Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
not_me
not_me

not_me

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8510
  • Znaleziska 130
  • Mikroblog 8380
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 8
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
wczoraj, 11:29:23
  • 8
Jakim chujem trzeba być...
#szczecin #pytanie #patologiazmiasta
6poziomprokrastynacji - Jakim chujem trzeba być...
#szczecin #pytanie #patologiazmias...

źródło: 1000023306

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me 22 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@Krupier: W sensie wziąłeś worek z domu i szedłeś do śmietnika, do którego nie masz klucza? To nie ma sensu. A małe śmieci jak opakowanie po batonie wrzuca się do tych małych śmietników.
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2
wczoraj, 06:31:54
  • 70
Dla baby brak kwiatów to gorsza rzecz niż zdrada.
#p0lka #logikarozowychpaskow
JanTrajbal2 - Dla baby brak kwiatów to gorsza rzecz niż zdrada.
#p0lka #logikarozowyc...

źródło: 9597

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me wczoraj, 11:16:23 via Wykop
  • 0
@JanTrajbal2: Jak pracuje i potem jeszcze sama ogarnia chałupę i jedzenie, to zgadzam się, że facet powinien ją w ten sposób docenić. Jak nie pracuje, tylko chodzi i wymyśla, to nie wiem po co ktoś takie coś w swoim domu trzyma xd
  • Odpowiedz
type_boolean_is_false
type_boolean_is_false
type_boolean_is_false
wczoraj, 06:33:29
  • 5
Lekarz 100k : 14% ryczaltu
Ja od czerwca 32%
Ech

#zalesie #lekarz #praca #podatki #uop #b2b
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me wczoraj, 08:16:07 via Wykop
  • 0
@teraz_z_kontem: Pewnie, bo 1000 zł dla milionera i dla Ciebie to przecież ta sama kwota, jej brak powoduje dokładnie to samo w budżecie domowym. Jak się bardziej postarasz i będziesz wcześniej wstawać, głośniej miauczeć, to na pewno też będziesz milionerem.
  • Odpowiedz
Elgeneral1111
Elgeneral1111
Elgeneral1111
wczoraj, 04:52:25
  • 6
Właśnie oglądam program, gdzie janusz wykorzystuje system dualny w Polsce (student, który jednocześnie uczy sie i pracuje), żeby zatrudniać nielegalnych imigrantów. Tak też omija problem braku pozwolenia na pracę. Współpracuje przy tym z 2 uczelniami xdd

#januszebiznesu #praca #januszex
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me wczoraj, 08:12:50 via Wykop
  • 0
@Elgeneral1111: ale to lewaki sprowadzają przecież!!! xD
  • Odpowiedz
francuskie
francuskie
wczoraj, 05:08:25
  • 15
Ponad połowa Polaków planuje lub rozważa zakup samochodu w ciągu 2 lat, ale tylko 10,7% chce nowe auto. Z badania SW Research dla francuskie.pl wynika też, że 57% kupujących chce zmieścić się w budżecie do 50 tys. zł, a elektryka wybiera 7,5%. Rynek chce aut, ale tanich i praktycznych. Więcej? KLIK, znalezisko TU.

#samochody #motoryzacja #badaniarynku #benzyna #lpg #diesel
francuskie - Ponad połowa Polaków planuje lub rozważa zakup samochodu w ciągu 2 lat, ...

źródło: badania

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me wczoraj, 07:51:50 via Wykop
  • 4
@francuskie: Ta, chce. Każdy chce nowe, ale nie ma na to hajsu.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
wczoraj, 06:29:03
  • 702
Palacze się zesrali o propozycję zakazu palenia na balkonie bo im zabierają wolność i ograniczają.

Przepraszam, ale jakie to jest ograniczenie? Przecież można palić w mieszkaniu i nikomu przy okazji nie przeszkadzać wychodząc na balkon ¯\(ツ)/¯

#polska #palaczetopodludzie #takaprawda #p-------y #bekazpodludzi
WielkiNos - Palacze się zesrali o propozycję zakazu palenia na balkonie bo im zabiera...

źródło: 1000132287

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me wczoraj, 07:50:50 via Wykop
  • 2
@WielkiNos: Wystarczyłoby zabronić sprzedaży tradycyjnych fajek i tego badziewia do skręcania swoich. Dla uzależnionych zostałyby podgrzewarki tytoniu i epety, a to tak nie śmierdzi.
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
wczoraj, 05:21:32
  • 1317
tl;dr Mężczyzna którego zdradziła kobieta jest szykanowany przez znajomych i rodzinę (swoją rodzinę). Co jest nie tak z polską rzeczywistością? A później zdziwienie ilu mężczyzn się wylogowuje...

#p0lka #blackpill #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow
kankes - tl;dr Mężczyzna którego zdradziła kobieta jest szykanowany przez znajomych i...

źródło: blackpill

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me wczoraj, 07:42:22 via Wykop
  • 1
@kankes: A jak babę zgwałcą i potem „zniszczy” życie „dobrym” chłopakom przez wejście na drogę sądową to już ok? Po prostu nie warto mieszkać w małym mieście jak nie umiesz tam wbić punktów reputacji.
  • Odpowiedz
Kuropatvaa
Kuropatvaa
przedwczoraj, 05:46:35
  • 92
150 x360 to 650000 xD Niezła matematyka. Lekarze nie potrafią nawet tabliczki mnożenia. #lekarz100k #lekarz #praca
Kuropatvaa - 150 x360 to 650000  xD Niezła matematyka. Lekarze nie potrafią nawet tab...

źródło: IMG_3635

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me przedwczoraj, 08:46:35 via Wykop
  • 3
@Kuropatvaa: Sprzątaczka 150 zł/h, fryzjer 350 zl/h, hydraulik nie pamiętam, ale też dajmy 300/h. Czy oni serio w to wierzą, czy sądzą, że nikt nie jest w stanie tego sprawdzić? W sumie może to drugie, dlatego wkurzają się jak pacjent przyjdzie z diagnozą z google/ai, która bywa trafiona lepiej niż ich.
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
przedwczoraj, 03:46:32
  • 1064
redorbiter

źródło: 5618619f6f55f059646c49e2a27e2cd25816e054d8dcdafdf19c4cb49070f0f3

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me przedwczoraj, 08:38:15 via Wykop
  • 2
@michalcorobisz: I co to daje? Wypełnienie na NFZ to badziewie, większości zębów nie leczą. Tam opłaca się tylko na czyszczenie iść. Jak byłam dzieciakiem rodzice zapisywali mnie do znajomej dentystki na NFZ i tak mi sp*erdoliła zęba, że potem musiałam 3 kanałówki robić, w tym 1 pod mikroskopem i ogółem każdy dentysta bał się tego dotknąć, bo dziwnie to wyglądało. Jak porządnie leczysz zęby to wydasz na 1-2 wypełnienia rocznie
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
przedwczoraj, 04:21:55
  • 2054
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nieparzystokopytny - #takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" ...

źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me przedwczoraj, 08:28:23 via Wykop
  • 1
@nieparzystokopytny: dobrze, blisko na zakupy, a pewnie masz mieszkanie i zazdrościsz braku okien reeee xD
  • Odpowiedz
pkostowski
pkostowski
pkostowski
24.06.2026, 14:32:17
  • 46
Hipnotyzer-egzorcysta opłacany przez Prokuraturę Krajową

Od dawna zastanawiam się nad przyczynami nieskuteczności polskich organów ścigania wobec przemocy egzorcystów. Nowe światło na ten problem rzuca ujawniona wczoraj informacja o tym, że prokuratura płaci po 300 zł za godzinę usług hipnotycznego „odblokowania pamięci”.

Fakturę o takim tytule wystawił biegły dr Andrzej Kaczorowski. Doktorat uzyskał w Moskiewskim Instytucie Pedagogicznym. We Wrocławiu prowadzi gabinet, w którym oferuje m.in. „regresję reinkarnacyjną do poprzednich wcieleń i innych wymiarów” oraz „jasnowidzenie
pkostowski - Hipnotyzer-egzorcysta opłacany przez Prokuraturę Krajową

Od dawna zasta...

źródło: alfons

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me 24.06.2026, 19:58:07 via Wykop
  • 1
@pkostowski: Szkoda, że pod tym filmem nie ma komentarzy. Dotarłam do tworzenia gumowej kuli, ale to oglądanie chyba trzeba rozłożyć na raty, żeby mózg się nie zepsuł.
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
24.06.2026, 13:41:15
  • 67
Ostatnia rzecz jaka przychodzi mi do głowy jechać w upalne miejsce z porytymi babami i jeszcze za to płacić xd.

#p0lka #podroze #pieklomezczyzn
ZielonaOna - Ostatnia rzecz jaka przychodzi mi do głowy jechać w upalne miejsce z por...

źródło: 4548

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me 24.06.2026, 19:37:22 via Wykop
  • 1
@ZielonaOna: W sumie facet może sam podróżować, a dla kobiety to jednak strach. Chociaż wyjazd z nieznajomymi z fb też nie brzmi bezpiecznie.
  • Odpowiedz
matluck
matluck
23.06.2026, 23:29:09
  • 3
nie wiem kto stworzył pojęcie weltschmerz'u ale chyba debil jakiś i chyba nigdy nie bolały go plecy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me 24.06.2026, 05:21:30 via Wykop
  • 0
@matluck: na zwykły ból kręgosłupa pomagają przeciwbólowe, ale powodzenia z rwą kulszową
  • Odpowiedz
ChlopakNaMedal
ChlopakNaMedal
ChlopakNaMedal
23.06.2026, 07:32:09
  • 133
Narzekania starego dziada ale przeglądam rolki i wpada mi czasami coś z naszym snusem narodowym. Pytania od młodych
- ile pan bierze na klatę ?
- czy przyjdzie pan do wkdzik ?
- jakiego kebaba pan lubi ?

Albo ja już jestem tak zgorzchniały albo ta młodzież jest coraz głupsza
#gorzkiezale #nawrocki #bekazpisu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me 23.06.2026, 11:11:51 via Wykop
  • 0
@ChlopakNaMedal: Ale tak serio to o co byś go zapytał? Bo ja pewnie podobnie
  • Odpowiedz
pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
23.06.2026, 08:11:46
  • 1317
Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale aktualnego nie pokaże, bo kwota by pana zszokowała
#lekarz100k
pahamakaa - Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale...

źródło: image_picker_0F86D761-E7A3-4D4C-9B01-633ADA68F8C6-6845-000003B86688D323

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me 23.06.2026, 10:41:20 via Wykop
  • 6
@To_ja_moze_pozamiatam: nie, bo co to wnosi? Mam pokazać moją pierwszą wypłatę z 2012 roku za staż i powiedzieć, że ja miałam jeszcze mniej, a tu ma bogol ponad 4x tyle i narzeka? Czy cofamy do zarobków w milionach i dowodzimy, że teraz to bida? Poza tym oni chyba i tak mogą sobie dorabiać na dyżurach, więc niech chociaż 200 rezydentów pokaże zarobki z ostatniego roku, to już będzie jakaś statystyka.
  • Odpowiedz
czlowiekbozy
czlowiekbozy
czlowiekbozy
23.06.2026, 07:13:33
  • 752
Blisko 56,6 tys. zwolnień lekarskich wystawili w minionym roku trzej wielkopolscy lekarze. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wszczął postępowania wyjaśniające wobec całej trójki. W razie uchybień medykom grozi zakaz wystawiania zwolnień nawet do 12 miesięcy.
Straszne kary za lewe zwolnienia za łapówki.( ͡° ͜ʖ ͡°)https://wiadomosci.wp.pl/ponad-56-tys-zwolnien-wystawilo-je-tylko-trzech-lekarzy-7299861461100544a

#lekarz100k
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me 23.06.2026, 09:19:41 via Wykop
  • 5
@czlowiekbozy: W sumie to pacjent na tym ucierpi. Jestem chora, gorączka 38,5 ledwo się doczłapałam do przychodni i co? I lekarz mówi, że no tak wiadomo, ale on ma bana na l4 xDD
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
22.06.2026, 09:18:04
  • 14
najgorzej że mam okna na wschod (no południe byłoby gorsze ino). W mieszkaniu jakie mamy upatrzone na cale szczescie okna są zachód i jedno na północ więc nie powinno az tak nagrzewac izdebki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me 22.06.2026, 14:07:40 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: ja mam na zachód i lipa jest - i tak gorąco, a za to wieczorem w mordę świeci
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
20.06.2026, 10:47:37
  • 640
Lekarz100k "taka już pana uroda"
ChadGPT "oto możliwe przyczyny z odnośnikami do najnowszych badań, czy chcesz abym przygotował propozycje badań?"

#lekarz100k
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me 20.06.2026, 14:25:28 via Wykop
  • 2
@NaczelnyAgnostyk: Lekarz też nie, wyśle Cię na nie tylko
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
19.06.2026, 17:57:45
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me 19.06.2026, 19:13:51 via Wykop
  • 0
@curiousboi: To jeszcze nie widziałeś co się odwala jak ktoś martwe dziecko urodzi. Poszukaj na instagramie, nie zwracam za onkologa i psychiatrę
  • Odpowiedz
ly000
ly000
19.06.2026, 13:51:49
  • 5
Niektóre wykopki chyba nie rozumieją o co chodzi w tym pomyśle powiązania wynagrodzenia z numerem PESEL. To jest pierwszy krok, który pozwoli oszacować ile średnio zarabia pojedynczy lekarz - wcześniej to nie było możliwe, bo dane były zbierane per zatrudnienie w szpitalu, a w tym zawodzie praca dla kilku placówek to norma, więc właściwie nikt nie widział ile naprawdę zarabiają lekarze. Pozwoli też na wykrywanie kolejnych Dawidów. Oczywiście pod warunkiem że zostanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

not_me
not_me
not_me 19.06.2026, 19:09:45 via Wykop
  • 0
@ly000: No ta, ale po co? Jak ktoś robi 8h w szpitalu np. 2 dni w tygodniu i potem idzie do swojej kliniki 3 dni kosić wielki hajs, to jaki jest z tego wniosek? Powinien być rejestr czasu pracy, zatrudnianie w placówkach publicznych tylko na uop, maksymalny czas pracy i maksymalna wypłata w zależności od placówki (bo w dupie nikt nie chce żyć, więc trzeba dać więcej niż w dużym
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2021

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 04.09.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking