Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@CzaikaRuchaika: możesz sobie wyobrazić moją desperację
@volodia: porada z d..y, a nawet chatgpt? Mnie się z nim dobrze rozmawia
- 4
Mały update robię do swoich problemów z leczeniem, w sumie sam już nie wiem czego. Najpierw zdiagnozowana depresja, potem coraz gorzej, zdiagnozowane adhd z podejrzeniem autyzmu. Leczenie jakie przerobiłem to venlafaksyna, bupropion, bromozepam doraźnie, depratal, anafranil nawet trochę. Na adhd to coś na L, potem ten medikinet różne dawki, różne wchłaniania. Staneło na tym że mam depratal 60-90 mg, medikinet cr2 2x dziennie. No i jest do kitu, mam dalej korbę w
- 1
@maggotbrain15: Po latach, latach... Leczenia się psychiatrycznie to dochodzę do podobnego wniosku. Pomagało na początku, potem zjazdy, zmiany i problemy. A mam znajomych którym całkiem się odkleiło od leczenia, gość latał po świecie jakieś biznesy robił, teraz boi się wsiąść do samolotu, albo wpada w takie ataki paniki że kilka dni z łóżka nie wychodzi i nic do nikogo nie mówi. Co dalej, ośrodek zamknięty? Boję się że też tak
@maggotbrain15 @Heinevar spoko koleś prowadzi kanał na yt healthygamergg, btw też jest psychiatra po harvardzie, ale w młodości pojechał medytować do Indii i chciał zostać mnichem, i część z takich hinduistycznych filozofii przekłada na współczesny świat i tłumaczy na swoim kanale. Z tego co kojarzę, to ma też adhd, więc gada dość dynamicznie i nie ma zamuły na jego filmikach :p no i adresowane są głównie do facetów
- 4
Nie wiem gdzie te małpy widzą sens i piękność życia. Rodzisz się, robisz coś, umierasz, a za 100 lat jesteś tylko wspomnieniem i nikt nawet nie wie że istniał ktoś taki jak ty. Ogólnie p------e jest to i prawda jest taka, że ludzie chcieliby popełnić samobojstwo, ale zwyczajnie brakuje im odwagi do tego. #samobojstwo #przegryw #przemyslenia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Szymii01: reinkarnujesz się i wracasz z powrotem na ziemię, ale tym razem do chatki z gówna gdzieś w Afryce, albo zostajesz pajetem z najniższej kasty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 6
Ile razy mieliście wizytę policji za pisanie o magiku tutaj i ile razy byliście w psychiatryku? #samobojstwo #przegryw #przemyslenia. Ja raz. Policjanci byli spoko i wyrozumiali, wcale nie chcieli wzywać karetki, tylko, że myślałem że coś mi tam pomogą, to chciałem żeby wezwali. Nic mi tam nie pomogli. Już drugi raz tam nie trafię za uja. Tam nie ma żadnej pomocy, to tylko więzienie dla
@Szymii01: ja to bym nie chcial takiego przypalu robic jak sie mieszka z rodzicami itd
- 9
Co was trzyma przy życiu? Mnie jedynie rodzina i strach przed bólem, bo jestem przekonany że po śmierci nie ma na nic, te małpy ze szkoly i pracy mnie nie obchodzą. #przegryw #samobojstwo #przemyslenia
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Normiki myślą, że jak odbębnią 8 godzin w pracy, zjedzą, umyją się i się zesrają to są jacyś odważni #samobojstwo #przegryw #przemyslenia
- 6
Ten świat to p------e miejsce, brzydzi mnie niemiłosiernie, r---------m to wszystko i te fałszywe mordy gdybym tylko mógł. Skąd ludzie mają tyle odwagi na tego magika, ehh.. #samobojstwo #przegryw #przemyslenia
- 30
@isoverr: Brutalne
- 26
@isoverr: cały damski przegryw sprowadza się do tego, że anetka chce chada, a może mieć maksymalnie normika 7 może 8/10, który nie daje jej 100% satysfakcji. Tylko też trzeba zrozumieć, że anetka ma zerowy pociąg do typów poniżej 7/10, więc i tak nie potrafiłaby wytrzymać w takim związku
@centerario: Należy nadmienić, że staranie się dla faceta to patriarchat i zniewolenie całego rodzaju żeńskiego.
- 12
#zalesie #samobojstwo #depresja
wolalbym zezwolenie na eutanazje jak w Holadnii i lek za apteki na to wypisany niz ew. rente, ale jak sie nie ma co sie lubi to trudno, nadal husarskie sredniowecze zywe i to sredniowieczne podjescie do zycia nieuzasadnione wielbienie i kult zycia. slowem tragedia
wolalbym zezwolenie na eutanazje jak w Holadnii i lek za apteki na to wypisany niz ew. rente, ale jak sie nie ma co sie lubi to trudno, nadal husarskie sredniowecze zywe i to sredniowieczne podjescie do zycia nieuzasadnione wielbienie i kult zycia. slowem tragedia
- 1
No i mamy poniedziałek pierwszy dzień za nami jeszcze tylko 4. Czy mogło być gorzej? Pewnie i mogło ale jest jak jest czyli do d--y. A wam jak mija poniedziałek?
#przegryw #blackpill #depresja #samobojstwo
#przegryw #blackpill #depresja #samobojstwo
Jak wygląda ostatnia prosta przed magikiem? Czym się przejawia? Anhedonią, czy wręcz przeciwnie? Obserwowaliście już może kiedyś taki stan?
#depresja #samotnosc #anhedonia #samobojstwo
#depresja #samotnosc #anhedonia #samobojstwo
@Urodzony_Kleszczem: u mnie była to bezsenność, po nieprzespanej nocy rano myśli, aby powiesić się w lesie na lince holowniczej od samochodu, ta myśl była dzień w dzień. Do tego całkowity brak apetytu. Dziesiątki wypalanych papierosów.
Zacząłem porządkować sprawy jak wypowiedzenie umowy z dostawcą internetu, wypowiedzenie umowy najmu mieszkania aby z niczym niedokończonym nie pozostawić najbliższych.
Resztkami sił zgłosiłem się na dzienny oddział psychiatryczny, leki+terapia.
Teraz jest sinusoida, raz lepiej raz
Zacząłem porządkować sprawy jak wypowiedzenie umowy z dostawcą internetu, wypowiedzenie umowy najmu mieszkania aby z niczym niedokończonym nie pozostawić najbliższych.
Resztkami sił zgłosiłem się na dzienny oddział psychiatryczny, leki+terapia.
Teraz jest sinusoida, raz lepiej raz
Nic nie widać, trzy ostatnie przypadki ode mnie:
a) przyjaciel mój wziął za dużo na głowę, wyjechał w poniedziałek rano do hurtowni po towar, ale po drodze zawrócił i pojechał do lasu, szukaliśmy go tydzień i znaleźliśmy wiszącego, zostawił żonę, dziecko, dom, biznes.
b) znajomy prowadził biznes, można by nawet powiedzieć, świetnie sobie radził, nie odbierał telefonu, znaleźli go na klamce, był samotny ok 40.
c) znajomy pracował na składzie węgla, któregoś
a) przyjaciel mój wziął za dużo na głowę, wyjechał w poniedziałek rano do hurtowni po towar, ale po drodze zawrócił i pojechał do lasu, szukaliśmy go tydzień i znaleźliśmy wiszącego, zostawił żonę, dziecko, dom, biznes.
b) znajomy prowadził biznes, można by nawet powiedzieć, świetnie sobie radził, nie odbierał telefonu, znaleźli go na klamce, był samotny ok 40.
c) znajomy pracował na składzie węgla, któregoś
46
S---------o byłej żony polskiego profesora Jeziorskiego zabitego w Grecji

Nie żyje Nadia M., oskarżona o zlecenie zabójstwa swojego byłego męża, Przemysława Jeziorskiego. gr€czynka popełniła s---------o w areszcie.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
spektrum autyzmu jest okrutnym schorzeniem, myślisz normalnie i starasz się tak zachowywać, próbujesz to ukrywać, zgrywać normalną osobę i gadać z ludźmi to i tak dla wielu ludzi moja niepełnosprawność jest widoczna od razu, nie da się tego ukryć mimo że marzę o tym, wsm to c--j wie po czym, dlatego nie mam nawet szans na normalne życie, zwłaszcza że mam jeszcze deformacje twarzy, więc jest mocne kombo . I w sumie
- 3
@Famine: zdiagnozowany od 3 roku zycia
@Biggest-Truecel-And-Loser: everybody autist today because of ugly body xd ja pierrrr do roboty a nie, mnie to wyleczyło z kompleksów
19
Mężczyzna wszedł na słup wysokiego napięcia, poraził go prąd i wpadł do stawu

W sobotę po godzinie 11 w al. Jana Pawła II w Radzyminie doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna wspiął się na słup wysokiego napięcia, został porażony prądem i spadł z wysokości około 20 metrów do pobliskiego stawu. Mimo akcji ratunkowej jego życia nie udało się uratować.
z- 18
- #
- #
- #
- #
- #
9
Wszystkie grzechy polskich rodziców

prof. Mariusz Jędrzejko pedagog, specjalista w obszarze profilaktyki uzależnień, zachowań ryzykownych oraz cyberzagrożeń. Od lat zajmuje się problematyką funkcjonowania dzieci, młodzieży i rodzin we współczesnym świecie. Rozmowa dotyka współczesnych problemów, które zabijają dzieci i dorosłych, o
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 16
Codziennie jest u mnie kurier, zawsze ten sam koleś. Dwa tygodnie temu powiedział że idzie uczyć młodego na inny rewir i przez tydzień będzie na zastępstwie ktoś inny. Dziś się pytam kuriera czemu mój kurier ziomeczek nie wrócił. Okazało się że chuop #samobojstwo uczynił ( ಠ_ಠ)
10+ dziennie, codziennie, co się z kimś widzę, to dostaję info, że kolejny wybrał sznur, przeważnie samotne chłopy 40+.
- 3
@olokynsims: chup 40+ właśnie...
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ddddddddddf: Co Ty p--------z za normickie rady? xD Ta jasne jak OP zacznie szanować siebie to zostanie szanowany przez społeczeństwo i odbierany pozytywnie, oraz zaraz znajdzie partnerkę.
Co tam jeszcze doradzisz?
Umyj dupę, dotknij trawy, wyjdź do ludzi oraz dobierz odpowiedni pasek do spodni?
173 cm to większość 10-11 latków już ma w dzisiejszych czasach a raczej więcej, nastoletnie dziewczyny też są wyższe.
Co tam jeszcze doradzisz?
Umyj dupę, dotknij trawy, wyjdź do ludzi oraz dobierz odpowiedni pasek do spodni?
173 cm to większość 10-11 latków już ma w dzisiejszych czasach a raczej więcej, nastoletnie dziewczyny też są wyższe.
@Strigiformesman: 30-35 lat to ostatnie roczniki, które jeszcze pamiętają biedę z dzieciństwa podczas wielkich zmian ustrojowych czasu reprywatyzacji. Dodatkowo inna kultura. Finalnie do łóżka im nie zaglądasz i nie wiesz jak funkcjonują te związki.
Ja też miałem kiedyś znajomego który miał około 150 cm wzrostu i spoko charakter. Miał dziewczynę i narzeczoną z czasów liceum. Finalnie jak wyjechał na praktyki to dziewczyna której był pierwszym poszła w tany i się
Ja też miałem kiedyś znajomego który miał około 150 cm wzrostu i spoko charakter. Miał dziewczynę i narzeczoną z czasów liceum. Finalnie jak wyjechał na praktyki to dziewczyna której był pierwszym poszła w tany i się




















So you might as well live while you're breathing still...
You've been fooled by your parents and society too
But if look in your soul, then there's hope for you!♫♬
#samobojstwo #depresja #muzyka