Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MajkelDudikof
MajkelDudikof

MajkelDudikof

Dołączył 5 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1070
  • Znaleziska 660
  • Mikroblog 410
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 16 godz. i 36 min temu
  • 11
#tenis Pięknie! Wieśniara do domu!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bipolar-
Bipolar-
16 godz. i 58 min temu
  • 1
Niech ta drąca ryja orczyca s-------a

#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 16 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
@Bipolar-: Nie da się ogladać, w głowie mam tylko "zamknij w końcu mordę".
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 16 godz. i 58 min temu
  • 7
#tenis Sabalenka chyba usta dzisiaj robiła. Napuchnięte jak u glonojada
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
16 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@MajkelDudikof: i to wcale nie kwasem hialuronowym robione ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 18 godz. i 17 min temu
  • 4
#tenis Sabalenka to taka typowa Karyna. Nie ważne ile złota założy na siebie, jak drogie ubrania. I tak zawsze będzie wyglądać jak wieśniara.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoluszkiPalone
SoluszkiPalone
18 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 2
@MajkelDudikof: Im więcej złota tym bardziej wieś widać
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
17 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@MajkelDudikof: do tego ma ryj jak trans ale i tak bożyszcze wykopków xD
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 01.06.2026, 10:02:33
  • 2
#tenis Kalinska na luzie, z 1-4 wychodzi na 6-4 :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 28.05.2026, 15:41:48
  • 4
#tenis No nie, Lebron James z Temu wygrał...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 27.05.2026, 16:50:24
  • 4
#tenis #eurosport Jak już pisałem rok temu. Nie ma nic gorszego dla promocji tenisa niż transmisje na Eurosporcie....
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 10.05.2026, 09:55:44
  • 0
#pomidory # ogrodnictwo

Na jednej z sadzonek mam takie bruzdy na liściach. Niedobory czy jakaś zaraza? Co myślicie?
MajkelDudikof - #pomidory # ogrodnictwo

Na jednej z sadzonek mam takie bruzdy na liś...

źródło: plamkijakies

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof
Autor
10.05.2026, 13:08:11 via Wykop
  • 0
@the_last_tomato_in_the_world: Możliwe, niżej fotka bez flesza, lepiej widać. Na innych sadzonkach jest ok, tylko na tej jednej.
MajkelDudikof - @thelasttomatointhe_world: Możliwe, niżej fotka bez flesza, lepiej wi...

źródło: plamybezflasha

Pobierz
  • Odpowiedz
powodzenia
powodzenia
07.05.2026, 14:32:48
  • 2
podobno idzie kolejna pandemia, tym razem dużo bardziej śmiertelna. mam zaszczyt otworzyć tag #hantavirus

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 07.05.2026, 15:31:32 via Wykop
  • 0
@powodzenia: Pamiętam, kilka lat temu wyczytałem, że nowy wirus "pojawia się" co 7 lat. No i wszystko się zgadza. Corona 2019, Hanta 2026.
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 07.05.2026, 08:17:56
  • 2
#pogoda No super nocna burza z ulewami, nawet jedna kropla deszczu nie spadła...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof
Autor
07.05.2026, 09:08:42 via Wykop
  • 0
@saib75: Ja mieszkam pod Warszawą i wszystko przechodzi obok.
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 03.05.2026, 14:24:20
  • 0
#tenis Można gdzieś obejrzeć mecz Hubiego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof
Autor
03.05.2026, 14:27:53 via Wykop
  • 0
@kwmaster: dzięki panowie
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 03.05.2026, 09:27:06
  • 9
#pomidory #ogrodnictwo Tu fotka w lepszej rozdziałce. Ten jeden pokręcony na środku, ma zrośnięte pędy. Wygląda jak Quasimodo.
MajkelDudikof - #pomidory #ogrodnictwo Tu fotka w lepszej rozdziałce. Ten jeden pokrę...

źródło: IMG_20260503_102047_361

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof
Autor
03.05.2026, 10:32:06 via Wykop
  • 2
@SynJaniny_Natansatan:
Od lewej pierwszy pojemnik:
- 4 duże to Babinicz
- 4 małe to Malinowy Kapturek
Drugi pojemnik:
- 6 sztuk to Maskotka
- 2 na końcu to Miss Perfect z Biedronki (rok temu wydłubałem nasiona i testowałem. Fajnie się rozrosły po balkonie, także w tym roku też sadzę)
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 03.05.2026, 08:00:48
  • 0
#pomidory #ogrodnictwo

Dzisiaj ma być 28 stopni. Wystawiać młode sadzonki na tak mocne bezpośrednie słońce? Już sam nie wiem...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof
Autor
03.05.2026, 08:14:38 via Wykop
  • 0
@ashmedai: Ja swoje trzymam na parapecie w kuchni gdzie jest ostre słońce. Wczoraj sprawdzałem i przez szybę aż tak mocno nie grzeje ale termometr za oknem pokazuje ze 40stopni. Na bezpośrednim słońcu to wszystko by chyba pozdychało :).
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof
Autor
03.05.2026, 08:24:32 via Wykop
  • 3
@MajkelDudikof: Moje dzieci :D
MajkelDudikof - @MajkelDudikof: Moje dzieci :D

źródło: IMG_pom3

Pobierz
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof
Autor
03.05.2026, 09:13:36 via Wykop
  • 1
@ashmedai: Ja wysiewałem 29 marca a pikowałem chyba 3 tygodnie później. Jest taka różnica w wielkości sadzonek bo mam tam 4 odmiany.
  • Odpowiedz
meemphis11
meemphis11
02.05.2026, 03:12:39
  • 6
Ale Barett game winnera z-----ł
Kałaji to lubi( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 02.05.2026, 16:52:24 via Wykop
  • 0
@meemphis11: Kuźwa, nie mogę słuchać tego typa co komentuje mecz. On nic innego nie robi tylko ciągle drze japę w identyczny sposób. Jaaames!, Jooookic!, Threeee! Ma wyjątkowo denerwujący głos.
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 27.04.2026, 22:02:59
  • 0
#muzyka #szukam #szukampiosenki #youtube

Może ktoś wie co to za muzyka użyta w shorcie podanym niżej. Przewija się w wielu filmikach o teoriach spiskowych itp.

https://www.youtube.com/shorts/-k8vWdPvfIw
MajkelDudikof - #muzyka #szukam #szukampiosenki #youtube

Może ktoś wie co to za muzy...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof
Autor
27.04.2026, 22:24:16 via Wykop
  • 1
@Qurte: Wielkie dzięki!
  • Odpowiedz
meemphis11
meemphis11
24.04.2026, 22:38:34
  • 5
Chwila prawdy dla reszty z Houston
Kevinek już p------i( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nba
meemphis11 - Chwila prawdy dla reszty z Houston 
Kevinek już p------i( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nb...

źródło: Screenshot_20260425-003731~2

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 25.04.2026, 12:42:18 via Wykop
  • 0
@meemphis11: Kevinka nawet nie było na ławce podczas meczu. Ciekawe czy Rockets już myślą o pozbyciu się tego raczyska.
  • Odpowiedz
wronek89
wronek89
25.04.2026, 06:59:19
  • 0
#nba ludki gdzie mecze mozna obejrzeć sobie na nastepny dzien? Do tej pory używałem watchreplay ale od marca nic nie dodane :(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 25.04.2026, 12:33:55 via Wykop
  • 0
@wronek89: Można zassać z rutracker kropka org
  • Odpowiedz
4pietrowydrapaczchmur
4pietrowydrapaczchmur
25.04.2026, 11:13:48
  • 12
Bron znów to zrobił!
41 dziadek poprowadził Lakers do 3 zwycięstwa w playoffs przeciwko rakietom.
Tym razem rzucając 3 na dogrywkę.
A miało być rakietom tak łatwo po kontuzji Doncica i Reavesa. :-p
https://www.youtube.com/watch?v=vRNiPl1cQMw
Kontuzje? Brakuje nam grajków? Czekaj. Pójdę po syna i możemy grać. - Powiedział James. XD
4pietrowydrapaczchmur - Bron znów to zrobił!
41 dziadek poprowadził Lakers do 3 zwyci...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 25.04.2026, 12:28:21 via Wykop
  • 0
@4pietrowydrapaczchmur: Ja już pisałem, że Doncic jest przereklamowany. Nie ma Doncica i od razu obrona wygląda niebo lepiej. Tak samo ball movement. Każdy dostaje piłkę, aż chce się oglądać. Z resztą wystarczy popatrzeć jak odżył Hardaway jr. po odejściu z Dallas. Tam tylko stał w rogu i czekał na ochłapy, tak jak Rui czy Kennard.

Pozbyłbym się Doncica póki jeszcze ma wartość i sprowadził Giannisa.
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
23.04.2026, 13:54:50
  • 1
Dzisiaj dostawilem sadzonke z okna, ale to z--------a pod ledami. Podlałem odstana woda, wymieszana z deszczówka. Korzenie chyba łapią. Jak dzisiaj wąchałem to ładnie już zaczynają pachnieć pomidorem. Muszę nadgonić, bo moja siostra je przelewała i korzenie były praktycznie nie rozwinięte. Teraz raczej system korzeniowy fajnie się rozwija. Podlewanie 2 razy w tygodniu w planie. #pomidory mam nadzieję, że jeszcze przez dwa tygodnie mi trochę urosną, bo potem potrzebuje światełek
Lujdziarski - Dzisiaj dostawilem sadzonke z okna, ale to z--------a pod ledami. Podla...

źródło: 1000053314

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 23.04.2026, 17:51:18 via Wykop
  • 0
@Lujdziarski: Co to za ledy?
  • Odpowiedz
MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof 21.04.2026, 12:43:13
  • 0
#pomidory #ogrodnictwo

Koledzy, co to może być? Na dwóch sadzonkach pojawiły się jakieś dziwne plamy na liścieniach. Już nie wiem, brak fosforu czy coś innego. Nie ma żadnych robali, nic nie chodzi.
MajkelDudikof - #pomidory #ogrodnictwo

Koledzy, co to może być? Na dwóch sadzonkach ...

źródło: costamnapomidorze

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MajkelDudikof
MajkelDudikof
MajkelDudikof
Autor
21.04.2026, 12:52:29 via Wykop
  • 1
@moll: No właśnie nie lałem. Miałem je dzisiaj przesadzać do większych doniczek bo już 3 tygodnie minęły po wysianiu. Wydaje mi się że za długą siedzą w tej dziadowskiej ziemi z biedronki.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking