Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sylar: To mogą być kwestie zaburzonej gospodarki hormonalnej, wyrzutów kortyzolu, depresji, gorszego samopoczucia. Ty tępa kupo mięcha. Sie atletyczna ameba znalazła xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 3
@Apu-Apustaja: XD przecież ci pisałem powyżej żebyś mi p-----ł nie proponował świat po tym narkotyczku dalej będzie tak samo zj(pi)*ebany jak na codzień. Faza mnie nie interesuje, a lek któy zmienia właściwości syfiastej rzeczywistości o i to byłoby godne Nobla np. ale chyba próźno się łudzić żeby homosapiensy były w stanie coś takiego wynaleźć kiedykolwiek.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
swoim gównie


@_TiniMini_: Też w nim żyjesz tylko stosujesz syndrom wyparcia, wychodzi ci to oczywiście gorzej od typowego ncpta bo jakieś leki, ćpanie terapie ale jednak, taki npct robi to lepiej niż ty, bo idzie do roboty i wraca do domu i tak aż do ustąpienia funkcji życiowych organizmu

No ale nic próbuj
  • Odpowiedz
  • 2
@44poll ale ja się nie blokuję. Po prostu znamy się już z 10 lat z czego 5 już nie jesteśmy parą a że z żadną inną samicą nie mam kontaktu to se gadam z nią z raz może dwa razy w miesiącu
  • Odpowiedz
który chce iść z laską w góry czy inny kompan do biegania


@mirko_anonim: Ale cuckoldy. Jak laska jest zainteresowana wspólną aktywnością, to sama zaproponuje. Sam miałem taki przypadek. xD
W pracy też można jednak nawiązać fajne znajomości, ale to wiadomo. Zależy jak leży. Mój kierownik wiedział, że musiałem zmienić miasto, żeby pracować w obecnej firmie i jak usłyszał, że jestem w szpitalu, to pytał się co przywieźć, co kupić, czy
  • Odpowiedz
Jak to jest z tymi lekami i diagnozą na ADHD? Żeby dostać leki, trzeba mieć zdiagnozowane? Ile to trwa?
Chyba tego nie rozumiem. Chciałem się zapisać do psychiatry, więc patrzę jakaś babka ma specjalizacje w ADHD, depresji, fobiach - idealnie dla mnie. 300 zł konsultacja. Cena zwykła za wizytę u psychiatry, ale widzę innego lekarza, który ma "diagnoza ADHD u dorosłych, lub inny o teście diva jakimś i u nich już jest
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rozmemlany: różni lekarze różnie biorą za diagnostykę ADHD.

Jeden weźmie 1200 i będzie się bawił 4 wizyty.
Inny zrobi na jednej wizycie (tak było w moim przypadku, 350 zl). Dłużej wcale nie znaczy lepiej.

Szukaj lekarza z polecenia w swojej okolicy tutaj, albo na grupie ADHD
  • Odpowiedz
@Elsa_Bannister: mieszkam w Holandii, gdzie zdecydowanie więcej w roku pada, a mimo tego zwykłe rozmowy z lokalami nie są oparte o narzekanie czy skupione na negatywach. Według mnie w Polsce wcale nie ma mało słońca, jest mnóstwo krajów z gdzie jest gorzej, ale oczywiście brak słońca to kolejny powód do narzekania, bo w Hiszpanii czy Włoszech mają go więcej. To nie wina braku słońca, tylko taka nasza mentalność. Każde pokolenie
  • Odpowiedz
no okej, rynek pracy od kilku lat się pogorszył i rynek mieszkaniowy jest słaby


@Krolowa_Nauk: No na tym w sumie polega życie i planowanie przyszłości, więc temat można zamknąć na tym zdaniu xd
  • Odpowiedz