06.2026, 07:15:25 via Wykop
  • 5
No i piętnowanie oszustów, którzy biorą kasę, a nie wykonują swojej pracy.


@BreathDeath: Uwierz mi, że to naprawdę margines, żeby robić coś takiego to trzeba mieć jakieś niesamowite plecy w szpitalu, bo na sporej części dyżurów to w ogóle jest tylko 1 lekarz, więc ktoś wtedy musi przychodzić za tego lekarza, którego nie ma, bo gdyby nie było żadnego lekarza na dyżurze i coś by się stało, to odrazu by
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 21:43:22
  • 3
A może to jednak nie jest takie proste i zero-jedynkowe jak się wam wszystkim wydaje i dlatego żaden rząd od 36 lat nie potrafił nic sensownego z tym zrobić? Wy byście chcieli wszystko na już, a to potrzeba systemowych i dużych reform, na których PEŁNY efekt trzeba poczekać 20-30 lat. Jak chcesz mieć lekarzy NA JUŻ to tylko import wykwalifikowanej kadry z za granicy, ale oni tu nie przyjadą - jak myslisz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar-
Autor
17.06.2026, 22:58:13 via Wykop
  • 0
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: To prawda dlatego popieram jawność zarobków w publicznej służbie zdrowia
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
18.06.2026, 22:17:20 via Wykop
  • 0
@xfin: Obiecuje ci ze ta "bilokacja" to nie jest norma. PRzyznaje ci ze to patologia i nalezy to zwalczyć. Co do dyżurów 3x8 to są po prostu trudniejsze logistycznie do zorganizowania niz 1x24h

A co do miejsc w szpitalu, to tak jak pisalem, nie mamy nawet gdzie w spokoju omowic pacjenta, stoimy albo na korytarzu albo w 10 osob + 5-6 lekarzy w pokoju lekarskim 10m2
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 16.06.2026, 12:46:41
  • 537
Jako uczciwy lekarz jestem za NATYCHMIASTOWYM WPROWADZENIEM W PEŁNI JAWNYCH ZAROBKÓW I SYSTEMEM EWIDENCJI CZASU PRACY. Ja pracuje uczciwie i wielu moich kolegów również, a przez takie warcholstwo po PRYWATNYCH UCZELNIACH jak Dawid Kacprzyk obrywa nam sie rykoszetem.

Dość bronienia się nawzajem. Czas pozbyć się czarnych owiec z zawodu, które niszczą nam PR

Tylko prawda nas wyzwoli

#konowalposting #lekarz100k #lekarski #medycyna #lekarz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 14:32:03 via Wykop
  • 1
@Mexiii: tak, a co?
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 14:59:11 via Wykop
  • 10
@yousouyou: @ggs-hg mam protestować i donosić na własnych przełożonych? Sorry, ale za mały żuczek ze mnie. Nic bym nie ugrał, a bym sobie wszystkie drzwi pozamykał w zawodzie
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 14:59:31 via Wykop
  • 1
@kobiaszu: spoko, tyle ludzi mnie tu wyzywa że nawet nie pamiętam
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 19:07:53 via Wykop
  • 1
@ZanZani: Przeważnie około tyle, jeden lekarz wykopek wrzucał swoje payslipy. Tyle zarabia uczciwy lekarz rezydent, który nie wali w c---a

https://wykop.pl/wpis/83197689/wykopki-lekarze-zaraz-po-stazu-na-ktory-nie-musza-
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 21:11:05 via Wykop
  • 2
I do tego znosimy limity na ilość rezydentów oraz na studia medyczne? prawda? prawda??


@duzo-jem-paczkow: no jak postawicie dodatkowe szpitale, zeby bylo gdzie sie szkolić to spoko, ale jak macie upychać 20 rezydentów na jednym oddziale i zaden z nich sie nie kształci to nie
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
18.06.2026, 22:15:50 via Wykop
  • 0
Z jednej strony jeden lekarz na 3 szpitale


@duzo-jem-paczkow: no ale to patologia, oszustwo, łamanie prawa, nie mozna tego przyjmować jako norme. Po prostu w obecnych ośrodkach klinicznych nie ma fizycznie miejsca na więcej studentów, trzeba nowe stworzyc z jakichs istniejacych (przeksztalcic je, doinwestowac) albo kompletnie nowe od zera postawić.
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
17.06.2026, 14:40:37
  • 221
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.

Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić

#konowal100k
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 14:48:49 via Wykop
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 14:56:35 via Wykop
  • 12
@WolnyBLN: Piwsko na ławce w parku chlejesz żulu i do tego tylko się nadajesz
Bipolar- - @WolnyBLN: Piwsko na ławce w parku chlejesz żulu i do tego tylko się nadaj...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
IksdeHeheh
IksdeHeheh
17.06.2026, 11:26:24
  • 29
Coś się źle zestarzało
#medycyna #lekarski #przegryw #pracait #pracbaza #praca #studia #studbaza #programowanie #programista15k #konowalposting #konowal100k #lekarz100k
IksdeHeheh - Coś się źle zestarzało 
#medycyna #lekarski #przegryw #pracait #pracbaza...

źródło: IMG_2163

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 11:32:25 via Wykop
  • 5
@IksdeHeheh: ale co sie źle zestarzało? Bo znaleźliście paru oszustów i wałkarzy wśród 200 tysięcy lekarzy w tym kraju i na podstawie tego wyciągneliście wniosek, że wszyscy zarabiają setki tysięcy? Caly czas wolałbym być programistą
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 11:44:45 via Wykop
  • 1
@johann_10: ty Johanku idź tam patostreamy oglądać
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 11:50:10 via Wykop
  • 0
tfw myślenie że jak zdałeś dobrze maturę oznacza że masz jakiś ogromny potencjał


@neet_supremacy: no tak ja wiem, wszyscy gdyby tylko chcieli to by tak zdali albo jeszcze lepiej
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 12:14:31 via Wykop
  • 1
@Widelec_: ale co obrażasz Panie senior software developer z 15 letnim doświadczeniem? Tacy jak ty to mogą 480h w miesiącu robić nie wychodząc z domu, także lekarz się chowa
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 12:23:16 via Wykop
  • 3
@IksdeHeheh: Stawki dla seniora w zagranicznych kontraktorniach to 10k$/miesiąc. Bez wychodzenia z domu

jak się zapisać na bootcamp lekarski


Normalnie zdajesz mature i bzikasz. 8 lat na utrzymaniu matki, potem 5-6 lat rezydentury za 60zl/h, ogarniety dev zdąży w tym czasie na emeryture przejść
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 12:39:15 via Wykop
  • 2
@IksdeHeheh: a dlaczego ten nie ma miliona w wieku 30 lat tylko 60zl/h? Chirurg. Co źle zrobił?

https://wykop.pl/wpis/83197689/wykopki-lekarze-zaraz-po-stazu-na-ktory-nie-musza-

To są realne zarobki większości lekarzy na rezydenturze. Nie mówie że są złe, ale do setek tysięcy czy milionów daleko

Jeżeli wy sobie zarobki obliczacie na podstawie osób, które są złodziejami, oszustami i łamią prawo, to może ja zaczne porównywać zarobki programistów do typków którzy hackują giełdy kryptowalut?
Bipolar- - @IksdeHeheh: a dlaczego ten nie ma miliona w wieku 30 lat tylko 60zl/h? Ch...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 12:43:42 via Wykop
  • 0
podeślesz te oferty 10k$ XD?


@IksdeHeheh: Sami rekruterzy piszą do moich kumpli. Oni regularnie chodzą na rozmowy o prace i jak jakiś etat im odpadnie, bo na przykład robi się za dużo roboty na nim to już zaraz mają następny nagrany
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 12:46:22 via Wykop
  • 1
tak, było jestem tym 10k$ XD


@IksdeHeheh: moze ty po WSB jestes to do ciebie nie pisza, nie wiem ale sie domyślam xD więcej nauki programowania, a mniej szkalowania lekarzy na wykopie. Nigdy nie zrozumiem co wam ci lekarze zrobili, że się tak na nich uwzieliscie. Bo cala ta afera i nagonka trwająca od 2-3 lat zostala rozkręcona w 100% przez programistów stąd. Kompleksy?
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 12:50:33 via Wykop
  • 0
@IksdeHeheh: no nie mam znajomosci, zeby mi dyrektor podpisywal fikcyjne dyżury w czasie gdy jestem w telewizji albo na wiecu Trzaskowskiego to prawda. Albo jak ten drugi co jest prezesem dwóch szpitali i sam się w nich zatrudnia. Totalnie perspektywa każdego z 200 tysięcy lekarzy w tym kraju przecież
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 12:58:10 via Wykop
  • 1
@IksdeHeheh: No tutaj pewnie żadne, zgadzam się, ale te stawki powoli spadają i jest to anomalia. Za 5 lat ci co nie poszli na rezydenture tylko do POZu zostaną na lodzie, bo nie będą mieli specjalizacji, a stawki w POZ spadną, bo z kazdym rokiem rośnie liczba lekarzy.

Ja sam tych POZeciarzy bym pogonił, nie powinni tyle zarabiać i nie uważam, że to sprawiedliwe. Sam chodze w-------y że ja z---------m
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 13:41:24 via Wykop
  • 0
@elofrytki: Czemu mnie obrażasz?
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 14:21:25 via Wykop
  • 1
@okoski: jaki wał? jak masz 8 dyżurów 24h w miesiącu to już samo to daje ci 192h, my tak musimy dymać
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 14:51:58 via Wykop
  • 1
co to za robota dyżur 24h


@okoski: czasem bywa spokojniejszy, a czasem bywa taki że przez cały dyżur nie masz chwili wytchnienia, bo a to coś z pacjentem na oddziale się dzieje, a to zaraz jakieś nowe przyjęcie pani Leokadii we wstrząsie septycznym i sie baw lekarzu.
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
17.06.2026, 13:26:42
  • 12
#lekarski #lekarz #konowalposting #bekazpodludzi #heheszki #lekarz
Lukardio - #lekarski #lekarz #konowalposting #bekazpodludzi #heheszki #lekarz

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 13:29:22 via Wykop
  • 9
@Lukardio: W szpitalu pracuje ok. 230 lekarzy. 69 000 000/230/12 = 25 000

25 tysiecy miesiecznie na lekarza, SKANDALICZNE ZAROBKI
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 13:53:04 via Wykop
  • 2
@Lukardio: no to skoro były takie asy co tyle zarobiły to musieli byc tez pechowcy co zarobili 10x mniej zeby wszystko sie sumowalo do 69 milionów
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 14:22:27 via Wykop
  • 0
a ile godzin wychodzi na 1 lekarza? bo może tak wychodzić że tylko pracują 5h w tygodniu (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞


@17loginbylzajety: tak wszyscy lekarze pracują 5h w tygodniu, a szpital pusty stoi
  • Odpowiedz
ProfesorWilczurOfficial
ProfesorWilczurOfficial
ProfesorWilczurOfficial
17.06.2026, 13:13:06
  • 1
#medycyna #lekarz #zdrowie #nfz

Wiem że Ameryki nie odkryłem tym moim wysrywem ale tak sobie myślę że to jest tragedia z tym limitem przyjęć na studia medyczne. Tylu chętnych i nie są przyjęci bo limit. Wiadomo może w trakcie część by odpadła ale chyba lepiej finansować studia takim ludziom niż na mało sensownych kierunkach. Ale nie bo komuś się to nie podoba. A lekarzy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar- 17.06.2026, 13:21:58 via Wykop
  • 4
@ProfesorWilczurOfficial: Ale co wy macie z tymi limitami koleś? Na każde studia jest jakiś limit, bo tak jak samochód może pomieścić maksymalnie 5 osób, to szpital też ma jakąś pojemność na nowych studentów. I tak obecnie przez naciąganie tego do granic wytrzymałości c---a się da nauczyć na studiach, bo jest nas tak dużo, że w osiem osób chodzimy jednego pacjenta zbadać, albo obserwować plecy chirurga na bloku operacyjnym.

Na zajęciach
Bipolar- - @ProfesorWilczurOfficial: Ale co wy macie z tymi limitami koleś? Na każde ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
16.06.2026, 21:53:47
  • 1
Wykopek krzyczy ze więcej lekarzy, wolny rynek zweryfikuje, produkować w opór, lekarze konowały, nic nie wiedzą czym idzie do typa co bierz 500zl ale nie wiadomo czy to prawda bo nie chce pokazać kto to
#lekarz #lekarze #lekarz100k
DoktorMorela - Wykopek krzyczy ze więcej lekarzy, wolny rynek zweryfikuje, produkować...

źródło: Screenshot_20260616_235126_Samsung Browser

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar- 16.06.2026, 22:07:21 via Wykop
  • 1
@DoktorMorela: a jeszcze twierdzi, że to sprawa onkologiczna, to przecież normalnie karta DiLO i jesteś obsłużony przez NFZ jak książe bez kolejki. Sami finansują tych konowałów, bo muszą się leczyć u profesorów wszyscy, a potem jęczą. To jakaś forma syndromu sztokholmskiego?
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
16.06.2026, 20:51:15
  • 4
Uff, załapałem się na ostanie wolne miejsce w poniedziałkowej rundzie za 2 tygodnie. 500 ziko za 10 minut konsultacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz #lekarz100k
mkorsov - Uff, załapałem się na ostanie wolne miejsce w poniedziałkowej rundzie za 2 ...

źródło: 1000005241

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar- 16.06.2026, 21:10:14 via Wykop
  • 0
@mkorsov: daj namiar kto to, znajde ci taniej
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 16.06.2026, 16:05:01
  • 73
https://x.com/Szafarowicz2001/status/2066734458909106205/photo/2

W środowisku chodzą pogłoski, że Dawid Kacprzyk w czasach gdy jeszcze studiował, chwalił się kolegom z roku, że ma znajomości w dyrekcji Szpitala Południowego.

Sprawdźmy więc kim był ówczesny dyrektor Szpitala Południowego? Artur Krawczyk

Artura
Bipolar- - https://x.com/Szafarowicz2001/status/2066734458909106205/photo/2

W środow...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 16:06:08 via Wykop
  • 2
@Bipolar-:
Bipolar- - @Bipolar-:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 16:07:57 via Wykop
  • 2
@Bipolar-:
Bipolar- - @Bipolar-:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 16:18:50 via Wykop
  • 2
@Bipolar-: Artur Krawczyk były dyrektor szpitala południowego na zdjęciach z HGW i Dawidem Kacprzykiem xD
Bipolar- - @Bipolar-: Artur Krawczyk były dyrektor szpitala południowego na zdjęciach...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 19:08:28 via Wykop
  • 1
@JuliuszSlowacki: no wiem, że to taka sama menda, ale akurat tutaj celnie wypunktował powiązania, zweryfikowałem zanim puściłem dalej
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar- 16.06.2026, 12:30:32
  • 33
Warto zauważyć, że zarówno Dawid Kacprzyk jak i blondyna z dzisiejszej rolki w gorących od nierobienia niczego na dyżurze, to kasta po PRYWATNYCH STUDIACH. Sami chcieliście obniżenia progów i dopuszczenia takiego warcholstwa do zawodu lekarza. Będzie tego tylko więcej bo uczelni wydmuszek gdzie hurtowo hoduje się takie bydło jest już więcej niż tych normalnych

#konowalposting #lekarski #lekarz #medycyna #lekarz100k #konowal100k
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 12:34:55 via Wykop
  • 15
Dokladnie, o to chodzi, jak bedzie coraz wieksza konkurencja to sila rzeczy najslabsze jednostki beda odpadaly.


@dlugijohn: Albo będą odpadali ci co nie mają znajomości. Bo medycyny nie nauczysz się z książki tylko ktoś musi cie wziąć pod swoje skrzydła i cie wszystkiego nauczyć, a jak nie masz nikogo takiego to jesteś w dupie
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 12:35:22 via Wykop
  • 4
jaki sens mają te prywatne jak na dziennie wystarczy po 75% średnio z dwóch przedmiotów i to na uniwersytety medyczne.


@mlodygustaw: No taki sens, żeby takie głupki jak Dawidek Kacprzyk co miały po 40% z matury też mogły być lekarzami
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 13:01:09 via Wykop
  • 0
@dlugijohn: cos takiego jak lorafenus pisze. Braków nie ma, ale kliki w szpitalach choć padają na ryj od robienia 300h w miesiącu to nie wezmą nikogo nowego na oddział, bo wtedy sami zrobią mniej dyżurów i tym samym mniej zarobią. W Polsce zarobki lekarzy są uzależnione od tego jak dużo dyżurów weźmiesz.
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 13:04:51 via Wykop
  • 1
@dlugijohn: ale Dawidek akurat oszukiwał i nawet go w pracy nie było. Większość tych co robią te 300h to jednak siedzą chociaż w robocie normalnie. Dawidek to wyjątkowa menda i musiał być ekstremalnie uprzywilejowany "z góry" że ktoś takiemu szczylowi pozwolił na robienie takich wałków. Takie akcje to są zarezerwowane dla najgrubszych ryb. Nie wiem jakie typ musiał mieć plecy
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 14:32:54 via Wykop
  • 0
w takim razie proszę lobbować o zatrudnianie na umowę o pracę, z limitami godzin i odbijanie się kartą jak prosty kołchoźnik.


@okoski: jak programiści też będą zmuszeni do przejścia na uop to spoko
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
Autor
16.06.2026, 14:40:33 via Wykop
  • 1
To może niech państwo też ogarnie ten temat?


@kwark64: Nie, bo wtedy społeczeństwo krzyczy, że KASTA ogranicza dostęp do zawodu
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
16.06.2026, 12:33:16
  • 31
A wy co dalej wysyłacie pizze lekarzom, bo umierają z głodu?

Jariii - A wy co dalej wysyłacie pizze lekarzom, bo umierają z głodu?

SPOILER
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar- 16.06.2026, 12:42:52 via Wykop
  • 3
@Jariii: Ale będziecie co 5 minut wstawiać tą manipulacje? Jak nawet Stanowski broni w komentarzu typa, to znaczy że jest to ultra manipulacja. @Jariii po neuropkach spodziewałem się jednak troche więcej niż po prawakach
Bipolar- - @Jariii: Ale będziecie co 5 minut wstawiać tą manipulacje? Jak nawet Stano...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
lukasz-lux
lukasz-lux
16.06.2026, 12:25:09
  • 40
najlepszy koniował to anestezjolog. Ten nawet nie przeczytał umowy i nie wie ile zarabia
przypominam że on się nauczył działania 5 leków i jedzie tym samym całą kariere, podaje ci gaz i robi zastrzyk i skasuje 100k

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting
lukasz-lux - najlepszy koniował to anestezjolog. Ten nawet nie przeczytał umowy i nie...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar- 16.06.2026, 12:27:29 via Wykop
  • 55
nauczył działania 5 leków i jedzie tym samym całą kariere, podaje ci gaz i robi zastrzyk i skasuje 100k


@lukasz-lux: Rozumiem nagonke na lekarzy, ale sprowadzanie anestezjologii do czegoś takiego to nieśmieszny żart. Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Kto jak kto, ale akurat anestezjologowie muszą w c--j ogarniać, bo jak tylko coś idzie nie tak, to zawsze woła się anestezjologa żeby ratował i ogólnie do wszystkich najgorszych przypadków.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >
  • d

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.08.2022

    Mikroblogger
  • Kałasznikow
    od 26.06.2023

    Kałasznikow
  • Komentator
    od 17.06.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking