Mieszkam w mieście powiatowym na Podkarpaciu. Nie ma tutaj zbyt wielu Ukraińców, ale w najbliższym otoczeniu znam 10 Ukraińców. Żaden z nich nie czeka na socjal tylko ciężko pracuję lub rozwija swój biznes. Żaden z nich nie ma negatywnych odczuć do polskiego rządu. Mają znacznie mniej roszczeniowe podejście niż Polacy którzy uważają że za samo oddychanie w pracy i zero kwalifikacji chcieliby dużo zarabiać. Change my mind #polityka #ukraina
@xspeditor: przecież nikt nie mówi że jest inaczej , nikt im nie odmawia pracowitości ani dobrych przymiotow jednak politykę mają jaka mają Kolejny który widzi życie jako czarno- białe i albo ktoś jest dobry albo zły , a ludzie mogą też być średni , średnio dobrzy średnio źli nijacy itp Każda narodowość ma różnych ludzi i tyle
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: ale pieprzysz xD akurat w polskich książkach od historii było wiele negatywnych rzeczy o Polakach xD chyba że tobie wydrukowali jakieś alternatywne lol I tak jak najbardziej polskie książki od historii oposywaly wiele sytuacji gdzie Polacy przeyepali sytuację I przede wszystkim w Polsce nikt nie zaprzecza naszym zbrodniom chyba że wyjątkowo nie zna historii W Polsce nikt nie udaje że nie zajęliśmy Czechosłowacji czy Litwy i uwaga uwaga co
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: no właśnie się raczej myślisz bo Polacy nie mówią do nikogo "hehe zrobimy wam powtórkę " a nawet jak znajdzie się jakiś pajac po pacyfikuje go 10 innych , taka różnica w kulturze
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: pfff choćby a życia codziennego gdzie ukrianiec natarczywie mnie zapraszał na randkę co nie przeszkadzało mu mówić do mnie że nie spotkał nigdy normalnego Polaka , że Ukraina jest we wszystkim lepsza i że niedługo Polacy będą pracować na Ukraincow , więc miej świadomość że tacy ludzie też istnieją , jako przeciwwaga do twojego pola widzenia Imagine zapraszać kobite na randkę i sapać takie rzeczy do niej 🤷🏻 i
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: ale oni mają dokładnie to samo wobec nas , próbowałam się przyjaźnić z ludźmi stamtąd w Niemczech i to chyba była jedyną narodowość gdzie złożyłam b--ń i się poddałam , nie chciałam nigdy wyjść na polską panią i się wychwalać więc zawsze unikałam komplementowania polski i oni na początku zawsze udawali sympatię itp ale z czasem zawsze ale to zawsze dochodziło do momentu gdzie zaczynali mówić że usługi na
@sn33zz___: tylko że ja głównie wykop przeglądam pod kątem polityki i zainteresowań , nie każda kobieta na wykopie to atencjuszka , są ludzie którzy naprawdę szukają tu tematów które ich interesują Musiałabym z konia spaść żeby szukać potwierdzenia własnej wartości u wykopkow( ͡°ᴥ͡°)
Po ostatnich akcjach jak Polacy traktują Ukraińców to wcale się nie dziwię że Polski nie było 123 lata na mapach. 0 analizy przyszłości tylko życie chwila, po co mieć 800km bufor od ruskich, BANDERA ( ͡°͜ʖ͡°) #ukraina #polityka
@JanDzbanPL: jak ich traktuja? Dają pieniądze ? Schronienie ? Militaria ? Wspierali we wszystkich działaniach aż przegła się pała ? Poczytaj sobie jakie kolwiek ukrianskie komentarze bronienie Wołynia to nie tylko nacjonalistyczne odklejusy ale zwykle saszki i oksany , nawet baby które mają na swoich zdjęciach dzieci nie wstydzą się mówić że banderą to bohater mimo że polskie dzieci ginęły , co mnie zszokowało to to że kobiety z własnymi
@JanDzbanPL: śmierci się nie życzy nikomu zapamiętaj to sobie , ale każdy naród powinien dbać o swoich i oni to ruzmieja Nie rozdzieraj szat nad obcymi jak u siebie w kraju masz cierpiących Oni sobie poradzą wspiera ich cały świat zachodu a i pewnie zaraz wejdą do unii gdzie będą mieli nowe rynki zbytu , za to polska medycyna upada ludzie muszą płacić podwójnie za leczenie i o tym nikt
@Derezzed: a jak wyjaśnisz że komentarz który mówił że "na zachodzie udajemy Polaków żeby ich ośmieszyć " miał 1400 likow? Nadal uważasz że ludzie nie mają w sobie jakiejś dziwnej niechęci do Polaków bez powodu ? Najgorsze że to nie był pojedynczy komentarz tylko wielu ukriancow pisało żeby zrobić akcje konspiracyjną że jak coś odwala w innym państwie żeby mówić że są Polakami Ohydne manipulacje jak rodem z Rosji
@Derezzed: no nie do końca bo dziś mimowolnie zobaczyłam jakiś filmik typu "polskie sebki kontra ukrianskie saszki " czyli debile przeciw debilom i oczywiście komentarze typu ' trzeba im przypomnieć Wołyń " to była norma aha Gdzie to było zwykle lanie się sebkow A później ci taki powie " ja nie znaju ja nie panimaju ja nie wiedziol że takie coś było "
@Sossija: no to tego nie popieram żeby ktoś napadał na zwykłych ludzi bo to żenada totalna , natomiast komik swoją polityka Polaków na Ukraińców napuszcza , on nie jest głupi będzie robił antypolska politykę , Polacy się będą wyzywac na szarakach a saszki pojadą na Ukrainę i zostaną zgarnięci do vana żeby jechać na wojnę Trzeba podziękować ich prezydentowi który robi wszystko żeby napuścić ludzi na siebie bo jakby był
@Sossija: ty bronisz Żeleńskiego a nawet same saszki go nie lubią i mówią że będzie przewrót bo wysłał już tyle chłopa na śmierć - słowa ukrianca którego znam , Żeleński próbuje zmienić ich kierunek myślenia na Polskę żeby do niego się nie dobrali A niedługo sami ukriancy na niego rusza bo wszystkie chłopy stamtąd gina
@Sossija: jak nie będzie skoro wszystkie saszki jakie znam go wyzywają , a jakbyś nazywał prezydenta który cię ściga po całym kraju busem żeby porwać na wojnę
Turcja, nowy strategiczny partner Polski - dalej biorą ropę i gaz od ruskich - nie przyłączyli się do zachodnich sankcji przeciwko ruskim - sprzeciwia się izolacji kacapów na świecie - tureckie samoloty latają do ruskich co otwiera możliwość podróży dla kacapów - główny kierunek zagranicznych podróży dla kacapów #polityka #ukraina #wojna
@JanDzbanPL: gdybyś ty tylko wiedział że cały czas korzystasz z ruskich surowców tylko okrezna droga do wszystko jedzie ( ͡°͜ʖ͡°) Może i ruskie ale za to jakie drogie ( ͡°͜ʖ͡°)
Zełenski bardzo świadomie podjął decyzję o nadaniu imienia "bohaterów UPA" jednostce wojskowej. - Liczył na awanturę polityczną w Polsce, która sprawi, że (...) ukraińska opinia publiczna stanie murem za Zełenskim (...) by wewnętrzne problemy polityczne Kijowa zeszły na drugi plan.
@JanPustostan: czyli opisałeś działanie typowego narcyza , kiedy on krzywdzi innych to dobrze a jak ktoś mu się odwinie w samoobronie to kwik i udawanie ofiary
#ukraina ależ sobie prezydenta wybraliście. Najgłupsze jest to, że on działa dokładnie tak jakby był agentem putina. Zamiast zadbać o właściwe podstawy patriotyzmu ukraińskiego... ten jedzie z grubej rury i gloryfikuje zbrodniarzy. xD
@SCAInet: btw ukraince też go nie lubią za te łapanki do wojska Znam parę saszkow i oni by chcieli wrócić do siebie ale to jest bilet w jedną stronę , jeden gadał że jak ich porywają to nawet potrafią wyłączyć jakoś sieć komórkowa żebys nie mógł nigdzie zadzwonic To jest pogwałcenie praw człowieka
@Jestem_robotem123: a zdajesz sobie sprawę że spiertala kto może , ci którzy się "dali złapać " to albo ci zuchwali którzy myśleli że ich to nie dotyczy albo tak biedni i nieporadni że nie mieli możliwości ale fakt faktem szukają ich cały czas po domach nawet na ulicach , mają tam podobno nawet wywiad który śledzi kiedy wracasz z pracy xD oni są głównie z łapanki gdzie dają im do
@Vinizius: też się zgadzam że w sumie nikt z nas nie wie jakby się zachował każdy chce żyć jednak fakt faktem kwiat ukraińskich genów to już leży pod ziemią a spiertolila oligarchia bogacze i cwaniaki te geny odbudują im kraj czyli jeszcze bardziej się zrusyfikuja , te "dobre saszki " już gryzą piach
@kamil-tika: no nie nie wzięłabym większego tylko tego z lepszym charakterem który lepiej traktuje kobiety i nie jest bydlakiem Nie dla każdego wygląd jest najważniejszy liczy się też osobowość i serce
@Miguelos: mądrości facetow którzy zapewne są singlami , żadna kobieta która się szanuje nie będzie z kimś kto ją zle traktuje :3 Ewentualnie jakąś toksyczka tylko na to poleci
Dziś pojechałem tylko do rossmana bo mi się Ludwik skończył i nie miałem czym umyć włosów i przy wejściu, a potem wyjściu widziałem 4 babska z pół dupą na wierzchu. Ale to trzeba nie mieć wstydu. Kiedyś jak zobaczyłem taką raz na 2 lata to było święto a tu szybka wizyta w sklepie i 4 prostytutki - strach pomyśleć co by było jakbym sobie poszedł na trip po mieście.
@Szerlok_Holms: naturalna obrona biologiczna , kiedyś baby zdobywały samca gotowaniem rodzeniem dzieci i opiekowaniem się domem w tych czasach potrafią już mało co albo nic więc jedynym towarem pozostaje żopa Mnie w sumie zaczyna dziwić w Polsce że nawet 50 latki już się trafiaja z tym oblesnym stylem , o ile na 20 latce te spodnio stringi mogą być jeszcze apetyczne to na starej babie "noc horrorow"
@plejton26: to nie jest moda a kupczenie ciałem , kiedyś deal był prosty facet robił za głowę rodziny która płaci ale za to kobieta musiała być ładna skromna gotować sprzątać rodzic dzieci i wspierać emocjonalnie , teraz dużo z tych umiejetnosci zanikło więc jedyne co zostało to skusić możliwością kopulacji Jedyne laski które się rozbierają i wyglądają jak dziffki to te które nawet prostej zupy nie potrafią ugotować więc czymś
Czy mieszkając z babą duzo łatwiej w zyciu pod wzgledem finansowym? No bo kredyt na mieszkanie czy wynajem płacicie w dwie osoby to juz duzo lzej macie. Moim zdaniem duzo łatwiej jest ale ktos pisał ze baby przewalaja cały hajs na swoje zachcianki xd #przegryw #blackpill #tinder #zwiazki
@obserwator_dram: kontrowersyjna opinia : nigdy bym nie była w związku z facetem który chce płacić 50/50 z kobietą , ja uważam że kobiety i faceci mają inne funkcje w związku i facet nie urodzi dziecka z kobietą na pół , tak samo jak facet najczęściej chce żeby to kobieta się częściej zajmowała domem i dziećmi , do tego wymaga żeby dobrze wyglądała co kosztuje , nie uważam że facet ma
@Henson_: chyba szukanie kobiety żeby ci "dopłacała" to kiepski biznes przede wszystkim emocjonalny bo podświadomie zawsze będzie patrzyła za tymi "męskimi providerami " no chyba że ci nie zależy na kobiecości wyglądzie to może jakiś gruby babochlop się nawinie który zrobi wszystko tylko żeby kogoś mieć :3 taka smutna prawda Taka bardziej kobieca uległa nie będzie z facetem który jej nie zapewni bezpieczeństwa i tyle , zostają owłosione feminy
@obserwator_dram: i nie to nie jest bycie frajerem jeśli dobrze się wybierze , bo fakt płacenie za feministkę to słaby deal , ale jeśli kobieta jest miła uległa szanuje się zajmuje domem to nie żadne frajerstwo w zwykły balans w przyrodzie Ja gdybym miała płacić 50/50 z facetem to bym wolała sobie znaleźć araba albo Turka który płaci za wszystko i zajmować się domem i dziećmi a dla facetów 50/50
Czemu tak wszyscy się oburzają na niewdzięcznych Ukraińców? Przecież jak prawdziwi imperialiści użyliśmy ich do zgruzowania Rosji, która wprost żądała wyjścia Polski z NATO. Chciałbym zobaczyć nastroje społeczne gdyby po udanej 3 dniowej operacji specjalnej cały ten sprzęt i wojsko przyjechał na ćwiczenia do Łukaszenki ( ͡º͜ʖ͡º)
@Dominikjagoda: czy ja wiem czy ludzie sie aż tak oburzają , moim zdaniem to Polacy są jeszcze cierpliwi , do mnie kiedyś w komentarzach na reddicie się dosral się Ukrainiec że Polacy to ksenofoby i bydło a ja do niego że to on mnie wyzywa bez powodu jak naziol a ja w Niemczech pomogłam kilku ukrainkom ( to akurat prawda bo Niemiec jedna wyjepal na bruk i ja przechowalam na
@S_mirabilis: no ja lubię pomagać └[⚆ᴥ⚆]┘ ta pani miała wielki brzuch więc zrobiłam jej też herbatkę i kanapkie bo pomyślałam że lubi jeść ლ(ಠ_ಠლ) Ale fakt jest taki że niektorzy jej rodacy to wieprze przez co dużo Polaków traci nawet ten ludzki odruch pomagania im
@CCH5OH: a po co ci ta odbudowa Ukrainy ? Żeby okradli inwestorów ? Już pokazali przedsmak we Lwowie jak wykiwali tamtych Niech się Niemcy z nimi szarpią xD ja tylko czekam na ten wyborny cyrk
@Leniek: w Polsce nacjonalizm nie opiera się na gloryfikacji ludobójców kobiet i dzieci , taka subtelna różnica że przeciętny Polak ma jakieś granice moralne A gdyby ktoś spróbował gloryfikować takich ludzi to by osobiście dostał ode mnie liścia Ja sama się uważam za prawaka ale nie życzę nikomu śmierci ani niczego złego a akceptowanie zabijania dzieci mnie doprowadza do furii
@CCH5OH: choćby polska im zamontowała złote kible w domach to by nie dopuścili polski do niczego a dlaczego ? Bo dla nich polak to synonim zla i ciemiężyciela , oni by woleli zapłacić Niemcowi 2 razy tyle niż Polakowi dać zarobić , oni mają duże kompleksy co do Polski i fobie że im zajmiemy kraj chociaż nikt o zdrowych zmysłach by nie chciał tego piertolnika , mi się wydaje że
@CCH5OH: spójrz prawdzie w oczy jak nie bataliony UPA to Żeleński by wymyślił coś innego żeby się z nami poklocic , tylko głupi nie rozumie tego że to był jego plan od początku żeby Polaczków "ciemiężycieli historycznych " wykorzystać a później wykopać Polacy są rusofobiczni a dla odmiany wschód Europy ma polonofobie i tak to się życie kręci Ale no i faktor etniczny jeszcze słowianie z reguły się nienawidzą ,
@CCH5OH: polska jest żenująco słaba w negocjacjach z kim kolwiek , polak myśli że jak coś komuś da to ten ktosiek się odwdzięczy a większość narodów takiej mentalności nie ma , to jest nasze polskie myślenie . Dlatego polska nie powinna się w nic mieszac bo naszym politykom szybko mięknie rura.
Przeglądam sobie komentarze yt pod filmikiem jakiejś dosyć znanej (1.4 miliona subów) ukraińskiej komentatorki politycznej i to jest jakaś abstrakcja. Ukraińcy wydają się mieć świadomość historyczną na poziomie 12-latka zafascynowanego Wielką Lechią na forum php by przemo. To może być za kilka lat ogromny problem, jeśli banderyzm w wersji antypolskiej będzie dalej ideologią państwową.
@czlowiek_czlowiekowski: zgadzam się z tobą ja osobiście poznałam faceta z ukrainy który szukał sobie baby polki ale nie przeszkadzało mu to mówić że on fajnego Polaka nie poznał żadnego w życiu i że Ukraina jest we wszystkim lepsza , powodzenia dla tego łba żeby jakaś kobieta tego wysłuchiwała że spokojem , ale ja jak to ja zrobiłam mu jesień z d--y średniowiecza i zebrał bukiet bluzg Btw ten rasiol miał
@Decebal: @mexicofan ich nienawiść sięga niestety dalej kiedyś oglądałam filmik ze jakiś ukrainiec powiedział że "jak odjepie coś za granicą to mówię że jestem Polakiem żeby robić wstyd temu narodowi " i sobie wyobraz że inne ukraince w tym stare baby jakieś 50 letnie spasione Ukrainki w komentarzach też pisali że jak coś odjepia w Niemczech albo Anglii to mówią że są Polakami żeby poniżyć naród polski i robić
@S_mirabilis: no ja nie jestem mściwa i szkoda mi ukrakow co ich łapią do maszynki do mielenia mięsa bo taki co nie chciał walczyć i tak zginie szybko , szkoda ludzi ale politykę mają paskudna Im się wydaje że są "pod butem polskiego pana " a sami ubliżają Polsce ile mogą Wiesz jeśli masz syndrom ofiary to łatwo krzywdzić innych bo się czujesz usprawiedliwiony
Moim zdaniem to z krajami wschodu nie ma co wschodzić w większą polemikę ani prowadzić z nimi żadnej zaciesnionej współpracy bo ruskie i ukriancy mają tą samą mentalność że będzie dobrze dopóki będzie po ich myśli , polak sobie z takim mentalem "chama " nie daje dobrze rady , na szacunek od nich też nie ma co liczyć , poprostu trzeba udawać ze ten sąsiad "nie istnieje " i ograniczać z nimi
@lazarus-x: a po co się zniżać do ich poziomu i się mścić ? Poprostu nie zajmować się więcej tematem i niech sobie radzą , mamy swoje problemy w kraju które wymagają pilniejszych rozwiązań Moim zdaniem Polska mega marnuje czas na konflikty które powinniśmy mieć głęboko gdzieś
@lazarus-x: nie to jest strategia robienia z siebie debila , polska się nie powinna zniżać do pewnego poziomu tylko mieć w dupie Ukrainę i gadanie o niej , szukają atencji i widocznie ja dostają od co niektórych zapaleńców
@Wilczynski: oni na tej ukrainie wąchają klej ? Bo zauważyłam dziwne koło : ukriancy robią jakieś nienawistne komentarze na temat polski i Polaków żeby chwilę po tym ich nazwać faszystami xD
Z Ukrainą jest tak, że powinniśmy dbać, by orki nie przepłynęły Dniepru. Tylko tyle i aż tyle. Musimy też dbać, by Ukraina nie wlazła nam na głowę. Oni traktują nas jako konkurencję do rządzenia w Europie środkowo-wschodniej. Żeby nie było tak, że swoje drony i rakiety obrócą w stronę Polaków, gdy już uznają, że Rosja nie stanowi zagrożenia. #polityka #ukraina
@luke-mat: wykopkom nie wytłumaczysz że ukraince nie widzą się w pozycji jakichś naszych "uległych przyjaciół " tylko już teraz próbują ostro konkurować o wszystko i mogą być skuteczniejsi bo nie są tacy sentymentalni jak Polacy Wystarczy popatrzeć na ich mentalność jest taka sama jak ruska , taki wania spod Moskwy będzie mieszkał 20 lat w Niemczech a będzie krzyczał jaki Putin i Rosja najlepsze i ukraki mają ten sam syndrom
@luke-mat: no dokładnie Polacy to takie cucki że im podawali know how za darmo a oni nam nic , Polacy np nauczyli ich uprawiać maliny i zalali swoimi już rynek a swoich know how strzegą , polak to sobie umie jak nikt strzelić w stopę Oni mają mentalność Turańska a nie europejską polak myśli że jak będzie dobry i pomoże to ktoś mu się odwdzięczy a oni to wiedza jako
@Sossija: zaatakować nie zaatakują ale napewno osłabia ekonomicznie a że ukraina to największe państwo w Europie to będzie studniaa bez dna żeby w nich pompować Ukraina powinna robić tylko za bufor od ruskich a oni już twardo negocjują i będą krasc rynki zbytu w Polsce , myśl o ile umiesz Oni już teraz madruja się do swoich wszystkich sąsiadów a co będzie jak wejdą do unii ? A to będzie
@Sossija: dobrze że ty się znasz ja akurat mieszkam w Niemczech i mam znajomych wielu narodowości i powiem tak , w dupie to będziesz i to ciemnej bo ukriancy nie mają mentalności miękkiej faji jak polak , mnie nawet podrywali na randki i oni z miejsca sami mówią ile mają pieniadzy i kiedy ci zrobią już dziecko , oni się nie poklepują po jajeczkach jak Polacy tylko są silnie "konkurencyjni
@Sossija: śmieszne jak ty próbujesz Ukraińcom wchodzic w dupę a oni twoja sympatie mają glebowo w odbycie , oni nie są splakanymi chłopcami bez testosteronu jak polak , ty myślisz że będziesz się z nimi kolezkowal a oni juz teraz mówią jak pokonają Polskę ekonomicznie i zajmą jej miejsce , to jest naród "silny " jak Rosjanie oni mają w dupie przyjaźnie i kierują się głównie interesem SWOIM czyli mieć
@Sossija: i właśnie wychodzi z ciebie polska buta i ignorancja , ruskie to kręcą takie lody na zachodzie jakich ty nie zobaczysz nigdy , najpiękniejsze wille w Niemczech mają ruscy A ukriancy mają jeszcze większy potencjał bo oni mają w sobie spryt ( potrafią udawać cywilizowanych kiedy trzeba co ruskim się nie udaje )
@luke-mat: no tak polak da ci kwiatka to prawda ale ile masz Polaków którzy narzekaja "moja kobita za mało zarabia za mało się dokłada jest bez ambicji ma słaba pracę , wolałbym bogatsza " tymczasem ukraince co swoim kobitom kupują iPhony płacą za usta paznokcie , nie dość że żaden z nich się nie obraża na pytanie ile zarabia to oni bez pytania się chwała ile mają żeby samica na
@S_mirabilis: no mój drogi kolego ja bym nie potrafiła być z chłopem z Ukrainy bo jednak różnica mentalności z polską jest duża , polak bądź co bądź często umie rozmawiać z innymi , szukać rozwiązań a oni z tego co ich poznałam umieją się tylko zamknąć w sobie żeby postawić na swoim , związek gdzie tylko jedna strona robi emocjonalna pracę to praca syzyfowa z resztą 80 procent rozwodów w
@fraciu: raczej się pokazali jako bardzo butni , polska powinna olać te dzicinade i się zająć swoimi sprawami Sytuacja jest jasna , my wyciągaliśmy rękę wiele razy oni czczeniem UPA ja opluli , nie ma co się grzebać w piaskownicy z gównem tylko powiedzieć żeby sobie radzili sami i dobrze im życzymy , i tak nas nie zaproszą do żadnej odbudowy ani nie dadzą żadnych swoich technologii , więc wszelkie
@dziabonq: no ty za to umiesz a politykę oddalbys Ukrainie kolejne 130 miliardów a oni znowu by zrobili sobie batalion Szuchewycza ,akurat polska polityka jeszcze dość łagodnie się z nimi obchodzi , Węgrzy i Słowacy to uprawiają z nimi ekstremizm xD Poprostu trzeba spojrzeć prawdzie w oczy , tak samo jak z Rosją z Ukrainą się nic nie ugra bo to taka mentalność że musi być jak oni chcą i
#ukraina Sram na r0sje i życze Ukrainie zwycięstwa i przegonienie kacapów, ale jeśli ktoś ich broni w zamieszaniu z orderami to musi być opłacanym trollem albo skrajnym przygłupem, jeśli sami jako naród nie zaczniemy się szanować i naszej historii i pamięci o przodkach to dlaczego Ukraińcy mieliby to robić?
@niewiemjakiwybrac: Polacy srają do swojego gniazda żeby zadowolić innych a nasi bracia idą w zaparte nawet jeśli chodzi o ludobójców , my nigdy nie będziemy mieli z nimi trwałego sojuszu jak w przeszłości już bo oni skakaja do Polaków a później robią z siebie ofiarę , u nich jest brak autorefleksji że może "ja coś sobie źle " oni takich myśli nie mają , bardzo bezkrytyczni są wobec siebie nawet
Żaden z nich nie ma negatywnych odczuć do polskiego rządu. Mają znacznie mniej roszczeniowe podejście niż Polacy którzy uważają że za samo oddychanie w pracy i zero kwalifikacji chcieliby dużo zarabiać.
Change my mind
#polityka #ukraina
Kolejny który widzi życie jako czarno- białe i albo ktoś jest dobry albo zły , a ludzie mogą też być średni , średnio dobrzy średnio źli nijacy itp
Każda narodowość ma różnych ludzi i tyle
I tak jak najbardziej polskie książki od historii oposywaly wiele sytuacji gdzie Polacy przeyepali sytuację
I przede wszystkim w Polsce nikt nie zaprzecza naszym zbrodniom chyba że wyjątkowo nie zna historii
W Polsce nikt nie udaje że nie zajęliśmy Czechosłowacji czy Litwy i uwaga uwaga co
Imagine zapraszać kobite na randkę i sapać takie rzeczy do niej 🤷🏻 i