Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
annlupin

annlupin

Dołączył 12 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 108706
  • Znaleziska 207
  • Mikroblog 108499
  • Obserwujący 255
  • Obserwowane 253
annlupin
annlupin 6 min temu
  • 2
ostatni mecz miszczów oceanii to se cydra otworze do niego bo cydr jak szampan prawie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 27 min temu
  • 5
misiek po czwartej nad ranem
annlupin - misiek po czwartej nad ranem

źródło: annlupin20230819

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
Autor
24 min temu via Wykop
  • 3
@PorzeczkowySok: jest, taki na ochłode dałam
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
13 min temu via Wykop
  • 2
@PiersKurczaka: dobranoc nom
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
12 min temu via Wykop
  • 2
@DominiCanes: siem
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
2 godz. i 51 min temu
  • 2
Dzisiejsze menu to 700g kurczaka i 550 ziemniaczkuw z 31g oliwy z koliwek ʕ•ᴥ•ʔ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 2 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 1
@DominiCanes: ja sie czereśni nażarłam ale nie ważyłam to nie wiem ile
  • Odpowiedz
OutSiderX82
OutSiderX82
3 godz. i 54 min temu
  • 2
Witam nocną zmianę.

Ktoś jeszcze na chodzie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 3 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 2
@OutSiderX82: na mecz se czekam
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin 3 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@OutSiderX82: o drugiej jest dam rade nom
  • Odpowiedz
youngP
youngP
4 godz. i 51 min temu
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 4 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 4
@youngP: ja nie przeżyje se
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin 5 godz. i 2 min temu
  • 19
leże se głowa pusta przez goronc to tylko zapytam a co uwas
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
Autor
4 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 1
@MacronT1000: to pewnie dlatego u mie nie ma komarów nic
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
4 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 1
@youngP: nom
  • Odpowiedz
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
5 godz. i 22 min temu
  • 20
Hasztag pokazcien
PorzeczkowySok - Hasztag pokazcien

źródło: 1000022164

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 5 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 3
@PorzeczkowySok: ja myślałam że kadr z horrora a to porzeczek spaceruje sobie
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
7 godz. i 7 min temu
  • 3
Kurła, za dużo sie dzieje
@annlupin żubra otwieraj dla mnje tez
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 6 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 2
@DominiCanes: oki nom
  • Odpowiedz
J3BACZ3000
J3BACZ3000
8 godz. temu
  • 6
#321685 dawno nie było kontentu pampryczkowego więc dam update:

Minęło 13 dni od posiania nowych nasion i tak:
- jedna odmiana wyszła 6/6, przy pięciu z nich widać że listki wychodzą, w szczególności a tej co najwcześniej wyszła, ona od razu wystrzeliła do góry do tego stopnia że już się nie mieści w szklarence i będzie musiała zostać przesadzona jutro do chyba jakiegoś kubeczka, reszta jest normalnej wielkości.
- druga odmiana wyszła
J3BACZ3000 - #321685 dawno nie było kontentu pampryczkowego więc dam update:

Minęło ...

źródło: 1000013919

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 7 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 3
@J3BACZ3000: niedługo będziesz miał jal dżungli jakiejś papryczkowej
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
9 godz. i 10 min temu
  • 2
@annlupin xD
PremeditatioMalorum - @annlupin xD

źródło: 0988eba395b13300cf1589a86fd7a6faad6ee4be01faf953d57e7db846b3d8e8

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 7 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 1
@PremeditatioMalorum: elegancka ochrona na łep
  • Odpowiedz
sanctioned_suicide
sanctioned_suicide
19 godz. i 59 min temu
  • 2
#pioseneczkadlaannlupin
@annlupin (。◕‿‿◕。)
sanctioned_suicide - #pioseneczkadlaannlupin
@annlupin (。◕‿‿◕。)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 19 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 2
@sanctioned_suicide: miłego dnia ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
23 godz. i 22 min temu
  • 25
Soothsayer

źródło: 1000004559

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 23 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 5
@Soothsayer: krul życia nom
  • Odpowiedz
Vegasik69
Vegasik69
23 godz. i 38 min temu
  • 98
#dziendobry #kitku 😻
Vegasik69 - #dziendobry #kitku 😻

źródło: 10fa97e9cbc74042a7695b1a5bfc14ad

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin 23 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 2
@Vegasik69: miłego dnia nom
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin wczoraj, 02:13:49
  • 45
misiek po czwartej nad ranem
annlupin - misiek po czwartej nad ranem

źródło: annlupin1122345

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vegasik69
Vegasik69
23 godz. i 43 min temu via Wypiek
  • 5
@annlupin mmmm rypku.
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin przedwczoraj, 22:33:51
  • 42
żuberek zmrożony to do mecza japonia szwecja bedzie a co uwas
annlupin - żuberek zmrożony to do mecza japonia szwecja bedzie a co uwas

źródło: annlupin4567456

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
Autor
przedwczoraj, 22:49:05 via Wykop
  • 5
@walokid: też Japoni nom
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
przedwczoraj, 22:50:02 via Wykop
  • 7
@PanTuNieMieszkasz: prosze sie częstować
annlupin - @PanTuNieMieszkasz: prosze sie częstować

źródło: annlupin7800909

Pobierz
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
przedwczoraj, 22:50:18 via Wykop
  • 2
@ja_nie_lubie: dobranoc dla jego
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
wczoraj, 00:15:54 via Wykop
  • 2
@JatuArmy: a w jaką gierke se grasz
  • Odpowiedz
J3BACZ3000
J3BACZ3000
przedwczoraj, 23:56:12
  • 9
#321685 HUOP zaniósł odrucho pampryczki do kibla lecz było to wydaje mi się niepotrzebne. Ogułem status wygląda tak że jedna kwitnie ogułem sobie i HUOP czeka na zapylacze lub sam HUOP zapyli jutro bo może natura @annlupin
J3BACZ3000 - #321685 HUOP zaniósł odrucho pampryczki do kibla lecz było to wydaje mi ...

źródło: 1000013816

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin wczoraj, 00:14:32 via Wykop
  • 4
@J3BACZ3000: pięknie rośnie se moje też rosną na słoneczku ale to trzeba przesadzić a nie ma kiedy nom
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin wczoraj, 00:14:58 via Wykop
  • 3
@krzysztof-mirko: uspokuj myśli swoje
  • Odpowiedz
JatuArmy
JatuArmy
przedwczoraj, 22:18:40
  • 11
Ostatnia puszka piwa
JatuArmy - Ostatnia puszka piwa

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin przedwczoraj, 22:22:44 via Wykop
  • 4
@JatuArmy: ja se na mecza otworze
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin przedwczoraj, 21:59:44
  • 15
#mecz nom
annlupin - #mecz nom

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 223239

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanctioned_suicide
sanctioned_suicide
przedwczoraj, 13:14:38
  • 3
#pioseneczkadlaannlupin
@annlupin
ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
sanctioned_suicide - #pioseneczkadlaannlupin
@annlupin
ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin przedwczoraj, 20:32:40 via Wykop
  • 2
@sanctioned_suicide: ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin przedwczoraj, 02:02:35
  • 51
misiek po czwartej nad ranem
annlupin - misiek po czwartej nad ranem

źródło: 1000003773

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
Autor
przedwczoraj, 02:14:54 via Wykop
  • 5
@lukasz_pudzian: bo łep boli od wczoraj taka sytuacja
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
Autor
przedwczoraj, 08:15:12 via Wykop
  • 2
@J3BACZ3000: ciężka noc była ale już dobrze jest
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >
  • live long and prosper ( ͡° ͜ʖ ͡°) _V/ nom

Osiągnięcia

  • VIP
    od 20.09.2025

    VIP
  • Rocznica
    od 19.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.01.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.12.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking