Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
o__0
o__0

o__0

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43065
  • Znaleziska 3785
  • Mikroblog 39280
  • Obserwujący 37
  • Obserwowane 1
asdfghjkl
asdfghjkl
przed chwilą
  • 2
ale zmuliło beta.apple.com Chyba tam siedza i napierdzielaja refreshem. Wolne jak wykop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 przed chwilą via Wykop
  • 1
@asdfghjkl: ehh beciaki
  • Odpowiedz

cocojambo210
cocojambo210
5 min temu
  • 4
Ostatnio słucham jednej piosenki w kółko i jeszcze mi się nie znudziła
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 przed chwilą via Wykop
  • 0
@cocojambo210: jaka to piosenka?
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga
5 min temu
  • 4
Koleżanka w pracy mówi mi "cześć". Pomożecie mi wybrać imiona dla naszych dzieci? Planuję chłopiec i dziewczynka.
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 przed chwilą via Wykop
  • 1
@andrzejpodloga: dla dziewczynki Praca, dla chłopca Kołchoz
  • Odpowiedz
darwina_pl
darwina_pl
8 min temu
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 przed chwilą via Wykop
  • 0
tylko jeden kredka w całej paczce


@darwina_pl:
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
47 min temu
  • 4
#apple Układanie zakładek w przeglądarce przez AI. Senkju, noł.
LoginZajetyPrzezKomornika - #apple Układanie zakładek w przeglądarce przez AI. Senkju...

źródło: img.png

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 46 min temu via Wykop
  • 0
Układanie zakładek w przeglądarce przez AI


@LoginZajetyPrzezKomornika: na co to komu?
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
3 godz. temu
  • 3
Przyszedł piec do pizzy, powiem wam full profesional, nawet instrukcje po polsku dali i wgl taki premium. Jest termometr i okienko do pizzy, oddzielne pokrętło do grzania góry i dołu.

W 10min rozgrzewa się do 450c. Tylko cholerka coś źle robię bo od dołu pali, ser pali a brzegi chłodne. Chyba muszę mniejsze placki robić i trochę zbić górną grzałkę.

#pizza #gotujzwykopem #chwalesie
K-S- - Przyszedł piec do pizzy, powiem wam full profesional, nawet instrukcje po pols...

źródło: CqEPvaf

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 3 godz. temu via Wykop
  • 2
@K-S-: to ten piecyk z ali co na wszystkich grupkach zachwalają?
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0 2 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@K-S-: dodam sobie notatkę, żeby zapytać za jakiś czas jak się sprawuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ggggdd
ggggdd
ggggdd
3 godz. i 24 min temu
  • 0

z ciekawosci odczytała linki offline? w IIX

  • tak 0% (0)
  • nie od razu 0% (0)
  • po tygodniu 20.0% (1)
  • 2 tyg 0% (0)
  • nie 40.0% (2)
  • trudne 50 procent 20.0% (1)
  • 80 trudne 0% (0)
  • 30 trudne 0% (0)
  • miala ochote na x.s 20.0% (1)
  • nie wiem 0% (0)

Oddanych głosów: 5

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 3 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 1
@ggggdd: usuń konto
  • Odpowiedz
new-object
new-object
4 godz. i 1 min temu
  • 19
Ten Skolim ładnie wbił kij w mrowisko xD

Widać że młody ogarnia życie - zamiast wydawać hajs na lewo i prawo, otworzył sobie marketingową sztuczkę - Stację paliw, gdzie sprzedaje po kosztach paliwo. Tak, nie zarabia na tym, ale zarabia na gadżetach co tam sprzedaje.

I co najważniejsze - przez to się o nim w ogóle kiedyś dowiedziałem. Bo dla mnie disco-polo to nie to co gustuje.

A
new-object - Ten Skolim ładnie wbił kij w mrowisko xD

Widać że młody ogarnia życie -...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 4 godz. temu via Wykop
  • 21
@new-object: straty Skolima wyceniono na całe 0 zł
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
5 godz. i 24 min temu
  • 4
podoba mi sie jeden wykopek i ma na imie michal ale wstydze sie mu o tym powiedziec (ꖘ‸ꖘ)
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 5 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@rzepa_malino_a: @m__b ktoś do ciebie
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
12 godz. i 20 min temu
  • 303
Lokal sprzedający żywność dla ludzi. Zakaz wstępu z psami ze strony właściciela z szacunku do klientów, którzy mogą nie chcieć spożywać żywności z psią sierścią, bać się psów, mieć alergię itp.

Co robi w sytuacji prośby o pozostawienie psa przed sklepem roszczeniowa psiara? Pycha się do środka nie z 1 a z 2 niewychowanymi amstaffami, które skaczą wszędzie łapami a powinny zostać uwiązane przed lokalem jak kultura nakazuje albo zostać w domu.
WielkiNos - Lokal sprzedający żywność dla ludzi. Zakaz wstępu z psami ze strony właśc...

źródło: 1000131278

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 12 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 9
z szacunku do klientów, którzy mogą nie chcieć spożywać żywności z psią sierścią


@WielkiNos: jak często trafiasz na jakąkolwiek sierść w żywności? Jak już, czepiałbym się, że pomimo zakazu, ktoś wchodzi do piekarni z psem, a obsługa nie reaguje, ale to też trzeba uwagę zwracać
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0 5 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@lubisz_sok_to_sok_maj_kok: wy to jak zwykle tylko o gównach i psich dupach
  • Odpowiedz
6182
6182
6182
5 godz. i 42 min temu
  • 4
#babybeztabu #dziewczynybeztabu #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #zdrada

Odpowiedzi w kom
6182 - #babybeztabu #dziewczynybeztabu #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #z...

źródło: Messenger_creation_039B5453-43FC-4039-9B60-61F29D0C6454

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 5 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 3
@6182: one wszystkie piszą tak, jakby wiedziały, która z przyjaciółek zdradza męża. Dodatkowo, niektóre piszą tak, jakby to je przyjaciółka kryła
  • Odpowiedz
WolvvloW
WolvvloW
10 godz. i 31 min temu
  • 2
#stopyboners #fotografia
#heheszki
WolvvloW - #stopyboners #fotografia
#heheszki

źródło: 1000065513

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 10 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@WolvvloW: to prezydent Wrocławia?
  • Odpowiedz

24

The $20 Fix That Solved Traffic Deaths

The $20 Fix That Solved Traffic Deaths

Haboken od 9 lat nie odnotowało śmiertelnego wypadku pieszych dzięki prostym i tanim rozwiązaniom słupkom blokującym parkowanie przy skrzyżowaniach, zmianom w sygnalizacji i ograniczeniu prędkości. To przykład, że bezpieczeństwo wymaga poświęceń kierowców dla dobra ogółu.

panDocent
z
youtube.com
dodany: 12 godz. i 2 min temu
  • 6
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    rower
o__0
o__0
o__0 10 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@mvmxks: w Polsce to byłoby 20 tysięcy za słupek, a nie 20 dolarów
WielkiNos
WielkiNos
12 godz. i 28 min temu
  • 475
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 12 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 28
@WielkiNos: współczuję chłopakowi, który trafi na taki talent matematyczny
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0 11 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 1
@gorobei: cudze się przyjemniej liczy
  • Odpowiedz
Am61
Am61
Am61
przedwczoraj, 08:14:43
  • 0
Ciekawa sprawa, bo ten kolo co naskoczył na Konfiturę i był w programie jako ten biedny kierowca co go prześladują nagrywa filmiki z youtuberem (czy kim on jest) ZbytMocne. Czyli jak Konfitura nagrywa to źle, ale jak ziomek publikuje różne prowokacje lub żarciki z udziałem osób trzecich to spoko, fajnie?
#konfitura #zbytmocne
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 przedwczoraj, 20:50:06 via Wykop
  • 0
@Am61: #zbytmocne nagrywał jak przeskakuje przez samochód. Tak powinniśmy "omijać" samochody na chodnikach?
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0 wczoraj, 15:11:11 via Wykop
  • 0
@Am61: u konfitury też samochody zaparkowane niezgodnie z przepisami. Powinniśmy skakać przez nie?
  • Odpowiedz

412

Odpowiedzialna osoba na odpowiedzialnym miejscu

Odpowiedzialna osoba na odpowiedzialnym miejscu

Prace w pasie drogowym prowadzone są chaotycznie i niezgodnie z projektem organizacji ruchu. Nikogo to nie interesuje. Najwyżej kiedyś dojdzie do jakiegoś wypadku, ale przecież wypadki się zdarzają. Policja nie jest w stanie nic w tej sytuacji zrobić. Chcesz wesprzeć moją działalność?

o__0
z
youtube.com
dodany: wczoraj, 07:01:03
  • 129
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
o__0
o__0
o__0
Autor
wczoraj, 08:07:43 via Wykop
  • 7
@Latarenko: ciężko będzie przebić trylogię z Wileńskiego
o__0
o__0
o__0
Autor
wczoraj, 09:43:31 via Wykop
  • 6
@congobongo: jest i on (。◕‿‿◕。)
o__0
o__0
o__0
Autor
wczoraj, 10:11:05 via Wykop
  • 4
@Krupier: on te przepisy po jednym słowie kluczowym wyszukuje, bez zastanowienia się, czy ten przepis tutaj ma zastosowanie. Tak samo jak ci, co krzyczą, że RODO
o__0
o__0
o__0
Autor
wczoraj, 11:34:01 via Wykop
  • 0
@ENDRIU444: spokojnie, nie spadnie
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
wczoraj, 07:02:29
  • 144
Czemu główna i gorące nie są zasrane piętnowaniem znanej osoby puszczającej kundla bez smyczy w lesie? A no tak, bo tą znaną osobą jest bezrobotny ulubieniec przegrywów z wykl0pa #konfitura

#psiarze #bekazpodludzi
rolnik_wykopowy - Czemu główna i gorące nie są zasrane piętnowaniem znanej osoby pusz...

źródło: 1250336b4b8b3166b3cc28724a2885e6f8d274f6d72dfd1d6781f04c9907d87e

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 wczoraj, 07:03:22 via Wykop
  • 3
@rolnik_wykopowy: czemu chcesz piętnować osobę, która nie łamie prawa?
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0 wczoraj, 07:22:59 via Wykop
  • 7
@rolnik_wykopowy: przepis nie wspomina o smyczy. Może oznaczać, że pies może być bez smyczy, ale ma być pod kontrolą właściciela. Zazwyczaj m. in. parki narodowe jak wymagają, że pies ma być prowadzony na smyczy, to w regulaminie wyraźnie zaznaczają, że pies ma być na smyczy
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0 wczoraj, 07:46:24 via Wykop
  • 0
można puszczać psa luzem


@rolnik_wykopowy: nie można puszczać luzem. Można puszczać bez smyczy, ale nadal musi być pod kontrolą właściciela. Bez smyczy nie znaczy, że jest luzem
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0 wczoraj, 09:42:34 via Wykop
  • 0
nie wolno luzem puszczać, czyli pies musi być fizycznie połączony z właścicielem.


@TenNickNaPewnoNieBedzieZajety: ustawa o lasach mówi o tym, że pies nie może być puszczany luzem. Nie wspomina nic o smyczy
  • Odpowiedz
Mateuszzzx
Mateuszzzx
wczoraj, 07:56:34
  • 1
Jak można mieć dwa samochody i chodzić na piechotę na ogródki nocą i kraść rzodkiewki @cierpka-rzodkiewka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 wczoraj, 07:57:22 via Wykop
  • 1
@Mateuszzzx: sprytnie, bo nikt jej nie znajdzie po tablicach rejestracyjnych
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
wczoraj, 06:32:34
  • 25
Projekt Lewandowski 2.0 podejście drugie #lewandowski
#mecz
marcelus - Projekt Lewandowski 2.0 podejście drugie #lewandowski 
#mecz

źródło: 1000036750

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0 wczoraj, 06:35:29 via Wykop
  • 23
@marcelus: ciekawe czy Ania przyszła z trenerem ciabaty
  • Odpowiedz
LukaszTV
LukaszTV
przedwczoraj, 20:48:43
  • 0
Idziesz wyrzucić śmieci a obok kosza już czekają buteleczki (。◕‿‿◕。) tak to można..
#kaucja #systemkaucyjny
LukaszTV - Idziesz wyrzucić śmieci a obok kosza już czekają buteleczki (。◕‿‿◕。) tak t...

źródło: temp_file5316135040523114985

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
o__0
o__0
o__0 przedwczoraj, 20:51:21 via Wykop
  • 0
@LukaszTV: i zaniosłeś je do domu?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 32
  • Strona 1 z 32
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 03.09.2025

    Mikroblogger
  • Kałasznikow
    od 03.06.2024

    Kałasznikow
  • Wykopowicz
    od 18.12.2024

    Wykopowicz
  • Koder
    od 15.06.2024

    Koder
  • Komentator
    od 13.12.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Władca Ognia
    od 26.05.2025

    Władca Ognia
  • Złotousty
    od 01.04.2026

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking