@PrzodownikPracyZaGrosze: Od kiedy mam syna, to autentycznie mnie ściska i mam łzy w oczach jak widzę coś takiego ( ͡°ʖ̯͡°) Jakby mnie dopuścili do tego typa co jechał autem, to bym wziął i za*ebał bez mrugnięcia okiem
W Opolu zaginęła Ukrainka. Polacy oczywiście wyzywają. Dlaczego? Bo 83 lata temu Ukraińcy zabijali Polaków. Jaki współczesna trzydziestolatka ma związek z tamtymi ludźmi - tego nie wiem. No ale patriotyzm, "pamiętamy", obowiązek dziejowy nienawidzić Ukraińców. Zaorać nacjonalizm, bo dyktuje ludziom jakąś pokrętną logikę. #bekazprawakow #ukraina
Proszę was, już nie śmiejcie się z wyznawców pisu i konfederosji, że to głąby bez wykształcenia, z Polski B/C i zakute łby jednocześnie łykające z otwartymi dziobami każdą najgłupszą, tępą propagandę i szurię swoich bożków politycznych...
BO SIĘ OBRAŻĄ I NA ZŁOŚĆ WAM ZAGŁOSUJĄ W WYBORACH NA PIS / KONFEDEROSJĘ ( ͡º͜ʖ͡º)
Chciałem sobie podreperować taras i widze, że trochę więcej będzie roboty niż planowałem. Nie ja go robiłem, ekipa robiła poprzedniemu właścicielowi. Widać, zrobione jak dla obcego.
Ej, ale wiecie, że to nie fart, bo oni podają kraje które się zakwalifikowały w kolejności z tzw d--y, a nie według punktacji, tak jak w finale finale???
źródło: IMG_3825
Pobierz