Jest 1 w nocy, a ja siedze i gadam ze sztuczną inteligencja o swoich życiowych problemach. Generalnie żale sie, a on mnie pociesza. Ze przeszłość mnie nie definiuje że moje przekonania o sobie to część bezradności wyuczonej. Jakie to jest żałosne XD Muszę powiedzieć, że w psychologicznych bzdurach to jest dobry, chociaż schematyczny i sie powtarza.

#depresja #zalesie #dwubiegunowaafektywna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chodząc do LO byłam najsłabszą uczennicą w klasie. Miałam jedynki, wagarowałam, zamknęłam się w sobie przed klasą, bałam się jakoś interakcji z nimi. Jak bałam się jakiegoś przedmiotu, to wracałam wcześniejszym busem do domu. Ogólnie trudne relacje z klasą+problemy psychiczne nie ułatwiały mi wtedy funkcjonowania ( wyszło tak, że przez lata miałam OCD nieleczone). Nie lubili oni mnie, ja ich- tak bywa. Spoza klasy osoby jeszcze jakoś były w miarę.

Czułam się ogólnie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MIAŁEM PRAWO


@MakiawelicznyAltruista: znowu wykrzykujesz, że masz prawo ćpać. I to z powodu jakiejś kosmicznej sprawiedliwości. Zrób eksperyment - idź na najbliższy komisariat i wykrzycz to dyżurnemu. Oni się tam znają na prawie, przynajmniej trochę. Ciekawe, co się stanie.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: z postu wynika, że zaniedbano sferę emocjonalną i społeczną. Skąd mogli wiedzieć, że nie grozi się małemu człowiekowi Domem Dziecka? Albo, że dzieci mają swoich przyjaciół i wyjeżdżają na kolonie. Może wystarczą do tego podstawowe umiejętności poznawcze i doza refleksji. Jestem przekonany, że mogli wiedzieć, że tak nie wygląda "normalne wychowanie", ale nie spodziewali, że 20 lat później będzie się o tym głośno mówiło i oceniało.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Huop_z_miasta: @rich-young No, ale to co wy wszyscy robicie? Bo kazdy pisze zawsze, ze jest tyle możliwosci, że teraz tylko nieudacznicy nie potrafią zarobić, a jak przychodzi co do czego to ten ocean mozliwosci to zawsze jest:

-Naucz się programować

No i tyle i nie ma nic więcej.

Ja czasami dostaję jakiś strzał motywacji, żeby zmienkć prace, ale wtedy wchodze na oferty i czytam ogloszenia i zaczynam czytać te
  • Odpowiedz