Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Frogi

Frogi

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1007
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 999
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
NimooZysku
NimooZysku
1 godz. i 46 min temu
  • 13
#gielda #sive Peroniarze już, są z nami. No to teraz jedziemy
NimooZysku - #gielda #sive Peroniarze już, są z nami. No to teraz jedziemy

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 122625

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 1 godz. i 43 min temu via Android
  • 4
@NimooZysku: oby mireczku, oby
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
1 godz. i 52 min temu
  • 1
Przypomniałem sobie że była kiedyś taka spółka POET, pamiętacie? Dobre czasy. Teraz mało co się o niej mówi bo się w Microny załadowali i zadowoleni wszyscy

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 1 godz. i 51 min temu via Android
  • 0
@breakdown1: kupiłem wczoraj troche
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 1 godz. i 47 min temu via Android
  • 0
@breakdown1: na premarkecie rośnie więc chyba tak
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 2 godz. i 40 min temu
  • 0
#gielda
Etf na semiconductory na xtb są jakieś sensowne? Albo ma znaczenie wielkie który?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
Autor
2 godz. i 16 min temu via Android
  • 0
@MegaKox: ?
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
Autor
2 godz. i 8 min temu via Android
  • 2
@MegaKox: to mam na ike ;)
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
2 godz. i 32 min temu
  • 10
Taki wasz obraz etfiarze

#gielda
orientalist-jack - Taki wasz obraz etfiarze

#gielda

źródło: IMG_0186

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 2 godz. i 13 min temu via Android
  • 1
@orientalist-jack: just pracuj więcej, o to chodzi, nie?
  • Odpowiedz
Dusk_Forest77
Dusk_Forest77
2 godz. i 53 min temu
  • 9
Zdradzę wam funny fact wykopki. Jak jesteście biedakami to się na 99% nie dorobicie na jakich kolwiek inwestycjach. Na inwestycjach w szeroko rozumianych rynkach finansowych czy nieruchomościach, zarabiają ludzie którzy zdobyli pieniądze w inny sposób. Bez conajmniej kilkuset tysięcy złotych nie ma co się nawet w to bawić dla pieniędzy, moze dla wiedzy jesli macie w przyszlosci perspektywy np. Na odziedziczenie majątku.

Żeby wyciągnąć 20k miesiecznie, to przy założeniu że nie chcemy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 2 godz. i 51 min temu via Android
  • 2
@Dusk_Forest77: dziękujemy za opinię
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 2 godz. i 56 min temu
  • 1
#gielda sprzedałem, sprzedałem szczura
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
Autor
2 godz. i 54 min temu via Android
  • 0
@NimooZysku: 109 u mnie
  • Odpowiedz
Krankenwagen
Krankenwagen
Krankenwagen
3 godz. i 48 min temu
  • 0
Hej, kiedy pompa?
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 3 godz. i 46 min temu via Android
  • 7
@Krankenwagen: cześć, chyba nigdy
  • Odpowiedz
Bratkuu
Bratkuu
4 godz. temu
  • 10
#gielda wszystko na czerwono, pora na przerwę od giełdy. Może za pół roku odbije i będę na zero xd
Bratkuu - #gielda wszystko na czerwono, pora na przerwę od giełdy. Może za pół roku o...

źródło: image_picker_FC06A636-2EEA-4436-9532-264DFBE0092C-3345-000000659CC201E4

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 3 godz. i 59 min temu via Android
  • 0
@Bratkuu: może nie wszystko, ale ogólnie na minus ostatnie dni ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 4 godz. i 1 min temu
  • 4
#gielda
Kusi sprzedać asbis z 88% zyskiem i się zaladować w pamieciorza
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_
3 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 2
@Frogi: po co, asbis robi tyle samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
3 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@balagan_: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 4 godz. i 59 min temu
  • 0
#gielda where pompa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lotmanek
Lotmanek
4 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 7
@Frogi: na kruku
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
4 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 2
@Lotmanek: piekło zamarzło
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 5 godz. i 47 min temu
  • 6
#gielda
Ja bym chętnie kupił tego całego mikrusa czy innego hynixa, ale za co? Przecież nie sprzedam innych spółek na minusie, a tych na plusie szkoda.

Na koncie już nie wiele, zreszta na wakacje trza coś zostawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JessieHeisenberg
JessieHeisenberg
JessieHeisenberg
5 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@Frogi: nie kupuj bo nam spadnie
  • Odpowiedz
mrh5g
mrh5g
mrh5g
4 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 1
@Frogi: weź kredyt z wakacjami na 3 miesiące

  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 7 godz. i 31 min temu
  • 1
#gielda
Jest we mnie pamięciowy peroniarz, ale teraz serio się boje ze już za późno i nie ma sensu xdd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
Autor
7 godz. i 16 min temu via Android
  • 3
@perfumowyswir: to się nazywa umysł peroniarza, nie próbuj zrozumieć xd
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
9 godz. i 7 min temu
  • 7
#gielda jak teraz patrzę na overnight to chyba warto było załadować 60k w ETFy na semisy xD ale te pierwsze to zdradliwe są synek, tymczasem wracam spać xd
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 7 godz. i 35 min temu via Android
  • 0
@perfumowyswir: HY9H?
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 7 godz. i 17 min temu via Android
  • 0
@perfumowyswir: jaki ticker ma oryginał hynixa? Jedyny na xtb który widzę to właśnie hy9h
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
8 godz. i 26 min temu
  • 0
#gielda najgorzej że sive odjedzie dzisiaj 😠
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 7 godz. i 36 min temu via Android
  • 1
@Skipi1111: dobrze, muszę podreperować budżet lekko a dokupiłem nieco wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 15 godz. i 35 min temu
  • 0
#gielda
Takie pytanko. Mam spólke która mi robi aktualnie +20%, ale wydali oświadczenie które na aftermarket spowodowało na tteraz -25% xd
Jaka jest realna szansa sprzedaży na xtb na otwarciu nie na takim wielkim minusie? stop loss jest szybszy niż zwykła sprzedaż w godzinach poza handlem?
$spry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
Autor
15 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@Jamniki2: nie no, wiem, pytam czy jest różnica jakaś
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
Autor
15 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@Jamniki2: nope
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi 15 godz. i 42 min temu
  • 1
#gielda
teraz jak urośnie to na bank nie ma sensu kupować, przecież nie będzię wiecznie rosło, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 16 godz. i 7 min temu
  • 2
#gielda
chciałem kupić micron po 600 ale uznałem, że za drogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 16 godz. i 11 min temu
  • 2
#gielda ile k---a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22 godz. i 7 min temu
  • 0
#gielda
nie ma to jak kupić spółeczke która 5 minut później robi -2% ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Iwan_Szatow
Iwan_Szatow
21 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
@Frogi: -2 to łagodny wyrok
  • Odpowiedz
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
22 godz. i 30 min temu
  • 0
#gielda jedi w ogole mnie nie boli ( ͡º ͜ʖ͡º) mocniej musisz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi 22 godz. i 28 min temu via Android
  • 3
@AgencyjnaAgencjaAgencji: koniec z rakieciarzomi, koniec
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking