@justAnotherOne: "To nie jest dieta (...) to rytm"

Żeby nie sprawdzać slopu z AI i postować najgorsze kalki, które AI produkuje w stylu "to nie X, to Y", to trzeba być nie dość, że imbecylem, to na dodatek leniwym imbecylem
  • Odpowiedz
✨️ Dlaczego nie masz już czasu na sukces po 30-tce?
#agepill #przemyslenia #przegrywpo30tce
Nie no rozwalają mnie argumenty kierowane do 30-latków że JESZCZE MASZ CZAS. Jaki czas?! W wieku 30+ to ty powinieneś zbierać owoce swojej pracy i być w swoim peaku a nie że masz czas bo nie masz. Nawet u sportowców mówi się że 30+ to już stary. Jeśli do tej pory nic
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego nie masz już czasu na sukces po 30-tce? Ⓘ
#agepill #przemys...

źródło: Taxi-Driver-HERO

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: dokładnie, 30 latek bez sukcesów to jest kwalifikowany jako śmieć, a nie jako pełnoprawny obywatel w społeczeństwie. To osoba która po prostu nie przeszła inicjacji dorosłości, więc tak, po 30' facet powinien mieć ustabilizowane życie, a nie dopiero je układać. Nikogo nie interesuje że ktoś ma trudności itd. społeczeństwo zwłaszcza damskie - ma takie zdanie - "masz mieć albo spierd....j!" Wiem o czym piszę bo społeczeństwo inaczej traktuje 20'
  • Odpowiedz
Dzisiaj zaliczyłem pierwszy trening biegowy. Wdrażający taki, aby się nie zajechać i nie zniechęcić. Zabrałem obowiązkowo czapkę z daszkiem

Dawno nie biegałem, więc tym bardziej jestem zadowolony, że udało się go zrobić

Zacząłem od rozgrzewki całego ciała, potem 5 minut marszu. Następnie zrobiłem 8 obwodów: 1 minuta wolnego biegu + 2 minuty marszu. Na koniec jeszcze 5 minut marszu i kilka ćwiczeń rozciągających na dół ciała

Według
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zacząłem od rozgrzewki całego ciała, potem 5 minut marszu. Następnie zrobiłem 8 obwodów: 1 minuta wolnego biegu + 2 minuty marszu. Na koniec jeszcze 5 minut marszu i kilka ćwiczeń rozciągających na dół ciała


@tomwick55: nie wiem gdzie to znalazles ale ta rozgrzewka ci nic nie da ¯\(ツ)/¯ to jest wazne jak biegasz szybko, a poza tym dobra rozgrzewka powinna sie rozpoczynac od truchtu. No i takie sztywne trzymanie tych
  • Odpowiedz
Kusi chuopa, aby się zapisać, więc się zastanawia. Wczoraj wieczorem mi wyskoczyło. Podoba mi się cel z przyczyn osobistych, a także, że charytatywny i termin jest spoko, bo początek września po wakacjach. Ciekawe czy są jeszcze wolne miejsca, bo to tylko 1000 osób. Trzeba by było się przygotować, jakiś plan opracować. Jak po 200 metrach biegu jest zadyszka i padam na ryj. Jakiś cel byłby dla chuopa. U mnie w rodzinie jedna
tomwick55 - Kusi chuopa, aby się zapisać, więc się zastanawia. Wczoraj wieczorem mi w...

źródło: 1000033416

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BKZGlamrap: prowadząc własną działalność też realizujesz cudze cele. Np. będąc wielkim deweloperem budujesz komuś mieszkania, jesteś kasztanem, który ma związane ręce prawem i umowami. Zastanów się bucu jeden z drugim czy chcesz całe życie realizować cudze cele
  • Odpowiedz
✨️ Co robić w wolnym czasie? Zainspiruj się!
Pytanie do #niebieskiepaski 30+ co robicie w wolnym czasie?
Jestem tak nudnym człowiekiem że chyba nie mam żadnych zainteresowań. Nie wiem co robić w wolnym czasie i nawet nie chce mi się nic zaczynać więc po prostu nałogowo doomscrolluje internet, wykop , youtube, instagram, twitter. Macie coś co lubicie robić? Nie wiem jakaś pasja, hobby, zainteresowania?

#przegrywpo30tce #hobby #
mirko_anonim - ✨️ Co robić w wolnym czasie? Zainspiruj się! Ⓘ
Pytanie do #niebieskiep...

źródło: hq720

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Dlaczego bieda w Polsce? Refleksje na temat sukcesu i rozwoju osobistego
Dlaczego w naszym kraju jest taka bieda?
Mało tego. U nas często opluwa się cudzy sukces. Jak ktoś osiągnął więcej od kogoś - to już musi poczuć się lepiej. Zwłaszcza taki Probierz nad Lewandowskim albo jego koledzy z kadry (były takie mecze gdzie po meczu wszyscy piłkarze byli w grupce a do Roberta nikt nie podchodził). I to było bardzo smutne,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze się tylko nauczę spawać i murować to będę jak chłop starej daty co wszystko potrafi naprawić i zbudować. A i jeszcze drukarkę 3D i Cnc ogarnę bo to jest przyszłość. Ogólnie lubię majsterkować i teraz jak mam swój garaż to mogę stać się mężczyzną jakim zawsze chciałem być.
#rozwojosobisty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak wykorzystać wolny czas na rozwój osobisty?
Co można zrobić z nadmiarem czasu wolnego? W kontekście nauki lub jakieś hobby/zainteresowania.
Generalnie jestem #przegryw ale mam korzystniejsze warunki na to niż większość - mieszkam z matką, mam mnóstwo wolnego czasu, robota zdalna gdzie mało co robię. Mimo to i tak nie potrafię nic produktywnego zrobić i nie wiem ile lat zmarnowałem na doomscrolling i chlanie przed kompem. Nawet nie mam jakiś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
odważny-racjonalista-12:

Co można zrobić z nadmiarem czasu wolnego? W kontekście nauki lub jakieś hobby/zainteresowania.


Proponuję sport. Zawsze spoko opcja. Ewentualnie oglądanie ciekawych filmów na YT, jest tego spora masa.
  • Odpowiedz
✨️ Jak nauczyć się pozytywnego myślenia?
Jak nauczyć się pozytywnego myślenia? Dla mnie jak ktoś jest pozytywny sam z siebie, jeszcze się uśmiecha i jest zadowolony z życia to jak kosmita xd a znam takich ludzi, mimo że nie wygrali w totka. Nawet bycie neutralnym to dla mnie dużo bo ja zauważyłem że jestem bardzo pesymistyczną osobą i tylko ja w pracy wiecznie narzekam i po co cokolwiek robić jak i tak
mirko_anonim - ✨️ Jak nauczyć się pozytywnego myślenia? Ⓘ
Jak nauczyć się pozytywnego...

źródło: happiness-is-a-choice-v0-b4ipjqfvo3b11

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 3
refleksyjny-wojownik-78:

Jak nauczyć się pozytywnego myślenia? Dla mnie jak ktoś jest pozytywny sam z siebie, jeszcze się uśmiecha i jest zadowolony z życia to jak kosmita xd a znam takich ludzi, mimo że nie wygrali w totka.


Przede wszystkim nauczyć się żyć w wolności, żyć samodzielnie. Że schematy życiowe to nie konieczność a tylko stereotyp.
Mi pomogło życie w samotności - o dziwo jest ono lepsze niż życie w kręgu
  • Odpowiedz
Podczas medytacji macie jakieś napięcia w ciele albo np mrowienie języka lub innej części ciała albo czujecie jakiś lęk?Moze to tylko jak się zaczyna przygodę medytacją lub po dłuższej przerwie?Z tego co czytałem na mózg boi się cholernie tej ciszy więc ciekaw jestem czy każdy tak ma.
#medytacja #rozwojosobisty #duchowosc #psychologia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Onaaa20: napięcie, lęk, niepokój, euforia, lekkość itp, to wszystko zupełnie normalne w czasie sesji skupienia. Czegokolwiek byś nie doświadczał, to ważne jest abyś pozostał świadomy nietrwałości tych stanów i bez względu na odczucia wracał ciągle do obiektu medytacji, np oddechu.
Medytacja, cala ta ścieżka, to wielka, niesamowita zyciowa przygoda.
  • Odpowiedz
@Onaaa20: swędzenie, napiecie w łopatkach, kręcenie w głowie + umysł jak gazeta która wychodzi co sekundę. To jest rzeczywistość ciała i umysłu której się bezpośrednio wtedy doświadcza. I mimo wszystkiego co się wydarza - ciągle i ciągle bez końca wracasz do odeechu. Każdy powrót to sukces :)
  • Odpowiedz