✨️ Znikam i wracam – co się dzieje? Ⓘ
Bambusy, nie będę komentował co tu piszecie. Może mnie nie widać ale czuć moją obecność. Bardzo niedługo wrócę a chwilę później wróci mentor. Dlaczego? Tak. Pozdrawiam serdecznie tych którzy o mnie pamiętają i tych którzy erdołą że się nie da Wasz supersayangod. #sebcel
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Bambusy, nie będę komentował co tu piszecie. Może mnie nie widać ale czuć moją obecność. Bardzo niedługo wrócę a chwilę później wróci mentor. Dlaczego? Tak. Pozdrawiam serdecznie tych którzy o mnie pamiętają i tych którzy erdołą że się nie da Wasz supersayangod. #sebcel
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰

















źródło: 1000062142
Pobierz