Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kajak98

kajak98

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13885
  • Znaleziska 1222
  • Mikroblog 12663
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 271

264

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google kończy wsparcie dla uBlock Origin. Nadchodzi ważna zmiana w Chrome

Google zbliża się do zakończenia procesu wygaszania Manifest V2, czyli starszego standardu rozszerzeń dla przeglądarki Chrome. Najnowsze zmiany w Chromium sugerują, że użytkownicy nie będą już mogli korzystać z dodatków opartych na tej technologii, w tym klasycznej wersji uBlock Origin.

Kolekcjoner_dusz
z
ithardware.pl
dodany: wczoraj, 05:13:04
  • 162
  • #
    technologia
  • #
    internet
  • #
    google
  • #
    chrome
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
kajak98
kajak98 2 godz. i 18 min temu via Wypiek
  • 0
@kosma666 ale przecież pihole nie wywali Ci każdej reklamy przed video na YT..
darknightttt
darknightttt
18 godz. i 40 min temu
  • 1562
Stan nfz - taka ciekawostka.
Koleżance wyszedł pozytywny test ciążowy. Z wyliczeń wychodzi 7/8 tydzień ciąży.
Zaczęłyśmy szukać lekarza i przychodni aby potwierdzić ciążę.
I uwaga to podsumowanie:
- pierwsza przychodnia z ginekologiem nie ma usg (a to przecież podstawowe narzędzie pracy)
- w drugiej termin na koniec sierpnia
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98 2 godz. i 39 min temu via Wypiek
  • 0
@darknightttt bo za tych złamasów w fartuchach, trzeba się zabrać i do dup się poodbierać. Rozpasane towarzystwo jest.

Dla mnie sprawa jest prosta - nie da się na NFZ, a płacę składki? No to wystaw fakturę obciążę NFZ, przy czym założenie jest też jedno, albo pracuje taki jeden z drugim tylko w NFZ, albo tylko prywatnie. I w pełnym wymiarze pracy, nie godzinę w poradni… nie dwie w szpitalu. Całą dniówkę
kajak98 - @darknightttt bo za tych złamasów w fartuchach, trzeba się zabrać i do dup ...

źródło: image_picker_2C4DD01E-F67D-4188-A564-E2913B301C5C-25991-000015E1C4DAF9DA

Pobierz
  • Odpowiedz

478

41-latek z Zimbabwe ma opuścić Polskę. Chodzi o atak na mieszkańca Lublina!

Lubelscy działacze Ruchu Narodowego zarzucają organom ścigania nieudolne działania w sprawie imigranta, który zaatakował Polaka w jednym z klubów w centrum Lublina. Tymczasem jak informują funkcjonariusze 41-latek z Zimbabwe ma zostać deportowany.

Akinori456
z
radio.lublin.pl
dodany: 17 godz. i 17 min temu
  • 58
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    wydarzenia
  • #
    migracja
  • #
    uchodzcy
  • #
    politykamigracyjna

kajak98
kajak98 11 godz. i 4 min temu via Wypiek
  • 4
Kto ich tu do cholery jasnej sprowadza.. #w---------c mi z tym! (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

398

Obcokrajowcy "podrywali" 11-letnie dziewczynki pod lodziarnią w Kaliszu

Obcokrajowcy "podrywali" 11-letnie dziewczynki pod lodziarnią w Kaliszu

Portal Fakty Kaliskie poinformował o szokującej sytuacji przy jednej z miejscowych lodziarni w centrum miasta. Kilku obcokrajowców obserwowało grupę dzieci i zagadywało je, m.in. mówiąc, że że szukają kochanek za pieniądze.

nasz_czas
z
faktykaliskie.info
dodany: 08.06.2026, 21:53:48
  • 84
  • #
    kalisz
  • #
    imigranci
  • #
    afera
  • #
    pedofilia
  • #
    wielkopolska
  • #
    4konserwy
kajak98
kajak98 przedwczoraj, 08:38:21 via Wypiek
  • 0
@FrozenShade a potem kazać wypi%rdalać ʕ•ᴥ•ʔ
Mirkovsky
Mirkovsky
Mirkovsky
08.06.2026, 12:20:24
  • 4
#tenis

Ostatnie pytanie, na które przed chwilą padła odpowiedź. Czy ci ludzie w ogóle słuchają co Maja mówiła?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98 08.06.2026, 14:25:26 via Wypiek
  • 0
A gdzie to jest na żywo?
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
08.06.2026, 10:01:12
  • 0
na okęciu puścili jej wodeckiego xD
#tenis #chwalinska
murison - na okęciu puścili jej wodeckiego xD
#tenis #chwalinska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98 08.06.2026, 12:44:20 via Wypiek
  • 2
@murison skisłem trochę zenua, jakby chociaż tekst z pszczółki zmienili xd
  • Odpowiedz

985

Był Kleksem i Frankiem Kimono. Fronczewski kończy 80 lat.

Był Kleksem i Frankiem Kimono. Fronczewski kończy 80 lat.

8 czerwca legenda kina obchodzi 80. urodziny.

RetorykaPisowska
z
kultura.onet.pl
dodany: 08.06.2026, 05:28:30
  • 95
  • #
    polska
  • #
    film
  • #
    seriale
  • #
    kino
  • #
    ciekawostki
  • #
    kleks

kajak98
kajak98 08.06.2026, 10:01:35 via Wypiek
  • 3
Wszystkiego co najlepsze Panie Piotrze ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kajak98
kajak98 08.06.2026, 03:43:52
  • 12
Poniedziałek rano. Humor popsuty… (・へ・)

#pracbaza #niedzielawieczur #poniedzialek
#zmeczenie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
08.06.2026, 03:52:24 via Wypiek
  • 1
@kajak98 u mnie niedziela wieczór
  • Odpowiedz
MistrzKowalski
MistrzKowalski
08.06.2026, 05:08:00 via Wykop
  • 1
@kajak98: humor zajebisty jak pomyśle, że ludzie do roboty lecą a ja nie xD
  • Odpowiedz

3173

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!

Brawo Maja! Wygrała dziś z orczynką o przypadkowym nazwisku 2:0 (7:6, 6:4). W sobotę zagra z inną kacapką w Paryżu o Puchar :)

Polasz
z
sport.tvp.pl
dodany: 04.06.2026, 17:18:49
  • 221
  • #
    tenis
  • #
    sport
  • #
    rolandgarros
  • #
    frenchopen
  • #
    majachwalinska
kajak98
kajak98 05.06.2026, 11:20:10 via Wypiek
  • 2
@tsumik ona jest jak j#ebany terminator xd
Oglądałem to wczoraj i np Iga jak jej nie idzie do klnie jak szewc itd… A ta? Lekki uśmieszek, czasami coś tam się skrzywi, ale po prostu robi swoje xDDD niesamowite opanowanie

822

ZUS ujawnił szokujące dane. Liczba emerytur dla cudzoziemców wzrosła o 39 proc.

ZUS ujawnił szokujące dane. Liczba emerytur dla cudzoziemców wzrosła o 39 proc.

Polska już od dawna nie jest już krajem jednolitym etnicznie czy to się komuś podoba, czy nie. Widać to nie tylko na ulicach i na rynku pracy, ale także w takich instytucjach, jak ZUS. Podał on właśnie szokujące dane, dotyczące liczby cudzoziemców, pobierających emeryturę.

VoxClamantisInDeserto
z
bezprawnik.pl
dodany: 02.06.2026, 18:09:44
  • 162
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    finanse
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
  • #
    spoleczenstwo

kajak98
kajak98 03.06.2026, 11:06:37 via Wypiek
  • 1
@Makavlani papuga narodów? Przytocz dzieło, chce przeczytac

wenflon211
wenflon211
wenflon211
02.06.2026, 18:45:58
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98 02.06.2026, 18:54:33 via Wypiek
  • 2
@wenflon211 bo widocznie typ był brzydki
  • Odpowiedz
Ki3mon
Ki3mon
30.05.2026, 20:32:57
  • 1
nie wiem k---a cos mnie boli, boli w c--j, tak w serduszku #feels
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98 31.05.2026, 08:03:43 via Wypiek
  • 0
@Ki3mon że chcesz się zaje%ać?
  • Odpowiedz
kajak98
kajak98 31.05.2026, 11:45:00 via Wypiek
  • 0
@Ki3mon eeee to delikatne feelsy xd

Feelsować i obserwować xd
  • Odpowiedz
kajak98
kajak98 02.06.2026, 18:43:19 via Wypiek
  • 0
@Ki3mon kolego nie pierwszy i nie ostatni dzien
  • Odpowiedz

609

GitHub Copilot podniósł rachunki z 29 do 750 dolarów i ludzie się wściekli

GitHub Copilot podniósł rachunki z 29 do 750 dolarów i ludzie się wściekli

Od 1 czerwca Microsoft wyrzucił stały abonament do kosza i przestawił GitHub Copilot na tokeny, a pierwsze szacunki mówią o wzroście kosztów dosłownie 25-krotnym. Oficjalny wątek zgarnął 900 negatywnych ocen i ponad 400 komentarzy, a użytkownicy masowo piszą o rezygnacji.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 31.05.2026, 08:30:43
  • 217
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    github
  • #
    programowanie
  • #
    it
  • #
    informatyka
kajak98
kajak98 01.06.2026, 07:30:24 via Wypiek
  • -2
A ktoś poleca by zrobić sobie lokalnie niewolnika kodo-klepacza? Takiego akceptowalnego nie wymagającego infrastruktury za 100k PLN, tylko kompa za 3-6k xd
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ciasteczkowy_otwur
ciasteczkowy_otwur
29.05.2026, 12:44:53
  • 0
#wies #rolnictwo #las #przyroda

Ej u was też od tamtego roku tak drzewa wywaliło w górę?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98 29.05.2026, 12:53:39 via Wypiek
  • 0
@ciasteczkowy_otwur zimny i mokry to był rok może dlatego. Owoców też bardzo dużo było
  • Odpowiedz

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
29.05.2026, 08:37:29
  • 2
#krakow
Witam, gdzie zrobię tuning skody fabia IV z 2024 1.5 TSI 150 km na hamowni? Interesuje mnie Stage 1 zrobić.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98 29.05.2026, 08:41:19 via Wypiek
  • 1
@tadeusz-rydzyk123 stage 1 to ile konia więcej? Tak z ciekawości? Co obejmuje??
  • Odpowiedz
kajak98
kajak98 29.05.2026, 12:51:54 via Wypiek
  • 0
@tadeusz-rydzyk123 i to polega na wymianie jakichś części mechanicznych czy tylko komp?

Zastanawiam się nad dołożeniem kompresora do M43 z BMW xd
  • Odpowiedz

francuskie
francuskie
29.05.2026, 08:38:07
  • 1
Testowałam Alpine A390 -> KLIK

#samochody #motoryzacja #alpine
francuskie - Testowałam Alpine A390 -> KLIK

#samochody #motoryzacja #alpine

źródło: Alpine-A390-GT-400-KM-2026-036

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98 29.05.2026, 08:40:50 via Wypiek
  • 0
A Tył? Bo mam obawy że zrąbany jak w Peugeocie 408
  • Odpowiedz

sakiro12
sakiro12
28.05.2026, 05:34:53
  • 706
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98 28.05.2026, 05:39:36 via Wypiek
  • 58
@sakiro12 nie wiem czemu ale jakoś brzydko mi to wygląda… obrzydza mnie to.. i to nie dlatego że jestem rasistą (bo jestem..) po prostu taki jakiś naturalny odruch.. (・へ・)

To coś złego?
  • Odpowiedz
kajak98
kajak98 29.05.2026, 07:00:58 via Wypiek
  • 0
@Cadfael staram się być politycznie poprawny czy coś ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
29.05.2026, 03:51:01
  • 9
Co tam się o------o w tych Gliwicach? Słyszałem że jakieś zamieszki, armatki wodę, policja użyła gazu?

#slask #gliwice
sylwke3100 - Co tam się o------o w tych Gliwicach? Słyszałem że jakieś zamieszki, arm...

źródło: temp_file1067563099043262808

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98 29.05.2026, 05:03:33 via Wypiek
  • 0
Chętnie się dowiem, czy dzisiaj coś będzie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

  • A taki o to Mirek ze mnie ;)
  • Poza internetem

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.09.2020

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 26.04.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking