@Krupier: W sensie wziąłeś worek z domu i szedłeś do śmietnika, do którego nie masz klucza? To nie ma sensu. A małe śmieci jak opakowanie po batonie wrzuca się do tych małych śmietników.
@JanTrajbal2: Jak pracuje i potem jeszcze sama ogarnia chałupę i jedzenie, to zgadzam się, że facet powinien ją w ten sposób docenić. Jak nie pracuje, tylko chodzi i wymyśla, to nie wiem po co ktoś takie coś w swoim domu trzyma xd
@teraz_z_kontem: Pewnie, bo 1000 zł dla milionera i dla Ciebie to przecież ta sama kwota, jej brak powoduje dokładnie to samo w budżecie domowym. Jak się bardziej postarasz i będziesz wcześniej wstawać, głośniej miauczeć, to na pewno też będziesz milionerem.
Właśnie oglądam program, gdzie janusz wykorzystuje system dualny w Polsce (student, który jednocześnie uczy sie i pracuje), żeby zatrudniać nielegalnych imigrantów. Tak też omija problem braku pozwolenia na pracę. Współpracuje przy tym z 2 uczelniami xdd
Ponad połowa Polaków planuje lub rozważa zakup samochodu w ciągu 2 lat, ale tylko 10,7% chce nowe auto. Z badania SW Research dla francuskie.pl wynika też, że 57% kupujących chce zmieścić się w budżecie do 50 tys. zł, a elektryka wybiera 7,5%. Rynek chce aut, ale tanich i praktycznych. Więcej? KLIK, znalezisko TU.
@WielkiNos: Wystarczyłoby zabronić sprzedaży tradycyjnych fajek i tego badziewia do skręcania swoich. Dla uzależnionych zostałyby podgrzewarki tytoniu i epety, a to tak nie śmierdzi.
tl;dr Mężczyzna którego zdradziła kobieta jest szykanowany przez znajomych i rodzinę (swoją rodzinę). Co jest nie tak z polską rzeczywistością? A później zdziwienie ilu mężczyzn się wylogowuje...
@kankes: A jak babę zgwałcą i potem „zniszczy” życie „dobrym” chłopakom przez wejście na drogę sądową to już ok? Po prostu nie warto mieszkać w małym mieście jak nie umiesz tam wbić punktów reputacji.
@Kuropatvaa: Sprzątaczka 150 zł/h, fryzjer 350 zl/h, hydraulik nie pamiętam, ale też dajmy 300/h. Czy oni serio w to wierzą, czy sądzą, że nikt nie jest w stanie tego sprawdzić? W sumie może to drugie, dlatego wkurzają się jak pacjent przyjdzie z diagnozą z google/ai, która bywa trafiona lepiej niż ich.
@michalcorobisz: I co to daje? Wypełnienie na NFZ to badziewie, większości zębów nie leczą. Tam opłaca się tylko na czyszczenie iść. Jak byłam dzieciakiem rodzice zapisywali mnie do znajomej dentystki na NFZ i tak mi sp*erdoliła zęba, że potem musiałam 3 kanałówki robić, w tym 1 pod mikroskopem i ogółem każdy dentysta bał się tego dotknąć, bo dziwnie to wyglądało. Jak porządnie leczysz zęby to wydasz na 1-2 wypełnienia rocznie
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości. To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡°͜ʖ͡°)
Hipnotyzer-egzorcysta opłacany przez Prokuraturę Krajową
Od dawna zastanawiam się nad przyczynami nieskuteczności polskich organów ścigania wobec przemocy egzorcystów. Nowe światło na ten problem rzuca ujawniona wczoraj informacja o tym, że prokuratura płaci po 300 zł za godzinę usług hipnotycznego „odblokowania pamięci”.
Fakturę o takim tytule wystawił biegły dr Andrzej Kaczorowski. Doktorat uzyskał w Moskiewskim Instytucie Pedagogicznym. We Wrocławiu prowadzi gabinet, w którym oferuje m.in. „regresję reinkarnacyjną do poprzednich wcieleń i innych wymiarów” oraz „jasnowidzenie
@pkostowski: Szkoda, że pod tym filmem nie ma komentarzy. Dotarłam do tworzenia gumowej kuli, ale to oglądanie chyba trzeba rozłożyć na raty, żeby mózg się nie zepsuł.
Narzekania starego dziada ale przeglądam rolki i wpada mi czasami coś z naszym snusem narodowym. Pytania od młodych - ile pan bierze na klatę ? - czy przyjdzie pan do wkdzik ? - jakiego kebaba pan lubi ?
@To_ja_moze_pozamiatam: nie, bo co to wnosi? Mam pokazać moją pierwszą wypłatę z 2012 roku za staż i powiedzieć, że ja miałam jeszcze mniej, a tu ma bogol ponad 4x tyle i narzeka? Czy cofamy do zarobków w milionach i dowodzimy, że teraz to bida? Poza tym oni chyba i tak mogą sobie dorabiać na dyżurach, więc niech chociaż 200 rezydentów pokaże zarobki z ostatniego roku, to już będzie jakaś statystyka.
Blisko 56,6 tys. zwolnień lekarskich wystawili w minionym roku trzej wielkopolscy lekarze. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wszczął postępowania wyjaśniające wobec całej trójki. W razie uchybień medykom grozi zakaz wystawiania zwolnień nawet do 12 miesięcy. Straszne kary za lewe zwolnienia za łapówki.( ͡°͜ʖ͡°)https://wiadomosci.wp.pl/ponad-56-tys-zwolnien-wystawilo-je-tylko-trzech-lekarzy-7299861461100544a
@czlowiekbozy: W sumie to pacjent na tym ucierpi. Jestem chora, gorączka 38,5 ledwo się doczłapałam do przychodni i co? I lekarz mówi, że no tak wiadomo, ale on ma bana na l4 xDD
najgorzej że mam okna na wschod (no południe byłoby gorsze ino). W mieszkaniu jakie mamy upatrzone na cale szczescie okna są zachód i jedno na północ więc nie powinno az tak nagrzewac izdebki
Niektóre wykopki chyba nie rozumieją o co chodzi w tym pomyśle powiązania wynagrodzenia z numerem PESEL. To jest pierwszy krok, który pozwoli oszacować ile średnio zarabia pojedynczy lekarz - wcześniej to nie było możliwe, bo dane były zbierane per zatrudnienie w szpitalu, a w tym zawodzie praca dla kilku placówek to norma, więc właściwie nikt nie widział ile naprawdę zarabiają lekarze. Pozwoli też na wykrywanie kolejnych Dawidów. Oczywiście pod warunkiem że zostanie
@ly000: No ta, ale po co? Jak ktoś robi 8h w szpitalu np. 2 dni w tygodniu i potem idzie do swojej kliniki 3 dni kosić wielki hajs, to jaki jest z tego wniosek? Powinien być rejestr czasu pracy, zatrudnianie w placówkach publicznych tylko na uop, maksymalny czas pracy i maksymalna wypłata w zależności od placówki (bo w dupie nikt nie chce żyć, więc trzeba dać więcej niż w dużym
#szczecin #pytanie #patologiazmiasta
źródło: 1000023306
Pobierz