Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
annlupin

annlupin

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 105193
  • Znaleziska 207
  • Mikroblog 104986
  • Obserwujący 246
  • Obserwowane 244
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
45 min temu
  • 10
nie zawsze się uda komentarz, wpis czy życie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 45 min temu via Wykop
  • 5
@PorzeczkowySok: nom
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
49 min temu
  • 9
Strawa klopska
Soothsayer - Strawa klopska

źródło: 1000004622

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 48 min temu via Wykop
  • 10
@Soothsayer: ale co to jest
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
56 min temu
  • 7
jak sytuacja na wykopie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 55 min temu via Wykop
  • 7
@onepnch: giełda i takie tam
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin 49 min temu via Wykop
  • 0
@Famine: wrzucam miśki nie wystarczy
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin 1 godz. i 45 min temu
  • 25
może sobie jaki horror obejrze ale to na łikend nie bedzie co oglądać to może pogram nie wiem a co uwas
annlupin - może sobie jaki horror obejrze ale to na łikend nie bedzie co oglądać to m...

źródło: annlupin890987

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
Autor
1 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 9
@blahajo: to dobrze
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
1 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 6
@zazdrosny: to świetnie
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
1 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 2
@DominiCanes: a kto bedzie grać
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
1 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 1
@Hissis: spokój relaks to ważna rzecz w życiu nom udanego odpoczynku
  • Odpowiedz
krystiano_ps3
krystiano_ps3
1 godz. i 41 min temu
  • 4
AAAAA Zjem cie!
#smiesznypiesek
krystiano_ps3 - AAAAA Zjem cie!
#smiesznypiesek

źródło: theodore-and-winston-v0-6nnkqco4vj5h1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 1 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 2
@krystiano_ps3: aaaa nie jec mnie
  • Odpowiedz
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
3 godz. i 2 min temu
  • 4
obejrzę sobie dzisiaj po raz któryś już arcydzieło kina high schoolowego jakim jest the craft
notakjakbytotalnie_ - obejrzę sobie dzisiaj po raz któryś już arcydzieło kina high sc...

źródło: 1000010323

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 2 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1
@notakjakbytotalnie_: nom
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin 2 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 2
@notakjakbytotalnie_: obejrzałam z 60 razy to chyba tak
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin 2 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
@notakjakbytotalnie_: tak ale dopiero niedawno to nie ma już sentymentu
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin 2 godz. i 50 min temu
  • 24
bedzie burza czy nie bedzie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
2 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 9
@annlupin: oby u mnie była
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
2 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 6
@annlupin: bedzie
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
3 godz. temu
  • 40
cześć
wybryk_natury - cześć

źródło: IMG_3772

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 2 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 10
@wybryk_natury: siem nom
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
4 godz. i 24 min temu
  • 36
doczekałem końca
PorzeczkowySok - doczekałem końca

źródło: 2b6b759c525bc5a2ff5d7d92a160a01d

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 4 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 5
@PorzeczkowySok: film sobie obejrzałeś no to dobrze
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin 5 godz. i 58 min temu
  • 34
kawatajm
annlupin - kawatajm

źródło: annlupin6798023

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
Autor
5 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 5
@DominiCanes: dzienki nom
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
9 godz. i 21 min temu
  • 6
wakacje się zbliżają.
baemaj - wakacje się zbliżają.

źródło: IMG_0318

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 7 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 2
@baemaj: nom
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
15 godz. i 20 min temu
  • 32
Hejka misiaczki, kolejnego poranka dożyliśmy elegancko, se możemy wstać kulturalnie, iść zarabiać legalnie pieniądze, nie musimy okradać jubilerów ani kantorów, torebek i kosztowności turystom z Niemiec na wyrwę z koleszkami łupać
No czyż to nie jest piękne? No to wstawajcie, bo was z roboty wyrzucą, i będziecie na robotę latać.
Dzień Dobry, Miłego dnia
z fartem
Hissis - Hejka misiaczki, kolejnego poranka dożyliśmy elegancko, se możemy wstać kult...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 15 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 4
@Hissis: miłego dnia nom
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin 16 godz. i 42 min temu
  • 28
misiek po czwartej nad ranem
annlupin - misiek po czwartej nad ranem

źródło: annlupin2323232

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cybek-Mariankomanek
Cybek-Mariankomanek
14 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 5
@annlupin: ʕ•ᴥ ʔ
  • Odpowiedz

annlupin
annlupin 21 godz. i 35 min temu
  • 25
dobranoc nom
annlupin - dobranoc nom

źródło: annlupin2233343322

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_nie_lubie
ja_nie_lubie
ja_nie_lubie
21 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 4
@annlupin: dobranoc ja jeszcze żateckiego nealko dopijam
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
21 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 4
@annlupin: dobranoc
nom
z fartem
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
23 godz. i 17 min temu
  • 20
Każdy ma swoje tempo umierania
Teuvo - Każdy ma swoje tempo umierania

źródło: 897a113133f88481a0d90ee9c605f1ad1eca0882418dba3cfca7d784cba08615

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 23 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 10
@Teuvo: nom
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
23 godz. i 21 min temu
  • 25
Każdy ma swoje tempo życia
Soothsayer - Każdy ma swoje tempo życia

źródło: 1000004493

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 23 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 12
@Soothsayer: nom
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
23 godz. i 46 min temu
  • 16
drożdżówki czekają na wejście do pieca
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 23 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 3
@zazdrosny: a z czym drożdżówki
  • Odpowiedz

cocojambo210
cocojambo210
23 godz. i 51 min temu
  • 14
Zaraz o-------e kostke twarogu jak batona
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 23 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 8
@cocojambo210: smacznego
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
wczoraj, 16:35:04
  • 31
na osiedlu jest taki balas złamas co się nie lubimy bardzo i on ma dwie córki i te córki zawsze chcą psa mojego pogłaskać a ten im nie pozwala i to zawsze tak wściekłe XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin wczoraj, 16:37:31 via Wykop
  • 20
@vieniasn: może to jakiś antypsiarz z wykopu
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin wczoraj, 14:42:30
  • 39
kawe se zrobiłam posiedze troche a potem może jaki obiad ale nie wiem a co uwas
annlupin - kawe se zrobiłam posiedze troche a potem może jaki obiad ale nie wiem a co...

źródło: annlupin45569987

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
Autor
wczoraj, 14:51:17 via Wykop
  • 3
@Cybek-Mariankomanek: zumpka pomoże na pewno nom
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
wczoraj, 14:52:00 via Wykop
  • 4
@vieniasn: to smacznego obiadu dla jego
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
wczoraj, 14:52:59 via Wykop
  • 4
@Hissis: szerokiej drogi nom
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
wczoraj, 14:53:36 via Wykop
  • 4
@DominiCanes: ja też mam ziemniory hehe
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
wczoraj, 14:54:18 via Wykop
  • 4
@krystiano_ps3: to trzeba poleżeć teraz
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
wczoraj, 14:59:10 via Wykop
  • 4
@adisoniusz: taki to ma dobrze
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
wczoraj, 14:59:32 via Wykop
  • 4
@DominiCanes: jajo i sałata takie o mam
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
wczoraj, 15:05:42 via Wykop
  • 4
@Soothsayer: dobrze sobie posiedzieć nom
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
wczoraj, 15:12:55 via Wykop
  • 3
@LuznaPusi: darmowa muzyczka i elegancko
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
wczoraj, 16:35:29 via Wykop
  • 1
@Nick7C5: też już po
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >
  • live long and prosper ( ͡° ͜ʖ ͡°) _V/ nom

Osiągnięcia

  • VIP
    od 20.09.2025

    VIP
  • Rocznica
    od 19.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.12.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking