Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Linnior88
Profil firmowy

Linnior88

Dołączył 3 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 44924
  • Znaleziska 3944
  • Mikroblog 40980
  • Obserwujący 180
  • Obserwowane 5
xspeditor
xspeditor
5 godz. i 42 min temu
  • 34
Mieszkam w mieście powiatowym na Podkarpaciu. Nie ma tutaj zbyt wielu Ukraińców, ale w najbliższym otoczeniu znam 10 Ukraińców. Żaden z nich nie czeka na socjal tylko ciężko pracuję lub rozwija swój biznes.
Żaden z nich nie ma negatywnych odczuć do polskiego rządu. Mają znacznie mniej roszczeniowe podejście niż Polacy którzy uważają że za samo oddychanie w pracy i zero kwalifikacji chcieliby dużo zarabiać.
Change my mind
#polityka #ukraina
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 3 godz. temu via Android
  • 0
@xspeditor: przecież nikt nie mówi że jest inaczej , nikt im nie odmawia pracowitości ani dobrych przymiotow jednak politykę mają jaka mają
Kolejny który widzi życie jako czarno- białe i albo ktoś jest dobry albo zły , a ludzie mogą też być średni , średnio dobrzy średnio źli nijacy itp
Każda narodowość ma różnych ludzi i tyle
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 1 godz. i 56 min temu via Android
  • 1
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: ale pieprzysz xD akurat w polskich książkach od historii było wiele negatywnych rzeczy o Polakach xD chyba że tobie wydrukowali jakieś alternatywne lol
I tak jak najbardziej polskie książki od historii oposywaly wiele sytuacji gdzie Polacy przeyepali sytuację
I przede wszystkim w Polsce nikt nie zaprzecza naszym zbrodniom chyba że wyjątkowo nie zna historii
W Polsce nikt nie udaje że nie zajęliśmy Czechosłowacji czy Litwy i uwaga uwaga co
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 1 godz. i 29 min temu via Android
  • 0
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: no właśnie się raczej myślisz bo Polacy nie mówią do nikogo "hehe zrobimy wam powtórkę " a nawet jak znajdzie się jakiś pajac po pacyfikuje go 10 innych , taka różnica w kulturze
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 1 godz. i 23 min temu via Android
  • 0
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: pfff choćby a życia codziennego gdzie ukrianiec natarczywie mnie zapraszał na randkę co nie przeszkadzało mu mówić do mnie że nie spotkał nigdy normalnego Polaka , że Ukraina jest we wszystkim lepsza i że niedługo Polacy będą pracować na Ukraincow , więc miej świadomość że tacy ludzie też istnieją , jako przeciwwaga do twojego pola widzenia
Imagine zapraszać kobite na randkę i sapać takie rzeczy do niej 🤷🏻 i
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 52 min temu via Android
  • 0
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: ale oni mają dokładnie to samo wobec nas , próbowałam się przyjaźnić z ludźmi stamtąd w Niemczech i to chyba była jedyną narodowość gdzie złożyłam b--ń i się poddałam , nie chciałam nigdy wyjść na polską panią i się wychwalać więc zawsze unikałam komplementowania polski i oni na początku zawsze udawali sympatię itp ale z czasem zawsze ale to zawsze dochodziło do momentu gdzie zaczynali mówić że usługi na
  • Odpowiedz
ja_jesio_ne
ja_jesio_ne
6 godz. i 43 min temu
  • 17
Spermiarzu, jeśli piszesz z jakąś różową na wypoku, to miej tego świadomość xD

#przegryw
jajesione - Spermiarzu, jeśli piszesz z jakąś różową na wypoku, to miej tego świadomo...

źródło: comment_1619341960a3koVcJVUqky8yVqhu5pDN

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 6 godz. i 14 min temu via Android
  • 1
@sn33zz___: tylko że ja głównie wykop przeglądam pod kątem polityki i zainteresowań , nie każda kobieta na wykopie to atencjuszka , są ludzie którzy naprawdę szukają tu tematów które ich interesują
Musiałabym z konia spaść żeby szukać potwierdzenia własnej wartości u wykopkow( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
9 godz. i 32 min temu
  • 8
Po ostatnich akcjach jak Polacy traktują Ukraińców to wcale się nie dziwię że Polski nie było 123 lata na mapach. 0 analizy przyszłości tylko życie chwila, po co mieć 800km bufor od ruskich, BANDERA ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ukraina #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 9 godz. i 29 min temu via Android
  • 20
@JanDzbanPL: jak ich traktuja? Dają pieniądze ? Schronienie ? Militaria ? Wspierali we wszystkich działaniach aż przegła się pała ?
Poczytaj sobie jakie kolwiek ukrianskie komentarze bronienie Wołynia to nie tylko nacjonalistyczne odklejusy ale zwykle saszki i oksany , nawet baby które mają na swoich zdjęciach dzieci nie wstydzą się mówić że banderą to bohater mimo że polskie dzieci ginęły , co mnie zszokowało to to że kobiety z własnymi
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 9 godz. i 24 min temu via Android
  • 0
@JanDzbanPL: a co się tak wielce przejmujesz oni pilnuja swojego interesu nie tak jak ty
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 9 godz. i 21 min temu via Android
  • 0
@JanDzbanPL: śmierci się nie życzy nikomu zapamiętaj to sobie , ale każdy naród powinien dbać o swoich i oni to ruzmieja
Nie rozdzieraj szat nad obcymi jak u siebie w kraju masz cierpiących
Oni sobie poradzą wspiera ich cały świat zachodu a i pewnie zaraz wejdą do unii gdzie będą mieli nowe rynki zbytu , za to polska medycyna upada ludzie muszą płacić podwójnie za leczenie i o tym nikt
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 9 godz. i 8 min temu via Android
  • 0
@Derezzed: a jak wyjaśnisz że komentarz który mówił że "na zachodzie udajemy Polaków żeby ich ośmieszyć " miał 1400 likow? Nadal uważasz że ludzie nie mają w sobie jakiejś dziwnej niechęci do Polaków bez powodu ?
Najgorsze że to nie był pojedynczy komentarz tylko wielu ukriancow pisało żeby zrobić akcje konspiracyjną że jak coś odwala w innym państwie żeby mówić że są Polakami
Ohydne manipulacje jak rodem z Rosji
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 8 godz. i 47 min temu via Android
  • 0
@Derezzed: no nie do końca bo dziś mimowolnie zobaczyłam jakiś filmik typu "polskie sebki kontra ukrianskie saszki " czyli debile przeciw debilom i oczywiście komentarze typu ' trzeba im przypomnieć Wołyń " to była norma aha
Gdzie to było zwykle lanie się sebkow
A później ci taki powie " ja nie znaju ja nie panimaju ja nie wiedziol że takie coś było "
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 8 godz. i 39 min temu via Android
  • 0
@Derezzed: jarema to nawet nie był polak tylko Rusin
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 7 godz. i 58 min temu via Android
  • 0
@Sossija: no to tego nie popieram żeby ktoś napadał na zwykłych ludzi bo to żenada totalna , natomiast komik swoją polityka Polaków na Ukraińców napuszcza , on nie jest głupi będzie robił antypolska politykę , Polacy się będą wyzywac na szarakach a saszki pojadą na Ukrainę i zostaną zgarnięci do vana żeby jechać na wojnę
Trzeba podziękować ich prezydentowi który robi wszystko żeby napuścić ludzi na siebie bo jakby był
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 7 godz. i 51 min temu via Android
  • 0
@Sossija: ty bronisz Żeleńskiego a nawet same saszki go nie lubią i mówią że będzie przewrót bo wysłał już tyle chłopa na śmierć - słowa ukrianca którego znam , Żeleński próbuje zmienić ich kierunek myślenia na Polskę żeby do niego się nie dobrali
A niedługo sami ukriancy na niego rusza bo wszystkie chłopy stamtąd gina
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 7 godz. i 47 min temu via Android
  • 0
@Sossija: jak nie będzie skoro wszystkie saszki jakie znam go wyzywają , a jakbyś nazywał prezydenta który cię ściga po całym kraju busem żeby porwać na wojnę
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 7 godz. i 29 min temu via Android
  • 0
@Sossija: kolega chyba nie umie czytać z kontekstu co ? Błogosławionej środy życzę i pisznej kawusi
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
17.06.2026, 19:01:35
  • 0
Ciekawe ile dziewczyn wyruchał w swoim życiu Till Lindemann
#s--s #rammstein
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 8 godz. i 29 min temu via Android
  • 0
@sruba_m3: till molestoman chyba , on miał rozne afery na koncie nigdy nie będę go szanować
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 8 godz. i 8 min temu via Android
  • 0
@sruba_m3: to nie jest pan lindeman tylko knur jajcaty zeby mu fujarka uschła
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
przedwczoraj, 19:04:35
  • 80
Turcja, nowy strategiczny partner Polski
- dalej biorą ropę i gaz od ruskich
- nie przyłączyli się do zachodnich sankcji przeciwko ruskim
- sprzeciwia się izolacji kacapów na świecie
- tureckie samoloty latają do ruskich co otwiera możliwość podróży dla kacapów
- główny kierunek zagranicznych podróży dla kacapów
#polityka #ukraina #wojna
JanDzbanPL - Turcja, nowy strategiczny partner Polski 
- dalej biorą ropę i gaz od ru...

źródło: 1000021562

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 8 godz. i 49 min temu via Android
  • 0
@JanDzbanPL: gdybyś ty tylko wiedział że cały czas korzystasz z ruskich surowców tylko okrezna droga do wszystko jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może i ruskie ale za to jakie drogie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

276

Afera o "bohaterów UPA". "Zełenski liczył na awanturę polityczną w Polsce"

Afera o "bohaterów UPA". "Zełenski liczył na awanturę polityczną w Polsce"

Zełenski bardzo świadomie podjął decyzję o nadaniu imienia "bohaterów UPA" jednostce wojskowej. - Liczył na awanturę polityczną w Polsce, która sprawi, że (...) ukraińska opinia publiczna stanie murem za Zełenskim (...) by wewnętrzne problemy polityczne Kijowa zeszły na drugi plan.

cepheus
z
trojka.polskieradio.pl
dodany: 11 godz. i 4 min temu
  • 103
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
Linnior88
Linnior88 10 godz. i 7 min temu via Android
  • 54
@JanPustostan: czyli opisałeś działanie typowego narcyza , kiedy on krzywdzi innych to dobrze a jak ktoś mu się odwinie w samoobronie to kwik i udawanie ofiary
SCAInet
SCAInet
wczoraj, 00:02:21
  • 7
#ukraina ależ sobie prezydenta wybraliście. Najgłupsze jest to, że on działa dokładnie tak jakby był agentem putina. Zamiast zadbać o właściwe podstawy patriotyzmu ukraińskiego... ten jedzie z grubej rury i gloryfikuje zbrodniarzy. xD

W dodatku karzełek.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 23 godz. i 51 min temu via Android
  • 0
@SCAInet: btw ukraince też go nie lubią za te łapanki do wojska
Znam parę saszkow i oni by chcieli wrócić do siebie ale to jest bilet w jedną stronę , jeden gadał że jak ich porywają to nawet potrafią wyłączyć jakoś sieć komórkowa żebys nie mógł nigdzie zadzwonic
To jest pogwałcenie praw człowieka
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 16 godz. i 55 min temu via Android
  • 0
@Jestem_robotem123: a zdajesz sobie sprawę że spiertala kto może , ci którzy się "dali złapać " to albo ci zuchwali którzy myśleli że ich to nie dotyczy albo tak biedni i nieporadni że nie mieli możliwości ale fakt faktem szukają ich cały czas po domach nawet na ulicach , mają tam podobno nawet wywiad który śledzi kiedy wracasz z pracy xD oni są głównie z łapanki gdzie dają im do
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 16 godz. i 50 min temu via Android
  • 1
@Vinizius: też się zgadzam że w sumie nikt z nas nie wie jakby się zachował każdy chce żyć jednak fakt faktem kwiat ukraińskich genów to już leży pod ziemią a spiertolila oligarchia bogacze i cwaniaki te geny odbudują im kraj czyli jeszcze bardziej się zrusyfikuja , te "dobre saszki " już gryzą piach
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 13 godz. i 56 min temu via Android
  • 0
@Jestem_robotem123: to nie są moi koledzy nawet :3
  • Odpowiedz
Xeer77
Xeer77
przedwczoraj, 21:10:03
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 22:04:29 via Android
  • 0
@Xeer77: czy tylko mi pasują faceci którzy mają tak z 175 ?:3 nie potrafię zrozumiec tej obsesji na punkcie wzrostu
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 22:26:36 via Android
  • 0
@Peppe_theFrogg_enjoyer: czo
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 22:33:00 via Android
  • 1
@Peppe_theFrogg_enjoyer: nie wiem :3
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 22:46:47 via Android
  • 0
@kamil-tika: no nie nie wzięłabym większego tylko tego z lepszym charakterem który lepiej traktuje kobiety i nie jest bydlakiem
Nie dla każdego wygląd jest najważniejszy liczy się też osobowość i serce
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 14 godz. i 14 min temu via Android
  • 0
@kamil-tika: no bo była nie dojrzała emocjonalnie , poważna baba która szuka kogoś żeby zalosyc rodzinę się w coś takiego nie bawi ;3
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 14 godz. i 11 min temu via Android
  • 0
@Miguelos: mądrości facetow którzy zapewne są singlami , żadna kobieta która się szanuje nie będzie z kimś kto ją zle traktuje :3
Ewentualnie jakąś toksyczka tylko na to poleci
  • Odpowiedz
Szerlok_Holms
Szerlok_Holms
przedwczoraj, 15:52:44
  • 2
Dziś pojechałem tylko do rossmana bo mi się Ludwik skończył i nie miałem czym umyć włosów i przy wejściu, a potem wyjściu widziałem 4 babska z pół dupą na wierzchu. Ale to trzeba nie mieć wstydu. Kiedyś jak zobaczyłem taką raz na 2 lata to było święto a tu szybka wizyta w sklepie i 4 prostytutki - strach pomyśleć co by było jakbym sobie poszedł na trip po mieście.

#p0lka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 22:07:26 via Android
  • 1
@Szerlok_Holms: naturalna obrona biologiczna , kiedyś baby zdobywały samca gotowaniem rodzeniem dzieci i opiekowaniem się domem w tych czasach potrafią już mało co albo nic więc jedynym towarem pozostaje żopa
Mnie w sumie zaczyna dziwić w Polsce że nawet 50 latki już się trafiaja z tym oblesnym stylem , o ile na 20 latce te spodnio stringi mogą być jeszcze apetyczne to na starej babie "noc horrorow"
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 22:53:22 via Android
  • 0
@plejton26: to nie jest moda a kupczenie ciałem , kiedyś deal był prosty facet robił za głowę rodziny która płaci ale za to kobieta musiała być ładna skromna gotować sprzątać rodzic dzieci i wspierać emocjonalnie , teraz dużo z tych umiejetnosci zanikło więc jedyne co zostało to skusić możliwością kopulacji
Jedyne laski które się rozbierają i wyglądają jak dziffki to te które nawet prostej zupy nie potrafią ugotować więc czymś
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
przedwczoraj, 16:48:46
  • 8
Czy mieszkając z babą duzo łatwiej w zyciu pod wzgledem finansowym? No bo kredyt na mieszkanie czy wynajem płacicie w dwie osoby to juz duzo lzej macie. Moim zdaniem duzo łatwiej jest ale ktos pisał ze baby przewalaja cały hajs na swoje zachcianki xd
#przegryw #blackpill #tinder #zwiazki
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 22:23:39 via Android
  • 0
@obserwator_dram: kontrowersyjna opinia : nigdy bym nie była w związku z facetem który chce płacić 50/50 z kobietą , ja uważam że kobiety i faceci mają inne funkcje w związku i facet nie urodzi dziecka z kobietą na pół , tak samo jak facet najczęściej chce żeby to kobieta się częściej zajmowała domem i dziećmi , do tego wymaga żeby dobrze wyglądała co kosztuje , nie uważam że facet ma
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 22:35:31 via Android
  • 0
@Henson_: chyba szukanie kobiety żeby ci "dopłacała" to kiepski biznes przede wszystkim emocjonalny bo podświadomie zawsze będzie patrzyła za tymi "męskimi providerami " no chyba że ci nie zależy na kobiecości wyglądzie to może jakiś gruby babochlop się nawinie który zrobi wszystko tylko żeby kogoś mieć :3 taka smutna prawda
Taka bardziej kobieca uległa nie będzie z facetem który jej nie zapewni bezpieczeństwa i tyle , zostają owłosione feminy
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 22:41:55 via Android
  • 0
@obserwator_dram: i nie to nie jest bycie frajerem jeśli dobrze się wybierze , bo fakt płacenie za feministkę to słaby deal , ale jeśli kobieta jest miła uległa szanuje się zajmuje domem to nie żadne frajerstwo w zwykły balans w przyrodzie
Ja gdybym miała płacić 50/50 z facetem to bym wolała sobie znaleźć araba albo Turka który płaci za wszystko i zajmować się domem i dziećmi a dla facetów 50/50
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
przedwczoraj, 15:07:13
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 22:11:52 via Android
  • 2
@tomwick55: zakleic rozpustne cipsko pianką montażowa , za bezcenna poradę liczę sobie jedyne 5 zł
  • Odpowiedz
Dominikjagoda
Dominikjagoda
przedwczoraj, 17:02:16
  • 9
Czemu tak wszyscy się oburzają na niewdzięcznych Ukraińców? Przecież jak prawdziwi imperialiści użyliśmy ich do zgruzowania Rosji, która wprost żądała wyjścia Polski z NATO. Chciałbym zobaczyć nastroje społeczne gdyby po udanej 3 dniowej operacji specjalnej cały ten sprzęt i wojsko przyjechał na ćwiczenia do Łukaszenki ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ukraina
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 17:34:02 via Android
  • 5
@Dominikjagoda: czy ja wiem czy ludzie sie aż tak oburzają , moim zdaniem to Polacy są jeszcze cierpliwi , do mnie kiedyś w komentarzach na reddicie się dosral się Ukrainiec że Polacy to ksenofoby i bydło a ja do niego że to on mnie wyzywa bez powodu jak naziol a ja w Niemczech pomogłam kilku ukrainkom ( to akurat prawda bo Niemiec jedna wyjepal na bruk i ja przechowalam na
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 19:59:22 via Android
  • 1
@S_mirabilis: no ja lubię pomagać └[⚆ᴥ⚆]┘ ta pani miała wielki brzuch więc zrobiłam jej też herbatkę i kanapkie bo pomyślałam że lubi jeść ლ(ಠ_ಠ ლ)
Ale fakt jest taki że niektorzy jej rodacy to wieprze przez co dużo Polaków traci nawet ten ludzki odruch pomagania im
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 20:09:38 via Android
  • 1
@S_mirabilis: ja byłaby ciocią 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Ale ta pani ładnie powiedziała dziękuję i mnie nawet pogłaskała za pomoc , mysia satysfakcja
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
przedwczoraj, 13:42:04
  • 67
#ukraina #polityka
marcelus - #ukraina #polityka

źródło: 1000037082

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 15:16:14 via Android
  • 2
@CCH5OH: a po co ci ta odbudowa Ukrainy ? Żeby okradli inwestorów ? Już pokazali przedsmak we Lwowie jak wykiwali tamtych
Niech się Niemcy z nimi szarpią xD ja tylko czekam na ten wyborny cyrk
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 15:39:09 via Android
  • 1
@Leniek: w Polsce nacjonalizm nie opiera się na gloryfikacji ludobójców kobiet i dzieci , taka subtelna różnica że przeciętny Polak ma jakieś granice moralne
A gdyby ktoś spróbował gloryfikować takich ludzi to by osobiście dostał ode mnie liścia
Ja sama się uważam za prawaka ale nie życzę nikomu śmierci ani niczego złego a akceptowanie zabijania dzieci mnie doprowadza do furii
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 16:22:24 via Android
  • 1
@CCH5OH: choćby polska im zamontowała złote kible w domach to by nie dopuścili polski do niczego a dlaczego ? Bo dla nich polak to synonim zla i ciemiężyciela , oni by woleli zapłacić Niemcowi 2 razy tyle niż Polakowi dać zarobić , oni mają duże kompleksy co do Polski i fobie że im zajmiemy kraj chociaż nikt o zdrowych zmysłach by nie chciał tego piertolnika , mi się wydaje że
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 16:23:58 via Android
  • 1
@CCH5OH: spójrz prawdzie w oczy jak nie bataliony UPA to Żeleński by wymyślił coś innego żeby się z nami poklocic , tylko głupi nie rozumie tego że to był jego plan od początku żeby Polaczków "ciemiężycieli historycznych " wykorzystać a później wykopać
Polacy są rusofobiczni a dla odmiany wschód Europy ma polonofobie i tak to się życie kręci
Ale no i faktor etniczny jeszcze słowianie z reguły się nienawidzą ,
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 16:36:50 via Android
  • 0
@CCH5OH: polska jest żenująco słaba w negocjacjach z kim kolwiek , polak myśli że jak coś komuś da to ten ktosiek się odwdzięczy a większość narodów takiej mentalności nie ma , to jest nasze polskie myślenie .
Dlatego polska nie powinna się w nic mieszac bo naszym politykom szybko mięknie rura.
  • Odpowiedz
giga_jablecznik
giga_jablecznik
22.06.2026, 21:07:02
  • 20
#ukraina #polska #polityka

Przeglądam sobie komentarze yt pod filmikiem jakiejś dosyć znanej (1.4 miliona subów) ukraińskiej komentatorki politycznej i to jest jakaś abstrakcja. Ukraińcy wydają się mieć świadomość historyczną na poziomie 12-latka zafascynowanego Wielką Lechią na forum php by przemo. To może być za kilka lat ogromny problem, jeśli banderyzm w wersji antypolskiej będzie dalej ideologią państwową.
giga_jablecznik - #ukraina #polska #polityka

Przeglądam sobie komentarze yt pod film...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 00:06:29 via Android
  • 0
@czlowiek_czlowiekowski: zgadzam się z tobą ja osobiście poznałam faceta z ukrainy który szukał sobie baby polki ale nie przeszkadzało mu to mówić że on fajnego Polaka nie poznał żadnego w życiu i że Ukraina jest we wszystkim lepsza , powodzenia dla tego łba żeby jakaś kobieta tego wysłuchiwała że spokojem , ale ja jak to ja zrobiłam mu jesień z d--y średniowiecza i zebrał bukiet bluzg
Btw ten rasiol miał
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 07:43:45 via Android
  • 1
@Decebal: @mexicofan ich nienawiść sięga niestety dalej kiedyś oglądałam filmik ze jakiś ukrainiec powiedział że "jak odjepie coś za granicą to mówię że jestem Polakiem żeby robić wstyd temu narodowi " i sobie wyobraz że inne ukraince w tym stare baby jakieś 50 letnie spasione Ukrainki w komentarzach też pisali że jak coś odjepia w Niemczech albo Anglii to mówią że są Polakami żeby poniżyć naród polski i robić
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 przedwczoraj, 11:08:08 via Android
  • 1
@S_mirabilis: no ja nie jestem mściwa i szkoda mi ukrakow co ich łapią do maszynki do mielenia mięsa bo taki co nie chciał walczyć i tak zginie szybko , szkoda ludzi ale politykę mają paskudna
Im się wydaje że są "pod butem polskiego pana " a sami ubliżają Polsce ile mogą
Wiesz jeśli masz syndrom ofiary to łatwo krzywdzić innych bo się czujesz usprawiedliwiony
  • Odpowiedz

470

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Sybiha zapowiedział "symetryczne" reakcje na działania uznane za nieprzyjazne

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 14:47:42
  • 187
  • #
    polityka
Linnior88
Linnior88 22.06.2026, 11:50:27 via Android
  • 1
Moim zdaniem to z krajami wschodu nie ma co wschodzić w większą polemikę ani prowadzić z nimi żadnej zaciesnionej współpracy bo ruskie i ukriancy mają tą samą mentalność że będzie dobrze dopóki będzie po ich myśli , polak sobie z takim mentalem "chama " nie daje dobrze rady , na szacunek od nich też nie ma co liczyć , poprostu trzeba udawać ze ten sąsiad "nie istnieje " i ograniczać z nimi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Linnior88
Linnior88 22.06.2026, 13:16:56 via Android
  • 0
@lazarus-x: a po co się zniżać do ich poziomu i się mścić ? Poprostu nie zajmować się więcej tematem i niech sobie radzą , mamy swoje problemy w kraju które wymagają pilniejszych rozwiązań
Moim zdaniem Polska mega marnuje czas na konflikty które powinniśmy mieć głęboko gdzieś
Linnior88
Linnior88 22.06.2026, 18:06:29 via Android
  • 0
@lazarus-x: nie to jest strategia robienia z siebie debila , polska się nie powinna zniżać do pewnego poziomu tylko mieć w dupie Ukrainę i gadanie o niej , szukają atencji i widocznie ja dostają od co niektórych zapaleńców
Wilczynski
Wilczynski
22.06.2026, 08:09:31
  • 7
No tego się nie spodziewałem. Jeszcze zaraz Kowal okaże się ruskim agentem.

#polityka #ukraina #wolski #wolskiowojnie
Wilczynski - No tego się nie spodziewałem. Jeszcze zaraz Kowal okaże się ruskim agent...

źródło: Screenshot 2026-06-22 090743

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 22.06.2026, 08:24:08 via Android
  • 3
@Wilczynski: oni na tej ukrainie wąchają klej ?
Bo zauważyłam dziwne koło : ukriancy robią jakieś nienawistne komentarze na temat polski i Polaków żeby chwilę po tym ich nazwać faszystami xD
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 22.06.2026, 08:43:31 via Android
  • 3
@gaz_wieprzowy: dla mnie ruskie i ukraince to ta sama mentalność , ruskich nie lubię i uważam że ukraince to ich mniejsza kopia
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
20.06.2026, 23:17:05
  • 7
Z Ukrainą jest tak, że powinniśmy dbać, by orki nie przepłynęły Dniepru. Tylko tyle i aż tyle.
Musimy też dbać, by Ukraina nie wlazła nam na głowę. Oni traktują nas jako konkurencję do rządzenia w Europie środkowo-wschodniej.
Żeby nie było tak, że swoje drony i rakiety obrócą w stronę Polaków, gdy już uznają, że Rosja nie stanowi zagrożenia.
#polityka #ukraina
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 00:23:10 via Android
  • 1
@luke-mat: wykopkom nie wytłumaczysz że ukraince nie widzą się w pozycji jakichś naszych "uległych przyjaciół " tylko już teraz próbują ostro konkurować o wszystko i mogą być skuteczniejsi bo nie są tacy sentymentalni jak Polacy
Wystarczy popatrzeć na ich mentalność jest taka sama jak ruska , taki wania spod Moskwy będzie mieszkał 20 lat w Niemczech a będzie krzyczał jaki Putin i Rosja najlepsze i ukraki mają ten sam syndrom
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 00:29:05 via Android
  • 1
@luke-mat: no dokładnie Polacy to takie cucki że im podawali know how za darmo a oni nam nic , Polacy np nauczyli ich uprawiać maliny i zalali swoimi już rynek a swoich know how strzegą , polak to sobie umie jak nikt strzelić w stopę
Oni mają mentalność Turańska a nie europejską polak myśli że jak będzie dobry i pomoże to ktoś mu się odwdzięczy a oni to wiedza jako
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 06:18:12 via Android
  • 0
@Sossija: zaatakować nie zaatakują ale napewno osłabia ekonomicznie a że ukraina to największe państwo w Europie to będzie studniaa bez dna żeby w nich pompować
Ukraina powinna robić tylko za bufor od ruskich a oni już twardo negocjują i będą krasc rynki zbytu w Polsce , myśl o ile umiesz
Oni już teraz madruja się do swoich wszystkich sąsiadów a co będzie jak wejdą do unii ? A to będzie
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 07:59:43 via Android
  • 1
@Sossija: dobrze że ty się znasz ja akurat mieszkam w Niemczech i mam znajomych wielu narodowości i powiem tak , w dupie to będziesz i to ciemnej bo ukriancy nie mają mentalności miękkiej faji jak polak , mnie nawet podrywali na randki i oni z miejsca sami mówią ile mają pieniadzy i kiedy ci zrobią już dziecko , oni się nie poklepują po jajeczkach jak Polacy tylko są silnie "konkurencyjni
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 08:05:24 via Android
  • 0
@Sossija: śmieszne jak ty próbujesz Ukraińcom wchodzic w dupę a oni twoja sympatie mają glebowo w odbycie , oni nie są splakanymi chłopcami bez testosteronu jak polak , ty myślisz że będziesz się z nimi kolezkowal a oni juz teraz mówią jak pokonają Polskę ekonomicznie i zajmą jej miejsce , to jest naród "silny " jak Rosjanie oni mają w dupie przyjaźnie i kierują się głównie interesem SWOIM czyli mieć
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 08:31:50 via Android
  • 0
@Sossija: tak jak mówiłam , jesteś ignorantem który nie widzi potencjału u oponenta ze wschodu ¯\(ツ)/¯ a ignorancja to pierwszy stopień do przegranej
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 08:35:05 via Android
  • 1
@Sossija: i właśnie wychodzi z ciebie polska buta i ignorancja , ruskie to kręcą takie lody na zachodzie jakich ty nie zobaczysz nigdy , najpiękniejsze wille w Niemczech mają ruscy
A ukriancy mają jeszcze większy potencjał bo oni mają w sobie spryt ( potrafią udawać cywilizowanych kiedy trzeba co ruskim się nie udaje )
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 09:07:03 via Android
  • 1
@luke-mat: no tak polak da ci kwiatka to prawda ale ile masz Polaków którzy narzekaja "moja kobita za mało zarabia za mało się dokłada jest bez ambicji ma słaba pracę , wolałbym bogatsza " tymczasem ukraince co swoim kobitom kupują iPhony płacą za usta paznokcie , nie dość że żaden z nich się nie obraża na pytanie ile zarabia to oni bez pytania się chwała ile mają żeby samica na
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 13:29:23 via Android
  • 0
@S_mirabilis: no mój drogi kolego ja bym nie potrafiła być z chłopem z Ukrainy bo jednak różnica mentalności z polską jest duża , polak bądź co bądź często umie rozmawiać z innymi , szukać rozwiązań a oni z tego co ich poznałam umieją się tylko zamknąć w sobie żeby postawić na swoim , związek gdzie tylko jedna strona robi emocjonalna pracę to praca syzyfowa z resztą 80 procent rozwodów w
  • Odpowiedz
fraciu
fraciu
21.06.2026, 13:02:03
  • 12
Mówcie co chcecie ale Ukraińcy rozegrali to jak mistrze. Znów przegraliśmy, w rozgrywkach dyplomatycznych.

#ukraina #polska #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 13:06:07 via Android
  • 38
@fraciu: raczej się pokazali jako bardzo butni , polska powinna olać te dzicinade i się zająć swoimi sprawami
Sytuacja jest jasna , my wyciągaliśmy rękę wiele razy oni czczeniem UPA ja opluli , nie ma co się grzebać w piaskownicy z gównem tylko powiedzieć żeby sobie radzili sami i dobrze im życzymy , i tak nas nie zaproszą do żadnej odbudowy ani nie dadzą żadnych swoich technologii , więc wszelkie
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 13:20:05 via Android
  • 0
@dziabonq: no ty za to umiesz a politykę oddalbys Ukrainie kolejne 130 miliardów a oni znowu by zrobili sobie batalion Szuchewycza ,akurat polska polityka jeszcze dość łagodnie się z nimi obchodzi , Węgrzy i Słowacy to uprawiają z nimi ekstremizm xD
Poprostu trzeba spojrzeć prawdzie w oczy , tak samo jak z Rosją z Ukrainą się nic nie ugra bo to taka mentalność że musi być jak oni chcą i
  • Odpowiedz
niewiemjakiwybrac
niewiemjakiwybrac
niewiemjakiwybrac
21.06.2026, 12:26:45
  • 77
#ukraina
Sram na r0sje i życze Ukrainie zwycięstwa i przegonienie kacapów, ale jeśli ktoś ich broni w zamieszaniu z orderami to musi być opłacanym trollem albo skrajnym przygłupem, jeśli sami jako naród nie zaczniemy się szanować i naszej historii i pamięci o przodkach to dlaczego Ukraińcy mieliby to robić?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Linnior88
Linnior88 21.06.2026, 12:56:08 via Android
  • 28
@niewiemjakiwybrac: Polacy srają do swojego gniazda żeby zadowolić innych a nasi bracia idą w zaparte nawet jeśli chodzi o ludobójców , my nigdy nie będziemy mieli z nimi trwałego sojuszu jak w przeszłości już bo oni skakaja do Polaków a później robią z siebie ofiarę , u nich jest brak autorefleksji że może "ja coś sobie źle " oni takich myśli nie mają , bardzo bezkrytyczni są wobec siebie nawet
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • mały gryzoń , chcesz serka ?:3

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 13.06.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 20.12.2024

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 20.11.2023

    Kałasznikow
  • VIP
    od 25.03.2024

    VIP
  • Gadżeciarz
    od 23.11.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 23.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking