Co prawda nie jestem hodowcą, ale mam jakieś drzewka na działce i wymrozilo wszystkie wiśnie, brzoskwinie i niektóre odmiany jabłek. A do tego susza taka, że poziom wód gruntowych spadł o jakieś 1,5 metra od standardowego. Dla mnie dobrze, bo mogłem ogarnąć podmokłą działkę, ale rolnikom nie zazdroszczę.
#rozowepaski mają zdecydowanie zawyżone oczekiwania. Chcą: - romantyka na randkach - dobrego kochanka - dobrze zarabiającego męża - ojca ich dzieci, który dla pocech poświęca cały swój czas - partnera, który całą dobę będzie dla niej do dyspozycji - i żeby każdy z powyższych był wierny tylko jej
@cebekk: żart w stylu, że wchodzi do baru polityk, złodziej i doktor, a barman pyta co podać, panie xyz, a najbardziej świadomi użytkownicy internetu się zesrali xD
#mecz Embappe zaczął strzelać Fifa się przestraszyła że odbierze rekord lessiemu i rząd uruchomił HAARP do wywołania burzy i tak są łaskawi bo mogli usmażyć żółwia bezpośrednim trafieniem piorunem
@TomdeX: gdyby tam z przodu nie było jakiegoś auta jadącego dużo wolniej, to poganiacz wyprzedziłby prawym pasem.
Na kamerze odległości wydają się większe, a w rzeczywistości mogło to być jakieś 50-70 metrów pomiędzy wyprzedzanym pojazdami. Mało, żeby się schować przy różnicy prędkości i zachowaniu bezpiecznych odległości od pozostałych aut.
@Galapagos_: jak poszedłem na studia, a ze sceny zniknęli Ronaldinho, Roberto Carlos i prawdziwy Ronaldo, to jakoś mi przeszła chęć do śledzenia piłki nożnej ( ͡°͜ʖ͡°) zwłaszcza, że cały komentariat zaczął dotyczyć dwóch postaci i polegał z grubsza na obrzucaniu się gównem.
Do kibicowania wróciłem jak lokalna drużyna awansowała na kolejne poziomy rozgrywkowe i moi klienci wkręcili mnie na nowo w śledzenie piłki nożnej
@lajsta77: prawie cały jest na żywo, a potem czekają na akredytację poszczególnych zespołów, żeby zostało jako nagranie. Papa roach zniknęło zaraz po koncercie, ale The Pretty Reckless czy Sepultura na razie wiszą :)
@alex-bow: ech, też mogłem mieć w trzech próbach, bo w pierwszych dwóch miałem pierwsze 3 litery i to było jedyne słowo, które mi przychodziło na myśl z wykorzystaniem tych liter, ale wymyśliłem sobie eliminację pozostałych liter :/
#mecz