Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kieres

Kieres

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 50813
  • Znaleziska 2117
  • Mikroblog 48696
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 150
Defined
Defined
12 godz. i 10 min temu
  • 178
Moja wizyta u konowała skończyła się tym, że prawdopodobnie do końca życia będę miał już zwapnienie w nadgarstku. Wizyta trwała 10 minut. Zapłaciłem 250 zł. Łącznie na lekarzy wydałem 1400 zł. Zgodnie z przyżeczeniem publicznym, które złożyłem 2 tygodnie temu, postanowiłem zniszczyć imperium lekarskie.
#przegryw #konowal100k #lekarz100k
Defined - Moja wizyta u konowała skończyła się tym, że prawdopodobnie do końca życia ...

źródło: Screenshot from 2026-06-17 20-48-07

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 6 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@Defined: o tak, też to przechodzę XD
Poszedłem z nadgarstkiem do konowała na nfz, pokazałem tylko gdzie boli i już postawił diagnozę.
Test, który przeprowadził wyszedł negatywnie, ale diagnoza się nie zmieniła.
Na zapalenie ścięgna wysłał na RTG XD
Powiedział, że tydzień mocnego NLPZ i przejdzie, c--j, że akurat byłem na sterydzie chwilę wcześniej i nie przeszło.
W------e j---a, wracam do prywaty.
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
16 godz. i 28 min temu
  • 175
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.

Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić

#konowal100k
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 12 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 4
mnie zastanawia jednak system wynagradzania pracy dyżurowej.

W innych branżach (mam głównie kontakt z IT) istnieje coś takiego jak dyżur.

Np. osoba od serwerów bieże dyżur w grafiku, co oznacza że gdy coś się dzieje, to ma płacone za pracę - oraz - gdy nic się nie dzieje - ma wyplacaną pewną niewielką rekompensatę dyżurową (za pozostawanie w gotowości).

U lekarzy dyżur wygląda różnie - są te przespane i pewnie nieprzespane. Ale
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
15.06.2026, 15:27:13
  • 6
Dajcie mi najlepsza grę w jaka graliście na literkę A. Zamierzam przejść gry zaczynające się na wszystkie litery alfabetu. Słucham państwa #gry #pcmasterrace
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 15.06.2026, 21:07:10 via Wykop
  • 0
Alan Wake top
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
15.06.2026, 11:22:44
  • 268
Kataster potrzebny na wczoraj.

I to nie jakieś upośledzone 1.5% za 15 lat jakie proponują Lewaki tylko 3%-5% na wczoraj.

#nieruchomosci
Czoso - Kataster potrzebny na wczoraj.

I to nie jakieś upośledzone 1.5% za 15 lat ja...

źródło: 1000060053

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 15.06.2026, 20:19:03 via Wykop
  • 1
Zamiast uwolnic zawod lekarza


@Janexpol: zawód lekarza to jest uwolniony chyba jedynie w Somalii, co wy p---------e za głupoty XD
  • Odpowiedz

522

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Szpital dodał na stronie głównej oświadczenie w sprawie rezydenta milionera

Informujemy, że lekarz Dawid Kacprzyk w roku 2025 wypracował łącznie 3.976 godzin, co daje średniomiesięcznie 331 godzin na podstawie umów cywilnoprawnych/kontraktowych. W 2025 r. lekarz Dawid Kacprzyk nie byt zatrudniony na umowę o pracę. Informujemy, że stawka godzinowa była rynkowa.

kastrator2
z
szpitalpoludniowy.pl
dodany: 15.06.2026, 02:13:36
  • 122
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
Kieres
Kieres 15.06.2026, 15:00:26 via Wykop
  • 0
Dokładnie, nie mam problemu ze stawką, ale 8h Panie lekarz się pracuje.


@TwojOsobistyLewak: gdyby lekarze zgodnie zdecydowali ograniczyć pracę do 8h dziennie, a nawet do zaledwie 200h miesięcznie, to gwarantuje ci, że doszłoby to zapaści ochrony zdrowia w ciągu tygodnia乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
Ochrona zdrowia stoi rezydentami, którzy robią po 300h i wypełniają luki.
Kieres
Kieres 15.06.2026, 15:01:47 via Wykop
  • 0
„Pracował”. Mam znajomego lekarza i oni normalnie śpią na dyżurach. Nie mam do niego pretensji nie da się pracować 24h po prostu ten system jest p------y od początku do końca.


@typowyWykopekMizogin: a straży pożarnej wolno spać na nocnych dyżurach? Czy to też uważamy za patologię?
Kieres
Kieres 09.06.2026, 13:40:34
  • 0
Gdzie polecacie bikefitting na Śląsku? Ewentualnie Kraków? Kupiłem sobie gravela i mega boli mnie nadgarstek po jeździe, ogólnie mam chyba konflikt grzbietowy. Mam też dyskopatię L3/L4, wiec zależy mi, żeby ktoś to zrobił porządnie. #szosa #graver #rower #bikefitting #fizjoterapia
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres
Autor
15.06.2026, 14:57:30 via Wykop
  • 0
Na podstawie samego testu nie jesteś wstanie powiedzieć co jest problemem: przykurcz mięśni, przykurcz torebkowy, konflikt u-p, dys.

Na dodatek większość ludzi z przodo pochyleniem ma patologię stawu biodrowego. Chciałbym zobaczyć jak ktoś robi diagnozę i leczenie bez RTG.


@slowmtb: w aparacie ruchu aż tak nie siedzę, ale poza zwyrodnieniami RTG raczej nic nie pokaże? Prędzej uwierzę w użyteczność testów, jeżeli już mamy się bawić w obrazowanie to prędzej USG/mri,
  • Odpowiedz
MaikeloByalkovo
MaikeloByalkovo
14.06.2026, 09:30:16
  • 9
Prawda jest taka, że 90% lekarzy nie wie o czym pi3rdoli, ale 100 złotych za 15 minut takiego pi3rdolenia bez sensu muszą wziąć.
Idę do lekarza, żeby mi powiedział co mi dolega z kręgosłupem, po czym on mnie kieruje na rezonans magnetyczny.
No K***a XD Dziękuję pan lekarz, no nie wiedziałem, że mam na rezonans iść, oświecił mnie pan niczym reflektor...
Czysto teoretycznie jakbym ten rezonans wykonał wcześniej i już bym z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 14.06.2026, 11:01:45 via Wykop
  • 7
@MaikeloByalkovo: ale co ma ci lekarz powiedzieć bez obrazowania? Stawiać diagnozę na chybił trafił?
Niezła odkleja.
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 10:50:19
  • 134
Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż cupry? Większe ciary żenady wzbudzają chyba tylko chińczyki na drogach

#motoryzacja
vladi_putin - Czy jest jakiś inny samochód który jest obecnie bardziej wieśniacki niż...

źródło: IMG_1499

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 13.06.2026, 19:49:23 via Wykop
  • 0
Dowolny chińczyk typu komoda czy jajco to dużo większa wieś.


@RoyKeane: dlaczego? Wyglądają dosyć standardowo, a w stosunku cena/jakość biją na głowę całą konkurencję.
  • Odpowiedz

1822

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
Kieres
Kieres 13.06.2026, 12:23:22 via Wykop
  • 1
Gdyby nie było sztucznych kastowych limitów na studia medyczne to bym się zgodził. Możesz z matur wyciągnąć po 100% a dalej nie dostać się na medycynę.


@Titsuman: tak, oczywiście XD
Zobacz sobie progi z ostatniej dekady. Wystarczy po 85% z biologii i chemii, żeby dostać się niemal wszędzie.
Bipolar-
Bipolar-
12.06.2026, 14:44:00
  • 7
https://www.reddit.com/r/medicalschoolEU/comments/1u34jq0/italy_has_more_medschool_spots_than_france_and/

We włoszech jest więcej miejsc na lekarski niż na pielęgniarstwo. Powoli wszystkie kraje w Europie stają się przesycone w lekarzy. Ten zawód jest skończony. W istocie zmarnowałem sobie życie. Najgorsze jest to, że w medycynie nie możesz pokonać konkurencji skillem, bo tu nie ma żadnego skill capa. Jedyne co cie może uratować to znajomości, których nie mam jako ktoś z proletariackiej rodziny

Jeszcze 10 lat temu medycyna dla kogoś takiego jak ja z
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 12.06.2026, 21:03:18 via Wykop
  • 1
Nie naucze się operować jeśli jakiś profesor nie poświęci swojego czasu żeby mnie tego nauczyć, a nikt go do tego nie zmusi. Nauczy tylko swoje dzieci.


@Bipolar-: trzeba było iść do powiatu, wyszkolili by cie z pocałowaniem ręki, żebyś tylko operował do oporu.
Zawsze możesz jechać też na szkolenie do Indii, zapłacisz grosze i wszystkiego się
  • Odpowiedz
Kieres
Kieres 12.06.2026, 23:37:33 via Wykop
  • 2
@Bipolar-: no moja dziewczyna właśnie skończyła 6 rok i nie jest spłakana jak ty, podobnie jak wszyscy z jej grupy. Masa znajomych z kolei jest już na I/II roku rezydentury i każdy jest zajebiście zadowolony. Tylko ty płaczesz jak ten spierdoks na wykopie.
  • Odpowiedz
jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
12.06.2026, 08:26:36
  • 321
Najlepsze w tej aferze jest to, że ten knur nigdy by nie wpadł gdyby nie połasił się na jakieś drobne za bycie radnym, bo wtedy nigdy by nie musiał składać oświadczenia majątkowego.
Można się tylko domyślać ile jest podobnych pijawek o których nigdy się nie dowiemy
#lekarski #lekarz #konowalposting
jacekparowka - Najlepsze w tej aferze jest to, że ten knur nigdy by nie wpadł gdyby n...

źródło: images

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 12.06.2026, 20:56:37 via Wykop
  • 0
Ale wśród lekarzy to się zgadzam, że to jest czysta fikcja bo oni zwyczajnie śpią w czasie dyżurów


@szwedes: praca straży pożarnej to też fikcja, bo w 90% śpią albo czilują b---ę na remizie? XD

albo dojeżdżają 100-200 km i to już liczą do czasu pracy


@szwedes: kilometrówka, mówi Ci to coś Panie Ferdku? Nawet w aptece masz płaconą przy pracy na b2b.
  • Odpowiedz
wacek_1984
wacek_1984
28.05.2026, 19:38:53
  • 1
Blend - Beczkawka Kenia - 59zł / 250g

Kolejny wypust, niestety kapkę droższy, bardzo dużo drewna, winne, spora kwasowość i czekolada, bardzo dobra kawa BA, w tej cenie mocne 5/5, dużo bardziej drewniana niż jej młodsza siostra z Kolumbii. Jak ktoś nie lubi BA, to szkoda zachodu, zniechęcisz się.

#specialitycoffee #kawa #drip
wacek_1984 - Blend - Beczkawka Kenia - 59zł / 250g

Kolejny wypust, niestety kapkę dr...

źródło: 1100816450695be2df84df1_757c

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 07.06.2026, 17:57:08 via Wykop
  • 0
@wacek_1984: brzmi fajnie, zamawiam na testy ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Kieres
Kieres 07.06.2026, 19:21:12 via Wykop
  • 0
@wacek_1984: jasne, nigdy nie piłem BA
  • Odpowiedz
Kieres
Kieres 08.06.2026, 09:20:26 via Wykop
  • 0
@wacek_1984: beczkę w piwie i w----y lubię, także może przeżyję ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
03.06.2026, 16:22:40
  • 0
Czy lekkie zapalenie ucha zewnętrznego przejdzie samo? Nie chce mi się iść do lekarza, pobolewa mnie już z tydzień. Tylko jak dotykam, jak nie grzebię przy twarzy, to nie boli

#lekarz #medycyna
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 07.06.2026, 20:05:55 via Wykop
  • 0
@amozetoostatniraz: boże, co za debil XD
Idź do lekarza, dostaniesz krople i za 5 dni przejdzie.
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
29.05.2026, 18:31:12
  • 1
Jak to jest że na niektórych uniwerkach jest baza pytań? Czy jest to kwestia wyłącznie lenistwa, że prowadzącym nie chce się układać nowych pytań? Bo jeżeli dany przedmiot ma przewidywane dwie poprawki to raczej trzeba się trochę nagimnastykować, żeby stworzyć nową bazę pytań.

#lekarski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 30.05.2026, 16:46:02 via Wykop
  • 0
@jimbim0972: Nie da się w nieskończoność wymyślać nowych pytań. Podręcznik jest ograniczony, a co roku masz 3 terminy samego egzaminu. Dorzuć do tego kolokwia.
  • Odpowiedz

1325

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Od 12 sierpnia restauracje, bary i kawiarnie mogą zostać zobowiązane do bezpłatnego podawania klientom do 0,5 litra wody z kranu na osobę

Victor_Manzon
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 29.05.2026, 23:06:35
  • 421
  • #
    polska
  • #
    restauracja
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    ekonomia
Kieres
Kieres 30.05.2026, 12:20:34 via Wykop
  • -2
@NihilistycznyFemboy: tak, właściciele lokali gastronomicznych opływają w luksusach xD
Kieres
Kieres 30.05.2026, 12:44:24 via Wykop
  • 1
@NihilistycznyFemboy: czy jest jakiś przedsiębiorca, który twoim zdaniem nie jest wyzyskiwaczem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
RenoJackson
RenoJackson
27.05.2026, 09:21:05
  • 10
Jak szedłem na studia to chyba tylko na 15 uczelniach można było studiować lekarski. Jeszcze nie skończyłem a już jest to prawie 60 uczelni XD

A wykopki coś śmią jęczęć, że ktoś ogranicza dostęp do zawodu, śmiechu warte. Nie wspominając o tym, że od zawsze można studiować na ukrainie w pełni online, co jest w ogóle skandalem

#przegryw #lekarski #medycyna #pracait #programowanie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 29.05.2026, 09:22:30 via Wykop
  • 0
@RenoJackson: wielki student future doctor ma ból d--y, bo ktoś nie wali przez 6 lat bazy, ani nie zbiera wywiadu przez 3 lata na uczelni ze starej gwardii XD
  • Odpowiedz
Kieres
Kieres 30.05.2026, 08:22:00 via Wykop
  • 0
@RenoJackson: też studiuję leka na uczelni ze starej gwardii, ale nie jestem cipką i nie płaczę, jak to będzie mi źle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
19.05.2026, 09:45:39
  • 83
30 tysięcy po prawie, ekonomii, budownictwie, informatyce i każdym innym trudnym kierunku
Bycie absolutnym topem w swoim zawodzie, lata doświadczenia, kursy, uprawnienia, maksymalnie kilka ofert pracy na cały kraj z takimi widełkami. Sufit zarobków, nieosiągalny dla niemal każdego w zawodzie

30 tysięcy po lekarskim
Skończenie studiów i rocznego, płatnego, stażu. I tyle, nie ma żadnych innych wymagań.
Wystarczy anonimowy post na grupie FB a oferty same się pojawiają
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 19.05.2026, 14:31:50 via Wykop
  • 3
Żadne obniżanie ustawą - uwolnienie zawodu


@Agrestowa_owca: co to znaczy uwolnienie zawodu? Ma nas leczyć Maciek po liceum? Wykopki to naprawdę mają w porywach 80 IQ XD
  • Odpowiedz
Kieres
Kieres 19.05.2026, 16:09:17 via Wykop
  • 2
Nie no, jak wiadomo, w consultingu, laboratoriach, IT czy projektowaniu robotów robią mariuszki po zawodówce i ludzie bez dyplomów, bo skoro nie ma prawa do wykonywania zawodu to nikt ich nie weryfikuje.

@looznagooma: Pacjent zweryfikuje umiejętności lekarza jak firma z milionowym budżetem? Z tym 80 IQ to chyba cię przeceniłem.
  • Odpowiedz
Kieres
Kieres 19.05.2026, 16:59:27 via Wykop
  • 2
@Agrestowa_owca: a to do otworzenia własnego gabinetu potrzebujesz rozmowy kwalifikacyjnej? Czy może będziesz w ramach udowodnienia kwalifikacji szył pierś z kurczaka?
A z innej beczki, jak nauczysz się zawodu, skoro Ci pazerni lekarze nie chcą sobie robić konkurencji? Ktoś cie wpuści do szpitala i pozwali leczyć pacjentów?
Na całym świecie zawody medyczne są ściśle kontrolowane, ale wykopek debil znalazł prosty sposób na nieskończoną ilość lekarzy, zobacz sam
  • Odpowiedz
Kieres
Kieres 19.05.2026, 19:56:50 via Wykop
  • 0
@wysokiewiczplum: no straszne, że lekarz może zarabiać 200 zł/h XD
Ja jako student kasuję 100 zł/h za korepetycje, a co lepsi nauczyciele +150 zł/h.
  • Odpowiedz
Kieres
Kieres 20.05.2026, 21:07:25 via Wykop
  • 0
Szkoda tylko że jak idziesz do lekarza z czymś bardziej skomplikowanym niż angina to się finalnie okazuje że chat gpt ci postawił lepszą diagnozę. Tacy bystrzacy, biedni co to się muszą ciągle uczyć.


@Mmmat: to powodzenia w stawianiu diagnozy z chatem, kiedy zachorujesz na coś poważniejszego, co wymaga hospitalizacji. Ale najpierw musisz przeżyć stan nagły. A później odpowiednio się zbadać, żeby móc potwierdzić/wykluczyć diagnozę.

Wykopkom oceniają pracę lekarzy przez pryzmat
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
18.05.2026, 05:04:58
  • 112
banan nagrał piosenkę o tym jak miał pryszcze na mordzie w okresie dojrzewania i teraz jest to dla niego zbyt ciężkie do śpiewania XD mój przegryw jest większy niż twój
#przegryw #mata #rap
GoldenJanusz - banan nagrał piosenkę o tym jak miał pryszcze na mordzie w okresie doj...

źródło: 1000032785

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 18.05.2026, 11:56:29 via Wykop
  • 0
to że z tego łaka zrobili takiego industry planta to jest fenomen polskiego rapu, gość dosłownie z 0 zrobił kariere dzięki kasie tatusia, mata gdyby się urodził w przeciętnej rodzinie to pewnie siedziałby na wykopie i j---l na magazynie bo tylko na to ma potencjał intelektualny


@rgshhshdu-ffhh: o, typowe szkalowanie i umniejszanie bo coś stało się modne.
Od pierwszego krążka mata wypadł zajebiście, było czuć mega luz na majku i
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
17.05.2026, 07:25:07
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 17.05.2026, 11:58:14 via Wykop
  • 2
Ćpunie p--------y, masa ludzi płaci podatki i to znacznie większe niż ty. A kiedy im zachoruje dziecko na nowotwór muszą czekać w długiej kolejce na leczenie, bo system nie wyrabia. Tymczasem żule, ćpuny i reszta tego typu odpadów myśli, że jak się zachla albo zaćpa to dostanie czerwony dywan w szpitalu za swoją własną głupotę. Ha tfu!


@polakpatriota2137: już się nie zesraj. To, że przegiął z MDMA wcale nie znaczy,
  • Odpowiedz
Kieres
Kieres 17.05.2026, 12:26:47 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kieres
Kieres 17.05.2026, 18:32:48 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
15.05.2026, 19:47:46
  • 0
✨️ Medimeisterschaften - Festiwal dla Studentów Medycyny Ⓘ
Właśnie trafiłem na ciekawy termin - Medimeisterschaften
Coroczny, huczny festiwal i turniej sportowy dla studentów medycyny w całych Niemczech. Zapewne duzo doboru płciowego determinowanego przez posiadanie statusu studenta medycyny i inne atrakcje. Nie dla mireczkow z #programista15k to. Wcale się nie dziwię, poznałem trochę kobiet z lekarskiego na tinderze, z facetami pewnie jest tak samo albo i gorzej. Sprawdzcie piosenki na youtube, w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieres
Kieres 16.05.2026, 14:11:25 via Wykop
  • 0
@Anomalocaracid: ale u nas większość to lamusy 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Chwa a wielkiej Ukrainie

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.02.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.01.2021

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 30.10.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking