Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GrammarNazi

GrammarNazi

Dołączył 14 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 40457
  • Znaleziska 1762
  • Mikroblog 38695
  • Obserwujący 41
  • Obserwowane 171
wybryk_natury
wybryk_natury
17 godz. i 16 min temu
  • 62
tupta sobie
wybryk_natury - tupta sobie

źródło: IMG_3825

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi 14 godz. i 21 min temu via Android
  • 0
@Teuvo: pewnie ciśnie na jakąś melinę
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
13.06.2026, 08:24:02
  • 360
Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w gokarcie.

#trzecieoko
PrzodownikPracyZaGrosze - Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w ...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi 13.06.2026, 19:46:19 via Android
  • 2
@PrzodownikPracyZaGrosze: Od kiedy mam syna, to autentycznie mnie ściska i mam łzy w oczach jak widzę coś takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakby mnie dopuścili do tego typa co jechał autem, to bym wziął i za*ebał bez mrugnięcia okiem
  • Odpowiedz
lunaexoriens
lunaexoriens
10.06.2026, 19:46:11
  • 216
W Opolu zaginęła Ukrainka. Polacy oczywiście wyzywają. Dlaczego? Bo 83 lata temu Ukraińcy zabijali Polaków. Jaki współczesna trzydziestolatka ma związek z tamtymi ludźmi - tego nie wiem. No ale patriotyzm, "pamiętamy", obowiązek dziejowy nienawidzić Ukraińców. Zaorać nacjonalizm, bo dyktuje ludziom jakąś pokrętną logikę.
#bekazprawakow #ukraina
lunaexoriens - W Opolu zaginęła Ukrainka. Polacy oczywiście wyzywają. Dlaczego? Bo 83...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi 11.06.2026, 06:53:24 via Android
  • 2
@lunaexoriens: Nacjonalizm to upośledzenie umysłowe. Nie dyskutuje bo nie ma o czym
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
01.06.2026, 08:34:34
  • 600
Proszę was, już nie śmiejcie się z wyznawców pisu i konfederosji, że to głąby bez wykształcenia, z Polski B/C i zakute łby jednocześnie łykające z otwartymi dziobami każdą najgłupszą, tępą propagandę i szurię swoich bożków politycznych...

BO SIĘ OBRAŻĄ I NA ZŁOŚĆ WAM ZAGŁOSUJĄ W WYBORACH NA PIS / KONFEDEROSJĘ ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
codziennaKasia - Proszę was, już nie śmiejcie się z wyznawców pisu i konfederosji, że...

źródło: image

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi 01.06.2026, 13:19:22 via Android
  • 5
@bin-bash: europeistyka/marketing nadal są lepsze niż brak wykształcenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi 01.06.2026, 07:00:56
  • 6
Chciałem sobie podreperować taras i widze, że trochę więcej będzie roboty niż planowałem. Nie ja go robiłem, ekipa robiła poprzedniemu właścicielowi. Widać, zrobione jak dla obcego.

#zalesie #diy #budujzwykopem
GrammarNazi - Chciałem sobie podreperować taras i widze, że trochę więcej będzie robo...

źródło: 11692

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi
Autor
01.06.2026, 07:12:30 via Android
  • 0
Tak sobie tą belkę wycialem i wstawię nowy kawałek w to miejsce. Porady, sugestie mile widziane
GrammarNazi - Tak sobie tą belkę wycialem i wstawię nowy kawałek w to miejsce. Porady...

źródło: 11705

Pobierz
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi
Autor
01.06.2026, 07:30:24 via Android
  • 0
@ksiak: poprzeczna między słupami. Barierka, nie nośna.
  • Odpowiedz
jest_agrest-nie_ma
jest_agrest-nie_ma
01.06.2026, 02:56:55
  • 1678
Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki
jestagrest-niema - Rodzina albo chociaż alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pieklokobiet #heheszki

źródło: IMG_4684

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi 01.06.2026, 07:18:57 via Android
  • 12
@jest_agrest-nie_ma: Gdzie te dwudziestokilkuletki, co lecą na czterdziestolatków? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi 29.05.2026, 05:48:31
  • 36
Chłop zbudował schody do swojej wieży i zadowolony. Śmiechu warte

#chwalesie #budujzwykopem #diy #stepujacybudowlaniec
GrammarNazi - Chłop zbudował schody do swojej wieży i zadowolony. Śmiechu warte 

#ch...

źródło: 11642

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi
Autor
29.05.2026, 06:05:07 via Android
  • 3
@Smarek37: barierki jeszcze dorobię. A te poręcze, to o Panie, Prokopa z Wellmanowa by utrzymały (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi
Autor
30.05.2026, 09:04:43 via Android
  • 1
@Jakis_Leszek: chyba musiałeś gdzieś przez tuje podglądać, bo dokładnie tak to wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi 26.05.2026, 19:32:25
  • 11
Podwórko dla chuopa. Ćwiercze grają. Jest w pytę.

#chwalesie #azylboners #dom
GrammarNazi - Podwórko dla chuopa. Ćwiercze grają. Jest w pytę.

#chwalesie #azylbone...

źródło: 11612

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi
Autor
26.05.2026, 19:43:22 via Android
  • 0
@bareron: na kostkę już mnie nie stać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi 16.05.2026, 22:54:34
  • 3
#eurowizja jak Izrael to wygra to będzie koniec Eurowizji
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iloneczka_195
iloneczka_195
16.05.2026, 22:54:43 via Android
  • 0
@GrammarNazi: nie wygra
  • Odpowiedz
Aurezaliusz
Aurezaliusz
16.05.2026, 22:54:58 via iOS
  • 0
@GrammarNazi: przecież to od dawna jest polityczny konkurs
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi 16.05.2026, 22:53:58
  • 5
#eurowizja Ale Mosad natlukl tych smsów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Galvay
Galvay
16.05.2026, 22:43:25
  • 1
#eurowizja czyli które miejsce mamy u jury?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi 16.05.2026, 22:44:03 via Android
  • 1
@Galvay: 7
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi 14.05.2026, 05:24:34
  • 18
A by sobie chłop zobaczył jeszcze takie ballalalalalalal na ty ełrowizji

#eurowizja
GrammarNazi - A by sobie chłop zobaczył jeszcze takie ballalalalalalal na ty ełrowizj...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi
Autor
15.05.2026, 08:33:10 via Android
  • 0
@wjtk123: Na Eurowizji to pewnie z połowa wykonawców z innych krajów niż reprezentują xD
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi 14.05.2026, 19:48:23
  • 2
Antigoni antigoni

#eurowizja
GrammarNazi - Antigoni antigoni

#eurowizja

źródło: 11288

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arkan997
arkan997
13.05.2026, 07:44:55
  • 663
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
arkan997 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: Cfyl

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi 13.05.2026, 09:38:09 via Android
  • 3
Wspaniałe dzieło. Godne, sprawiedliwe, uciemiężone
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi 12.05.2026, 21:24:06
  • 9
Ej, ale wiecie, że to nie fart, bo oni podają kraje które się zakwalifikowały w kolejności z tzw d--y, a nie według punktacji, tak jak w finale finale???

#eurowizja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi
Autor
12.05.2026, 21:25:27 via Android
  • 0
@fizzly: ja im to powiedziałem
  • Odpowiedz
D4myanTR
D4myanTR
12.05.2026, 19:14:03
  • 199
#eurowizja
D4myanTR - #eurowizja

źródło: balle

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi 12.05.2026, 21:10:17 via Android
  • 6
Hej mala ssija mi balalalallala
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi 12.05.2026, 21:04:24
  • 11
Zdania ekspertów są podzielone

#eurowizja
GrammarNazi - Zdania ekspertów są podzielone 

#eurowizja

źródło: 11256

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek_g
marek_g
12.05.2026, 21:00:10
  • 1
Czy to nie podczas Eurowizji w Rosji, zmieniono prowadzących na finał bo w półfinałach byli tacy słabi, że ludzie ich znieść nie mogli?
#eurowizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi 12.05.2026, 21:01:31 via Android
  • 0
@marek_g: tych tutaj wysłałbym nas Syberię
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi 12.05.2026, 20:27:32
  • 2
Jak dla mnie Litwa i robo ferdas top. Najlepszy z tego gówna całego

#eurowizja
GrammarNazi - Jak dla mnie Litwa i robo ferdas top. Najlepszy z tego gówna całego 

#...

źródło: 11253

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a2t1
a2t1
12.05.2026, 20:25:56
  • 3
No nie jest źle w sumie. Głos mega ogółem. Rapowa wstawka też spoko wyszła. Polska gurom
#eurowizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrammarNazi
GrammarNazi 12.05.2026, 20:26:36 via Android
  • 0
@a2t1: a ja bez kozery powiem że g---o to jest panie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.09.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.09.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.07.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking