Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KjatanSveisson

KjatanSveisson

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 81768
  • Znaleziska 2036
  • Mikroblog 79732
  • Obserwujący 26
  • Obserwowane 31
KjatanSveisson
KjatanSveisson 52 min temu
  • 0
#gielda

Co sądzicie aktualnie o inwestycji w Amazon oraz NVIDIA?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

clrshck
clrshck
47 min temu via Wykop
  • 4
@KjatanSveisson: moim zdaniem amazoniarz wcale nie jest taki tani, a nvidia jest spoko.
czyli zrób odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku
46 min temu via Wykop
  • 2
@KjatanSveisson: NVIDIA bardzo atrakcyjna obecnie wskaźnikowo, moja największa pozycja, ale Amazon może trochę jeszcze spaśćw krótkim terminie. Chociaż ja jestem bardzo bullish na physical AI i w dłuższym terminie imo da więcej zarobić niż historycznie. Jak dziś trochę spadnie to będę dobierał.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson 21 godz. i 3 min temu
  • 9
#gielda

Byłem cierpliwy ale redukuje pozycje o

Kruk 50%
Newag 25%
KjatanSveisson - #gielda 

Byłem cierpliwy ale redukuje pozycje o 

Kruk 50%
Newag 25...

źródło: 1000008209

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabla-delta
nabla-delta
21 godz. i 2 min temu via Android
  • 7
@KjatanSveisson: powinieneś zrobić odwrotnie i kupić
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson
20 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 32
@KjatanSveisson: Sprzedanie w dołku i kupowanie spekuły na górce
Talarsson - @KjatanSveisson: Sprzedanie w dołku i kupowanie spekuły na górce

źródło: 1000033081

Pobierz
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson 21 godz. i 50 min temu
  • 48
#gielda

W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.

Granie
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson
Autor
21 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 75
@msr99:

20k miesięcznie to nie jest jakaś 'bóg wie jaka kasa'


Stary może 0,01% świata sobie pozwolić na takie miesięczne wpłaty a ty mówisz, że to nie jest jakaś tam duża kasa XDDD
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson 23 godz. i 52 min temu
  • 62
#gielda

Pierwszy raz przebilem 200% zysku. Żadna procedura tego nie przewidywała więc w sumie nie wiem co dalej XD
KjatanSveisson - #gielda 

Pierwszy raz przebilem 200% zysku. Żadna procedura tego ni...

źródło: 1000008196

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmateuszj
jmateuszj
23 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 40
@KjatanSveisson: teraz w Czempiona Kruka, dla ustabilizowania wyniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gratulacje!
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
23 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 17
@KjatanSveisson: może jakaś spółka dywidendowa kruk?
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson wczoraj, 07:44:21
  • 13
#gielda

Już któryś raz słyszę, że Kruk to stabilna spółka dywidendowa i można ją brać dla uspokojenia portfela. Ludzie to ptaszysko wykręciło 5% zysku od 3 lat.
NO ALE SA DYWIDENDY!!!!! No super po odliczeniu podatku wychodzi jakieś 4% na rok więc razem mamy coś +- 20% zysku w 3 lata podczas jednej z największej hossy jaką widział ten świat.

SUPER INWESTYCJA XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vestor
Vestor
wczoraj, 07:57:37 via Wykop
  • 7
@KjatanSveisson: może akcje spółki nie rosną, ale za to prezes sprzedaje akcje żeby sobie obrazów nakupować xD
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson przedwczoraj, 18:09:35
  • 2
#csgo

Jakim cudem ta Furia doszła do finału? (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adom007
Adom007
przedwczoraj, 18:11:22 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: no ja szczerze to obstawiałem że będzie więcej map niż 3
  • Odpowiedz
Matii323
Matii323
przedwczoraj, 18:17:16 via Wykop
  • 2
@KjatanSveisson: wczoraj był finał i oddał :D
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson przedwczoraj, 17:34:50
  • 5
#silownia #mirkokoksy

Jak ćwiczyć w taki upał, jedną serię zrobiłem i już się ze mnie leje
KjatanSveisson - #silownia #mirkokoksy

Jak ćwiczyć w taki upał, jedną serię zrobiłem...

źródło: 1000008186

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson
Autor
przedwczoraj, 17:39:02 via Wykop
  • 0
@MisterMinister:

Na siłownię to się boje iść
  • Odpowiedz
cebuloman
cebuloman
20.06.2026, 13:27:16
  • 17
Chętnie podzielę się mililitrami świetnego uniwersalnego świeżaka w sam raz na upalne lato Nishane - Colognise
Cena sportowa 1,85/ml a wysyłka do wyboru: DPD do automatu 5,5 / paczkomat inpost mini 11,5 / własny kod nadania inpost
Leję od 10ml do szkieł 10/20/30
Do odlania jest 70ml, flakon zostaje ze mną.
Można a nawet wypada ( ͡~ ͜ʖ ͡°) dobrać coś z listy
#perfumy #rozbiorka
cebuloman - Chętnie podzielę się mililitrami świetnego uniwersalnego świeżaka w sam r...

źródło: c

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson 20.06.2026, 14:05:56 via Wykop
  • 1
@cebuloman:

To ja myślałem, że jak kupiłem za 2,7zł/ml to zrobiłem dobry interes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adrianoX
adrianoX
adrianoX
20.06.2026, 10:49:54
  • 20
Mirki patrzcie na to, bo nie wierzę XD Zamówiłem odlewkę od @Slejpnir chyba gość od 6 rano koczował pod paczkomatem.
Typ nadaje paczkę o 07:43, a o 07:45 kurier już ją wyciąga. Dwie minuty różnicy XD
Wyobrażam sobie jak gość stoi z tą paczką pod maszyną nagle podjeżdża bus InPostu, to ten szybko wbija kod, wrzuca pakę do skrytki, zamyka z buta i ucieka, żeby kurier go nie zobaczył XD
A
adrianoX - Mirki patrzcie na to, bo nie wierzę XD Zamówiłem  odlewkę od @Slejpnir  ch...

źródło: IMG_1680

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson 20.06.2026, 11:06:54 via Wykop
  • 40
@adrianoX:

Plot twist jest taki, że @Slejpnir jest kurierem Inpostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson 19.06.2026, 14:33:37
  • 30
#perfumy

Jakbyście się zastanawiali jak na Vinted wygląda według sprzedającego "psik testowy" to po prawej jego flakon vs nowy otwarty xd
KjatanSveisson - #perfumy 

Jakbyście się zastanawiali jak na Vinted wygląda według s...

źródło: 1000008151

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson
Autor
19.06.2026, 15:45:18 via Wykop
  • 1
@ToMadeira: bardzo dobra (。◕‿‿◕。)
@kyloe niedostępna, a czym się różni?
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson 19.06.2026, 14:08:08
  • 0
#perfumy

Mieliście kiedyś tak że oryginalny flakon zaczął "przeciekać" sam z siebie? W obrębie atomizera był sok. Bez jakiś obrażeń mechanicznych.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lecoffe
lecoffe
19.06.2026, 14:22:10 via Wykop
  • 3
@KjatanSveisson Amouage Reflection miało taki problem przez jakiś czas.
  • Odpowiedz
zychu69
zychu69
19.06.2026, 15:13:55 via Wypiek
  • 8
@KjatanSveisson w wieku powyżej 40 lat to raczej norma
  • Odpowiedz
sforce
sforce
19.06.2026, 07:32:15
  • 0
#gielda kim jest Tomek i na czym polega jego potęga ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson 19.06.2026, 07:34:19 via Wykop
  • 23
@sforce:

Potęga Tomka Polega na cierpliwym procencie składanym. W 460 lat robi 100% zwrotu.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson 19.06.2026, 07:17:33
  • 472
#gielda

Ziomek który powiedział dwa lata temu, że jestem debilem bo nie chciałem wejść w jego team tradowania na kryptowalutach właśnie napisał do mnie na Messengerze czy mam pożyczyć stówę XD
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson
Autor
19.06.2026, 07:27:09 via Wykop
  • 44
@naMontBlanc:

Nie lubię ściemniać xd
KjatanSveisson - @naMontBlanc: 

Nie lubię ściemniać xd

źródło: 1000008136

Pobierz
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
Autor
19.06.2026, 07:31:40 via Wykop
  • 14
@Griev:

No jest smutne ale czemu mnie nie słuchał jak mówiłem o cierpliwym inwestowaniu tylko mnie wyzywał że walnie dźwignie na jakieś coiny i będzie łatwa kasa. Niestety jesteśmy dorośli.
  • Odpowiedz
bruno-bruno
bruno-bruno
19.06.2026, 07:19:11
  • 0
#gielda Wrzucić małe co nie co w TakeTwo? Coraz więcej szumu się w okol niego robi z powodu niedawnego trailera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może że do czasu otwarcia już szał minie

Pobieram od każdej drużyny 200zł i słucham państwa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson 19.06.2026, 07:21:35 via Wykop
  • 11
@bruno-bruno:

Inwestowanie w gamedav... Chryste Panie

Po prostu wrzuć to w Microna i zarób pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lecoffe
lecoffe
19.06.2026, 05:45:10
  • 11
Co dziś na klacie wariacie? Ja dzisiaj jestem omańskim sułtanem, który nie zawacha się użyć całej gamy swoich kadzideł.

https://www.parfumo.com/Perfumes/Roja_Parfums/Sultanate_of_Oman

#perfumy
lecoffe - Co dziś na klacie wariacie? Ja dzisiaj jestem omańskim sułtanem, który nie ...

źródło: 1000066898

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson 19.06.2026, 06:18:09 via Wykop
  • 5
@lecoffe:

Bois Impérial (stary batch nie żaden refill) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bukimi
bukimi
18.06.2026, 18:04:27
  • 0
#mirkomundial
Widzę że mi nie zapisało kliknięcia w meczu RPA Czechy, a na pewno klikałem remis...
Wiadomo że nie ma co nad tym płakać, ale to dziwne. Trudno (╯︵╰,) Zauważyłem dopiero przeglądając screen z typami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Taka szansa przeszła koło nosa a już świętowałem...
Czy tam przypadkiem nie mam za to Jokera zamiast typowania? Jeśli tak to chyba sensowne
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson 18.06.2026, 18:41:10 via Wykop
  • 3
@bukimi:
KjatanSveisson - @bukimi:

źródło: 1000008121

Pobierz
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson 18.06.2026, 10:01:06
  • 1
#perfumy

Przepraszam, że spamie tag naprawdę ale musicie mi wybaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Firma Monkoku zrobiła promocje 2+1 i darmowa wysyłka do Polski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson
Autor
18.06.2026, 10:31:57 via Wykop
  • 1
@Frufruf:

Wczoraj już byłem bliski ale stwierdziłem, że 348zł to za dużo już w tym miesiącu, dlatego dziś wydałem już 500zł na inny zapach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson 18.06.2026, 10:17:53
  • 0
#gielda

Stwórzmy sytuację teoretyczną w której usunięte są z waszego portfolio 3 pozycje z największym zyskiem oraz 3 z największą stratą. Mówimy oczywiście o kwocie a nie %.

Jak zmienia to wasz portfel?
KjatanSveisson - #gielda 

Stwórzmy sytuację teoretyczną w której usunięte są z wasze...

źródło: 1000008111

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
18.06.2026, 10:18:31 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: Hm...na IKE i IKZE zostanie mi wtedy 0 pozycji. Przegryw xD
  • Odpowiedz
ww00
ww00
18.06.2026, 10:20:44 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: Na ameryczce będę miał -60 usd, a na gpw będę pusty XD
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson 18.06.2026, 08:18:02
  • 29
#perfumy

Z całego serca polecam

https://luxuryforless.pl

Napisałem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson
Autor
18.06.2026, 08:37:43 via Wykop
  • 8
@ucho_igielne:

Nie mogę pisać, bo związany jest on z przestępstwem i to w Skandynawii ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson 18.06.2026, 06:50:06
  • 12
#perfumy

Psiknąłem w robocie Toy Boya i się nim zachwycam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czuje się jak pic rel
KjatanSveisson - #perfumy 

Psiknąłem w robocie Toy Boya i się nim zachwycam ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: 1000008108

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
18.06.2026, 07:33:15 via Wykop
  • 2
@KjatanSveisson: super to jest zapach, może nir szaleje za różą, ale w tym zapachy fajna metaliczna jest
  • Odpowiedz
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
18.06.2026, 07:34:58 via Wykop
  • 4
@KjatanSveisson: po lewej nergal a po prawej?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • Mam literówki w nazwie. Lubię dyskutować o perfumach. https://www.parfumo.net/Users/Draxler Można mnie śmiało wyzwać na pojedynek w szachy.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.11.2025

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #kauczuowemistrzostwa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking