@Bipolar-: Jestem seniorem 15+ lat expa, stawiałem sam duże SaaSy jeszcze przed GPT, prowadziłem zespoły, ogarniałem całą architekturę, a mam rekrutację po 5 etapów i traktują mnie jak potencjalnego oszusta i sprawdzają umiejętności na poziomie juniora. Serio nie chce mi się nawet pisać co się w branży zrobiło. Jeśli ktoś myśli że IT to super ścieżka to śmiało, niech idzie, ale obawiam się że za kilka lat będzie żałował że
  • Odpowiedz
ja medycyna, ale


@Bipolar-: xD, widzę lekarze zaczęli iść w deflection I przekierowanie gniewu społecznego ponownie na kuców z IT. Czekam na podobny wpis od Dr Batman i będę pewien że to wytyczne z NIL
  • Odpowiedz