Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
panpegin
panpegin

panpegin

Dołączył 3 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1252
  • Znaleziska 142
  • Mikroblog 1110
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 72
Dentoray
Dentoray
Dentoray
wczoraj, 15:22:51
  • 16
Mężczyźni to często totalne świry a spermiarstwo sięga zenitu, to wpis kobiety wraz ze zdjęciami wiadomości jakie otrzymywała na grupie fb - facet na siłe chciał ją poznać i zaprosić na randkę.

#spermiarzalert #patologia #niebieskiepaski #rozowepaski
Dentoray - Mężczyźni to często totalne świry a spermiarstwo sięga zenitu, to wpis kob...

źródło: paranoja1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin wczoraj, 16:07:50 via iOS
  • 1
Jak odpisuje nie blokuje - są siebie warci
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
wczoraj, 14:39:53
  • 4
Przy okazji oglądania #from #stamtad przypomniało mi sie lost. Tam była taka sama chujnia że nie wiadomo o co chodzi. Jak ten serial sie skonczył? Warto obejrzeć? Skonczylem na 2 sezonie. CZYM BYŁA TA WYSPA I TEN DYM I SKĄD TE BUNKRY I CZYJ TO BYŁ STATEK JAK NIE PENNY #lost #seriale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin wczoraj, 14:45:48 via iOS
  • 0
@Hole_to_another_universe: w Lost fabułę pisali z sezonu na sezon i ten serial nie ma sensu i składu. From możliwe że się wyjaśni wszystko
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
przedwczoraj, 13:59:21
  • 0
#spermiarz #spermiarzalert #f----z I tak to właśnie jes, a jak to wogule jes? Mam swój gust związany z mężczyznami, najbardziej mi się podobają wojownicze giganty, szczególnie ci co mają od siebie wiele do zaoferowania, co też widać po odbiorze w komentarzach, nawet jeśli zajmują się swoim, to w komentarzach ludzie swoje, bo widać to i widać tamto. Jednak tego dnia jak np. dziś zrobiłem sobie miło do faceta,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin wczoraj, 14:17:24 via iOS
  • 0
@Lawsonik: „zrobiłem sobie miło” XD
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
19.06.2026, 10:24:33
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 19.06.2026, 15:02:18 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
panpegin
panpegin
panpegin 20.06.2026, 13:36:29 via iOS
  • 0
Udało sie - na reality Kings są jej filmy jakby ktoś szukał
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
19.06.2026, 05:14:24
  • 2
Musk niczym nie różni się od Forda i tak samo zostanie zapomniany przez przyszłe pokolenia. Jest jedynie producentem rydwanów.
Nikt nie pamięta producentów rydwanów z roku 26 ne w Rzymie i Muska też nikt pamiętać nie będzie.

#tesla #spacex
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 19.06.2026, 09:56:18 via iOS
  • 2
@PopeLeon: Eutychus – I wiek n.e. (Okres Flawiuszów)To jeden z najwcześniejszych rzymskich rzemieślników z branży transportowej, którego imię przetrwało na inskrypcji z Rzymu. Został upamiętniony jako faber carpentarius (stolarz-wytwórca wozów). Żył w I wieku n.e., czyli niedługo po śmierci Chrystusa, i dostarczał koła oraz drewniane ramy do rzymskich pojazdów.
  • Odpowiedz
panpegin
panpegin
panpegin 19.06.2026, 10:06:25 via iOS
  • 0
@PopeLeon: nieważne, ważne że twoja teza właśnie p-------a xD
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
16.06.2026, 07:54:07
  • 4
Tesla FSD staje się coraz trudniejsza do odróżnienia od autonomicznego auta. Najnowsza wersja FSD Tesli, v14.3.3, sprawia wrażenie bardziej autonomicznego systemu ADAS na poziomie 4 niż poprzednie wersje FSD. Spośród wszystkich producentów samochodów obecnie rozwijających zaawansowane systemy ADAS, Tesla jest daleko z przodu. Bardzo daleko.


Właśnie zakończyłem testowanie Toyoty bZ z 2026 roku z wersją systemu ADAS Toyoty. To bardzo podstawowa technologia utrzymywania pasa ruchu. A to od największego producenta samochodów na
anonimowy_programista - > Tesla FSD staje się coraz trudniejsza do odróżnienia od aut...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 18.06.2026, 15:35:38 via iOS
  • 0
@niegwynebleid: Ty to taki hejter tesli jesteś widzę co by nie powiedzieć i tak odbijesz
  • Odpowiedz
Wolska_45
Wolska_45
18.06.2026, 11:19:26
  • 0
#przegryw #facebook #cringe
Facebook to dla mnie sloop i sraka, jednak czasem trafią się perełki jak ten Fanpejdż
https://www.facebook.com/profile.php?id=61562734615611&sk=reels_tab
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 18.06.2026, 14:39:40 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kopek
kopek
18.06.2026, 03:56:20
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 18.06.2026, 14:37:22 via iOS
  • 0
Widziałeś podobną poprostu
  • Odpowiedz

2

Nuklearna cisza by Kamil Opasiak Books on Google Play

Nuklearna cisza by Kamil Opasiak Books on Google Play

Sześć lat po wojnie nuklearnej Wielka Brytania jest już tylko cieniem dawnego kraju. Niebo ma kolor popiołu. Miasta milczą. Drogi zarastają, lasy stają się obce, a spotkanie z drugim człowiekiem częściej oznacza zagrożenie niż ratunek. Luke od lat żyje samotnie w Lake District. Przetrwał wszystko,

rabbitofficialrap
z
play.google.com
dodany: 18.06.2026, 13:06:01
  • 2
  • #
    postapokalipsa
  • #
    survival
  • #
    sciencefiction
  • #
    scifi
  • #
    fantastyka
  • #
    ksiazki
panpegin
panpegin
panpegin 18.06.2026, 14:36:42 via iOS
  • 1
Pre order
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

romek1006
romek1006
17.06.2026, 12:43:15
  • 5
#myslistwo #lekarz #nieruchomosci #konowalposting #lekarz100k

można gdzieś sprawdzić ilu lekarzy jest myśliwymi? bo może u nas kastą trzymającą władzę są pijani, otyli, miłośnicy strzelania do grzybiarzy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 17.06.2026, 15:14:12 via iOS
  • 0
Mam księdza proboszcza w kole on bije na łeb zarobkami tych lekarzy
  • Odpowiedz
panpegin
panpegin
panpegin 17.06.2026, 15:15:12 via iOS
  • 0
@panpegin: wszyscy mu zazdrościmy nowego blasera i lunety termo za pięć dyszek
  • Odpowiedz
gfgfgfa
gfgfgfa
16.06.2026, 09:01:10
  • 1
siedzę se w przychodni i jak w tym kraju ma być dobrze
stare baby siedzą i na głos debatują ile dać lekarzowi
"ostatnio mu dałam flaszkę wódki, przedostanio 50 zł to teraz mu dam 40 zł bo więcej to za dużo" XDDDD
#medycyna #s------------------m
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 16.06.2026, 18:01:37 via iOS
  • 0
Zdrowie jest warte każdych piniedzy
  • Odpowiedz

345

Holenderska obligacja z 1648 r. do dzisiaj płaci odsetki

Holenderska obligacja z 1648 r. do dzisiaj płaci odsetki

I będzie je płacić dopóki bedzie istniał emitent, czyli możliwe że do końca świata

Eldritch2077
z
blogi.bossa.pl
dodany: 15.06.2026, 14:59:44
  • 35
  • #
    finanse
  • #
    oszczedzanie
  • #
    ciekawostki
  • #
    pieniadze
panpegin
panpegin
panpegin 16.06.2026, 14:42:18 via iOS
  • -2
@fiaslnfilrangve: ale idiota musiał to pisać prawda?

341

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Oto rezydencja kard. Dziwisza. Prestiż i przepych tuż obok Wawelu

Kardynał Stanisław Dziwisz od niemal dekady pozostaje na emeryturze, jednak jego codzienne życie niewiele przypomina spo

Sopel74
z
o2.pl
dodany: 15.06.2026, 14:47:54
  • 47
  • #
    polska
  • #
    kler
panpegin
panpegin
panpegin 16.06.2026, 07:32:30 via iOS
  • 1
Ma rozmach, nawet Zendaya do niego przyjechała po prośbie.
panpegin - Ma rozmach, nawet Zendaya do niego przyjechała po prośbie.

źródło: IMG_2879

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

luka122334
luka122334
luka122334
13.06.2026, 11:45:42
  • 0
#wykop #facebook #pytaniedoeksperta
Jakie serwisy oprócz wykopu używacie? Pytam bo ciekawy jestem, nie bijcie proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 14.06.2026, 15:58:51 via iOS
  • 0
@luka122334: jbzd
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
14.06.2026, 03:40:19
  • 520
Ehh właśnie doszło do #kompromitacjacwela byłem w Walmart zrobić zakupy na szlak i najpierw okazało się że w kasie samoobsługowej nie mogę kupić piwa :D no to dobra , idę do zwykłej . A tam się okazało że też nie mogę kupić bo nie mam ID, niby każdemu sprawdzają , nawet dziadkom , no to mówię trudno , zasady to zasady . Po czym dochodzi do płatności a tam okazuje
ChlopoRobotnik2137 - Ehh właśnie doszło do #kompromitacjacwela  byłem w Walmart zrobi...

źródło: image_picker_B42E6BDA-13C7-4E29-848D-755F8EC4021D-79957-00000724760B32FB

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 14.06.2026, 14:08:27 via iOS
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: akurat miałem ten sam mindfuck w walmarcie i musiałem pożyczać gotówkę na szybko
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
13.06.2026, 19:14:28
  • 1
Miły właściciel porzucił miłego pieska. Niech się niesie, może ktoś na wykopie skojarzy właściciela

#psy #patologiazewsi #facebook #wykopefekt
ciagleloginzajety - Miły właściciel porzucił miłego pieska. Niech się niesie, może kt...

źródło: 1000035833

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 14.06.2026, 14:04:05 via iOS
  • 0
@ciagleloginzajety: psy się przyczepia do drzewa w takim miejscu żeby ktoś go znalazł i oswobodził. To ma tylko na celu żeby pies nie odnalazł drogi do domu.
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
12.06.2026, 15:14:00
  • 4
Wiedzieliście, że Premier Czech jest Słowakiem?
#polityka #czechy #czeskiememy #heheszki #memy #blackpill
Kieranz - Wiedzieliście, że Premier Czech jest Słowakiem?
#polityka #czechy #czeskiem...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 14.06.2026, 10:54:15 via iOS
  • 0
@Rafako: zrozumiałem - jednocześnie można to powiedzieć i o niej i o nim xd
  • Odpowiedz
Anderson_
Anderson_
13.06.2026, 15:13:15
  • 4
#krakow #patologiazewsi #pytanie

Dziś w Krakowie, na ulicy Nad Sudołem, widziałem akcję, o której myślałem, że zdarza się tylko turbo incydentalnie.

Spod Żabki wyjeżdżał biały Mercedes - chyba CLS, dość świeży rocznik. Zwróciłem na niego uwagę, bo wyjechał z parkingu bez kierunku, a ja akurat skręcałem w tę ulicę.

I

Olać sprawę czy cisnąć o to nagranie i z prawnikiem odwiedzić komisariat?

  • Olać 16.4% (12)
  • Cisnąć 83.6% (61)

Oddanych głosów: 73

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panpegin
panpegin
panpegin 13.06.2026, 19:09:55 via iOS
  • 0
Czyli jechali ale zatrzymali się w celu - 1.wysmarkac nos 2. Wyrzucenia chusteczki pod nogi chłopu, 3. Śmiać się z niego, 4 chłop zawraca uwagę 5. Otwierają znów szybę i pluje na chłopa. I dopiero odjeżdżają? A ty wogóle jak aż tyle szczegółów widziałeś jakbyś siedział z nimi w samochodzie ?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 26.04.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 15.04.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 05.02.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking