Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
orange3443

orange3443

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2331
  • Znaleziska 371
  • Mikroblog 1960
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 12
sewieu666
sewieu666
3 godz. i 3 min temu
  • 0
Co mi moze być jesli jak ktos cos do mnie mowi dluzej niz 30sekund to mam ochote zakopac sie pod ziemia albo zapasc w spiączke

#przegryw #polska #psychologia #psychiatria #lekarz #medycyna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443 2 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@sewieu666: uczulenie na ekstrawertyków. 500 zł
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443 3 godz. i 38 min temu
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443
Autor
3 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KolakPatolik2137
KolakPatolik2137
5 godz. i 28 min temu
  • 2
Myślicie że w GTA VI będzie minigra gdzie Lucia dostaje okresu i zapomniała założyć tampon i przez to ma drachę na spodniach i trzeba iść do kibla aplikować tampon i zmienić gacie i spodnie tak żeby nikt nie zauważył?
#przegryw #gta6
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443 5 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 2
@KolakPatolik2137: kiedy dokładnie odebrało Ci rozum?
  • Odpowiedz
KolakPatolik2137
KolakPatolik2137
23 godz. i 47 min temu
  • 5
Nie zasnę dzisiaj, za gorąco na to
Wczoraj i przedwczoraj się fajnie zasypiało bo była burza, dzisiaj jest okrutnicko
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443 23 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 2
@KolakPatolik2137: brutalne
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443 wczoraj, 22:25:00
  • 4
#przegryw w odmętach szaleństwa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443 wczoraj, 19:03:15
  • 34
#primemma
orange3443 - #primemma

źródło: medi

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanZolc
JanZolc
wczoraj, 19:09:56 via Wykop
  • 38
@orange3443:
JanZolc - @orange3443:

źródło: vbnjknk

Pobierz
  • Odpowiedz
nibynoozki
nibynoozki
wczoraj, 20:26:33 via Wykop
  • 3
@JanZolc: "I CANT THIS ONE"
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
wczoraj, 15:59:30
  • 99
#przegryw #spierdotrip

Duchota nieludzka, ale przejść się trzeba
Mechamaru - #przegryw #spierdotrip

Duchota nieludzka, ale przejść się trzeba

źródło: 1000245646

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443 wczoraj, 16:06:15 via Wykop
  • 1
@Mechamaru: czym chłop robi takie ładne zdjęcia? ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
przedwczoraj, 22:24:31
  • 44
Sobotnia lista obecności

Jesteś - wpisz się. Noc jest jeszcze długa

#przegryw
tomwick55 - Sobotnia lista obecności 

Jesteś - wpisz się. Noc jest jeszcze długa 

#...

źródło: 1000033137

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443 przedwczoraj, 22:28:37 via Wykop
  • 5
@tomwick55: no jestem, co tam
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443 przedwczoraj, 21:37:18
  • 6
#przegryw Привет всем товарищам на vikop.ru
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akinori456
Akinori456
przedwczoraj, 21:39:36 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
przedwczoraj, 21:50:58 via Wykop
  • 0
@orange3443: mordo, a Bajkał masz?
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
przedwczoraj, 16:59:35
  • 3
myslicie, ze swiat bedzie lepszy jak juz sie pozbeda wszystkich ludzi ponizej 180cm?
#blackpill #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443 przedwczoraj, 17:30:05 via Wykop
  • 9
@redorbiter: Nie. wtedy zrobi się nowa skala. 180 będzie niski, 190 przeciętny, 200 wysoki
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443 przedwczoraj, 18:22:05 via Wykop
  • 5
@redorbiter: bo to zwierzęta, kierowane najprymitywniejszymi instynktami. Mieliśmy pecha, że urodziliśmy się na tej planecie. Mogliśmy urodzić się w zaawansowanej cywilizacji bezpłciowych szaraków, a trafiła się ziemia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443 przedwczoraj, 13:13:51
  • 5
#przegryw eh.. Ja nigdy nie był w Wilkowyjach
orange3443 - #przegryw eh.. Ja nigdy nie był w Wilkowyjach

źródło: 2007

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ortalionowy
ortalionowy
przedwczoraj, 13:16:21 via Wykop
  • 0
@orange3443: https://mapa.targeo.pl/ranczo-rynek-3-05-317-jeruzal~17366908/miejsce-filmowe/adres
  • Odpowiedz
TomnyGun
TomnyGun
przedwczoraj, 13:17:12 via Wykop
  • 1
@orange3443: ładnie tam sielanka
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443 19.06.2026, 20:16:18
  • 4
#przegryw przykre życie w przykrym kraju. wasze zdrowie..
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slavcel182
Slavcel182
19.06.2026, 18:13:09
  • 5
Somsiad alkus zadzwonił na delirze czy mu po 4 paka nie pójdę. Niby nie powinienem ale poszedłem i nawet kasy nie chciałem bo pamiętam jak mnie kiedyś telepało a on akurat się dobrze prowadził to sam z siebie 5 dych wyciągnął i mnie poratował
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443 19.06.2026, 18:18:27 via Wykop
  • 2
@Slavcel182: chłop i sąsiad typu okuratni
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443 19.06.2026, 12:51:37
  • 9
Ostatnio lubię sobie wejść na Reddit (r/trans) i poczytać frustracje kobiet dotyczące tego, jak bardzo wzrost ma znaczenie. Powtarza się, że niska kobieta, ani żadna inna kobieta nie doświadczy takiego samego piekła jak niski mężczyzna, co jest nie prawdą. Kobiety, które zdecydowały się „zmienić płeć”, to jedyna grupa, która tego doświadczyła. Idiotki zwiedzione lewacką ideologią, które przez większość swojego życia były w bańce i widziały świat przez różowe okulary, przyzwyczajone do tego,
orange3443 - Ostatnio lubię sobie wejść na Reddit (r/trans) i poczytać frustracje kob...

źródło: 1906

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443
Autor
19.06.2026, 13:00:01 via Wykop
  • 5
@grand_khavatari: to działa w dwie strony
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443
Autor
19.06.2026, 14:09:36 via Wykop
  • 1
@MarianoItalianoPiller: dokładnie tak :D mieć życie na easy mode i tak to zyebać
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443 18.06.2026, 22:20:00
  • 5
#przegryw eh.. chłopu już odbija
orange3443 - #przegryw eh.. chłopu już odbija

źródło: 54a3752f799021d5c6355950746ddf31

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarianoItalianoPiller
MarianoItalianoPiller
18.06.2026, 20:52:31
  • 3
Jak wyglądały by więzienia gdyby nie bylo straznikow mezczyzn tylko wprowadzić tam większość kobiet? Np. Kobieta dyrektor w takim pierdlu... nic by z tego miejsca nie zostało po jakim czasie? miesiac, dwa? #blackpill
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443 18.06.2026, 22:17:55 via Wykop
  • 4
@MarianoItalianoPiller: wszyscy seryjni mordercy byliby uniewinnieni.
  • Odpowiedz
kamileon25-2
kamileon25-2
18.06.2026, 20:40:08
  • 22
#przegryw
kamileon25-2 - #przegryw

źródło: IMG_1628

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443 18.06.2026, 20:41:17 via Wykop
  • 10
@kamileon25-2: obrzydliwe
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443 18.06.2026, 19:43:16
  • 3
#przegryw piekło
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443 18.06.2026, 15:23:36
  • 0
Paczka od 8:40 Obsługa celna, Łączyny 8. Będzie cło?

#paczka #kurier #przesylka #pytaniedoeksperta #inpost
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orange3443
orange3443
Autor
18.06.2026, 18:59:29 via Wykop
  • 0
W mazowieckim. Cały dzień już ma taki status i brak nowego skanu. Raczej się do niej p--------i, nie? :/
  • Odpowiedz
orange3443
orange3443 18.06.2026, 10:31:28
  • 4
#przegryw wstałem godzinę temu a już czuje się jakbym przepracował cały dzień w kopalni..
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 14.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking