Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Chelik
Profil firmowy

Chelik

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3678
  • Znaleziska 1987
  • Mikroblog 1691
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 6

65

Najpierw wyzwiska, potem ciosy kijem. 46-latek zaatakował Ukraińca

Wyzywał obcokrajowców, a chwilę później wrócił z zamaskowaną twarzą i kijem bejsbolowym i zaatakował obywatela Ukrainy. Trafił do aresztu na trzy miesiące.

Chelik
z
tvn24.pl
dodany: 23 godz. i 43 min temu
  • 48
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wydarzenia
  • #
    policja
Chelik
Chelik
Autor
23 godz. i 33 min temu via Wykop
  • -11
Witam miłośników ruskiej propagandy i prawicowych ekspertów, pomóżcie swojemu koledzy, pewnie za dużo połykał kacapskich wrzutek z wykopu, no i się wpakował...
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chelik
Chelik
Autor
16 godz. i 1 min temu via Wykop
  • -8
@velmar: Cześć, cześć. Ruskoonucowanie być może i sprało ale onuc czy po prostu cwaniaków i dybili mniej nie stało. No i zwiększyła się liczba botów i trolli. Jak jakiś temat wyssany z palca o Ukraincach to prawie zawsze można trafić na "oburzonego" nowicjusza który być może godzinę temu utworzył konto na wykopie i o dziwo przypadkiem trafił na wpis no i oczywiście pisze różne głupstwa.
Chelik
Chelik
Autor
13 godz. i 33 min temu via Wykop
  • -8
@Usmiech_Niebios: oczywiście pomogę, ale nie zależy mi na śmierci kacapów, skąd w ogóle takie myśli, ale nie ukrywam że nie ma żalu do nich , niech giną skoro tępe idioty. Co do wrzutek, to ich nie brakuje, naprzykład jakiś nastolatek z Ukrainy pobił starszego Pana (Polaka), naprawdę brutalnie pobił, przykro mi potępiam. Ale nikt nie wspomina o tym że ten "szanowny pan był pijany i kłótnia się zaczęła w sklepie
Chelik
Chelik
Autor
13 godz. i 23 min temu via Wykop
  • -7
@Usmiech_Niebios: Post na wykopie o brutalnym pobiciu starszego pana https://wykop.pl/link/7755245/brutalne-pobicie-w-bialy-dzien-w-centrum-miasta-napastnikiem-mlody-ukrainiec

Nieco inna wersja tego zdarzenia z tym ciekawym szczegółem
https://www.o2.pl/informacje/brutalne-pobicie-w-kepnie-19-latek-z-ukrainy-zaatakowal-53-latka-7181067318323808a
@XaintraillesPL 838

Brutalne pobicie w biały dzień w centrum miasta! Napastnikiem młody Ukrainiec

więcej
Chelik
Chelik
Autor
5 godz. i 28 min temu via Wykop
  • -7
@Usmiech_Niebios: mówiłem o śmierci kacapów na SWOjnie. Przykładów nie brakuje.
Chelik
Chelik
Autor
5 godz. i 16 min temu via Wykop
  • -7
@Usmiech_Niebios: https://wykop.pl/link/7951401/kierowcy-ze-wschodu-mandatow-nie-placa/komentarz/137094311/no-i-jeszcze-raz-wracam-do-swojego-pytania-jak-mozna-przeczytac-twoja-gownowrzutke-skoro-artykul-platny-watpie-zeby-ktokolwiek-zaplacil-za-przeczytani
Co to jest? Zobacz, nie da się przeczytać ten artykuł w całości, bo trzeba mieć subskrypcję, wątpię że przeciętny wykopek posiada tą subskrybuję. Czyli wykopują nie czytając, czy to jest manipulacja? Uważam że tak. Oprócz tego nagłówek brzmi jak "kierowcy ze wschodu" , ale artykuł się zaczyna ze słów "kierowcy z po za granic UE" no i oczywiście wymieniono Ukrainę, że Polska nie ma umów z Ukrainą i
@Chelik +9
No i jeszcze raz wracam do swojego pytania, jak można przeczytać twoją gównowrzutkę skoro artykuł płatny? Wątpię żeby ktokolwiek zapłacił za przeczytanie tego artykułu.
P.S Nie udawaj że nie zobaczyłeś mojej wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
więcej

593

Pomysłodawcy kampanii Ciepło z Polski chcą przyznać Zełenskiemu order (Nazwiska)

Pomysłodawcy kampanii Ciepło z Polski chcą przyznać Zełenskiemu order (Nazwiska)

Odznaczenie przedstawia polskie godło narodowe w ukraińskich barwach. Lista nazwisk popierających w artykule (m. in. Holland). Chcą abyśmy zapomnieli o Wołyniu.

Bartexor
z
pap.pl
dodany: przedwczoraj, 11:54:21
  • 130
  • #
    ukraina
  • #
    agnieszkaholland
  • #
    wolyn
Chelik
Chelik 23 godz. i 27 min temu via Wykop
  • -6
I to k---a dobrze. jpg
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

68

Atak nożownika w szpitalu. Zaatakował personel medyczny, w Jastrzębiu-Zdroju

Atak nożownika w szpitalu. Zaatakował personel medyczny, w Jastrzębiu-Zdroju

Do ataku nożownika doszło w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Jastrzębiu-Zdroju w czwartek wieczorem

PiotrPiter
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 17:50:34
  • 33
  • #
    szpital
  • #
    atak
Chelik
Chelik wczoraj, 10:05:09 via Wykop
  • -7
@Anomalocaracid: Pewnie tak, bo prawie każdy wykopek życzy lekarzom najgorszego bo "zarabiają grube pieniądze".

1232

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

My jak zawsze w czołówce światowej.

Pierdyliard
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 12:05:51
  • 218
  • #
    gta
  • #
    gry
  • #
    polska
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
Chelik
Chelik wczoraj, 09:53:00 via Wykop
  • -4
To już koniec. To "wina Tuska"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1272

Butelkomaty wiecznie pełne lub zepsute, a idą wakacje.

Butelkomaty wiecznie pełne lub zepsute, a idą wakacje.

System kaucyjny czeka test, jakiego jeszcze nie było. Chodzi zarówno o wydolność automatów przyjmujących opakowania, operatora systemu, jak i obsługę urządzeń, które już teraz często są wyłączone z użytku przez to, że bywają uszkodzone lub przepełnione. Co stanie się w wakacje, gdy konsumpcja napojó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 11:35:30
  • 259
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
Chelik
Chelik wczoraj, 04:58:29 via Wykop
  • -1
Widzę Forex - zakopuję z automatu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

361

Jak Allegro chroni oszustów. Kupujący niszczy towar i szantażuje

Jak Allegro traktuje sprzedawców. Kupujący niszczy towar (wyprał sukienkę) i szantażuje sklep na czacie. Automat Allegro oddaje mu 100% kasy i pozwala zamknąć dyskusję. Support w odpowiedzi cytuje Kodeks Karny. Patologia i bezduszność algorytmów.

--JOKER--
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 13:49:08
  • 92
  • #
    allegro
  • #
    ecommerce
  • #
    biznes
  • #
    patologiazallegro
  • #
    januszebiznesu
  • #
    wykopereffect
Chelik
Chelik wczoraj, 04:55:46 via Wykop
  • -2
Co teraz robić, kupować u chińczyka czy na amazonie?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanDzbanPL
JanDzbanPL
24.06.2026, 14:45:22
  • 9
Po ostatnich akcjach jak Polacy traktują Ukraińców to wcale się nie dziwię że Polski nie było 123 lata na mapach. 0 analizy przyszłości tylko życie chwila, po co mieć 800km bufor od ruskich, BANDERA ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ukraina #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chelik
Chelik przedwczoraj, 11:20:29 via Wykop
  • 1
@Linnior88: jak traktują, jak traktują takie jak ty? Od takich jak ty tylko pogarda.
Kto daje pieniądze? Ty? Polskie władze wspierają, dają i t.d
Tak że nie trzeba bajki opowiadać że ty jesteś miękka i puszysta.

.
  • Odpowiedz
Chelik
Chelik przedwczoraj, 16:58:28 via Wykop
  • 0
@Linnior88: naodwrót od trolli kacapskich jestem zwyczajnym i prawdziwym człowiekiem. Co do minusów, to mam te minusy w dupie, nie przejmuję się tym w ogóle. Twoja zdrowa rozsądna krytyka to bardziej sranie po cichu na ludzi. Być może wprost a nie po cichu. Nie sprawdzałem twoich gównopostów.
  • Odpowiedz

617

Lwów podpisał sześć umów na miliony euro. Polskich firm zabrakło

Lwów podpisał sześć umów na miliony euro. Polskich firm zabrakło

Otrzymaj pomoc. Obiecuj pomoc w odbudowie. Okaź pogardę temu kto pomógł. Olej go. Profit ?

Wujek_Fester
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 08:36:55
  • 118
  • #
    ukraina
  • #
    polakmadryposzkodzie
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    bekazpo
Chelik
Chelik przedwczoraj, 08:59:45 via Wykop
  • -35
Spóźniłeś się na parę godzin ze swoją gównowrzutką , idź tu pluj jadem
https://wykop.pl/link/7967623/lwow-wraca-z-gdanska-z-milionami-euro-polskich-firm-wsrod-partnerow-nie-ma
@Lokator87 475

Lwów wraca z Gdańska z milionami euro. Polskich firm wśród partnerów nie ma

więcej
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chelik
Chelik przedwczoraj, 09:53:46 via Wykop
  • -23
@Wujek_Fester: ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście. Po prostu wskazałem że świadomie utworzyłeś duplikat, szkoda że moderacja ma to gdzieś w nosie.

2330

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa oszukał polską firmę.Miał czelność zjawić się w Gdańsku na konferencji

Mer Lwowa Andrij Sadowy oszukał polską firmę Control Process na 40 mln euro. 95 proc. inwestycji było gotowe i mimo wyroków sądów arbitrażowych firma została zablokowana. Teraz przybył do Polski na zaproszenie Donalda Tuska i ma czelność po tym wszystkim pokazywać się w Gdańsku.

Makavlani
z
dorzeczy.pl
dodany: przedwczoraj, 08:54:20
  • 184
  • #
    ukraincy
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gdansk
  • #
    informacje
Chelik
Chelik przedwczoraj, 09:37:25 via Wykop
  • -20
To już pisz na 100 milionów euro . Czego ich żałować?! Skąd taka syma?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

344

Polski dron z sukcesem przetestowany na Ukrainie - może dosięgnąć Ural

Polski dron z sukcesem przetestowany na Ukrainie - może dosięgnąć Ural

Dron Striker po udanych testach w Ukrainie - ma zasięg do 1000 km, co daje mu możliwość rażenia celów daleko na tyłach wroga. Przechwycenie sygnału sterującego dronem jest praktycznie niemożliwe.

Orteus
z
newsukraine.rbc.ua
dodany: przedwczoraj, 08:17:14
  • 46
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    drony
  • #
    militaria
  • #
    polska
Chelik
Chelik przedwczoraj, 08:32:42 via Wykop
  • 18
I to k---a dobrze. JPG
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

No i mamy to: "Przepraszali Ukraińców za decyzję Nawrockiego"

W sieci pojawiają się doniesienia o oddolnych próbach załagodzenia kryzysu między Polską i Ukrainą. Jedną z takich była rzekomo akcja publicznego przepraszania Wołodymyra Zełenskiego za decyzję Karola Nawrockiego o odebraniu mu Orderu Orła Białego.

Chelik
z
konkret24.tvn24.pl
dodany: przedwczoraj, 07:27:24
  • 1
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    manipulacja
  • #
    fakenews
  • #
    pr

1837

"Prawo po naszej stronie, a nic nie możemy". Polska firma walczy o miliony w Ukr

"Prawo po naszej stronie, a nic nie możemy". Polska firma walczy o miliony w Ukr

Miasto Lwów odsunęło polską spółkę Control Process od budowy, 40 milionów wydane, nie ma komu płacić.

Chuopijak
z
money.pl
dodany: 24.06.2026, 14:16:28
  • 169
  • #
    ukraina
  • #
    biznes
Chelik
Chelik przedwczoraj, 06:51:54 via Wykop
  • -5
No i mamy to: "Ukraińscy bohaterowie na polskim cmentarzu"
Zobaczcie co robią te patusie, brak słów :
https://konkret24.tvn24.pl/polska/niszcza-groby-polakow-jak-fejki-maja-nas-dzielic-st9106552#source_type=ed&source_tests=0&module_elements=9106552%2C9108243%2C9108178%2C9108139%2C9108199%2C9108131&module_position=2&module_category=teaser_grid&syncid=na&wid=na&tidcdvc=na&tidcdmn=na
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chelik
Chelik przedwczoraj, 06:55:00 via Wykop
  • -4
No i również muszę dodać to o "naszych braciach ze wschodu" :

https://tvn24.pl/polska/radoslaw-sikorski-o-dezinformacji-rosja-zawsze-wykorzystuje-naiwnosc-i-dobra-wole-st9085445
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

337

Ukrainka nie może wrócić do Polski przez 9 lat. Wiadomo dlaczego

Ukrainka nie może wrócić do Polski przez 9 lat. Wiadomo dlaczego

Deportowana z Polski została 51-letnia obywatelka Ukrainy. Powodem jej wydalenia jest złamanie przez kobietę dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Zasłużyła na tę restrykcję, siadając za kierownicę po spożyciu alkoholu. Polscy policjanci przyłapali ją jednak na drodze

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.06.2026, 08:16:52
  • 55
  • #
    ukraina
  • #
    obywatelka
  • #
    policja
  • #
    alkohol
Chelik
Chelik 24.06.2026, 14:37:03 via Wykop
  • -14
Polak nigdy by nie zrobił czegoś takiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

593

Puszki z Lublina jechały aż do Niemiec! Tak działa system kaucyjny w Polsce

Puszki z Lublina jechały aż do Niemiec! Tak działa system kaucyjny w Polsce

Działający od października ubiegłego roku system kaucyjny w Polsce zaskakuje. Okazuje się, że opakowania z Lublina trafiały setki kilometrów dalej, nawet do Niemiec. Firma OK Operator Kaucyjny S.A. tłumaczy to fazą rozruchową i specyfiką procesu, jakim jest recykling butelek i puszek.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 24.06.2026, 06:18:41
  • 88
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    ekologia
  • #
    recykling
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    biznes
Chelik
Chelik 24.06.2026, 07:34:13 via Wykop
  • -17
Bardzo dobrze działa system kaucyjny. Tylko trzeba podnieść kaucję, bo za mała. Powinno być jak w Niemczech, butelka kosztuje drożej niż woda. No i oczywiście na małpki też trzeba wprowadzić kaucję.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chelik
Chelik 24.06.2026, 08:47:03 via Wykop
  • -2
@new-object: 😄

276

Zapomniani kaci Polaków Niemieccy sąsiedzi którzy stali się oprawcami Okrutne be

Zapomniani kaci Polaków Niemieccy sąsiedzi którzy stali się oprawcami Okrutne be

Zapomniani kaci Polaków to materiał dla ludzi o mocnych nerwach. Skala zbrodni, sadyzmu i okrucieństwa, do których doszło w Łobżenicy i na Klasztornej Górce, była wręcz potworna. Wszystko rozgrywało się w pierwszych dniach, tygodniach i miesiącach II wojny światowej.

lukasz-kazek
z
youtube.com
dodany: 23.06.2026, 17:57:54
  • 29
  • #
    niemcy
  • #
    polacy
  • #
    sasiedzi
  • #
    mordercy
  • #
    zbrodniarzewojny
  • #
    wojna
Chelik
Chelik 23.06.2026, 20:03:50 via Wykop
  • -7
Kurde jak nie post o Ukraincach to o Niemcach. A kacapy święci byli? Co mówi o tym rosyjska propaganda?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chelik
Chelik 24.06.2026, 07:24:01 via Wykop
  • -3
@lukasz-kazek: dziękuję za zaproszenie, powiedziałem o wykopie a nie o waszym kanale.

708

Hiszpania: 21-letni imigrant z nożem wtargnął do kampera i ...

Pokaż treści 18+

Hiszpania: 21-letni imigrant z nożem wtargnął do kampera i ...

Almerii doszło do bestialskiego ataku. Imigrant (21 lat) wszedł z nożem do kampera, w którym odpoczywała 44-letnia Niemka. Dokonał agresji seksualnej, brutalnie ją pobił (twarz całkowicie zmasakrowana) i próbował uciec wpław do morza. Policja musiała skakać za nim do wody.

awe-spam
z
okdiario.com
dodany: 23.06.2026, 11:26:04
  • 113
  • #
    hiszpania
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    swiat
Chelik
Chelik 23.06.2026, 17:49:31 via Wykop
  • -21
Kijowo... Zgadzam się. Migrant, co z tego? Wszyscy migranci tacy sami? Polak, Hiiszpn, Niemiec nigdy nie gwałci? Tego gnojka zgnoić w więzieniu, ale po co wszystkich wrzucać do jednego worka?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

35

"Niszczą groby Polaków"? Jak fejki mają nas dzielić

"Nawet przeszkadza im polski cmentarz" - piszą internauci oburzeni filmem, na którym ukraińscy żołnierze rzekomo zniszczyli polskie groby. Ostrzegamy przed tym fejkiem, który pojawił się teraz w sieci nie bez powodu.

Chelik
z
konkret24.tvn24.pl
dodany: 22.06.2026, 18:28:37
  • 5
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wiadomosci
  • #
    fakenews
  • #
    manipulacja
  • #
    propaganda

506

Pędził quadem po Lublinie. Teraz grozi mu deportacja. Jest nagranie

Pędził quadem po Lublinie. Teraz grozi mu deportacja. Jest nagranie

Hehehe, dziś ciężki dzień dla zwolenników migracji ;). Szalony pościg w centrum Lublina. Sobotnim wieczorem nagle z zawrotną prędkością po chodniku przejechał quad, a za nim policja. Gruzin.

Vahanara888
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 19.06.2026, 11:10:26
  • 63
  • #
    gruzja
  • #
    imigranci
  • #
    lublin
Chelik
Chelik 19.06.2026, 15:02:16 via Wykop
  • -6
@marcin-cw: oczywiście by nie zrobił. Ale wsiąść po pijanemu za kierownicę mając pięć sądowych zakazów prowadzenia pojazdów, tak jak najbardziej ! Prawie codziennie czytam o takich sytuacjach.
Chelik
Chelik 19.06.2026, 17:21:00 via Wykop
  • -8
@miszczumsc: masz rozum. No to wyjaśnij, Polacy boją się konsekwencji? Bo nie zrozumiałem, CODZIENNIE czytam jak ktoś coś o---------ł. Przeważnie to mistrzowie kierownicy, ale czasami trafiają tacy którzy naprzykład atakują z maczetami i t.d Nie trzeba mówić że im wolno bo w swoim kraju, bo to nawet nie wymówka a głupie p---------e.

265

Emerytura dla Polaków pracujących w Niemczech. 5 lat wystarczy, żeby dostać.

Emerytura dla Polaków pracujących w Niemczech. 5 lat wystarczy, żeby dostać.

Może u nas coś takiego wprowadzić.

jestesmytylkotrybami22
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 19.06.2026, 04:08:41
  • 111
  • #
    polska
Chelik
Chelik 19.06.2026, 09:35:34 via Wykop
  • -8
Jeden typ opowiadał że starczy miesiąc na szparagach popracować i pyk już jest niemiecka emerytura ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >
  • Cześć. Jestem Ukraincem, dlatego źle piszę po polsku.
  • Mieszkam na wsi

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.12.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 29.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia