Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
skunior
Profil firmowy

skunior

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9029
  • Znaleziska 49
  • Mikroblog 8980
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 69

2706

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 17 godz. i 29 min temu
  • 309
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
skunior
skunior 5 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 1
@LakeByte:

To co lekarze odstawiaǰą, to jest pranie publicznej kasy


defraudacja
vladi_putin
vladi_putin
wczoraj, 12:17:12
  • 3
Ja pidi ta piosenka ma już prawie 20 lat ( ಠ_ಠ)
Czego sluchaliscie 20 lat temu?


#muzyka
vladiputin - Ja pidi ta piosenka ma już prawie 20 lat ( ಠಠ)
Czego sluchaliscie 20 lat...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior wczoraj, 12:29:06 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: tego albo jakiegoś zająca poziomke czy coś
skunior - @vladi_putin: tego albo jakiegoś zająca poziomke czy coś
  • Odpowiedz
skunior
skunior wczoraj, 10:27:13
  • 1
Ciekawe jak tam moje śliczne kwiatuszki sobie rosną, odkąd zacząłem je azotem podlewać to troszkę wystrzeliły w górę
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior
Autor
wczoraj, 11:24:35 via Wykop
  • 1
@asdfghjkl: Wuja już ty dobrze wiesz o jaką bazylie chodzi :p Swoją drogą nie wiedziałem że uprawa roślinek jest taka przyjemna
  • Odpowiedz
skunior
skunior
Autor
wczoraj, 11:28:29 via Wykop
  • 1
@asdfghjkl: ja na swoje to se jeszcze poczekam z 6 :l
  • Odpowiedz
skunior
skunior
Autor
wczoraj, 11:31:20 via Wykop
  • 1
@asdfghjkl: co tam posiałeś? Ja bubblegum :p
  • Odpowiedz
skunior
skunior
Autor
wczoraj, 11:41:48 via Wykop
  • 1
@asdfghjkl: thc 28-33% nie p--------z się w tańcu wuja :D
  • Odpowiedz
skunior
skunior wczoraj, 11:36:05
  • 1
W ogóle to p---------m ostatnio w tak dobrym nastroju że aż siebie nie poznaje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 14.06.2026, 22:40:10
  • 2
Uwielbiam kiedy mózg zamiast spać to uruchamia projekcje najbardziej z-------h scenariuszy z życia, już z dwie godziny leci
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
14.06.2026, 22:40:46 via Wykop
  • 1
@skunior: to prawda ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
fizzylambrusco
fizzylambrusco
14.06.2026, 22:44:18 via iOS
  • 2
@skunior: leci 4 godzina 🙃
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
14.06.2026, 09:02:38
  • 1
Co jest kurde
Lujdziarski - Co jest kurde

źródło: 1000057124

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 14.06.2026, 09:25:16 via Wykop
  • 0
@Lujdziarski: ile tygodni temu siane? Wydaje mi się że moje coś wolno rosną xd
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
13.06.2026, 12:15:54
  • 9
#gielda i znowu ten cholerny weekend( ͡° ʖ̯ ͡°)
Yeraz - #gielda i znowu ten cholerny weekend( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: Sad-Pablo-Escobar

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 13.06.2026, 12:17:28 via Wykop
  • 1
@Yeraz: ja w tygodniu i tak praktycznie nie zaglądam a wstaje rano w weekend i k---a ale by kupił jakiego śmieciucha albo sprzedał
  • Odpowiedz
skunior
skunior 12.06.2026, 09:49:56
  • 2
Mam ochotę na jakiś goyslop
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior
Autor
12.06.2026, 10:13:30 via Wykop
  • 1
@blahajo: chyba wleci Mustafa Pizza & Kebab Haus
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
11.06.2026, 18:41:58
  • 47
10 letni laptok dostał dzisiaj upgrade w postaci nowych wiatraczków i została wymieniona pasta termoprzewodząca, teraz można pograć w diabolo nom
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 11.06.2026, 18:47:57 via Wykop
  • 22
@asdfghjkl: Ogrywanie kangurka kao może się skończyć zostaniem marihuanistą, potem już tylko ruchanie kotów i śmierć. Lepiej nie ryzykować
  • Odpowiedz
skunior
skunior 11.06.2026, 18:52:21 via Wykop
  • 4
@zazdrosny: nie ide z tobą do łóżka
  • Odpowiedz
skunior
skunior 11.06.2026, 18:58:10 via Wykop
  • 3
@Hissis: A mema złe paliłeś kojarzysz? Myślisz że umieszczenie w nim jego wizerunku to przypadek?
  • Odpowiedz
siemajd1
siemajd1
11.06.2026, 16:51:59
  • 2
dzisiaj odkrylam, ze bardzo dobra zlodziejka jestem, ta klasa postaci nie pasuje do mojego charakteru ale to chyba tylko potwierdza, ze jestem jedyna w swoim rodzaju - patusiara doskonala
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 11.06.2026, 17:03:43 via Wykop
  • 0
@siemajd1: No i super nie idz na odwyk to i tak bez sensu. Lepiej rozwijać się w tym w czym jest się dobrym
  • Odpowiedz
skunior
skunior 11.06.2026, 18:34:16 via Wykop
  • 1
@OutSiderX82: zamiast tak pajacować może byś bliczka koleżance puścił na ćpanko
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
11.06.2026, 17:38:03
  • 18
huop w końcu znalazł czas i jego wulkanizator też znalazł czas i wymienione zostały kapcie w gruzie z zimowych na letnie, teraz czekać do lutego żeby zmienić znów na zimowe(-‸ლ)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 11.06.2026, 17:39:34 via Wykop
  • 9
@zazdrosny: do lutego? xD
  • Odpowiedz
Rencista_z_przypadku
Rencista_z_przypadku
Rencista_z_przypadku
10.06.2026, 14:56:20
  • 1
I pyk, hajs dotarł teraz zakładamy lokatę xD

#neet #oszczedzanie
Rencistazprzypadku - I pyk, hajs dotarł teraz zakładamy lokatę xD

#neet #oszczedzani...

źródło: 328

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 10.06.2026, 15:04:38 via Wykop
  • 0
@telemach20: velo chyba daje kredo o bardzo niskim czy tam zerowym oprocentowaniu
  • Odpowiedz
skunior
skunior 10.06.2026, 15:11:08 via Wykop
  • 0
@telemach20: no co stały dochód pasywny jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skunior
skunior 11.06.2026, 17:07:18 via Wykop
  • 0
@powodzenia: Nie wiem bo mnie kredyty nie interesują ale tak mi się kojarzy że coś takiego oferują
  • Odpowiedz
skunior
skunior 10.06.2026, 23:54:42
  • 0
Miałeś tylko wybadać sytuację a nie robić r--------l...
Chyba za to tak uwielbiam cyberpunka bo gra nigdy nie zmusza do głupiego skradania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
08.06.2026, 18:28:26
  • 0
Nie no :D ta branza zaskakuje mnie od dawna (od 9 lat jak do niej zawitalem) Ale to dzisiaj przeszlo wszystko :D
Ale tym razem to chyba bardziej przepisy krajowe niz branzowe :PP

Monitory do kompow. NOWKI SZTUKI prosto od producenta - kartony jeszcze nie otwierane.

I co? Ano to ze otworz kazdy i przemierz czy jest bezpieczny :DD Aha i moje potwierdzenie ze jest bezpieczny jest wazne rok (gwarancja producenta 2 lata :D)
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 08.06.2026, 18:33:03 via Wykop
  • 0
@gorzki99: Pomiary PAT? W Polsce nie są niby wymagane ale zagraniczne firmy i tak je robią, ale dziwne z tego co wiem nowych urządzeń na gwarancji nie trzeba sprawdzać a sprzęty biurowe podbija się na minimum dwa lata, chyba że pracują w cięższych warunkach typu produkcja to wtedy rok.
  • Odpowiedz
skunior
skunior 08.06.2026, 18:41:57 via Wykop
  • 0
@gorzki99: DGUV 3 to ichniejsza norma według której się robi te testy, czyli mówimy o tym samym :p Robię to od jakiegoś czasu w niemczech i dużo zależy od wewnętrznych przepisów zakładu czasami są bardziej restrykcyjne. A w Polsce mogą robić i raz na 5 lat bo ogólne przepisy BHP wogóle tego nie wymagają :p
  • Odpowiedz
skunior
skunior 08.06.2026, 18:58:19 via Wykop
  • 0
@gorzki99: żeby wpiąć w miernik trójfazowe musisz mieć takie śmieszne adapterki a do sprawdzenia urządzenia dodatkowo gniazdo siłowe żeby je uruchomić i miernik cęgowy
  • Odpowiedz
skunior
skunior 08.06.2026, 19:07:21 via Wykop
  • 0
@gorzki99:

(nie popluj monitora ze smiechu)


Dlatego napisałem śmieszne adapterki bo sam takich używam właśnie xD no a wyglądają komicznie
  • Odpowiedz
skunior
skunior 08.06.2026, 19:16:00 via Wykop
  • 0
@gorzki99:

Mirku cangi mi niepotrzebne. A gniazda 3p to mam. Ten miernik robi wszystko. Pod warunkiem ze mierzysz odpowiednie urzadzenie. On po prostu nie jest do takich urzadzeń.


My mamy do tego przejściówki bez powłoki po prostu same żyły i sprawdzamy cęgami prąd w każdej fazie jednocześnie sondą prąd na obudowie na koniec prąd różnicowy (łapiesz wszystkie przewody oprócz PE) No ale wiem że są też mierniki z gniazdami trójfazowymi,
  • Odpowiedz
skunior
skunior 08.06.2026, 19:27:59 via Wykop
  • 0
@gorzki99:

No i (nie wiem czy sie z tym spotkales) na fabrykach w niemcowni czesto maja przedluzacze bebnowe gdzie na kablu jest taki "dynks" co robi za zabezpieczenie i RCD. No i tego juz ten miernik nie ogarnia :D


Masz w mierniku gniazdo to takie w kształcie "trapezu" z trzema bolcami? Takie samo jak w monitorze albo komputerze (nimce ten typ kabla nazywają kaltgerätezuleitung) Jeśli jest to powinno się dać.
  • Odpowiedz
skunior
skunior 08.06.2026, 19:46:42 via Wykop
  • 0
@gorzki99: ło panie ale maszyneria, ja to mam tylko zwykły mierniczek sparowany z telefonem i do tego cały kufer śmiesznych adapterków :p
  • Odpowiedz
skunior
skunior 08.06.2026, 20:34:25 via Wykop
  • 0
@gorzki99:

Mnie rozwala mierzenie urzadzen w drugiej klasie ochronnosci


Mnie w mojej niespełna dwuletniej błyskotliwej karierze pomiarowca zdarzyło się jakieś sk2 urządzonka uwalić za za niską izolacje LN-Sonda albo za duży prąd kontaktowy (jakiś dość stary tv gównianej marki)
  • Odpowiedz
skunior
skunior 09.06.2026, 19:28:14 via Wykop
  • 0
@gorzki99:

Mam pomierzyc... Ladowarke do telefonu. Taka zwykla biala kostke ktora wsadzasz bezposrednio do gniazdka (nie ma kabla na wejsciu) a do niej podpinasz USB.


Kij juz z tym ze druga klasa. Moj miernik to ogarnia. Tylko ze... Miernik zapodaje mi kroki. Jednym z krokow jest:

"put the probe to accessible conductive part"*. Przy szlifierce to jeszcze ok bo ma metalowe elementy. Ale ladowarka
  • Odpowiedz
skunior
skunior 10.06.2026, 11:26:08 via Wykop
  • 0
@gorzki99:

-potem kaze przytknac sonde znow do obudowy i jest jakis pommiar co wychodzi w mikroamperach. Jakos od 0,5 do 1,6 uA. Zawsze mam na zielono wiec mie to wali co to :PP


To jest prąd jaki przebija na obudowe/metalowe elementy typu antenka w radiu albo jakieś
  • Odpowiedz
skunior
skunior 10.06.2026, 20:05:35 via Wykop
  • 0
@gorzki99: hmm to dziwne, mierzyłeś z wpiętymi ładowarkami czy bez? Mój przy przedłużaczach czy listwach mierzy tylko PE, oraz izolacje (no bo jeśli jest za niska to oznacza zwarcie a skoro wyszła dobra?), nie ma trzeciego kroku w tym wypadku. A najlepsze są przedłużki drugiej klasy bez PE, tylko wizualnie sprawdzasz, nawet ich nie trzeba wpinać
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skunior
skunior 10.06.2026, 20:52:53 via Wykop
  • 0
@gorzki99: mój miernik nie ma funkcji pozwalających przemierzyć przedłużkę sk2 czyli DGUV3 tego nie wymaga. Poza tym jak oglądałem to wszystko było dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
10.06.2026, 18:13:50
  • 76
Jeśli to pamiętasz, to miałeś zajebiste dzieciństwo

Faza depresyjna w pełni

#sebcel
Markowowski - Jeśli to pamiętasz, to miałeś zajebiste dzieciństwo 

Faza depresyjna w...

źródło: Screenshot 2026-06-10 201247

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 10.06.2026, 18:25:20 via Wykop
  • 34
@Markowowski: czy wilk gada przed polowaniem?
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
10.06.2026, 11:39:53
  • 1
#jedzenie Co ten Niemiecki sklep z dobrymi wędlinami to ja nie wiem xD ceny chore, ale smak kozsk
Lujdziarski - #jedzenie Co ten Niemiecki sklep z dobrymi wędlinami to ja nie wiem xD ...

źródło: 1000057002

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 10.06.2026, 11:42:17 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
skunior
skunior 10.06.2026, 12:03:13 via Wykop
  • 0
@Lujdziarski: Mięso i nabiał jest droższe ale ogólnie ceny są podobne. Ja tam w lidlu se kupuję za 9-10 euro za kilo kurczoka/indyka kiedyś jeszcze często były promki po 6,5 teraz jakby rzadziej :/ Elektronika tańsza usługi droższe nie da się patrzeć zero jedynkowo tak jak kiedyś porównywałeś cenę Adelzhofnera z Nałęczowianką. W Polsce jak się postarasz to też zapewne znajdziesz wodę która kosztuje 30 zł za 9l albo i
  • Odpowiedz
skunior
skunior 10.06.2026, 12:11:56 via Wykop
  • 0
@Lujdziarski:

a jakość dużo wyższa i mięso smaczniejsze


Pewnie halal ( ͡°( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
skunior
skunior 08.06.2026, 21:24:49
  • 0
Jeszcze tylko night drive po Monachium i do chałupy w końcu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 08.06.2026, 17:43:13
  • 2
Ehhh k---a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakismadrynickpolacinsku
jakismadrynickpolacinsku
08.06.2026, 11:03:11
  • 1
Hahah.
#dominiktarczynski #tarczynski #dutchtravelmaniac #youtube #bekazpisu
jakismadrynickpolacinsku - Hahah.
#dominiktarczynski #tarczynski #dutchtravelmaniac #...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skunior
skunior 08.06.2026, 11:13:55 via Wykop
  • 0
@jakismadrynickpolacinsku: dysys iłrop not afrika xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking