#mecz czy we Francji jest jeden biały? Xddd
@Frogi: od wielu lat, ale wykopki co cztery lata tak samo zaskoczone
- 16
#gielda
Daj plusa a w przyszłym tygodniu Twój portfel na szczurze zrobi 100% jak ten na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daj plusa a w przyszłym tygodniu Twój portfel na szczurze zrobi 100% jak ten na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000005018
Pobierz- 9
źródło: 1000005016
Pobierz
Frogi via Android
- 0
@NimooZysku: niestety wygląda na to, że skończyły się miejsca. Zapraszam za rok
- 0
#gielda co ten now
- 20
#gielda #meczennicycdr kochani redzi dlaczego mi to robicie (ꖘ‸ꖘ)
dawajcie średnią zakupu
u mnie 228
poczekam se do premiery i na pewno zarobie
dawajcie średnią zakupu
u mnie 228
poczekam se do premiery i na pewno zarobie
źródło: image
Pobierz
Frogi via Android
- 17
- 10
#gielda
Serenity niby dalej mocno i przyszłościowo wierzy w sive i inne podobne. Zaufałem(xd) mu wtedy, zaufam teraz. Ręce pod dupę
Serenity niby dalej mocno i przyszłościowo wierzy w sive i inne podobne. Zaufałem(xd) mu wtedy, zaufam teraz. Ręce pod dupę
- 0
Możecie polecić stronę, na której są wskaźniki P/E oraz Forward P/E dla indeksów SP500 i Nasdaq100?
#gielda
#gielda
- 1
#gielda
Przypominam, że tu jeszcze ameryczka walnie kopa z drugiej strony. Będzie milusio
Przypominam, że tu jeszcze ameryczka walnie kopa z drugiej strony. Będzie milusio
- 0
- 1
- 6
Frogi via Android
- 1
#gielda kto był OG naganiaczem na Sive na tagu
PRZYZNAWAĆ SIĘ
PRZYZNAWAĆ SIĘ
Frogi via Android
- 3
@NimooZysku:
trochę ja
trochę ja
źródło: 1000005014
Pobierz- 78
#gielda
Wczoraj wszystko było na zielono na pre, a skończyło się czerwono.
Dlatego dzisiaj na pre jest czerwono a skończy się zielono.
Zapraszam na swój webinar i patronite, zapisy do 30 lutego
Wczoraj wszystko było na zielono na pre, a skończyło się czerwono.
Dlatego dzisiaj na pre jest czerwono a skończy się zielono.
Zapraszam na swój webinar i patronite, zapisy do 30 lutego
@Frogi: dzisiaj się skończy na bordowo
- 0
Frogi via Wykop
- 0
@ParadygmatYT: od początku roku
Frogi via Android
- 0
@ParadygmatYT: chociażby sive który nadal są na plusie ale o wiele mniejszym
Frogi via Wykop
- 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: oj kusiło mnie ostatnio uff
- 3
#gielda
no nic, trzeba czekać na odbicie
no nic, trzeba czekać na odbicie
@Frogi: odbycie*
- 2
- 0
Osiągnięcia
Rocznica
od 03.11.2025Rocznica Gadżeciarz
od 20.04.2020Gadżeciarz Mikroblogger
od 25.01.2024Mikroblogger











#mecz