Czołem. Miało już nic nie być, ale jeszcze czasem coś pod samo #peristeri wrzucę. Obserwujący twardo zostali, albo już wcale Was tu nie ma.
Mikroblog
gorące
- 119
@mleko3-2procent: zaraz mamy sezon żniw i intensywnych robót rolniczych ;) i znowu głód i rewolucja katiuszko
@mleko3-2procent: na szczęście dla Ukrainy możemy zrobić zbiórkę żeby zniwelować skutki rosyjskich ataków.
Dla Rosji, możemy zrobić zbiórkę dla Ukrainy żeby wysłała więc dronow w rafinerie.
Trzeba pomagać.
Dla Rosji, możemy zrobić zbiórkę dla Ukrainy żeby wysłała więc dronow w rafinerie.
Trzeba pomagać.
- 324
@Villeman: ee dźwig
@Trampoliniusz-Pompka: Dziekuje za troske - nie musisz sie o mnie martwic. Moze byc tak ze wymagam zbyt duzo - po porostu jakiegos minimum.
I nie obrazilem sie, i nie mam zalu. Luzik.
I nie obrazilem sie, i nie mam zalu. Luzik.
- 284
@Kieranz: xD
źródło: 1000004351
Pobierz- 105
AI?
@placebo_: ai slop
a śmiejecie się z dziadków po czterdziestce, którzy lajkują konie z chałki. ja p------ę.
a śmiejecie się z dziadków po czterdziestce, którzy lajkują konie z chałki. ja p------ę.
źródło: temp_file3042208123151094399
Pobierz@nieocenzurowany88: żUłty alarm pogodowy
- 191
źródło: 1f8f82bcf2af17b91292bf340fa9
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Eliade_z_Poznania: wyższość koloru białego nad czarnym
- 201
źródło: 1000013634
Pobierz@Mariuszzuk: ciekawe czy na komendzie był takim samym gierojem jak do bezbronnej kobiety
@Mariuszzuk: postarzały dresiarz w Trójmieście to jeden z najzabawniejszych podgatunków. Inaczej huligan geriatryczny.
- 122
Agresywny pies rzucił się bez powodu na dziecko i poważnie pogryzł. Na filmie widać jak hycle ładują go na pakę co striggerowało psiarzy i spowodowało wielki lament nad losem pieska. Oczywiście zero współczucia dla niewinnego dziecka, które sobie tylko szło parkiem.
"Wina rodziców co nie wychowali dziecka", "dziecko musiało iść z patykiem na psy", "co ten piesek musiał mieć za życie że zaatakował!".
#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta
"Wina rodziców co nie wychowali dziecka", "dziecko musiało iść z patykiem na psy", "co ten piesek musiał mieć za życie że zaatakował!".
#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta
źródło: 1000132348
Pobierz
źródło: 1000132350
Pobierz@WielkiNos: Powiem tak, patrząc na komentarze tych psiarzy - ja już rozumiem, czemu te ich psy są takie p------e xD.
I komu to przeszkadzało
źródło: 1000041442
Pobierz@ToKontoNieIstnieje: i mi
- 165
Skwar ponad 30 stopni przez parę dni a oni k---a trawę koszą - przecież to z niej wiór zostanie jak taka króciutka będzie - ten kto podjął decyzję o terminie to szczerze gratuluję xD. Jeszcze Panowie jadą od 6 rano bo pewnie koło 9 to już nie do życia będzie.
#krakow
#krakow
@nairoht: oho mamy kolejnego znawcę dbania o trawnik xdd
https://ekoetos.pl/kosic-czy-nie-kosic-naukowcy-sprawdzili-co-pokazaly-badannia/
Badacze doszli do wniosku, że z pewnością nie warto kosić trawników częściej niż raz w miesiącu, a najlepiej jeszcze rzadziej. Jeśli już musimy to robić, warto kosić mozaikowo, czyli tylko wybrane fragmenty i pozostawiać miejsca niekoszone. W efekcie tego powstaje „mozaika” obszarów o różnej wysokości roślinności, sprzyjająca występowaniu organizmów o zróżnicowanych potrzebach środowiskowych. Zbyt częste koszenie powoduje, że odsłonięta gleba traci swoją strukturę i funkcjonalność oraz szybciej się nagrzewa. Z drugiej
Badacze doszli do wniosku, że z pewnością nie warto kosić trawników częściej niż raz w miesiącu, a najlepiej jeszcze rzadziej. Jeśli już musimy to robić, warto kosić mozaikowo, czyli tylko wybrane fragmenty i pozostawiać miejsca niekoszone. W efekcie tego powstaje „mozaika” obszarów o różnej wysokości roślinności, sprzyjająca występowaniu organizmów o zróżnicowanych potrzebach środowiskowych. Zbyt częste koszenie powoduje, że odsłonięta gleba traci swoją strukturę i funkcjonalność oraz szybciej się nagrzewa. Z drugiej

- 94
- 115
@Odchod_Pasywny: chyba sparing z niewidzialna ręka rynku albo z mentorem mentalnym
@Odchod_Pasywny: o k---a to jakieś zaginione wideo jak to z kibla w Poznaniu, pierwszy raz widze
- 100
źródło: 1000001406
Pobierz@Morsetoon: czasem wam kacapki wyjdzie coś śmiesznego, ale póki co czarno-czerwona flaga kojarzy się z Moskwą bo czarno na niebie a na dole czerwone mordy z przepicia, w--------a i poglądów. xD
@Adolf_HODLer: Na dole czerwono od pozarow a na gorze czarno od dymu.
Tylko ja juz nie wiem jak to ma byc z tymi kolorami. Na sicianie w jedna strone a na rece w druga :D
Tylko ja juz nie wiem jak to ma byc z tymi kolorami. Na sicianie w jedna strone a na rece w druga :D
- 137
ludzie czekający na koncert jakiejś Podsiadły czy jakoś tak xD
#lato #goraco #upal #temperatura #muzyka #patologiazmiasta #patologiazewsi #pogoda #heheszki
#lato #goraco #upal #temperatura #muzyka #patologiazmiasta #patologiazewsi #pogoda #heheszki
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-27 o 16.08.05
Pobierz- 171
źródło: HLwj8tWXAAE_u_4
Pobierz
źródło: 2XjNoXVQBwNq8w94
Pobierz@smutny_kojot: HEHE bo karasie jedzą g---o. To akurat dobre.
- 90
#pokazforme #mikrokoksy #kalistenika #wegetarianizm
Redukcja idzie c-----o, ale stabilnie xd
76kg aktualnie na wadze, czyli -3kg poszło. Jeszcze ze 2kg żeby latać na drążku ᕦʕ •ᴥ•ʔᕤ
Redukcja idzie c-----o, ale stabilnie xd
76kg aktualnie na wadze, czyli -3kg poszło. Jeszcze ze 2kg żeby latać na drążku ᕦʕ •ᴥ•ʔᕤ
źródło: 1000022470
Pobierz@Jazon ale chad tu z nami siedzi
te różowe rękawice w tle to Twoje czy chłopaka?
@Superstitio:
wyczuwam tu zazdrość o chłopaka
też popracuj nad sobą
to i ty będziesz miał chłopaka
xD
- 117
Wait, chcecie wmówić ludziom, że kraj z trzecią co do wielkości mocą rafineryjną do 2022r. ma jakiś kryzys paliwowy??? Przecież to kuriozum!
XDDDDDDDDDDDDDDDD
#ukraina #rosja #bekazkacapow
XDDDDDDDDDDDDDDDD
#ukraina #rosja #bekazkacapow
źródło: 20260627_100218
Pobierz@delulusional: zetrzeliwywanie dronow rafineriami niesie za sobą pewne ukryte koszty ¯\(ツ)/¯
@delulusional: paanie to na eksport jest za normalne obce waluty a nie dla plebsu z rublami xD
- 170
- 176
sojacze pifko ziro
źródło: 1000005611
Pobierz@JaNieGejJaPapiesz: chłop se paznokcie pomalował trzymajcie mnie
źródło: 1000004789
Pobierz@JaNieGejJaPapiesz: Próbuję rozwikłać co jest czym na tym zdjęciu i ciężko mi idzie.
- 106

Wszystkie cysterny z paliwem z Dalekiego Wschodu jadą do Moskwy
@yosemitesam powinni je zatrzymywać. Tak wyglądał rozpad ZSRR- regiony przestały wysyłać produkty do Moskwy i masowo blokowały transporty. Oni tam do końca roku mogą mieć regularne starcia służb z cywilami.
- 184






























































Co poszło nie tak w ich życiu??!?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tatuaze #tatuaz #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta
źródło: 91c3477d08d1bdfb93fe71b2e855dff658170979d275ca2bc8a214497b8264cb
Pobierz9/10 przypadków to pewnie koleżanki namawiają je, że to dobry pomysł. Sabotują się nawzajem, żeby pozbyć się konkurencji. Tak samo, jak doradzają innym kobietom, żeby ścięły włosy na krótko i przekonują je, że wyglądają pięknie. Albo piszą otyłej dziewczynie, że jest piękna.
Osobiście nie wierzę, że robią to świadomie. Myślę, że to raczej działa na poziomie podświadomości (biologi/natury) i nawet nie zastanawiają się nad tym.
@Ecooo: tak, reszta ludzi to NPC, tylko wy jesteście świadomi.
Inni wychodzą rano po chleb, tracą kontakt z bazą i wracają do domu z tatuażem.