Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
85CmCCd5nK

85CmCCd5nK

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2900
  • Znaleziska 2748
  • Mikroblog 152
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3

1317

dziś Dzień Ojca

dziś Dzień Ojca

dziś Dzień Ojca, co by nikt nie zapomniał

ray7
z
pl.wikipedia.org
dodany: 14 godz. i 22 min temu
  • 117
  • #
    rodzice
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 26 min temu via Wykop
  • 1
Nie jestem ojcem - więc mam to w dupie. Nie mam ojca bo umarł zbyt wcześnie na raka - więc tym bardziej mam to w dupie. Ale wy nie miejcie - kochajcie swoich ojców. Minęło ponad 10 lat i ciągle wyobrażam sobie że mu coś pokazuje (fajny film na Netflixie, czy jakiś nowy zespół co gra fajną muzę). Doceniajcie k---a swoich ojców
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 25 min temu via Wykop
  • 1
@winsxspl: k---a nigdy się z tym nie pogodzę. Ponad 10 lat, ciągle tęsknię. Tak wiele rzeczy miałem w planach z nim zrobić i c--j

195

Paliwa brakuje. Rosja mówi o zagrożeniu dla gospodarki

Paliwa brakuje. Rosja mówi o zagrożeniu dla gospodarki

Po raz pierwszy rosyjski bank centralny oficjalnie przyznał, że ukraińskie ataki dronów na infrastrukturę naftową mogą wpływać na kondycję całej gospodarki. Władze obawiają się problemów z produkcją paliw, które mogą dodatkowo podbijać inflację i utrudniać funkcjonowanie rynku

darosoldier
z
money.pl
dodany: wczoraj, 19:50:01
  • 25
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    gospodarka
  • #
    wojna
  • #
    europa
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 29 min temu via Wykop
  • 0
@jan-kowalski1500: pociągnie se chyba za jądro.

419

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Pacjenci coraz częściej oceniają empatię sztucznej inteligencji wyżej niż realnych lekarzy, a poziom błędów wyspecjalizowanych modeli medycznych spada do pojedynczych cyfr. Autor przekonuje, że to państwo, a nie korporacje, powinno odpowiadać za wdrożenie AI w polskiej medycynie.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: 11 godz. i 18 min temu
  • 76
  • #
    medycyna
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 51 min temu via Wykop
  • 0
Pooooooowooooo k---a dzenia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

247

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Niemieckie Ministerstwo Finansów rozważa znaczące podniesienie podatku tytoniowego. Jak informuje niemiecka agencja prasowa dpa, resort chce w ten sposób zwiększyć wpływy do budżetu, ale przekonuje też, że chodzi o ochronę zdrowia publicznego i ograniczenie liczby palaczy.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: wczoraj, 13:08:31
  • 161
  • #
    niemcy
  • #
    papierosy
  • #
    ciekawostkizniemiec
  • #
    ciekawostki
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 11 godz. i 38 min temu via Wykop
  • -2
Kogo to interesuje. Palacze to głównie bezdomni, menele, prostytutki i dresy patusy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 11 godz. i 38 min temu via Wykop
  • -3
@daniel-c: czekam na dzień gdy palenie będzie nielegalne. To będzie PEAK ludzkości

367

Z okazji Dnia Ojca: Zbadaj się, żeby być tatą jak najdłużej!

Z okazji Dnia Ojca: Zbadaj się, żeby być tatą jak najdłużej!

Dobra chłopy, najlepszym prezentem, jaki możecie dziś dać swoim dzieciom, jest Wasze zdrowie. W ramach kampanii "Panowie, jazda po zdrowie!" Fundacja Hasco-Lek oferuje darmowe badania profilaktyczne m.in. USG jąder, USG prostaty oraz ocenę poziomu markera PSA.

Famine
z
fundacjahasco-lek.pl
dodany: 15 godz. i 25 min temu
  • 52
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    zdrowie
  • #
    dzienojca
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    logikaniebieskichpaskow
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 11 godz. i 42 min temu via Wykop
  • -1
Badam sje regularnie - żeby NIE BYĆ tata i żyć jak najdłużej szczęśliwy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

424

Szumowski przed sądem w procesie Brauna. Przyznał, że zwalniał niezaszczepionych

W piątek przed stołecznym sądem rozpoczęła się kolejna odsłona procesu europosła i lidera Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna. Po raz kolejny nie stawiła się Magdalena Gudzińska-Adamczyk. Pojawił się natomiast były minister zdrowia Łukasz Szumowski.

ochucki
z
nczas.info
dodany: wczoraj, 14:52:46
  • 128
  • #
    polityka
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 19:10:49 via Wykop
  • -40
Ten cymbał jeszcze nie w psychiatryku?
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 19:12:35 via Wykop
  • -16
@Wyemancypowanykalafiorek: ja gardziłem nim od samego początku. Totalnie odklejony typ. Można się zgadzać lub nie z tym jak rząd działał podczas covidu, ale bagatelizowanie i namawianie do “nieposłuszeństwa obywatelskiego” w takiej chwili (jakby nie patrzeć - ileś tam osób zmarło. W tym dwóch moich znajomych) pokazuje tylko że chłop jest p----------m i psycholem i mam do niego zero szacunki. Do tego romans ze teoriami spiskowymi i niego w partii, niejasne
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 19:15:29 via Wykop
  • -7
@Grzesiok: w wojsku nie wiaodmo, ale napewno powienien byc w psychiatryku
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 19:16:16 via Wykop
  • -11
@jegertilbake: wariat i tyle. Facet jest chory psychicznie
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 19:16:45 via Wykop
  • -17
@Przegrywultimate: tez
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 19:16:57 via Wykop
  • -4
@kanis-sapiens: i górali. Ale to w sumie to samo :)
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 19:22:47 via Wykop
  • -6
@eSUBA94: Wykop to akurat portal dla debili więc nic dziwnego
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 19:39:16 via Wykop
  • -5
@eSUBA94: Jezu jaka żenada :)
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 19:42:37 via Wykop
  • -6
@eSUBA94: jestem Polakiem i uważam się za patriotę - nigdy bym nie zagłosował na tego ruskiego śmiecia
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 20:22:06 via Wykop
  • -4
@eSUBA94: XD boję się że jak włączę takie myślenie jak wy, to zacznę wierzyć w Chemitrails i inne
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 14 godz. i 13 min temu via Wykop
  • -1
@eSUBA94: ok zaczynam to czuć :) dałem się nabrać a tu piękny pocisk z Brauniarzy Dałniarzy
scriptum_nox
scriptum_nox
wczoraj, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 17 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 1
Smartfony zepsuły wszystko
  • Odpowiedz

408

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Rząd Donalda Tuska planuje wprowadzić wyższą opłatę za tak zwane małpki, czyli małe butelki z alkoholem. Oficjalnie ma to być element walki z alkoholizmem Polaków. A nieoficjalnie? To może być próba zwiększenia wpływów do budżetu państwa, który jak wynika z danych jest w coraz gorszej kondycji.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 11:52:32
  • 239
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
  • #
    afera
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 20:43:02 via Wykop
  • 0
Menel i budowlance będą niezadowoleni. Kto k---a kupuje małpki… :)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3928

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

sytuacja ta dotyczy fizjoterapeutów, dietetyków, optometrystów, kosmetologów, psychologów klinicznych, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów etc

kontogoogle
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 21:58:50
  • 174
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 09:19:55 via Wykop
  • -7
I dobrze. Nie wiem jak z reszta zawodów, ale wiem kto z mojej klasy gimnazjum został kosmetologiem (debilki klasowe) i wbija w twarz botoksy i inne rzeczy. Druga rzecz - kosmetolog nie może wystawić recepty- zamawia np. Botoks z c--j wie jakiego gowno stanu nielegalnie, w razie jakieś powikłań nawet nie jest w stanie podać leku który może uratować życie.
Największa patologia jaka była - dobrze że robią z tym porządek
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 09:20:44 via Wykop
  • -8
@Rubbik: i bardzo k---a dobrze. Trzymam kciuki jako stały klient klinik medycyny estetycznej - tak chodzę tylko do lekarzy
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 10:54:37 via Wykop
  • -5
@Hi_Lo_Hi: niechce mi się czytać całego bo już po 1 zdaniu widzę że nie masz totalnie pojęcia o czym mówisz. Dlaczego? A no dlatego że lekarz dentysta ma na studiach turbo dokładną anatomię twarzy na zajęciach + zaliczeniu. Dwa - specyfikacja zawodu stomatologa jest taka że - czy tego chcesz czy nie - najlepsi spece od medycyny estetycznej są najczęściej stomatologami. Trzy - to do pisałem wyżej - możliwość wypisywania
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 11:00:46 via Wykop
  • -7
@Dadas77: otóż to.
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 13:51:33 via Wykop
  • -3
@Hi_Lo_Hi: również mam w rodzinie dentystów którzy robią obecnie kursy z medycyny estetycznej - i wszyscy mówią że “stomatolodzy są najlepsi”. Dermatolog? Chyba nabierał wprawy od operowania strzykawkami gdy siedział przy biurku i pisał recepty. Chirurg - owszem tu się zgadzam.
Zgadzam się też ze stomatolodzy uczą się zawodu na setek kursach zrobionych za dziesiątki tysięcy po studiach. Ale mówię tu o stomatologu staż pracy +10 lat.
Generalnie - kręcimy
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 14:16:33 via Wykop
  • -5
@Albert_Einstein: głównie botoks. Osocze na łeb. Jakiś hialuron pod oczy itp
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 14:48:37 via Wykop
  • -4
@Albert_Einstein: co kto lubi. Są tacy co powiedzą że “gejoza”. Ja mam bardzo mocne mięśnie czoła od dziecka, mimika prawie jak Jim Carey - więc podejrzewam że teraz miałbym czoło jak Pudzian. A tak to robię już od jakiś 6 lat, ani jednej zmarszczki na ryju. Lat 40 a wyglądam młodziej niż jak byłem w liceum. Do tego zrobiłem jakiś czas temu przeszczep włosów. Oczywiście regularna siłownia i dieta. Także
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 19:36:54 via Wykop
  • -2
@Wobbuffet: ale ja niechce z tobą dyskutować bo sram na twoje zdanie. To ty mi się tu prujesz
Lukardio
Lukardio
przedwczoraj, 05:29:13
  • 2593
#lekarz #lekarski #lekarz #konowalposting #bekazpodludzi #heheszki #lekarz #neuropa #4konserwy #lekarz100k
Lukardio - #lekarz #lekarski #lekarz #konowalposting #bekazpodludzi #heheszki #lekarz...

źródło: obraz

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

85CmCCd5nK
85CmCCd5nK wczoraj, 08:43:14 via Wykop
  • 1
Moja żona i jej znajomi jakoś nie mieli problemu żeby się dostać, pozaliczać przedmioty, zrobić specjalizację.
Jak jesteście za głupi na UJ to zawsze można iść do jakiegoś Białegostoku…. Leniwe nieuki :)
  • Odpowiedz

554

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

Dokładnie dzisiaj, w dzień 80. rocznicy urodzin mojej Mamy, Bożeny Nawki-Kunysz (wybitnej polsko-serbołużyckiej malarki i ilustratorki), algorytmy Mety zablokowały jej profil służący od 5 lat jako wirtualna galeria pamięci. Ponad 500 unikalnych dzieł sztuki nikomu 5 lat nie przeszkadzało..do dziś

Galileo33
z
linkedin.com
dodany: 20.06.2026, 14:00:49
  • 84
  • #
    wykop
  • #
    facebook
  • #
    zuckerberg
  • #
    cenzura
  • #
    bigtech
  • #
    sztuka
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK przedwczoraj, 07:31:04 via Wykop
  • 8
Facebook to portal dla odpadów ludzkich i botów
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

85CmCCd5nK
85CmCCd5nK przedwczoraj, 07:37:49 via Wykop
  • 1
@UznanyEkspert: mi się przelało jakieś kilka tygodni temu i usunąłem konto na fb i insta. Ściek internetu

20

Europa rzuca wyzwanie Facebookowi i X - Rusza nowa platforma społecznościowa

Europa rzuca wyzwanie Facebookowi i X - Rusza nowa platforma społecznościowa

Nowy portal W Social jest już dostępny w wersji Beta. Serwis stawia na weryfikację tożsamości swoich użytkowników, aby wyeliminować boty i fałszywe konta.

pewienczlowiek
z
cyfrowa.rp.pl
dodany: 18.06.2026, 08:45:56
  • 40
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    mediaspolecznosciowe
  • #
    socialmedia
  • #
    internet
  • #
    facebook
  • #
    instagram
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK przedwczoraj, 05:51:37 via Wykop
  • 0
@Danuel: tak

257

460 lat temu urodził się król, który przeniósł stolicę do Warszawy

460 lat temu urodził się król, który przeniósł stolicę do Warszawy

20 czerwca 1566 roku na zamku Gripsholm urodził się Zygmunt III Waza, syn Katarzyny Jagiellonki. Przez 45 lat rządził Polską, przeniósł stolicę z Krakowa do Warszawy i toczył spory ze szlachtą oraz o koronę szwedzką.

real_scoria
z
historykon.pl
dodany: 20.06.2026, 09:08:15
  • 94
  • #
    rocznica
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    waza
  • #
    krolowie
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 20.06.2026, 18:26:53 via Wykop
  • -9
I tam stolica ciągle jest Kraków. Każdy obcokrajowiec co przyjeżdża na zwiedzanie Polski to potwierdzi
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

391

Liczba urodzeń w Korei wzrosła w marcu o prawie 20% r/r

Liczba urodzeń w Korei wzrosła w marcu o prawie 20% r/r

W marcu liczba urodzeń wzrosła w Korei Południowej o prawie 20% w stosunku do zeszłego roku. Od 2 lat notują wzrosty liczby urodzeń. Czyżby odbili się od dna?

zmarnowany_czas
z
en.sedaily.com
dodany: 19.06.2026, 13:05:23
  • 245
  • #
    korea
  • #
    demografia
  • #
    wydarzenia
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    rodzice
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 20.06.2026, 08:56:11 via Wykop
  • 60
@pomaranczowyogorek: jedyni którzy obrzydzają mi posiadanie dzieci, to ci którzy je mają “nie spieeee od 3 lat, mam 30min dziennie dla siebie tralala, chowam się w toalecie żeby mieć spokój”
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 20.06.2026, 11:53:50 via Wykop
  • 0
@annece: to jest hit :)
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 20.06.2026, 12:20:40 via Wykop
  • 2
@annece: albo “ale macie czysto w domu/ale jesteście piękni/ale macie dużo czasu - widać że nie macie dzieci. Poczekajcie aż będziecie mieć…”
Kilka takich uwag i mam 40 lat razem z żoną i dzieci jak nie było tak nie ma. Mam za to szczęśliwe małżeństwo l, dużo pieniędzy, żonę o wyglądzie modelki, ja sam też niczego sobie
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 20.06.2026, 12:21:53 via Wykop
  • 0
@Qullion: w------e w to stary
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 20.06.2026, 15:22:40 via Wykop
  • 2
@annece: bo im r-------o życie. Zazdroszczą nam - bezdzietnym szczęścia. Więc życzą nam tego samego gowna

491

Facebook okradł miliony twórców i nie poniesie za to konsekwencji

Facebook okradł miliony twórców i nie poniesie za to konsekwencji

W połowie czerwca 2026 roku Facebook (Meta) przeprowadził jedną z największych, czystek w historii monetyzacji twórców. W ciągu zaledwie 24-48 godzin tysiące, a według relacji z grup i forów nawet miliony stron i profili na całym świecie straciło możliwość zarabiania. Wszystko dzięki decyzji AI.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 19.06.2026, 10:32:30
  • 47
  • #
    facebook
  • #
    socialmedia
  • #
    media
  • #
    meta
  • #
    instagram
  • #
    informacje
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 20.06.2026, 05:15:19 via Wykop
  • 46
W------e. Kibicuję żeby ta strona zdechła i pojawił się na jej miejscu albo coś nowego, ale ogólnie niech social media zdechną. To co stało się z FB w ostatnim czasie to jakaś paranoja. Ze stronki gdzie oglądałem co robią znajomi, zrobiło się teraz: polityczne gowno (n dodatek główne te partie które mam w dupiw), plaskoziemcy, rycerze Jezusa, kierowcy tirów, szczepionki zabijają, chemtrails, pod każdym komentarzem kłótnie i wyzywanie się. Nie widzę już
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

809

Koniec wysokich kontraktów dla lekarzy?

Koniec wysokich kontraktów dla lekarzy?

Ministerstwo Zdrowia analizuje górny limit zarobków

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetagazeta.com
dodany: 19.06.2026, 09:34:50
  • 98
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polska
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 19.06.2026, 14:39:04 via Wykop
  • -5
I pyk - wszyscy pójdą pracować prywatnie :)
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 19.06.2026, 15:25:29 via Wykop
  • 0
@Doktor_PajHiWo: zdziwiłbyś się ile prywatnie za dobra operację np kolana bierze dobry ortopeda. I jaki jest czas oczekiwania. I tak - jakoś ich zatrudniają (pytanie tylko za ile rocznie)
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 19.06.2026, 18:42:00 via Wykop
  • 1
@lorafenus: moja żona pracuje 2 dni w tygodniu. Po co robić jak p---b i klepać miliony jak można żyć “dobrze” i mieć weekend od środy do poniedziałku ? Różne są modele życia
thorgoth
thorgoth
19.06.2026, 09:56:19
  • 1292
Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była przednia.
Opisze schemat, bo może komuś się przyda.

1. Pierwszy telefon dość wcześnie rano, człowiek zaspany, przed kawą, nie każdy od razu musi zajarzyć że coś jest nie tak.
Telefon z numeru +48 227942868. Operator Polak, przedstawia się jakimś banalnym nazwiskiem, w moim wypadku "Adam Wiśniewski". Dzwoni niby z Providentu. Mówi, że bardzo mu przykro ale nie mogą udzielić mi pożyczki na
thorgoth - Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była p...

źródło: HK7UoaLXoAACc_a

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 19.06.2026, 17:42:58 via Wykop
  • 6
Nie odbieram obcych telefonów. Szkoda mi nawet czasu - nieważne czy oszust czy jakaś oferta
  • Odpowiedz

910

Jawne zarobki lekarzy. Dr Sutkowski się sprzeciwia: Będziemy wskazywani palcem

Jawne zarobki lekarzy. Dr Sutkowski się sprzeciwia: Będziemy wskazywani palcem

prawa wysokich zarobków lekarza Dawida Kacprzyka i nieprawidłowości ujawnionych w Szpitalu Południowym w Warszawie wywołała dyskusję o zmianach w systemie ochrony zdrowia. Do propozycji przedstawionych przez premiera Donalda Tuska dotyczących m.in. powiązania informacji o wynagrodzeniach pracowników

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rp.pl
dodany: 19.06.2026, 09:25:09
  • 84
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 19.06.2026, 14:12:01 via Wykop
  • -6
Która grupa zawodowa następna? Parę lat temu byli nauczyciele do to gowno robią tylko mają wakacje ? Potem artyści, teraz lekarze? Kto następny komuchy?
A może d---------y tym razem cwiercmozgom co c---a robili w młodości i siedzą na kasach i innych gowno stanowiskach, gowno zarabiają i wiecznie mękolą ze „taka ciężka praca”? No to trzeba było się uczyć elo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

944

Nawet 5,6 tys. lekarzy może zarabiać ponad 100 tys. zł a państwo tego nie widzi

Nie 560 lekarzy, lecz nawet 5,6 tys. medyków może osiągać dochody przekraczające 100 tys. zł miesięcznie. Tak wynika z s

enterprize
z
gazetaprawna.pl
dodany: 18.06.2026, 10:13:43
  • 95
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zarobki
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 18.06.2026, 17:31:03 via Wykop
  • -11
Nie rozumiem w czym problem. W mojej okolicy deweloper ma dwa ferrari. I co? Będziemy zaraz prześwietlać każdego? Komuszki wykopuszki? Wszyscy równo wszyscy g---o?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

650

Lekarze zarabiają nawet 300 złotych za godzinę. Ujawnili stawki

Lekarze zarabiają nawet 300 złotych za godzinę. Ujawnili stawki

Dyskusja o zarobkach lekarzy nabrała rozpędu po ujawnieniu dochodów młodego lekarza z Warszawy, który w ciągu roku zarobił 1.6mln. Lekarze mówią wprost o swoich zarobkach. "Poniżej 220 zł za godzinę nie schodzę".

motvik
z
biznes.interia.pl
dodany: 17.06.2026, 14:01:00
  • 164
  • #
    biznes
  • #
    lekarze
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
85CmCCd5nK
85CmCCd5nK 17.06.2026, 20:09:15 via Wykop
  • 11
To całkiem słabo. Mi elektryk i hydraulik krzyczał 500-1500 za 20min roboty
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Zaszczepiony Trzydawkowiec

  • Szczepionki Mniejsze

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica
  • Trybun
    od 01.12.2024

    Trybun

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking