@niedorzecznybubr: widzę, że kolega dołączył do świrów z sekty czczącego demona lub do nowego obozu, który chce pozbawić królestwo dostępu do strategicznego surowca
@Henson_: poza tym Gomez to wielki myrtański patriota. Lee zbierał rudę dla swoich egoistycznych celów, a Gomez wypruwał sobie flaki, aby królestwo miało zasoby na prowadzenie wojny
@bagno_: jest nowy wątek myśliwski u Cavalorna i do tego jest to potrzebne. Poza tym może trochę do zdobycia kasy, ale lepszą opcją jest po prostu bicie każdego napotkanego NPC-ta ( ͡°͜ʖ͡°)
Z drugiej strony te bodajże 5PN to nie jest duży koszt, gorzej z rudą
Skoro w Gothic 1 Remake da się oszczędzić Gomeza i teleportuje się on do zatopionej wieży Xardasa, to znaczy, że w Gothic 2 Remake, jak powstanie, będzie Gomez albo zamiast Kruka będzie opętany Gomez. Może przez przebywanie w wieży Xardasa został opętany #gothic
Właśnie ukończyłem Gothic Remake. Jako stary fan serii miałem spore obawy, ale ogólnie jest naprawdę dobrze! Duch Gothica żyje - klimat Górniczej Doliny został w pełni zachowany. Wizualnie gra jest piękna (momentami dla mnie aż za ładna/kolorowa, ale to już czepialstwo). Usprawnienia i nowe lokacje - nowoczesne mechaniki wyszły grze na dobre. Nowy system walki – na początku było ciężko i klasycznie "ścierwojad dziobnął jako pierwszy". Jednak po opanowaniu mechaniki grało mi się bardzo
#gothic Gram na poziomie trudności gothic. Początek drugiego rozdziału. U wilka kupiłem najlepszy pancerz i najlepsze spodnie, na pas nie mam jeszcze siana. Teraz jestem w stanie ubijać pojedyncze orki, a mam dopiero 11 poziom. Też tak mieliście? To nie powinno być trochę cięższe na ten moment? Zwykłe orki ubijają mnie po 3 czy tam czwartym hicie dopiero
#codziennaaurora
źródło: 2431
Pobierz