Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
some_ONE

some_ONE

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 53609
  • Znaleziska 1614
  • Mikroblog 51995
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 12
jedlin12
jedlin12
przed chwilą
  • 5
#f1 Pyszny ten grupowy ból d--y o zwycięstwo Gekona. Wygrał lepszy dzisiaj (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE przed chwilą via Wykop
  • 1
@jedlin12: bo wygrywać może tylko pewien kierowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
7 min temu
  • 0
#f1

jasna krwa najgorsze jest to ze on jest najstabilniejszy w longrunie z tych ogorkow ktorzy maja szanse na mistrza i pewnie to wyjezdzi

szynka bedzie smutny jak mu ferari cos spi3rdoli i przestanie jechac, mrowka bedzoe odpi3rdalal jakiea swoje triki, a te zero nic nie robiac dowiezie punkty stabilne jakos i to wyjezdzi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE przed chwilą via Wykop
  • 0
@pysznewpierdalator: gdyby nie dzwon kukolda wczoraj w kwali to Antonelli by to dzisiaj wygrał
  • Odpowiedz
nico-toscani
nico-toscani
6 min temu
  • 1
#f1 lulu już zapomniał kim jest?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE przed chwilą via Wykop
  • 0
@nico-toscani: pamięć ma dobrą ale krótką
  • Odpowiedz
NocJestMistyczna
NocJestMistyczna
5 min temu
  • 2
Moim zdaniem zabrakło Scuderi piątego pitstopu (╯︵╰,)
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE przed chwilą via Wykop
  • 2
@NocJestMistyczna: chyba jednak trzeba było założyć intery na ostatni stint
  • Odpowiedz
M4YU
M4YU
2 godz. i 24 min temu
  • 3
„Wyraźnie odjąłem gaz na 100 metrów” XDD
Dżordż (czyt. Chudy z Toy Story) jest niemożliwy
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 2 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@winsxspl: co raz lepsze te fikołki xD i tak musiałby hamować więc to że rzeczywiście odpuścił wcześniej bo była żółta flaga się nie liczy xD
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
2 godz. i 20 min temu
  • 1
#f1 jakie strategie oponiarskie na wyscig ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 2 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
Ferrari już szykuje intery dla Leclerca


@Logistyk_z_Cadillaca: te upały to zdradliwe są synek, w każdej chwili może burza przyjść, lepiej być przygotowanym
  • Odpowiedz
d601
d601
2 godz. i 42 min temu
  • 7
#lodz #pogoda #zima
d601 - #lodz #pogoda #zima

źródło: comment_1663561814OaeinEIHaipwqjdh6M5B1Z (1)_020246

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 2 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 5
@nieocenzurowany88: z wczoraj
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
2 godz. i 54 min temu
  • 8
A pamietam jak ciepłolubne spelle spamowały tym obrazkiem przez pół roku ehhh
#pogoda #l-------------j
RobieZdrowaZupke - A pamietam jak ciepłolubne spelle spamowały tym obrazkiem przez pó...

źródło: f5266194ee96a2414f6d8af52856651e

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 2 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 2
@RobieZdrowaZupke: 30 stopni to idealna pogoda w lecie
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
3 godz. i 51 min temu
  • 3
Zaraz będzie wyprzedzał Astona
#f1
JednaRenkaJedenKaleka - Zaraz będzie wyprzedzał Astona
#f1

źródło: temp_file2931122080724097600

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 3 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: ale co to jest
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
18 godz. i 15 min temu
  • 24
#f1 czy to jeszcze nadredaktor czy już podredaktor ?
JuzefCynamon - #f1 czy to jeszcze nadredaktor czy już podredaktor ?

źródło: AISelect_20260627_222542_X

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 18 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 4
telemetria nie kłamie


@winsxspl: ale ty już tak, bo na telemetrii dokładnie widać że odpuścił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
some_ONE - >telemetria nie kłamie

@winsxspl: ale ty już tak, bo na telemetrii dokład...

źródło: 1000005445

Pobierz
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 17 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
odpuścił przed wierzchołkiem zakrętu na zasadzie żeglowania, za wierzchołkiem cisnął gaz do podłogi i jedyne co odpuścił za wierzchołkiem to hamulec


@winsxspl: czyli to co miał zrobić xD odpuścił przed wierzchołkiem i do niego dojeżdżając był o jakieś 15km/h wolniejszy niż normalnie w tamtym miejscu

po przejechaniu wierzchołka to już prawie był przed kukoldem, po co tam miał zwalniać? XD magicznie nie przeteleportuje się nagle 50m w lewo bez poruszania
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 17 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 2
@winsxspl: wymyślasz sobie jakieś nowe zapisy w regulaminie i twierdzisz że tak powinien zrobić Russell, regulamin mówi że trzeba zwolnić i w najważniejszym punkcie na wejściu do zakrętu to zrobił
  • Odpowiedz
Drogomir
Drogomir
23 godz. i 25 min temu
  • 31
No nie mogę przeboleć tego mafijnego rozstrzygnięcia. Gdyby to był Verstappen, to by go cofnęli o 10 miejsc albo kazali startować z pitów, a temu dzbanowi nawet nie anulowali czasu. No k---a.
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 17 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
Gdyby to był Verstappen, to by go cofnęli o 10 miejsc albo kazali startować z pitów, a temu dzbanowi nawet nie anulowali czasu


@Drogomir: otuż się okazało że w 2022 na Imoli Verstappen też zrobił PP przy żółtej fladze w 3 sektorze i jakoś go nie cofnęli o 10 miejsc ani nie kazali startować z pitu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 18 godz. i 40 min temu
  • 7
#f1 kakoldzik na Imoli w 2022 też zdobył p1 podczas żułtych flag, czy wtedy też były komentarze że jest cwelem, oślizgłym typem i oszustem? nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
some_ONE - #f1 kakoldzik na Imoli w 2022 też zdobył p1 podczas żułtych flag, czy wted...

źródło: 1000005443

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
Autor
18 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 3
@winsxspl: to dokładnie tak samo jak Russell dzisiaj
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE
Autor
18 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 1
@winsxspl: no przecież nawet na tym co pokazujesz widać że wcześniej odpuścił xD a że regulamin jest jaki jest to nie jest powiedziane ile musi odpuścić
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE
Autor
18 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@winsxspl: ale dlaczego w przypadku telemetrii kukolda patrzysz na vmax przed zakrętem, a w przypadku Russella na vmin przejeżdżając przez zakręt? przecież patrząc w ten sposób to kukold w 2022 też nie odpuścił xD
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE
Autor
18 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
przepustnica na pozycji zero - to jest odpuszczenie


@winsxspl: to tu się zgadzamy, i na okrążeniu z żółtymi flagami Russell odpuścił 100m wcześniej niż na swoim poprzednim okrążeniu, przepustnica na 0 co należało udowodnić
some_ONE - >przepustnica na pozycji zero - to jest odpuszczenie

@winsxspl: to tu się...

źródło: 1000005445

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
18 godz. i 58 min temu
  • 5
#f1 najmilsi, powiedzcie wujaszkowi, czy jak nie mogę odpowiedzieć na post opa, to oznacza że Danił mnie wrzucił na czarną? xD
lubiewachacstopy_siostrze997 - #f1 najmilsi, powiedzcie wujaszkowi, czy jak nie mogę ...

źródło: 1000016624

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 18 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 2
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: nic nie słychać co tam bełkoczesz, ale przypominam po raz kolejny o lekach
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 18 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: ja jestem w pełni zdrowia, od dawna
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
19 godz. i 49 min temu
  • 0
Ogólnie chciałem zrobić full analizę całej kariery Leclerca na poważnie bez beki, ale chyba lepiej poczekać aż się sezon skończy bo to jak wypadnie na tle Hamiltona powie bardzo dużo. #f1
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 19 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 2
@manifoldboosted: ale już był jeden sezon w którym razem jeździli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 18 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
przecież ja mu robie przysługę ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak narazie to Lewis ma jedyne zwycięstwo dla ferrari w okresie bycia teammatem klekle


@manifoldboosted: wiadomo, wybiórczo wybierając fakty wszystko można przestawić jako przysługę, ale taka wybiórczość to normalka na tagu
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 18 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@manifoldboosted: proponuję w takim razie zaczekać do 2030, wtedy analiza będzie bardziej wiarygodna
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
18 godz. i 50 min temu
  • 0
kto w tym roku ma gorszy performance?
#f1

kto w tym roku ma gorszy performance?

  • Norris 39.7% (29)
  • Leclerc 60.3% (44)

Oddanych głosów: 73

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 18 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 1
@winsxspl: kakoldzik
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 20 godz. i 13 min temu
  • 0
#f1 stary dziad Hamilton znowu lepszy od goacika który ma cały zespół ustawiony pod siebie i najlepszy silnik (to jest fakt autentyczny)

śmiechu warte
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
Autor
20 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@winsxspl: mówię o innym goaciku, ale ten którego przywołujesz to też dobry materiał na wpis bo Hamilton miał mu wejść na psyche i zdegradować do roli psa, trwało to aż jeden weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie ma to jak czytać ekspertów z tagu
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE
Autor
19 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@winsxspl: podobna forma jak kukoldzik
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE
Autor
19 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
kukold obydwa DNFy to 2x awaria auta


@winsxspl: spalenie sprzęgła na starcie to nie awaria auta
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE
Autor
18 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@winsxspl: a przed chwilą sam to nazwałeś awarią, potężnie się miotasz i rzucasz gównem na oślep
  • Odpowiedz
personalspaceinvader
personalspaceinvader
20 godz. i 5 min temu
  • 5
Russel po 2. sektorze miał 0,073s przewagi nad czasem Leclerca. #f1
Jeśli się zastanawiacie skąd wziął info o 0,5s przewagi to już wam mówię: z d--y
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 20 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@personalspaceinvader: z kierownicy
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
21 godz. i 1 min temu
  • 1
Max przy podwojnych zoltych odejmuje troche gaz a pozniej zdobywa pole position? Spoko nie ma problema heheheh top kierowca heheheh.
Russel robi dokladnie to samo? Wykopki:
#f1
kamil-tika - Max przy podwojnych zoltych odejmuje troche gaz a pozniej zdobywa pole p...

źródło: albvj6

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 20 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 1
tylko gekon jest cvelem a max nie


@bakt3ria: ale jest kukoldem
  • Odpowiedz
iglakkkk
iglakkkk
23 godz. i 4 min temu
  • 1
#f1 Bekę mam tak szczerze odpuścił i zdobył pp i takie są fakty. Gdyby to był ktoś inny niż Gekon to byście pisali że świetne okrążenie xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 23 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@hpiotrekh: jak widać rozumie bardzo dobrze bo przy pojedynczej żółtej zrobił to co trzeba
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 22 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@hpiotrekh: obaj wiemy że przeczytałeś, a wypieranie rzeczywistości tak jak co do tego jak i co do żółtej flagi nic nie zmieni
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Max Cuckstappen

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.04.2024

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder
  • Komentator
    od 03.10.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking