#sebcel

Do dziś wspominam jednego strima mentora. Byłem wtedy na wakacjach w Albanii, cały dzień łaziłem, odpaliłem sobie strima do snu w hotelu, zasnąłem w trakcie bo byłem zmęczony. Jak się obudziłem to odbywał się lufa donejt i dyskusje czy wykupiona przez widza lufa została wypita. Doświadczenie jak z jakiegoś gorączkowego snu (po prostu).
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twoj_starrry: @Trakout: @Malpigaj: Ten stream w Hotelu Iskra** w Radomiu ma drugie dno, jeżeli zestawimy to, kiedy Kobieta Nieidealna urodziła i ile trwa ciąża, to wszystko spina się w całość, Seba nie zdążył wyciągnąć (contrawise) w czasie jednej z upojnych nocy tam spędzanych.
  • Odpowiedz
Jesteście takimi bambusami etatowcami, że o--------ć was trzeba codziennie a nie tylko w niedziele i poniedziałki, po prostu. A teraz napisz w komentarzu, że mi dziękujesz i że twoje życie zmieniło się na lepsze (łyk wody)

#sebcel
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od kilku lat jestem odbiorcą wartości Pana Sebastiana i regularnie stosowalem jego rady w swoim życiu zawodowym i prywatnym.

- zmiama pracy na magazynie na zarabianie przez Wi-Fi
- nowe auto marki fiat porsche punto grande
- zmiana mindsetu na człowieka sukcesu
- z toksyka, ktory twierdził, że sie nie da stałem się miły, ciepły lecz wulgarny. Odporny na hejterow.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sebcel czy ma ktoś klip na którym mentor mówi że coś jest k---a tak proste jak k---a j-----e z zawadiackim uśmiechem na końcu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@BKZGlamrap: prowadząc własną działalność też realizujesz cudze cele. Np. będąc wielkim deweloperem budujesz komuś mieszkania, jesteś kasztanem, który ma związane ręce prawem i umowami. Zastanów się bucu jeden z drugim czy chcesz całe życie realizować cudze cele
  • Odpowiedz
✨️ Satyra i liberalizm w poszukiwaniu miłości
Ja: liberalny faszystą po 40, bez habilitacji, dysponuję własnym lokum w Jeżyckich slumsach. Jestem mocno zaburzony.
Ty: liczy się liberalizm i gotowość do nagrywania satyrycznych filmów w wannie. Język niemiecki mile widziany.
Możesz być też mentorem, możesz być łysy ważne żebyś był ciepły, przyjazny.
Kolego z reklamówką z góry dziękuję. Piszcie na tagu skontaję się na priv.
#napierala #sebcel #randki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach