Mikroblog

Piesek mi zdechł przedwczoraj i przed chwilą pierwszy raz wróciłem z nocki i jak zawsze odruchowo rzuciłem plecak w kąt, chwyciłem smycz z wieszaka, otworzyłem drzwi od pokoju i dopiero wtedy dotarło do mnie "co ja #!$%@? robię?". Całą drogę do domu myślałem o tym jak dziwnie będzie wrócić do pustego mieszkania a jak już wróciłem to zadziałał jakiś pogięty automat. Przerażające nieco.
Druga rzecz że za każdym jak mijam teraz kogoś
@Nowa_Zielonka_: tylko, zeby ogarnęli problem "dylematu" - gdzie możesz wpaść w problem z rodzaju - "czy na tym żółtym jechać czy juz stawać". Głównie na drodze 70+ jest to bardziej upierdliwe, bo okno na decyzję masz bardzo krótkie - a kończy sie to i tak przyspieszeniem, bo lepiej przyjechać szybciej na żółtym niz z przepisowa prędkością na pierwszych ułamkach sekund czerwonego =]
Mirki wstyd jak #!$%@? ale co miałem zrobić.
Jestem na zajęciach z synem i zachcialo mu się srać.
Problem w tym że w budynku nie ma wody przez remont do wieczora.
Nasrał jak jakiś stary. Muszla uwalona jakby miał rozstrzał z shotguna. Podtarlem go i zacząłem papierem czyścić muszle. W miarę jakoś to wyglądało, problem w tym że nie dało się spuścić przez brak wody i #!$%@?ło niemiłosiernie.
Wpadłem na pomysł by
@NiszczycielKredyciarzy: w taki, że jedna z najbardziej opłacalnych form inwestycji kapitału w tym #!$%@?łku są nieruchomości.

Nie dość, że są k..... preferencyjnie opodatkowane to jeszcze tak na prawdę nie generują faktycznej wartości dodanej dla gospodarki w dłuższym terminie, a wręcz przeciwnie są jej wąskim gardłem bo spekulacja na cenach doprowadza do sytuacji w której młodzi ludzie z pomysłem nie są w stanie wytwarzać nowych dóbr i usług w gospodarce bo większość
@Pimenistka: Obrazek górny przedstawia kobietę skrobiącą oblodzoną szybę pojazdu. Obrazek dolny przedstawia Kaję Godek, polską aktywistkę antyaborcyjną. Poniżej widoczny jest napis „Co tam skrobiesz?”.

Komizm polega na grze słów: „skrobanie” szyby pojazdu zestawione jest ze „skrobanką”, czyli potocznie zabiegiem ginekologicznym polegającym na wyskrobaniu jamy macicy w celu usunięcia tkanek płodowych.

Mam nadzieję, że pomogłem.
Moi drodzy doszło do pewnego precedensu. Beata Śniechowska otworzyła nową knajpę a majonezowy golem jeszcze nie popełnił rytualnego bukkake w 15 wpisach na ten temat. Nowa knajpa to BABA na Nożowniczej 1D.

Menu w sam raz na studencką kieszeń, bo tost(liczba pojedyncza) z serem to jedyne 44zł, w sam raz żeby złapać w drodze na wykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jedzenie71 #wroclaw
Pobierz shinX - Moi drodzy doszło do pewnego precedensu. Beata Śniechowska otworzyła nową kna...
źródło: baba_tanio_pysznie_wpk_poleca