Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MrBudget
Profil firmowy

MrBudget

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1834
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 1823
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1
MrBudget
MrBudget przed chwilą
  • 0
Jakie konkurencje są przewidziane ? Ogarnianie kontraktu w 3 szpitalach w czasie 8 h? #lekarz #lekarze #medycyna #polityka
MrBudget - Jakie konkurencje są przewidziane ? Ogarnianie kontraktu  w  3 szpitalach ...

źródło: 2802

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
przedwczoraj, 06:33:12
  • 889
Podczas gdy ty spędziłeś sobie wygodnie noc w ciepłym i spokojnym domku, w wielu placówkach medycznych trwała heroiczna walka godna zarobków 100+k na miesiąc:
1. Spanie na niewygodnej kanapie w kanciapie lekarskiej zamiast w swoim domu za 5 mln
2. Walka z jakimiś przygłupami na SOR potrzebującymi pomocy akurat w nocy, jakby nie mogli poczekać do rana
3. Gorączkowe przeglądanie katalogu Porsche w celu znalezienia najdroższego auta i Otodom w poszukiwaniu kolejnych mieszkań do kupienia
jacekparowka - Podczas gdy ty spędziłeś sobie wygodnie noc w ciepłym i spokojnym domk...

źródło: images

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget przedwczoraj, 08:16:49 via Wykop
  • 345
@jacekparowka: mój ziomek lekarz jak gramy w gierki w multi to ma czas jak jest na dyżurze, z domu nie gra xd żebym jeszcze żartował
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget przedwczoraj, 09:59:52 via Wykop
  • 0
@pieknylowca: wkłada rurki w dupkie xd
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget przedwczoraj, 10:40:56 via Wykop
  • 11
@Antorus @kamillus : no fajnie ale Ty nie dostajesz wynagrodzenia z państwowej kasy, prawda? A o to się tutaj rozchodzi. Prywatnie to niech konował zgarnia i 1000 zł za wizytę jak są chętni (tylko niech nie blokują napływu nowych lekarzy a sytuacja się naprawi z biegiem czasu)
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
15.06.2026, 17:53:37
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget 15.06.2026, 19:40:00 via Wykop
  • 4
@Markowowski: ej ale my akurat w 2020 zremisowaliśmy z Hiszpanią 1:1 na ME xd
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget 03.06.2026, 12:56:36
  • 613
bezczelne kurrrwie xd #lekarz #nfz #izbalekarska #medycyna
MrBudget - bezczelne kurrrwie xd #lekarz #nfz #izbalekarska #medycyna

źródło: image

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget
Autor
03.06.2026, 13:24:49 via Wykop
  • 468
@Bipolar-: więcej lekarzy chociażby po to żeby ceny usług spadały z korzyścią dla pacjenta, to chyba oczywiste? Kasta lekarska broni się rękami i nogami przez większą konkurencja bo wtedy trudno kasować 5 stów za prywatną 15 minutową wizytę w mieście wojewódzkim
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget
Autor
03.06.2026, 13:37:59 via Wykop
  • 12
1000zł odrazu i za 5 minutową wizytę. Ludzie nie mają co robić tylko chodzić na wizyty do lekarzy za 500zł, urojenia programistoidalne xd


@Bipolar-: panie kolego, moja małżonka chociażby płaci 500 zł za wizytę u endokrynologa-ginekologa licząc wypisanie recept. Lekarz dobry ale nie ma za bardzo zdrowej konkurencji (na nfz żona nie dostanie sensownej PERSONALIZOWANEJ pomocy) i wierzę że konkurencja by mu dobrze zrobiła jeśli chodzi o urealnienie cennika.
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget
Autor
03.06.2026, 15:12:06 via Wykop
  • 9
@Chuopijak: za jaką granicę, oni za granicą w życiu nie będą mieli tak dobrze jak w Polsce xd może 20 lat temu tak było

@Bipolar- nie, nie ogarnie. na nfz mają wywalone j---a. Recepty wystawi za darmo owszem, 50 zł w kieszeni
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget
Autor
03.06.2026, 16:07:52 via Wykop
  • 6
@Bipolar-: mają lepiej pod tym kątem że poziom życia na Zachodzie jest wyższy niż w Polsce ale wciąż w przeliczeniu na siłę nabywczą lekarz w Polsce jest w topce zarobków w Europie. Kwestia PW - dzięki za ofertę ale to leczenie małżonki, w skrócie sprawy tarczycowe pod kątem zajścia w ciążę. nie ma wyjścia i musi chodzić do konkretnego specjalisty który ją dobrze prowadzi no ale są to duże koszty.
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
05.05.2026, 19:07:56
  • 391
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget 05.05.2026, 20:48:53 via Wykop
  • 61
@kankes: z rok temu w Neapolu w jakiejś pizzeri włoch kelner który obsługiał nas na odpierrdol w fajką w gębie zaczął skakać z terminalem mówiąc tip tip jak podszedłem płacić (płaciło się w środku) xd mówię mu po odbiciu karta yes i left tip in cash to poleciał do stolika w podskokach oczywiście guzik mu zostawiliśmy xd patologia i winię za to jankesów bo to oni wprowadzają tą zrytę "kulturą
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
25.04.2026, 20:38:50
  • 618
dziwne że niektóre influencerki nie odpalą swoich transmisji i dochodu nie przekażą na zbiórkę
#latwogang
matixrr - dziwne że niektóre influencerki nie odpalą swoich transmisji i dochodu nie ...

źródło: comment_1620296754EKWcn3Xbtsp9poLPSVkly1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget 26.04.2026, 07:32:01 via Wykop
  • 1
@PajeetGoran: pewnie nic, takie dziołchy z reguły dorastają w patologii
  • Odpowiedz
m4jkel
m4jkel
15.04.2026, 16:05:16
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget 15.04.2026, 20:50:19 via Wykop
  • 1
@m4jkel: klaszczemy i jednocześnie żałujemy że nie ubił tych 2 patusów którzy uciekli
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
12.04.2026, 08:11:19
  • 191
Węgry musisz.

#wegry #rosja #europa #bekazprawakow #bekazpodludzi
duzy_krotki - Węgry musisz.

#wegry #rosja #europa #bekazprawakow #bekazpodludzi

źródło: Screenshot from 2026-04-12 10-10-54

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget 12.04.2026, 12:14:25 via Wykop
  • 5
@UczesanyPedryl: o przypomniało mi się jak wykopki twierdziły że batyr absolutnie nie wygra bo Polomarket się nie nigdy nie myli xd
  • Odpowiedz
t.....a
konto usunięte 05.04.2026, 21:20:46
  • 255
- MACIE CZAS NA ODBLOKOWANIE CIEŚNINY DO WTORKU!!!
- nie odblokujemy
- OK, W TAKIM RAZIE MACIE CZAS DO CZWARTKU!!!
- nie da rady
- DAJE WAM DWA TYGODNIE!!!
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#wojna #izrael #usa #iran
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget 06.04.2026, 07:12:08 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget 29.03.2026, 08:03:48
  • 0
po tygodniu testowania samsunga s25+ (kupiłem za 3500 pln) mam zamiar go oddać głównie z powodu beznadziejnej baterii. Brać w ciemno Oppo Find X9 Pro? coś innego? Moje priorytety to 1. bateria której nie trzeba 2x dziennie ładować 2. przyzwoite zdjęcie 3. dobra jakość dźwięku (na sluchawkach bezprzewodowych). Pixele i Iphone odpadają dodam
#oppo #samsung #smartfon
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomeek85
tomeek85
29.03.2026, 20:10:00 via Wykop
  • 1
@MrBudget: Bierz bez zastanowienia Oppo x9 Pro. Świetny telefon. Bardzo dobra bateria, zdjęcia na bardzo wysokim poziomie, responsywny itd. Chyba jeden z lepszych telefonów nawet w 2026
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget 23.03.2026, 15:43:22
  • 6
#szybowce #lotnictwo #szybownictwo Hej odpaliłem kanał macierzystej szkoły szybowcowej w Borsku na Kaszubach- Pomorskiej Szkoły Szybowcowej do której chętnie zapraszam i osoby na kurs i osoby które chcą się przelecieć komercyjnie jako pasażer :D Będę wdzięczny za zaglądanie czasami na kanał bo robimy fajne rzeczy :) https://www.youtube.com/watch?v=yBD6-0jKlm0 - tu najnowszy filmik z kamerką 360 stopni

a tu cały kanał https://www.youtube.com/@lotyszybowcowe
MrBudget - #szybowce #lotnictwo #szybownictwo Hej odpaliłem kanał macierzystej szkoły...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget
Autor
23.03.2026, 15:56:36 via Wykop
  • 0
@PaczeIokinka: ależ zrobisz z łatwością :)
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget
Autor
23.03.2026, 15:59:52 via Wykop
  • 0
@PaczeIokinka: jest to pomysł na kolejne filmiki :) Nagrywamy od niedawna, zerkaj czasem na kanał będą pojawiały się fajne ujęcia :)
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget
Autor
23.03.2026, 16:31:59 via Wykop
  • 0
@PaczeIokinka: ok
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
22.03.2026, 16:01:56
  • 2027
#wojna #iran #usa #izrael

Premier Hiszpanii Pedro Sanchez do Izraela:

„Nie można rozpalić ognia, a potem narzekać na dym. Przestańcie udawać ofiarę”.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget 22.03.2026, 22:56:48 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget 22.03.2026, 17:03:03
  • 5
Iran pokazał że rakietami najdalszego zasięgu dosięgnie Diego Garcia (to że atak był nieudany to drugorzędne, w końcu to mała wyspa). To bliżej Iranu niż Londyn.

Teraz pomyślcie że rządzi PiS i Czarnek z Nawrockim ochoczo wypinają dupska Trumpowi i wysyłają kilka naszych trałowców w ten region by "symbolicznie" zaznaczyć swój udział. W ramach odwetu dostajemy rakietą w Warszawę czy inny Białystok. Zła cząstka mnie chciałaby zobaczyć miny tych trumpowskich popychadeł na
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saeglopur
Saeglopur
22.03.2026, 17:07:46 via Wykop
  • 0
@MrBudget: Z UK są prowadzone starty bombowców, z tego UK które tam głośno oświadczało że nie będzie wspierać wojny ani udostępniać swoch baz - widocznie są już całkowicie amerykańskie a nie "ich".

Powtarzam po raz kolejny: Powidz gotował się przez 3 tygodnie do dnia tej inwazji, ciekawe co przerzucali dzień w dzień całą dobę. A lądują tu Stratotankery często i wodcznie potrafią je tu uzupełnić paliwem
Saeglopur - @MrBudget: Z UK są prowadzone starty bombowców, z tego UK które tam głośn...

źródło: 10edf6d25d79b1b5d3d299d4848c01a75e1a3aa6d929c3acfee59e502d3e8005

Pobierz
  • Odpowiedz
essos
essos
essos
22.03.2026, 17:10:34 via Wykop
  • 0
@MrBudget: ale ty głupi xd Prędzej dostaniemy przez to że za p0 wystrzeli rakieta z radzikowa, w celu zestrzelenia tej lecącej na Londyn
  • Odpowiedz
mariusz-madejczyk
mariusz-madejczyk
12.03.2026, 19:11:23
  • 707
Tu nie trzeba żadnych protestów. On nasrał na wojskowych właśnie. Przy kolejnym "czołem żołnierze", wojskowi powinni krzyknąć "spierd*** Panie prezydencie" #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrBudget
MrBudget 12.03.2026, 19:59:31 via Wykop
  • 22
@void_0: no bo tak jest, znam paru typków jeszcze z liceum którzy poszli na zawodowych i wszyscy to konfiarze. Wojsko jest takimi przesiąknięte
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Maciej

  • Misterbudget.pl to przydatny serwis, w którym zbieram promocje bankowe ze szczególnym naciskiem na produkty finansowe. Jeśli lubisz, gdy to banki płacą Tobie a nie Ty bankom, to jesteś we właściwym miejscu. Najlepsze okazje oferowane przez banki już na Ciebie czekają!
  • https://misterbudget.pl/
  • kontakt@misterbudget.pl
  • Facebook

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 14.01.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking