peak mojej emigracji w #uk to gdy wprowadziłem się do domu zamieszkiwanego przez dwóch polaków
wieczór zapoznawczy, łycha, wóda i grill a gość zaczyna opowiadać
chlop zaczął płakać, drugi gosc wzial kielbaske z grilla i zaczął kisnąc na głos i mówi
wieczór zapoznawczy, łycha, wóda i grill a gość zaczyna opowiadać
mialem w domu rodziców alkoholików agresywnych i moja siostra chciala sie zabic
skoczyla z 3 albo 4 piętra i zamiast zginąć to jezdzi na wózku
chlop zaczął płakać, drugi gosc wzial kielbaske z grilla i zaczął kisnąc na głos i mówi
























- minimum 7 ciepłych miesięcy w roku pozwalających na pływanie w morzu albo gdzieś w rzekach, jeziorach
- brak realnego ryzyka zejścia z tego świata przez choroby tropikalne, zwierzęta kąsające, wojny, zamachy itp
- służba zdrowia która uratuje życie w razie 'w'
#emigracja #emigrujzwykopem #
@Vatykanczyk: to bym nie siedział na gojowym portalu