✨️ Dlaczego nie masz już czasu na sukces po 30-tce? Ⓘ
#agepill #przemyslenia #przegrywpo30tce
Nie no rozwalają mnie argumenty kierowane do 30-latków że JESZCZE MASZ CZAS. Jaki czas?! W wieku 30+ to ty powinieneś zbierać owoce swojej pracy i być w swoim peaku a nie że masz czas bo nie masz. Nawet u sportowców mówi się że 30+ to już stary. Jeśli do tej pory nic
#agepill #przemyslenia #przegrywpo30tce
Nie no rozwalają mnie argumenty kierowane do 30-latków że JESZCZE MASZ CZAS. Jaki czas?! W wieku 30+ to ty powinieneś zbierać owoce swojej pracy i być w swoim peaku a nie że masz czas bo nie masz. Nawet u sportowców mówi się że 30+ to już stary. Jeśli do tej pory nic































#gownowpis #sebcel #rozwojosobisty
źródło: wlochy
PobierzŻeby nie sprawdzać slopu z AI i postować najgorsze kalki, które AI produkuje w stylu "to nie X, to Y", to trzeba być nie dość, że imbecylem, to na dodatek leniwym imbecylem