Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Suseuropejski

Suseuropejski

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3204
  • Znaleziska 1485
  • Mikroblog 1719
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1
ag3nt
ag3nt
ag3nt
przedwczoraj, 18:51:34
  • 3
XDDDDDD

#pcmasterrace #nvidia #purepc #heheszki
ag3nt - XDDDDDD

#pcmasterrace #nvidia #purepc #heheszki

źródło: 5090

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski 7 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
To jedyne karty, które są w stanie realnie uciągnąć nowe AAA w 4k/ultra przy zadowalającym klatkarzu,


@Ralphs: problem jest taki, że nie są xD
ale za to przynajmniej są drogie i konektory się topią xDDD

Pozdrawiam, kiedyś niedopiąłem wtyczki 8ipn na karcie która drze ponad 300W w porywach, pół roku jej to nie przeszkadzało
  • Odpowiedz
Suseuropejski
Suseuropejski 3 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@Ralphs: żeby rozjaśnić, ja nie mam nic do 5090, tylko komentuję optymalizację dzisiejszych gier.
A jakby się skupić na tych które lubię to 5090 nadal nie ogarnia ale procesory też nie xD
  • Odpowiedz
Suseuropejski
Suseuropejski 2 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@Ralphs: to absolutnie nie jest tak, narzut na CPU ze wzrostem rozdzielczości się zwiększa.
ALE
Narzut na GPU się zwiększa dużo bardziej w popularnych tytułach, czyli takich gdzie nacisk na grafikę jest ogromny.
GPU kończy się szybciej i bardziej agresywnie niż CPU.
Ale to zależy od gry, są takie symulatory które 9800x3d zjadają dupą i wypluwają kilkanaście klatek a gpu jakie potrzebują do 4k to byle co za 800pln.
Late game stellaris np. jezu, mój
Suseuropejski - @Ralphs: to absolutnie nie jest tak, narzut na CPU ze wzrostem rozdzi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

380

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

GTA VI - Wydanie fizyczne BEZ PŁYTY z grą - Tylko kod do pobrania

Rockstar jednak zawodzi "Fizyczna wersja Grand Theft Auto VI, zawierająca kod do pobrania gry wewnątrz opakowania, będzie dostępna od 12 listopada, aby umożliwić wcześniejsze pobranie gry."

TheFlashes
z
rockstargames.com
dodany: 13 godz. i 20 min temu
  • 225
  • #
    gry
  • #
    konsole
  • #
    gta
  • #
    gta6
Suseuropejski
Suseuropejski 8 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 2
I tak, po GTA V dostaliśmy genialne RDR2, jednak zdaje mi się że producenci nie są dumni z tej gry


@michalxd21: tylko nie dostaliśmy genialnego GTA5 bo tam narracja jest nędzna i gdyby nie online to już dawno każdy miałby w dupie tą grę. A wyścigi online w GTA5 były zajebiste.
RDR2 to z kolei zmarnowany potencjał, widać tam ktoś coś o historii USA dużo czytał i chciał zrobić z
Suseuropejski
Suseuropejski 7 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@Dol_Guldur: fabuła będzie na 60h i będzie pchana do przodu innowacją znaną z RDR2:
arfur, one mor job
arfur, we need moni
arfur, times are changing, we need moni
arfur, moni
arfur,
Suseuropejski
Suseuropejski 7 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 1
@kompek: tylko ja nie twierdzę, że jestem lepszy.
Zacznij czytać o historii kolonizacji USA i Meksyku, zajebisty temat, super historie, często pasujące do Artura.
Niestety niespełnieni filmowcy pchają się do branży gier i robią chłam.
I piszę to jako europejczyk który tematem się interesuje bardzo pobieżnie.
Suseuropejski
Suseuropejski 3 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 1
@SkrajnieZdegustowany: R* jest za duży na to, żeby nie zrobić bezpiecznej kalki poprzednich gier.
A zachwycać się będzie trzeba jak bajołerem kiedyś.
Czy GTA6 będzie epokowym odkryciem i zarobi dużo hajsu?
GTA6 będzie dobrą grą która zarobi dużo hajsu, to na pewno.
toniemozebycprawda
toniemozebycprawda
15 godz. i 20 min temu
  • 0
szukam obudowy do PC w budżecie 300-400 PLN, z naciskiem na bardzo dobry przepływ powietrza. obecnie mam KRUX LEDA, ale temperatury sa masakrycznie wysokie, przy zdjęciu szkła frontowego i zostawieniu siateczki jest troche lepiej, ale chyba nie o to chodzi.
#pcmasterrace #pc #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski 7 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@toniemozebycprawda: typowa stara nvidia jest typowa, pastę i pady wymień i będzie OK.
Albo kup sobie nowego-używanego radeona.
  • Odpowiedz

385

Rząd Rosji uznał, że w kraju jest zbyt wielu ludzi z wyższym wykształceniem

Rząd Rosji uznał, że w kraju jest zbyt wielu ludzi z wyższym wykształceniem

W kraju jest nadwyżka osób z wyższym wykształceniem, a masowe dążenie uczniów do studiowania na uniwersytetach jest sprzeczne z potrzebami rynku pracy. Tak stwierdził rosyjski minister edukacji i nauki Walerij Falkow

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 22.06.2026, 19:53:59
  • 141
  • #
    rosja
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    edukacja
  • #
    europa
Suseuropejski
Suseuropejski 17 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 3
Powiedział coś, co myśli większość przedsiębiorców w Polsce.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Suseuropejski
Suseuropejski 7 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@karol-maroszczyk: dlatego fizolom płaci się tyle, że nie chcą się r----ć. Ma sens.
Suseuropejski
Suseuropejski 7 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@karol-maroszczyk: moja stara mówi że p--------z ale nie ruchasz

456

Psy goniły dziecko w Brennej. Zostały otrute. Wyrok w głośnej sprawie

Psy goniły dziecko w Brennej. Zostały otrute. Wyrok w głośnej sprawie

Sąd Rejonowy w Cieszynie ogłosił wyrok w sprawie Damiana D. oskarżonego za podanie psom sąsiadów trutki na ślimaki w Brennej.

ken-wawa
z
o2.pl
dodany: przedwczoraj, 16:24:51
  • 208
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    informacje
Suseuropejski
Suseuropejski 16 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 3
@WladcaPiachu: mordo, nie mieszaj psów pracujących z tymi służącymi za przedłużenie penisa.
Po drugie, sztuczny twór, IGO, jakim jest duży agresywny pies jest tak potrzebny ludziom jak rybie kalkulator a przyrodzie jak żydom obóz w treblince.
Suseuropejski
Suseuropejski 12 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 4
@WladcaPiachu: ja się nie boję o siebie, sam nawet miałem amstaffa, bawiłem się z psami które mają opinię agresywnych, żyję.
Zero problemu, ale nie każdy jest mną a psom czasem o--------a.
Zwyklakom nie powinno się pozwalać na posiadanie dużych psów.
Duże koty są efektywnie zakazane, jadowite węże też, duże gady to samo.
Wielki pies? Dajesz mordo. Praktycznie nie ma ryzyka.
Bez sensu.
Przynajmniej niech przywrócą możliwość strzelania do psów bez
Suseuropejski
Suseuropejski 11 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@WladcaPiachu: a jeszcze co do ras obciążonych genetycznie, tu nie ma dyskusji, bezwzględny zakaz bo to okrucieństwo które wyszło z niewiedzy.

290

Tylko 5% Polaków uważa, że to dobry czas na zakup nieruchomości

Tylko 5% Polaków uważa, że to dobry czas na zakup nieruchomości

Po latach kupowania wszystkiego jak leci przez rządowe programy dopłat, na rynku nieruchomości nastąpiło tąpnięcie nastrojów. Najnowszy raport portalu nieruchomosci-online.pl za II kwartał 2026 roku nie pozostawia złudzeń: lawinowo rośnie liczba osób chcących sprzedać mieszkanie, a ubywa chętnych

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 06:27:48
  • 92
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
Suseuropejski
Suseuropejski 18 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 5
@xUnf: jest masa ludzi bez mieszkań, zyskali
funkmess
funkmess
przedwczoraj, 04:44:58
  • 7
#rosja #wojna #ukraina #ruskapropaganda #bekazlewactwa
funkmess - #rosja #wojna #ukraina #ruskapropaganda #bekazlewactwa

źródło: Screenshot_20260623_084300_Kiwi Browser

Pobierz

Co gorsze?

  • "Kult" nacjonalisty Bandery na Ukrainie 27.2% (87)
  • Kult komunistycznego zbrodniarza Stalina w w Rosji 72.8% (233)

Oddanych głosów: 320

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski przedwczoraj, 09:49:52 via Wykop
  • 0
@funkmess: oczywiście, że banderyzm jest gorszy. Jak ktoś nie wie czemu to polecam zapoznanie się z tym jakie państwo chcieli zbudować banderowcy, miało być gorsze od zsrr i trzeciej rzeszy.
Dlatego, wojno trwaj, niech banderowcy zabijają się nawzajem ze stalinuchami.
Im więcej ich tam wszystkich zginie tym lepiej dla całego świata.
  • Odpowiedz
Suseuropejski
Suseuropejski 18 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@funkmess: czy Ty jesteś upośledzony?
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
21.06.2026, 17:39:26
  • 0
#pcmasterrace #pytaniedoeksperta #komputery #oled
Witam, jakis pomysl dlaczego jak przelacze obraz z PC na TV LG G5 to gry chodza jak gowno a jak gram na biurkowym monitorze to wszystko jest cacy? probuje ograc TLOU1 ale jak przerzuce po hdmi na TV to gra strasznie zacina i fps nie przebija 50 klatek. Na tych samych ustawieniach na monitorze MSI gra nie schodzi ponizej 120klatek
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski przedwczoraj, 11:49:55 via Wykop
  • 0
@ppooii: na 90% vrr jest problemem
  • Odpowiedz
Kompot12
Kompot12
Kompot12
przedwczoraj, 07:45:47
  • 357
K---a mać... dorosły chłop a płakał przez 7 godzin po nagłej stracie kota, ale to był nój misiaczek więc się nie dziwie.
#koty
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski przedwczoraj, 09:39:54 via Wykop
  • 3
@Kompot12: też będę płakał po każdym swoim kocie
  • Odpowiedz
ulegly
ulegly
ulegly
przedwczoraj, 04:34:49
  • 258
Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie? Był deszcz, było słońce, brak większych kataklizmów. Sezon udany jak do tej pory?
#rolnictwo #pogoda
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski przedwczoraj, 08:50:58 via Wykop
  • 0
@ulegly: następny tendencyjny, głównym problemem są zmowy cenowe skupów.
  • Odpowiedz
scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski przedwczoraj, 08:40:59 via Wykop
  • 0
@scriptum_nox: jako osoba która doskonale pamięta drogę którą przebył nie widzę różnicy ze smartfonem czy bez
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
22.06.2026, 16:35:41
  • 255
XD

Nawrocki jest politykiem nacjonalistycznym, który wykorzystuje nastroje antyukraińskie do osiągnięcia korzyści wyborczych


— twierdzi amerykańska stacja CNN,

#ukraina #polska #wojna #rosja
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski 22.06.2026, 19:18:07 via Wykop
  • 5
Czemu teraz szambo wybiło?


@mnemonk: bo PREZYDENT nadał imię p----------o skrajnego faszyty do swoich szwadronów, faszysty który miał wybudować na Ukrainie kraj który miał wprawić nazistów w kompleksy.
Dlaczego wcześniej nie było reakcji? A pamiętasz jak UE nam nie groziła wyrzuceniem jak kilku radnych przegłosowało strefy wolne od lgbt, zgadnij co by zrobili jakby prezydent ustanowił wszystkie wioski i miasta do 50k strefą bez lgbt.
  • Odpowiedz
Suseuropejski
Suseuropejski przedwczoraj, 05:57:25 via Wykop
  • 0
@mnemonk: no jest chyba bez nazwisk, ale Niemcy np nie mają jednostki bohaterów SS, a na pewno jacyś bohaterscy byli
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
22.06.2026, 16:12:22
  • 32
A może wystawimy Antygonę na mirko szukam aktorow
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski 22.06.2026, 19:44:24 via Wykop
  • 2
@KladzSie: mogę zagrać brzezinę
  • Odpowiedz
pogromc4_szurkowskiego
pogromc4_szurkowskiego
22.06.2026, 13:01:13
  • 30
"Drogi dzienniczku, jest rok 2026 i świat zaczyna odkrywać problem ukraińskiego nazizmu. Śłonko świeci."

#ukraina
pogromc4_szurkowskiego - "Drogi dzienniczku, jest rok 2026 i świat zaczyna odkrywać p...

źródło: HLWCUx6XAAAdazM

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski 22.06.2026, 19:42:49 via Wykop
  • 0
@pogromc4_szurkowskiego: no weź się tato, oni na AGH studiują i się tak mocno utożsamiają, tylko zawsze se o zielonym pasku zapominają.
  • Odpowiedz

765

Banderowcy nigdy nie wystąpili przeciwko ludności. Nauka w ukrainskiej szkole

To, jak ukraińska historiografia i oświata widzą Stepana Banderę, Organizację Ukraińskich Nacjonalistów, Ukraińską Powstańczą Armię i całą ukraińską ideologię nacjonalistyczną z tamtych czasów, ma ścisły związek z tym jak widzą II wojnę światową i okres powojenny.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 21.06.2026, 20:08:16
  • 163
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    drugawojnaswiatowa
  • #
    2wojnaswiatowa
  • #
    nauka
Suseuropejski
Suseuropejski 22.06.2026, 07:02:14 via Wykop
  • -2
@MalaBala: banderyzm to jest dosłownie tworzenie się państwa skrajnie faszystowskiego, Ukraińcy chcieli zbudować państwo które onieśmielałoby zsrr i nazistowskie niemcy.
Banderyzm nie jest przeciwko Polsce, to jest postawa przeciw całemu światu.
Suseuropejski
Suseuropejski 22.06.2026, 07:09:39 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: mordo, czy tam "debilu historyczny", UPA miała na celu budowę zbrodniczego państwa faszystowskiego które miało przebić Niemcy Hitlera. Dlatego Rosja mówi, że walczy z nazistami, bo już raz ich utemperowała na Ukrainie.
Teraz Ukraina czcząc UPA daje Rosji paliwo propagandowe a światu pokazuje, że jest g---o wartym krajem który trzeba będzie po wojnie ekonomicznie przejąć i tłamsić.
Suseuropejski
Suseuropejski 22.06.2026, 15:28:40 via Wykop
  • -1
@przeciwko78: nadal, czytaj do skutku, UPA miało w planach stworzenie kraju bardziej hardkorowego od nazistowskich niemczech i to realizowała.
Teraz zestaw to z ONR, ile swoich zabił ONR żeby stworzyć kraj faszystowski?
UPA zabijała swoich bez mrugnięcia okiem.
Porównujesz huligana z nazistą.
Suseuropejski
Suseuropejski 22.06.2026, 18:47:02 via Wykop
  • 0
Przypadkiem my sąsiadujemy z tym państwem


@Kot_w_butach7: to jest problem całej UE, nie tylko nasz

446

Policja w Wiedniu nie cacka się z chłystkiem pędzacym na e-hulajnodze

Policja w Wiedniu nie cacka się z chłystkiem pędzacym na e-hulajnodze

15-latek był już wielokrotnie zgłaszany za stwarzanie zagrożenia na ulicach. Miarka się przebrała. Czy uważasz że przekraczających prędkość (na czymkolwiek), należało by tak traktować w również w Polsce.

Poludnik20
z
instagram.com
dodany: 19.06.2026, 00:21:19
  • 74
  • #
    austria
  • #
    wieden
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    policja
Suseuropejski
Suseuropejski 21.06.2026, 06:54:25 via Wykop
  • 0
@Wellmen: co złego jest w cywilnym że sowieckie OC dla niewolników jest tak pożądane?
Suseuropejski
Suseuropejski 21.06.2026, 06:56:00 via Wykop
  • 0
@OdiProfanumVulgus: jest 2026, twoje dziecko nie może iść samo do żabki po lody, na takie coś jest paragraf
Suseuropejski
Suseuropejski 21.06.2026, 09:43:21 via Wykop
  • 0
@OdiProfanumVulgus: ten od odpowiedzialności i nadzorem nad nieletnim, mało respektowany dopóki coś się nie stanie.
Gawith_Apricot
Gawith_Apricot
20.06.2026, 19:55:40
  • 0
W jakie aktualnie myszy warto inwestować? Na co dzień do neta używam taniego i cichego logitecha M330. Ostatnia "lepsza" myszka to był SS Rival 100. Po dwóch latach zeszła z niej powłoka i zaczęły się problemy z lewym przyciskiem. Ten logitech nie nadaję się pod gry bo ma dużego input laga, czuć to pływanie i gumowe ruchy.
Może być nawet coś kińskiego z ali. Budżet 200-300.

#pcmasterrace #komputery
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski 21.06.2026, 07:46:17 via Wykop
  • 0
jak coś to nie polecam logitecha g305, w ręce fajne ale wyklikałem już trzy xD


@Elec: a to ciekawe, u mnie przy kotach to obok steelseries prime to myszki które nie jebią się po kilku tygodniach od kocich kłaków
  • Odpowiedz
Suseuropejski
Suseuropejski 21.06.2026, 08:19:26 via Wykop
  • 0
@Elec: mogę dokładnie to samo napisać: wzruszająca historia z tym dwuklikiem bo sam n---------m dużo i jeszcze nie zaklikałem żadnej myszki na śmierć, zawsze to scroll pierwszy się pieprzył, nawet jak nie miałem kotów.
Może pocicie się jak szczury i te switche się jebią od tego, no ale to wystarczy switch przelutować zamiast lecieć po nową myszkę.
  • Odpowiedz

514

Elektryczna hulajnoga ma większe prawa od roweru w polskich miastach

Elektryczna hulajnoga ma większe prawa od roweru w polskich miastach

Zgodnie z prawem hulajnogą elektyczną można jeździć po chodniku, gdy na jezdni maksymalna prędkość jest powyżej 30 km/h. Rowerem, gdy 50 km/h. Ktoś wie dlaczego?

Eldritch2077
z
sip.lex.pl
dodany: 19.06.2026, 19:03:38
  • 186
  • #
    rower
  • #
    ciekawostki
  • #
    hulajnogaelektryczna
Suseuropejski
Suseuropejski 20.06.2026, 15:43:25 via Wykop
  • 0
przedewszystkim hulajnoga jest stabilna bo nie idzie w najwyższą efektywność toczenia jak rower, który ma cienkie lekkie koło i brak zaoblenia opony. Na dodatek rower wytrąca sie z równowagi przez to że na nim musisz pedałować


@dzem_z_rzodkiewki: rower dzięki dużym kołom im szybciej jedzie tym jest bardziej stabilny (upraszczając o rezonanse).
Rowerem mtb ht w terenie jeżdżę czasem i 70+ kmh, hulajnogą z pełnym zawieszeniem się bałem takie prędkości osiągać
Suseuropejski
Suseuropejski 20.06.2026, 15:53:38 via Wykop
  • 0
bo wibracje zawieszenie wybiera - w miarę sprężynowe a pneumatyczne to już poezja.


@GeraltRedhammer: wybieranie wibracji to zadanie dampera, wszędzie praktycznie obecnie są olejowe (alternatywnie w zawieszeniu dampera brak i wszystko trzyma się na taniej sprężynie stalowej o niewiadomych parametrach), dodatkowo to sprężyny lepiej działają na mikrowybojach chociaż powietrze na małym sagu też dobrze wybiera.
Suseuropejski
Suseuropejski 21.06.2026, 06:19:56 via Wykop
  • 0
rowery mają duże koła żeby nie tracić energii na wertepach, w pojeździe silnikowym np samochód taka oszczędność nie jest potrzebna. Rower (normalny a nie górski)to najbardziej niestabilny pojazd, 1cm uskok potrafi ci zrobić dziurę w mózgu gdzie na hulajce typu Hiley Tiger wyjedziesz bez zauważenia problemu


@dzem_z_rzodkiewki: aha, czyli Ty się możesz p-----------ć do rodzaju roweru i wybierać który Ci pasuje a ja mam się odnosić tylko do top of
Suseuropejski
Suseuropejski 21.06.2026, 07:32:01 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: no typie, nie. Po prostu nie.
To Ty wyrobiłeś sobie zdanie jeżdżąc na jakichś gównianych rowerach.
Jeździj sobie czym chcesz, tylko nie p-----l glupot chlopskorozumowych przed fanem z-----------a który jeździł na większej ilości sprzętów niż Twoja zabawka ma W
Suseuropejski
Suseuropejski 21.06.2026, 08:07:23 via Wykop
  • 0
g---o widziałeś i na dupie jeździłeś xD


@dzem_z_rzodkiewki: mam daleko w dupie co sobie myślisz xD w mojej rodzinie to i tak jestem tym który oblatał najmniej sprzętów xDDDD

jezus ty jesteś ten od roweru MTB HT xD powiedz mi jakim cudem na 1000 rowerzystów miniętych w ostatnim tygodniu nikt nie jechał na
michal-skrzypik
michal-skrzypik
21.06.2026, 05:49:38
  • 480
Mój przyjaciel, mój kompan. Przez p--------ą głupotę ludzką zabrany z tego świata...Na pewno jest mu już lepiej za tęczowym mostem..
#pies
michal-skrzypik - Mój przyjaciel, mój kompan. Przez p--------ą głupotę ludzką zabrany...

źródło: IMG_20260621_073922

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suseuropejski
Suseuropejski 21.06.2026, 07:09:40 via Wykop
  • 8
@HaSSaN: ta kość musiała być przypalona żeby dać ostre odłamki
  • Odpowiedz

355

Bank of America: Tylko 27% ultra-bogatych Amerykanów zbudowało majątek od zera

Bank of America: Tylko 27% ultra-bogatych Amerykanów zbudowało majątek od zera

Bank opublikował badanie dotyczące Amerykanów posiadających majątek inwestycyjny powyżej 3 milionów dolarów. Badanie pokazuje, że wśród najbogatszych Amerykanów zdecydowana większość (ok. 74%) miała w jakimś stopniu wsparcie rodziny czy to w formie kapitału, edukacji, kontaktów czy sieci społecz

51431e5c08c95238
z
theglobeandmail.com
dodany: 19.06.2026, 09:25:36
  • 131
  • #
    pieniadze
  • #
    usa
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    inwestycje
Suseuropejski
Suseuropejski 21.06.2026, 06:44:10 via Wykop
  • 0
@Brut_all: ale truizmy xDDDDDD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.06.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking