@RapIArbuzy: Mnie ciekawi ilu obecnych polityków wybrało dla dzieci właśnie karierą medyczną. Może to by trochę odpowiedziało na pytanie czemu nie chcą im u----c tych układów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#mecz #matura
Zapraszam do rozwiązywania zadania:
1. Ile jest możliwych kombinacji rozegrania akcji w której Kim podaje do Lee, który dośrodkowuje do Hwanga, który strzela gola.

2. Jakie są szanse na czerwoną kartkę jeżeli żółta kartkę dostanie Lee, Lee, Lee oraz potem Lee
Bnkpl - #mecz #matura 
Zapraszam do rozwiązywania zadania: 
1. Ile jest możliwych kom...

źródło: 1000007465

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemka mirki, planuje wstępnie studia na #sgh w warszawie. sprawa jest taka że nie mam jeszcze zrobionej matury. planuje pisać z matmy roz, hist roz i ang roz. czy ten plan byłby w ogóle realny przygotować się w ok 10mies? moj plan nauki wyglądałby tak że mniej więcej na 1 tydzień rozdzeilbym sobie x tematów i uczył się 4h do momentu zrozumienia i przerobienia ich a na weekend uczyłbym się
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bipolar-: Jestem seniorem 15+ lat expa, stawiałem sam duże SaaSy jeszcze przed GPT, prowadziłem zespoły, ogarniałem całą architekturę, a mam rekrutację po 5 etapów i traktują mnie jak potencjalnego oszusta i sprawdzają umiejętności na poziomie juniora. Serio nie chce mi się nawet pisać co się w branży zrobiło. Jeśli ktoś myśli że IT to super ścieżka to śmiało, niech idzie, ale obawiam się że za kilka lat będzie żałował że
  • Odpowiedz
ja medycyna, ale


@Bipolar-: xD, widzę lekarze zaczęli iść w deflection I przekierowanie gniewu społecznego ponownie na kuców z IT. Czekam na podobny wpis od Dr Batman i będę pewien że to wytyczne z NIL
  • Odpowiedz
@model_trzy_zmianowy: Alternatywka ma sztuczne rzęsy i pół kg tapety na mordzie. Poza tym, jak bardzo pustym trzeba być, żeby w ten sposób dehumanizować ludzi i jak bardzo bezrobotnym trzeba być, żeby mieć czas na zajmowanie się takimi bzdurami?
  • Odpowiedz
Studia tak naprawdę są tylko po to, żeby nadal być pachołem/waflem na etacie, tylko za trochę większą kasę, ale nadal jesteś niewolnikiem, zależnym od jednej decyzji prezesa, czy dalej będzie ci kasę dawać za klikanie w kąkuter, czy nie.

Do własnej działalności wystarczy nawet podstawówka, dlatego nie przejmujcie się zbytnio, jeśli okaże się, że tej matury nie zdaliście xd

Ja sam zdałem maturę z całkiem niezłym wynikiem i poszedłem na uczelnię, ale
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaikeloByalkovo: żeby prowadzić działalność trzeba mieć coś o wiele ważniejszego niż studia - fach w jakimś zawodzie i jeszcze umiejętność zarządzania firmą
jaki masz pomysł na działalność? - podaj konkret co będziesz robił?

a druga sprawa to to zarządzanie - czy będziesz umiał to skalować jakoś, czy zawsze będziesz klepał słodką biedę żeby się udało zus zapłacić
  • Odpowiedz
@lavinka: Oczywiście, że tak. Karta Nauczyciela (relikt stanu wojennego) uniemożliwia zwolnienie nauczyciela jak już ma dyplomowanie. Postępowania dyscyplinarne są bardzo rzadkie.
  • Odpowiedz
Konowały w strachu i panikują xD "Jak sobie poradzić z tym, że nie będzie pracy dla każego" XDD

W sumie troche ich rozumiem, ale no zbyt długo żerowali na całym społeczeństwie i należy się kara. Tylko tych młodych szkoda co teraz kończą studia albo dopiero zaczynają, bo się nie zdążyli nachapać nawet, a im się najbardziej oberwie przez to co stare dziady robiły przez lata.

#medycyna #lekarski #
PierdekAlonso - Konowały w strachu i panikują xD "Jak sobie poradzić z tym, że nie bę...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DonTadeo: Bądźmy sprawiedliwi - to PiS zaczął, od przełamania impasu liczby miejsc na lekarskim. Niespodziewanie szczere te wypowiedzi ze screena, tutaj lekarze twierdzą że wszyscy uciekną do prywaty i będziemy brać pożyczki hipoteczne na leczenie. Mnie cały czas zastanawia gdzie mamy jakieś badania na temat obecnej wysokiej jakości, że ktoś wymyślił argument o przewidywanym spadku. Raczej ciepła posadka i brak konkurencji rozleniwia i nie skłania do przesadnych starań, niż zdrowa
  • Odpowiedz
madrzy ludzie. Wykopkom sie wydaje a Austria juz przerabia dzisiaj w 2026 - po medy<cynie sprzedaja chleb w piekarni albo pucuja mieszkania w ekipach sprzatajacych.

Lekaerzy nie brakuje, brakuje pieniedzy w systemach

https://www.linkedin.com/posts/dr-med-hermann-spensberger-2a9211380_verkehrte-welt-in-austria-flashback-und-share-7462406398451060737-430T/?utm_source=share&utm_medium=member_android&rcm=ACoAAEJ0YQcBxeDndgVitQ_7uXLuuroxI2ESrwE
  • Odpowiedz