Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Frogi

Frogi

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1038
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 1030
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
dzien_dobry_22
dzien_dobry_22
dzien_dobry_22
przedwczoraj, 19:28:02
  • 0
Czemu w tej z------j dyscyplinie nie zatrzymują czasu podczas przerwy na picie?
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi przedwczoraj, 19:28:44 via Android
  • 3
@dzien_dobry_22: to technologia 22 wieku, daj im czas
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 19:24:43
  • 2
#mecz czy we Francji jest jeden biały? Xddd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cutecatboy
cutecatboy
przedwczoraj, 19:26:26 via Wykop
  • 0
@Frogi: od wielu lat, ale wykopki co cztery lata tak samo zaskoczone
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 17:13:03
  • 16
#gielda
Daj plusa a w przyszłym tygodniu Twój portfel na szczurze zrobi 100% jak ten na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Frogi - #gielda 
Daj plusa a w przyszłym tygodniu Twój portfel na szczurze zrobi 100%...

źródło: 1000005018

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi przedwczoraj, 14:41:03
  • 9
#gielda
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Frogi - #gielda 
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: 1000005016

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
Autor
przedwczoraj, 14:56:34 via Android
  • 0
@NimooZysku: niestety wygląda na to, że skończyły się miejsca. Zapraszam za rok
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 13:44:26
  • 0
#gielda co ten now
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jedrek018
jedrek018
przedwczoraj, 13:50:45 via Wykop
  • 0
@Frogi: pompaNOW
  • Odpowiedz
naMontBlanc
naMontBlanc
przedwczoraj, 11:36:30
  • 20
#gielda #meczennicycdr kochani redzi dlaczego mi to robicie (ꖘ‸ꖘ)

dawajcie średnią zakupu
u mnie 228
poczekam se do premiery i na pewno zarobie
naMontBlanc - #gielda  #meczennicycdr kochani redzi dlaczego mi to robicie (ꖘ‸ꖘ)

daw...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi przedwczoraj, 11:40:07 via Android
  • 17
@naMontBlanc: 264 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 10:19:51
  • 10
#gielda
Serenity niby dalej mocno i przyszłościowo wierzy w sive i inne podobne. Zaufałem(xd) mu wtedy, zaufam teraz. Ręce pod dupę
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
Autor
przedwczoraj, 11:20:09 via Android
  • 1
@damer135: imo tak ale nie wiem czy to nie będzie nadal spadać jeszcze trochę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Floryda
Floryda
Floryda
przedwczoraj, 10:20:00
  • 0
Możecie polecić stronę, na której są wskaźniki P/E oraz Forward P/E dla indeksów SP500 i Nasdaq100?

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi przedwczoraj, 10:21:08 via Android
  • 0
@Floryda: też poprosze
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 09:39:45
  • 1
#gielda
Przypominam, że tu jeszcze ameryczka walnie kopa z drugiej strony. Będzie milusio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MYexodus
MYexodus
MYexodus
przedwczoraj, 09:20:14
  • 0
Wchodzicie w siversa? Czy już dość tych spekulacji?

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi przedwczoraj, 09:24:00 via Android
  • 0
@MYexodus: ja nie wychodzę żeby odbiło, kiedyś i wyjść na jakiś plus. Pozostało czekać
  • Odpowiedz
202492
202492
przedwczoraj, 08:48:59
  • 1
Myśle, że Sivers zjedzie na 19,00 do końca lipca

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi przedwczoraj, 08:50:51 via Android
  • 0
@202492: wypluje te słowa
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 08:23:59
  • 6
#gielda
P-------ć dwie wypłaty w 3 dni, to jest to (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
Autor
przedwczoraj, 08:31:38 via Android
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: @arturooo000 dokładnie, sive

I nie tylko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
przedwczoraj, 08:25:45
  • 1
#gielda kto był OG naganiaczem na Sive na tagu
PRZYZNAWAĆ SIĘ
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi przedwczoraj, 08:27:08 via Android
  • 3
@NimooZysku:
trochę ja
Frogi - @NimooZysku:
 trochę ja

źródło: 1000005014

Pobierz
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi przedwczoraj, 04:57:03
  • 78
#gielda
Wczoraj wszystko było na zielono na pre, a skończyło się czerwono.
Dlatego dzisiaj na pre jest czerwono a skończy się zielono.

Zapraszam na swój webinar i patronite, zapisy do 30 lutego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrowkaAtomowka
KrowkaAtomowka
przedwczoraj, 05:44:04 via Android
  • 8
@Frogi: dzisiaj się skończy na bordowo
  • Odpowiedz
Mati_z_Hogwartu
Mati_z_Hogwartu
przedwczoraj, 15:08:14 via Wykop
  • 0
@Frogi:

Jak coś spada to rośnie, jak rośnie to spada

Jastrząb
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 25.06.2026, 20:07:31
  • 0
#gielda
to był mój najgorszy dzień na giełdzie od początku mojej przygody na niej

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
Autor
25.06.2026, 20:10:22 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: od początku roku
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
Autor
25.06.2026, 20:26:46 via Android
  • 0
@ParadygmatYT: chociażby sive który nadal są na plusie ale o wiele mniejszym
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
25.06.2026, 19:30:38
  • 0
No przynajmniej Cerebrasa nie kupiłem

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 25.06.2026, 20:06:32 via Wykop
  • 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: oj kusiło mnie ostatnio uff
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 25.06.2026, 16:00:50
  • 3
#gielda
no nic, trzeba czekać na odbicie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
25.06.2026, 16:14:48 via Wykop
  • 0
@Frogi: odbycie*
  • Odpowiedz
aett
aett
25.06.2026, 14:40:20
  • 2
dobra to chyba czas eby dokupic sivego
boe miej nas w opiece xd

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 25.06.2026, 14:50:39 via Wykop
  • 0
@aett: też dokupiłem po 66,9
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 25.06.2026, 14:19:19
  • 0
#gielda
ej bo ja mam obligacje też! zapomniałem na chwile

(。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking