✨️ Dlaczego prymitywne życie wydaje się lepsze?
Czasami mam jakieś flashbacki człowieka pierwotnego żyjącego 3000 mln temu i dochodzi do mnie że nie odnajduje się w dzisiejszych czasach, za dużo tego wszystkiego i mam ochotę wrócić do lasu bez cywilizacji i tak sobie prymitywnie żyć, co sobie zbuduje to będę miał xD. Proste, nieskomplikowane życie skupione na podstawowych kilku czynnościach a nie jakieś smartfony, deadline'y, klepanie excela, AI, technologie, tindery, konsumpcjonizm, social
mirko_anonim - ✨️ Dlaczego prymitywne życie wydaje się lepsze? Ⓘ
Czasami mam jakieś f...

źródło: av5vfc

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: zepsuje Ci się ząb i tak musisz żyć do końca życia, czyli jakieś 10-15 lat xD Fakty są takie, że jeśli chodzi o komfort życia, to jest od najwyższy w historii ludzkości i tacy pierwotni ludzie by woleli żyć w naszych czasach
  • Odpowiedz
✨️ Dlaczego Polska manosfera skupia się na wyglądzie?
Polska manosfera to jest jakiś żart. 99% "przegrywów" uważa że przegrało TYLKO przez wygląd. Prawda jest taka, że jak nie zamierzasz być zawodowym modelem to wygląd NIE jest ci do niczego potrzebny. Zaraz ktoś powie że dzięki wyglądowi masz przyjaciół, dziewczyny, lepszą pracę. To jak do cholery funkcjonują przeciętni goście do tej pory? Każdy ma jakieś grupki znajomych, #zwiazki i jakoś żyje.
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polska manosfera skupia się na wyglądzie? Ⓘ
Polska manosfer...

źródło: av5m8b

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedzę już w domu rodzinnym z 4 lata na wsi a sąsiadka co z nią gadałem niedawno myślała, że mnie tu nie ma. Fakt mało wychodzę na podwórko (brat s-----a) ale np kosze trawę, wrzucam drewno, przejeżdżam praktycznie codziennie motorykiem przez wieś. Jakiś taki niewidoczny jestem, sam nie wiem xd.

Normictwo jak cokolwiek robi dużo szumu musi przy tym narobić.

#autyzm #depresja #fobiaspoleczna #renta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem Wam, że chyba kupię tego Samsunga Galaxy S25 Ultra... Zobaczymy czy to będzie dobry wybór...
Tylko pytanko: Kupować go teraz? Czy może tak z miesiąc poczekać do następnej wypłaty?...
Bo aż tak z zakupem się nie spieszę, lecz teraz już mnie lekko obecny telefon denerwuję, gdyż nawet pisząc ten wpis, widzę, jak słowa z opóźnieniem się dodają... Ale spowodowane jest tym, iż jest gorąco a telefon też mam cały gorący (nie

Kupować teraz telefon czy później?

  • Kupuj teraz! 57.1% (8)
  • Poczekaj do następnej wypłaty... 42.9% (6)

Oddanych głosów: 14

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
  • 0
@Akinori456: niebieski ma ten model. No tak średnio zadowolony. Ja kupiłam 2 letniego używanego one plus 13 i dłużej trzyma mi bateria, jest większa i szybciej się ładuje, robię ładniejsze zdjęcia (ale zoom Samsung ma lepszy!) wielkość tel akurat. Miałam wcześniej Samsunga s22 i wkurzal mnie software. A teraz jestem mega zadowolona. Najlepszy telefon. W sumie to już mój 3 telefon one plus i zawsze jestem zadowolona. Raz wzięłam Samsunga
  • Odpowiedz
Kupiłem rower Arkus Classic 1200 :)) Nie jeździłem na rowerze od dłuższego czasu, bo nie było sensu go kupować. Wynajmowałem pokój i nie miałem gdzie go trzymać. Teraz wynajmuję mieszkanie, gdzie w budynku jest rowerownia. Cieszę się bardzo, już na nim pojeździłem i jest mega wygodny. Dobre rzeczy się dzieją w moim życiu. Praca która mnie nie stresuje, zmiana pokoju na mieszkanie, teraz rower. Okazuje się, że nawet z diagnozą schizofrenii można
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Nostalgia za młodością: Co czuję jako trzydziestolatek?
Nie ma nic brutalniejszego niż #agepill panowie.. nigdy nie pogodzę się z tym że jestem już ponad 30-letnim dziadem zmęczonym życiem, z zakolami, okularami i mój prime time (o ile taki był) jest już za mną. Kolejny letni wieczór, wracam ze sklepu autem po browary żeby znów pić do kompa bo #samotnosc mocno i widzę laski po 16-19 lat chodzące
mirkoanonim - ✨️ Nostalgia za młodością: Co czuję jako trzydziestolatek? Ⓘ
Nie ma nic...

źródło: 8b1779571046e0dfb9dd13178358934b

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutne-oczy: a myślisz ze co każdy robi? na co dzień wszyscy udaja ze jest okej i idą do przodu, ale jak akurat przejeżdżasz autem przez pobliską wieś i widzisz mlodych ludzi spędzających ze sobą czas tak jak tobie nigdy nie było dane, to sie nie da cały czas udawać ze jest super.
  • Odpowiedz
✨️ Jak Dagestan może odmienić twoje życie?
Generalnie to nie ma czegoś takiego jak przegryw, jest po prostu brak testosteronu bo społeczeństwo wychowało pokolenie miernot życiowych. Niestety ale jedyna droga dla #przegryw to obóz w Dagestanie. Tam przywrócą was do ustawień fabrycznych i zrobią z was mężczyzn. Ciężkie treningi w górach, nauczycie się braterstwa, szacunku, wiary, docenicie proste rzeczy, więzi rodzinne, medytacja. Myślicie że taki fighter z Dagestanu myśli o
mirkoanonim - ✨️ Jak Dagestan może odmienić twoje życie? Ⓘ
Generalnie to nie ma czego...

źródło: Vice_102_RussiasFightFactory_0006

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akinori456: Redmi note jakiś nowy może? Kilka generacji ostatnich było fajnych nie wiem jak obecna. Masz telefon za klocka i wszystko w dupie. Może coś mniejszego kup, tęsknię za tym jak topowe modele były takie że nie trzeba było mieć łapy jak murzyński koszykarz żeby wszędzie dosięgnąć jedną ręką. Jak byłem młody to wychodziły takie kwiatki jak Ericsson T28s czy Nokie z serii 8. Takie malutkie że aż gejowe xD
  • Odpowiedz
Śp. dziadek, gdy byłem młody, zawsze mi powtarzał:

"Heh... całe życie przed tobą i będzie wspaniałe! ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

Dziadku, mam nadzieję, że nie widzisz tego tam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest, że każdy dostaje Medikinet, a mi przypisywali tylko Atenezę/Concertę, Bupropion i robią ze mnie króliczka doświadczalnego, marnując mój czas? Z początku myślałem, że Medi i Concerta przez ten sam składnik, czyli metylofenidat, działają tak samo, ale jak się okazuje wcale tak nie jest. Wcoorvia mnie psychiatria w polsce
#adhd #concerta #ateneza #bupropion #depresja #metylofenidat #psychologia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ratty: ja mam Atenze. Nie wiesz czy można ją brać nadczo? Robię redukcje i nigdy mi się nie chce jeść śniadania a jak wezmę z posiłkiem o 11.00 to już nie mogę zasnąć
  • Odpowiedz
Dobija mnie świadomość, że nie mam dokąd pójść, nie mam do kogo napisać, nie mam z kim gdzie pojechać. Wróciłem z roboty, trochę posiedziałem na słońcu żeby się opalić, potem chwilę komputer i postanowiłem, że trzeba coś zrobić, wykorzystać tę ładną pogodę. No i poszedłem na krótki spacer z psem po polach. Wow, niesamowite. Wróciłem i jak zwykle jest ta próżnia, pustka. Znajomych brak, dziewczyny brak więc co tu robić innego niż
Huopski_Nieudacznik - Dobija mnie świadomość, że nie mam dokąd pójść, nie mam do kogo...

źródło: b0852709-19ef-48b4-b2b8-397984505239

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Czy posiadanie rodziny to jedyny sens życia?
#antynatalizm #samotnosc #depresja #przegryw
A co jeśli posiadanie rodziny i dzieci to jedyny sens życia? Bo jako wieczny singiel nie tak wyobrażałem sobie dorosłość.. Stary chłop a ciągle próbuje odnaleźć siebie, znaleźć sens życia i jakiś cel ale odbijam się tylko od ściany. Widzę swoich rówieśników którzy już dawno założyli rodziny i jakoś nie widzę żeby byli
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: życie generalnie nie ma jakiegoś wyższego celu czy sensu. Ludzie czują się nieszczęśliwi, niespełnieni. Widzą, jak życie przelatuje im przez palce, spędzają je na codziennych, tych samych obowiązkach, jak roboty. W pewnym momencie dociera do nich że to już wszystko, koniec, niczego więcej nie osiagną. Nie odkryją Ameryki, leku na raka, nie pozostawią po sobie pomnika twardsze niż ze spiżu. Zdają sobie sprawę, że są tylko jednymi z miliardów
  • Odpowiedz
✨️ Jak wdzięczność może zmienić życie przegrywów
Przegrywy powinni przede wszystkim nauczyć się praktykować wdzięczność. Bądźcie wdzięczni za to co macie bo mogło być gorzej a i tak nie macie źle, nawet jesteście w świetnej sytuacji.
- macie dach nad głową
- macie co jeść
- żyjecie w jednym z najlepszych krajów do życia
- prawdopodobnie macie nawet pracę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach