Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Imperator_Wladek

Imperator_Wladek

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 132197
  • Znaleziska 11571
  • Mikroblog 120626
  • Obserwujący 59
  • Obserwowane 371
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 7 min temu
  • 0
Dzień: 2431/1028
#codziennaaurora
Imperator_Wladek - Dzień: 2431/1028
#codziennaaurora

źródło: 2431

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

frytaa
frytaa
3 godz. i 27 min temu
  • 0
#gothic robię drugie podejście do gry, jakie misje dodała alkimia? ma ktoś listę, bo nie mogę znaleźć
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 1 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@frytaa: ode mnie
- misja na strażnika
- misja od Thorusa po awansie
- misje łowieckie od Cavalorna
- misja ze świątynią Innosa od maga wody
  • Odpowiedz
Povsajo
Povsajo
2 godz. i 52 min temu
  • 0

#gothicremake #gothic
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 1 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@Povsajo: za mną chodził na szczęście jeden i co ciekawe zawiesił się na jakiś czas w wieży Xardasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hambercios
Hambercios
8 godz. i 9 min temu
  • 1
Alkimia zrobiła całkiem niezłą mechanikę latania harpią i nie wykorzystała tego nawet do jednego questa?
Ale to są mózgi
#gothic #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 6 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 3
@Hambercios: ale chyba tylko tak można się dostać do sypialni Xardasa i zdobyć osiągnięcie
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 21 godz. i 2 min temu
  • 1
Do samego końca wierny myrtańskiemu patriocie Gomezowi
#gothic
Imperator_Wladek - Do samego końca wierny myrtańskiemu patriocie Gomezowi 
#gothic

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
Autor
20 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: widzę, że kolega dołączył do świrów z sekty czczącego demona lub do nowego obozu, który chce pozbawić królestwo dostępu do strategicznego surowca
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
Autor
20 godz. temu via Wykop
  • 1
@KKomrade: ja na szczęście nazbierałem punktów jeszcze przed całą akcją z magami i mnie elegancko Thorus nauczył tej sztuki

Choć przed premierą po cichu liczyłem, że będzie można zrobić Urizel jednoręczny
  • Odpowiedz
gabrysianowa
gabrysianowa
wczoraj, 11:56:10
  • 17
co ostatnio złowiliście
#randomanimeshit #vocaloid #hatsunemiku #anime
gabrysianowa - co ostatnio złowiliście
#randomanimeshit #vocaloid #hatsunemiku #anime

źródło: 345

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 20 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@gabrysianowa: paprykarz szczeciński liczy się?
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
23 godz. i 22 min temu
  • 15
Ale Choroszcz w Republice. Niemiecki rząd upadnie, bo widzowie republiki nie będą kupować Niemieckich towarów xD

#niemcy #bekazprawakow #bekazpisu #tvrepublika
nieocenzurowany88 - Ale Choroszcz w Republice. Niemiecki rząd upadnie, bo widzowie re...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 23 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 9
Rozumiem, że pieniądze za reklamy niemieckich produktów nie śmierdziały przez te wszystkie lata
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 23 godz. i 6 min temu
  • 11
Dzień: 2430/1028
Obserwujących: 116 (+0)
#codziennaaurora
Imperator_Wladek - Dzień: 2430/1028
Obserwujących: 116 (+0)
#codziennaaurora

źródło: 2430

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek przedwczoraj, 15:53:11
  • 19
Jeżeli czujecie się staro, to pamiętajcie, że od dzisiaj Aurora ma 30 lat ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

Dzień: 2429/1028
#codziennaaurora
Imperator_Wladek - Jeżeli czujecie się staro, to pamiętajcie, że od dzisiaj Aurora ma...

źródło: 2429

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abojaniewiem
abojaniewiem
abojaniewiem
wczoraj, 06:18:50 via Android
  • 1
@Imperator_Wladek: witaj w klubie 30+. Czekaliśmy na ciebie xD
  • Odpowiedz
Yolooo
Yolooo
Yolooo
14.06.2026, 20:29:29
  • 1
#gothic dobrze mi się wydaje, że przy Królowej Pełzaczy nie było jaj do zebrania?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 14.06.2026, 20:38:03 via Wykop
  • 0
@Yolooo: ponieważ jaja zabiera się z jej ciała
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
14.06.2026, 16:37:32
  • 3
Stary obóz to najlepszy obóz w grze a Gomez to genialny dowódca i chciał dobrze
ENTER
#gothic
Henson_ - Stary obóz to najlepszy obóz w grze a Gomez to genialny dowódca i chciał do...

źródło: 45F4F51A-1522-405F-9962-9AD0AB04B4A2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 14.06.2026, 19:15:42 via Wykop
  • 0
@Henson_: poza tym Gomez to wielki myrtański patriota. Lee zbierał rudę dla swoich egoistycznych celów, a Gomez wypruwał sobie flaki, aby królestwo miało zasoby na prowadzenie wojny
  • Odpowiedz
sforce
sforce
14.06.2026, 18:41:02
  • 3
#gielda niedługo opcje w XTB liczę na pierwsze zyski w kolejnych kwartałach i miliard zysku netto w tym roku
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 14.06.2026, 18:54:16 via Wykop
  • 0
w jaki sposób planujesz to świętować?


@ParadygmatYT: reinwestycją dywidendy z XTB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bagno_
bagno_
14.06.2026, 18:17:37
  • 0
#gothic czy nauka pozyskiwania skór się w ogóle opłaca w remake, biorąc pod uwagę te zje&@ne „usprawnienie” w handlu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 14.06.2026, 18:53:15 via Wykop
  • 2
@bagno_: jest nowy wątek myśliwski u Cavalorna i do tego jest to potrzebne. Poza tym może trochę do zdobycia kasy, ale lepszą opcją jest po prostu bicie każdego napotkanego NPC-ta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony te bodajże 5PN to nie jest duży koszt, gorzej z rudą
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 14.06.2026, 18:50:17
  • 2
Zdobyłem Uriziela, a Xardas do mnie


#gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Henson_
Henson_
14.06.2026, 14:12:55
  • 1
Skoro w Gothic 1 Remake da się oszczędzić Gomeza i teleportuje się on do zatopionej wieży Xardasa, to znaczy, że w Gothic 2 Remake, jak powstanie, będzie Gomez albo zamiast Kruka będzie opętany Gomez. Może przez przebywanie w wieży Xardasa został opętany
#gothic
Henson_ - Skoro w Gothic 1 Remake da się oszczędzić Gomeza i teleportuje się on do za...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 14.06.2026, 18:02:50 via Wykop
  • 2
@Uuroboros:

przecież gomez w dwójce pali zioło na farmie onara


Gomez w dwójce sprzedał kilka bryłek i za nie otworzył skep
Imperator_Wladek - @Uuroboros: 
przecież gomez w dwójce pali zioło na farmie onara

G...

źródło: latest

Pobierz
  • Odpowiedz
Qwero
Qwero
14.06.2026, 16:23:43
  • 11
Właśnie ukończyłem Gothic Remake.
Jako stary fan serii miałem spore obawy, ale ogólnie jest naprawdę dobrze!
Duch Gothica żyje - klimat Górniczej Doliny został w pełni zachowany. Wizualnie gra jest piękna (momentami dla mnie aż za ładna/kolorowa, ale to już czepialstwo).
Usprawnienia i nowe lokacje - nowoczesne mechaniki wyszły grze na dobre.
Nowy system walki – na początku było ciężko i klasycznie "ścierwojad dziobnął jako pierwszy". Jednak po opanowaniu mechaniki grało mi się bardzo
Qwero - Właśnie ukończyłem Gothic Remake. 
Jako stary fan serii miałem spore obawy, a...

źródło: 20260614153141_1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 14.06.2026, 18:00:13 via Wykop
  • 1
Wilk po wzięciu płytek z pancerzy pełzaczy zapadł się pod ziemię i nie dostałem pancerza

Zepsuta progresja pancerzy - o ile samo ulepszanie jest na plus, to balans leży


@Qwero: z tym pancerzem jest podobnie. Może i statystyki ma podobne co na maksa ulepszony pancerz strażnika, ale za to jest brzydki
  • Odpowiedz
rzub3r
rzub3r
14.06.2026, 15:18:03
  • 0
#gothic
Gram na poziomie trudności gothic. Początek drugiego rozdziału. U wilka kupiłem najlepszy pancerz i najlepsze spodnie, na pas nie mam jeszcze siana. Teraz jestem w stanie ubijać pojedyncze orki, a mam dopiero 11 poziom. Też tak mieliście? To nie powinno być trochę cięższe na ten moment? Zwykłe orki ubijają mnie po 3 czy tam czwartym hicie dopiero
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 14.06.2026, 15:47:35 via Wykop
  • 7
@rzub3r: przecież to jest zgodne z oryginałem. 10 lvl, wbijasz 100 siły (max) i czyścisz całą mapę w spodniach kopacza
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 14.06.2026, 13:19:30
  • 11
Dzień: 2428/1028
#codziennaaurora
Imperator_Wladek - Dzień: 2428/1028
#codziennaaurora

źródło: 2428

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hambercios
Hambercios
14.06.2026, 12:11:47
  • 6

#gothic #gry
Hambercios - !Nie powiem, głośno parsknąłem.
#gothic #gry

źródło: Zrzut ekranu (528)

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 14.06.2026, 13:10:12 via Wykop
  • 5
@Hambercios: Tam jest, świnia jedna. Na niego!
Imperator_Wladek - @Hambercios: Tam jest, świnia jedna. Na niego!
  • Odpowiedz
myrdol
myrdol
myrdol
14.06.2026, 10:33:10
  • 2
Czemu te leszcze maja tak malo rudy?mam tyle zlomu i niemam komu sprzedac.
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek 14.06.2026, 12:00:03 via Wykop
  • 0
@myrdol: im dalej w fabułę tym więcej mają
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 35
  • Strona 1 z 35
  • >
  • Zbąszynek

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 08.12.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 12.11.2022

    Komentator
  • VIP
    od 05.11.2021

    VIP
  • Złotousty
    od 31.03.2021

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 19.02.2021

    Kałasznikow
  • Farciarz
    od 16.01.2022

    Farciarz
  • Rocznica
    od 18.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.10.2020

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 19.07.2021

    Władca Ognia

Autorskie tagi

  • #codziennaalizee
  • #codziennaaurora
  • #codziennyjonsnowlyonnet

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking