Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Multiwitamina-_

Multiwitamina-_

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10763
  • Znaleziska 402
  • Mikroblog 10361
  • Obserwujący 24
  • Obserwowane 14
Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 11.06.2026, 16:54:16
  • 4
Mówią ze nie można n---------c kryształu jak się bierze SSRI. Można, tylko trzeba uważać na drgawki kloniczne. Na tym polega odpowiedzialność.
#narkotykizawszespoko
#medycyna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_
Autor
10 godz. i 49 min temu via Android
  • 0
@4mmc-enjoyer: myślałem ze odmieniles swoje życie o 180°. A tu 360°, piruet podwójny tulup
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
21 godz. i 18 min temu
  • 7
Popadało mocno, to chuop zaraz wyjdzie na dwór, bo teraz najlepsze powietrze

#przegryw #spacerujzwykopem #pogoda #polska #przemyslenia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 21 godz. i 12 min temu via Android
  • 2
@dzikikowal: znowu czekam aż spadnie deszcz...
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
21 godz. i 17 min temu
  • 5
dużo kamieni, ja tyle nigdy nie widziałam #gory
cierpka-rzodkiewka - dużo kamieni, ja tyle nigdy nie widziałam #gory

źródło: 14026

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 21 godz. i 16 min temu via Android
  • 2
@cierpka-rzodkiewka: w samarce mam wiecej
  • Odpowiedz
Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 21 godz. i 14 min temu via Android
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: taka mam słabość, nic jej nie zmieni
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
wczoraj, 07:13:30
  • 14
#przegryw Wypiłem kawę, zjadłem kromkę chleba ze środy i nie ma co robić. Wracam gnić w barłogu.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ wczoraj, 08:09:36 via Wykop
  • 0
@na_pierwszej_linii_kas: posprzątaj barłóg
  • Odpowiedz

572

Palestyńczycy ustawowo przestają być lekarzami

Palestyńczycy ustawowo przestają być lekarzami

Setki Palestyńczyków zbudowało kariery w służbie zdrowia. Izraelskie prawo im je odebrało.

zwora
z
haaretz.com
dodany: przedwczoraj, 10:59:44
  • 80
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ wczoraj, 07:12:02 via Wykop
  • 4
jestem antysemita. to żadna obelga
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
11.06.2026, 18:49:46
  • 34
jak weźmiesz do ręki trawę i ściągniesz ze źdźbła jej kwiatostan, to wyjdzie ci kurka 🐤 albo kogucik 🐓

bawię się w to od dziecka (。◕‿‿◕。) a ty?
#wykop30plus #ciekawostki
cierpka-rzodkiewka - jak weźmiesz do ręki trawę i ściągniesz ze źdźbła jej kwiatostan...

źródło: 13894

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 11.06.2026, 18:51:25 via Android
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: ok, boomer
  • Odpowiedz
alfonsgajowy
alfonsgajowy
alfonsgajowy
11.06.2026, 18:33:59
  • 0
#mecz ten mlody w tvp jakis wystrzelony troche
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 11.06.2026, 18:34:50 via Android
  • 0
@alfonsgajowy: pierwszy nos w tvp
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
11.06.2026, 09:35:40
  • 4
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000029915

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 11.06.2026, 09:37:40 via Android
  • 0
@splinter96: 10 metrów? Powinno być dcm
  • Odpowiedz
Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 11.06.2026, 09:45:03 via Android
  • 0
@CCH5OH: dekagram np juz ma sens
  • Odpowiedz
Ulquiorra
Ulquiorra
09.06.2026, 18:26:33
  • 4
Przecież dla mnie to oczywistę butelkę KAU-cyjną oddajemy z kałem.
Czego nie rozumiesz?

Gdyby miała być oddawana pusta to by była butelką puscyjną.

#przegryw
Ulquiorra - Przecież dla mnie to oczywistę butelkę KAU-cyjną oddajemy z kałem.
Czego ...

źródło: IMG_5960

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 09.06.2026, 18:30:18 via Android
  • 1
@KosmicznyBarszcz: XD
  • Odpowiedz

845

Właściciel Pogonii Szczecin nie chce ubić interesu z izraelskim klubem.

Właściciel Pogonii Szczecin nie chce ubić interesu z izraelskim klubem.

"Są chwile, kiedy etyka musi być ważniejsza niż zysk i pieniądze" - napisał pochodzący z Iranu Alex Haditaghi. Brawo.

MagicznyMariusz
z
sportowefakty.wp.pl
dodany: 05.06.2026, 08:30:50
  • 59
  • #
    polska
  • #
    izrael
  • #
    pilkanozna
Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 07.06.2026, 11:42:09 via Android
  • 0
@jeden_z_gapiow: Antysemityzm = Antynazim = Antyfasztzm. Nazwanie kogoś antysemitą absolutnie nie ma negatywnej konotacji w mojej opinii
zafrasowany
zafrasowany
07.06.2026, 11:10:49
  • 382
Wakacyjny staż w młodym, dynamicznym zespole ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rosja #wojna #ukraina
zafrasowany - Wakacyjny staż w młodym, dynamicznym zespole ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rosja #wojna ...

źródło: 30890

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 07.06.2026, 11:13:29 via Android
  • 2
@zafrasowany: p--------e tam mają, jeszcze przekonani o słuszności sprawy
  • Odpowiedz
alibanplonie
alibanplonie
06.06.2026, 17:24:25
  • 7
#przegryw
alibanplonie - #przegryw

źródło: 1000040171

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 06.06.2026, 18:36:35 via Android
  • 1
@alibanplonie: 20 letni ja: Dlaczego nie?
  • Odpowiedz
viero
viero
02.06.2026, 13:44:23
  • 7
fajna i do tego jeszcze z kutasem

#przegryw
viero - fajna i do tego jeszcze z kutasem 

#przegryw

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-02 154346

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 02.06.2026, 13:45:01 via Android
  • 0
@viero: 24U
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
02.06.2026, 09:26:22
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 02.06.2026, 09:57:18 via Android
  • 7
@thorgoth: z-----c dzieciaka za dychę baxu, takie zwierzęta do utylizacji
  • Odpowiedz
Menelowe_plus
Menelowe_plus
02.06.2026, 09:48:26
  • 0
Nawet nie wiecie po co na ręcznikach są te linie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Menelowe_plus - Nawet nie wiecie po co na ręcznikach są te linie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_1323

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 02.06.2026, 09:53:37 via Android
  • 1
@MisterMinister: czyli nie mają żadnej funkcji poza dekoracyjną?
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
30.05.2026, 12:28:53
  • 1
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
RitmoXL - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: IMG_9083

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 30.05.2026, 12:33:19 via Android
  • 1
@RitmoXL: Sasha Baron
  • Odpowiedz
Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 30.05.2026, 09:13:21
  • 0
Był by ktos z was tak uczynny żeby pobrać i wyekstraktować APK Coinbase i wrzucic na jaki hosting? nigdzie nie ma aktualnej wersji a google play nie pozwala mi pobrać bo "nieobslugiwane urzadzenie"
#android
#zalesie
#pytaniedoeksperta
#kryptowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_
Autor
30.05.2026, 10:25:18 via Android
  • 0
@Zielonkazdr: nie jest jako publiczny ustawiony
  • Odpowiedz
Multiwitamina-_
Multiwitamina-_
Autor
30.05.2026, 11:15:42 via Android
  • 0
@Zielonkazdr: jesteś wielki ❤️
No homo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
30.05.2026, 10:22:27
  • 0
Może mi ktoś powiedzieć, czemu wykop na opera gx, działa jak g---o i ciągle sie przycina? #wykop #informatyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiwitamina-_
Multiwitamina-_ 30.05.2026, 10:32:56 via Android
  • 0
@_TiniMini_: tylko chrome, j---ć hejterow
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Chronic seeker, antisemite
  • Monar
  • https://www.klefedron.dowoz24h.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.05.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.05.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.12.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking