Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pytlar

pytlar

Dołączył 18 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27970
  • Znaleziska 24388
  • Mikroblog 3582
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 31

380

Milion cudzoziemców w Polsce w 2026

Milion cudzoziemców w Polsce w 2026

Rządy po a wcześniej pis sprowadzają nam obywateli krajów trzeciego świata. +21% Kolumbia +9% Indie +8% Ukraina. Idzie kryzys a bezrobocie rośnie a my sprowadzały sobie konkurencję. Pakt migracyjny wszedł wczoraj więc to początek!

madero
z
stat.gov.pl
dodany: 11.06.2026, 09:48:45
  • 81
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    uchodzcy
  • #
    praca
pytlar
pytlar 11.06.2026, 21:25:50 via Wykop
  • -4
@DziendobryMireczku: weszli lata temu w moją branże, i co? Jestem w niej dobry, znalezli swoje miejsce, dzieki czemu firmy się rozwineły, zrobiły projekty i ryunek się powiększył. To tak znów ekonomia vs chłopski rozum 1:0
pytlar
pytlar 11.06.2026, 22:18:03 via Wykop
  • -2
@DziendobryMireczku: zwykłe IT, któremu brakuje od lat rąk do pracy. Tak to działa, firma by sie rozwija potrzebuje ludzi, sprowadzenie wielu firm do Polski, powoduje ze trzeba ludzi

607

Ukrainka pobiła dziecko w żłobku w Opolu. Chłopiec ma siniaki na ciele

Pokaż treści 18+

Ukrainka pobiła dziecko w żłobku w Opolu. Chłopiec ma siniaki na ciele

22-miesięczny chłopiec wrócił z prywatnego żłobka w Opolu z krwiakami, siniakami i wyraźnymi śladami na ciele. Dotarliśmy do kamer z monitoringu. Widać na nim opiekunkę pochodzącą z Ukrainy, która w brutalny sposób traktuje malucha.

OnePageTo
z
nto.pl
dodany: 11.06.2026, 16:51:25
  • 103
  • #
    afera
  • #
    dzieci
  • #
    ukraina
  • #
    polska
pytlar
pytlar 11.06.2026, 21:22:39 via Wykop
  • -8
to to że była z Ukrainy spowodowała że pobiła? Wiekszosc kucy tutaj to nie ma dzieci, bo skarpety nie zachodzą. Dziś było chyba kilka wiadomosci, jak prawdziwi polscy potomkowie husarii, pobili swoje dzieci. W moim przedszkolu najbardziej ukochana przez wszystkie dzieci opiekunką jest pani z Ukrainy. Co ma świadczyć o czym?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

310

Znikają kolejne porodówki w Polsce. NFZ podał dane

Znikają kolejne porodówki w Polsce. NFZ podał dane

Osiem oddziałów ginekologiczno-położniczych w tym roku zaprzestało działalności - przekazał Narodowy Fundusz Zdrowia. Liczba porodówek systematycznie spada: w 2010 roku było ich 406, w listopadzie 2025 już tylko 305.

Ale-o-sio-chozii
z
rmf24.pl
dodany: 10.06.2026, 18:07:04
  • 118
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    porod
  • #
    dzieci
  • #
    szpital
pytlar
pytlar 11.06.2026, 10:52:20 via Wykop
  • -1
@Bf109: tak, wszyscy są oszutami, krętaczami. Tylko ty, biedny ale uczciwy

98

Dzięki fotowoltaice od 11 lat w Polsce nie zamyka się firm przez brak prądu

Dzięki fotowoltaice od 11 lat w Polsce nie zamyka się firm przez brak prądu

Jeszcze w 2015 r. latem w Polsce brakowało prądu, firmy się zamykały, stawały fabryki a pracownicy szli do domu. Dzięki fotowoltaice prądu latem nie brakuje. Warto sobie to przypomnieć i policzyć ile zarobiliśmy, dzięki otwartym firmom. Artykuł z czasów gdy rozważano kontrakty na negawaty

Sabr
z
rp.pl
dodany: 08.06.2026, 14:03:33
  • 64
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
  • #
    energetyka
  • #
    energia
  • #
    oze
pytlar
pytlar 09.06.2026, 09:11:00 via Wykop
  • -5
@mr-robot78: przeciez budowa trwa, w Trojmiescie masz teraz mae ogloszen o prace przy niej. To tak w kwesti nie ma pracy, nie ma nic z alternatywnej konfiarsko-pisowskiej rzeczywistosci

561

Będziemy podawać PESEL przy zakupach. UE podała od jakiej kwoty

Będziemy podawać PESEL przy zakupach. UE podała od jakiej kwoty

Już niedługo zakup luksusowego zegarka, samochodu czy dzieła sztuki będzie wiązał się z obowiązkowym prześwietleniem kupującego. Wystarczy przekroczenie limitu 10 tys. euro. Unijne przepisy oznaczają też, że zwykły przelew bankowy nie wystarczy i konieczne będzie podanie PESEL

pierwszynawenus
z
money.pl
dodany: 08.06.2026, 18:51:18
  • 196
  • #
    zakupy
  • #
    pieniadze
  • #
    biznes
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    prawo
  • #
    4konserwy
pytlar
pytlar 08.06.2026, 22:03:45 via Wykop
  • -5
@iskandar: tak sie z mafiami walczy i praniem brudnych pieniedzy
pytlar
pytlar 08.06.2026, 22:04:55 via Wykop
  • -1
@mco111: mafia, skorumpowani politycy, z którymi pomoze walczyć ten rpzepis
pytlar
pytlar 08.06.2026, 22:06:02 via Wykop
  • -9
ojoj, młodzi potencjalni i przyszli milionerzy już sie trzesa. To słuzy walce z korupcja i praniem brudnych pieniedzy. Czy nie to obiecywaly kolejni prawicowi kałboje? Mysleliscie, ze jak sie walczy? wysyla oddzial komandosów?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pytlar
pytlar 09.06.2026, 09:05:39 via Wykop
  • 0
@iskandar: nie mają milionów sposobów, drogie zakupy są jednym z popularniejszych sposobów prania pieniedzy. TO nie jest banda geniuszy. Nie, nie uderzy w uczciwych obywateli. To ta sama argumentacja, że fotoradary służa do wyciągania kasy z ucziwych kierowców
pytlar
pytlar 09.06.2026, 09:06:41 via Wykop
  • 0
@mco111: no to uderzy właśnie w nich, bo nie da się ukryć magicznych zakupów polityka, u ktorego nagle pojawi sie kolekcja zegarków, samochodów i innych gadzetów

22

Bruksela do Polski: emerytury do zmiany. Widzą niepokojące zjawisko

Bruksela do Polski: emerytury do zmiany. Widzą niepokojące zjawisko

Komisja Europejska opublikowała szczegółowe rekomendacje dla państw członkowskich. Wśród nich znalazły się też wytyczne dla Polski. I to bardzo konkretne. Według ekspertów z Brukseli powinniśmy przede wszystkim podjąć walkę z deficytem i zreformować system emerytalny - wynika z tzw. wiosennego pakie

KapitanTorpedal
z
money.pl
dodany: 03.06.2026, 21:01:49
  • 13
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
pytlar
pytlar 04.06.2026, 08:35:39 via Wykop
  • 0
@Sev50949: smialo, udawajmy ze nie trzeba reformować, że jest dobrze, a brak kasy to wina tajemnych mafii. Podniesie sie podatki i dalej 60 letni emeryci beda zyc godnie
pytlar
pytlar 05.06.2026, 19:07:49 via Wykop
  • 0
@Sev50949: i to była jedyna opcja, najmniej bolesnego wprowadzenia tej reformy, praktycznie bezkosztowa dla tcyh, co najwięcej gardłowali. I tu widzisz własnie, czym jest populizm. PIS sprzedał dziadkom wizje, że Tusk ich zmusza do pracy do smierci, latwe, emocjonalne, kłamliwe jak ziobro. Ale zadziałało.

943

Ukrainiec, który nielegalnie wyłowił suma w Warszawie został wydalony z Polski

Ukrainiec, który nielegalnie wyłowił suma w Warszawie został wydalony z Polski

57-letni obywatel Ukrainy, który nielegalnie wyłowił ogromnego, legendarnego suma z jeziorka Balaton na warszawskim Gocławiu, został zatrzymany, a następnie wydalony z Polski.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 05.06.2026, 11:08:33
  • 307
  • #
    prawo
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    ukraina
pytlar
pytlar 05.06.2026, 18:34:26 via Wykop
  • -9
super rząd, że będzie sie licytował na bycia bardziej twardym i antyukrainskim, by zadowolić 20 letnich stulejarzy z prowincji. Super państwo prawa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

388

Amazon zabija powrót Stargate! Skasowali serial zaledwie po 6 miesiącach

Amazon zabija powrót Stargate! Skasowali serial zaledwie po 6 miesiącach

Wrota zostały zamknięte.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 03.06.2026, 07:08:55
  • 120
  • #
    seriale
  • #
    amazonprimevideo
  • #
    stargate
  • #
    gwiezdnewrota
  • #
    scifi
  • #
    nostalgia
pytlar
pytlar 03.06.2026, 21:05:04 via Wykop
  • 2
kurde, już tak liczyłem. Tak zostawić taką markę, z milionami fanów na całym świecie, dla mitycznego, nieistniejącego "nowoczesnego odbiorcy". Jakby te kilkanaście milionów, które by kupiło abonament tylko dla tego, to za mało
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

447

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Nie bez powodu mówimy, że około czterdziestych urodzin przychodzi przełom, bo właśnie wtedy zaczynamy bliżej przyglądać się swojemu życiu. Nieco zwalniamy i często zauważamy, jak szybko biegliśmy do tej poryi że jesteśmy już mocno wykończeni. Coraz mniej akceptujemy ustawiczny zapierdziel.

XeNinja
z
kobietytomy.pl
dodany: 02.06.2026, 13:44:49
  • 191
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    psychologia
  • #
    korposwiat
  • #
    programista15k
pytlar
pytlar 03.06.2026, 20:07:09 via Wykop
  • 1
@demagog: to nie te czasy, nastoletnie czy dorosłe dzieci to mieli 20-30 lat temu. Teraz to często przedszkolaki lub do podstawówki najwyzej

39

Zrobiłem darmowy kalkulator kosztów napraw samochodowych wpisujesz markę, napr

Zrobiłem darmowy kalkulator kosztów napraw samochodowych wpisujesz markę, napr

Sam się wkurzałem, że przed wizytą u mechanika nie wiem ile powinna kosztować naprawa. Zrobiłem prosty kalkulator wybierasz rodzaj naprawy, markę i miasto, a on pokazuje orientacyjny przedział cenowy (osobno warsztat niezależny i ASO). Dane z cenników polskich warsztatów. Może się komuś przyda.

anton-mar
z
kosztserwisu.pl
dodany: 01.06.2026, 04:53:09
  • 27
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    naprawa
  • #
    mechanik
  • #
    porady
pytlar
pytlar 01.06.2026, 18:46:06 via Wykop
  • -5
@fizzly: tak chwile starałem się zrozumieć, co masz za problem bo dosyć precyzyjne dla mnie widełki, potem sobie przypomniałem, czym przeciętny Polak jezdzi :)
pytlar
pytlar 02.06.2026, 18:45:08 via Wykop
  • -1
@fizzly: o tak, minusy na portalu z obrazkami ze średnia wieku poniżej 30 lat, są dobrym wskaznikiem racji

52

Polacy jednym z najbardziej zapracowanych narodów w Europie. Grecy na czele

Polacy jednym z najbardziej zapracowanych narodów w Europie. Grecy na czele

Grecy są najbardziej zapracowanym narodem w Europie. Średnio Grek spędza w pracy 39,6 godziny tygodniowo. Tuż za nimi są Polacy z wynikiem 38,7 godziny tyg. To grubo powyżej europejskiej średniej, która wyniosła 35,9 h - podaje Eurostat. Kto pracuje najkrócej? Holandia, Dania i Niemcy.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 29.05.2026, 09:11:06
  • 26
  • #
    polska
  • #
    grecja
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    eurostat
  • #
    pieniadze
pytlar
pytlar 29.05.2026, 22:33:54 via Wykop
  • 4
znów ta statystyka, która pokazuje, jak czytanie statystyk bez iwedzy i kontekstu jest mylące. A wyjaśnienie jets takie, że w takich Niemczech, bardoz popularne są prace na 7/8 etatu, 6/8 itepe. A Polska jest właśnie wyjątkowa na tle Europy, bo u nas nie ma praktycznie częściowych etatów. albo cały, albo jedziesz na jakiejś działności, umowie zlecenia itepe.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pytlar
pytlar 30.05.2026, 07:58:51 via Wykop
  • 0
@PanSoloPL: to znaczy tyle, że w Niemczech są bardzo popularne prace na częśc etatu, w takiej ilości, że na papierze wychodzi, że przeciętny Niemiec pracuje znacznie mniej niz 8h dziennie. Ale to właśnie statystyka. 10 milionów pracuje 8h, 2 miliony 7h, milion 6h, kilkaset tysiecy 4h i już masz wynik.

Dużo patrzy na te statystyki przez polski pryzmat, gdzie cały etat jest tak domyślny, że większośc zapomniała, że można inaczej.
pytlar
pytlar 01.06.2026, 19:17:11 via Wykop
  • 0
@PanSoloPL: może przeswiadczenie w Polsce, ze taka praca jest mniej warta? nie jestem ekonomistą, by to wyjasnic, ale zapewne jest masa zawodów, w ktorych dałoby się pracowac efektywnie przez 7 czy 6h dziennie

1690

Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA

Microsoft przekazywał dane europejskich urzędników rządowi USA. Tych od DSA

Microsoft przekazał amerykańskiej Izbie Reprezentantów dane należące do pracowników holenderskich instytucji regulacyjnych zajmujących się ustawą DSA (Akt o usługach cyfrowych), która jest solą w oku USA. To nie pierwszy przypadek, gdy Microsoft zostaje oskarżony o działania zgodne z interesem...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 29.05.2026, 11:11:08
  • 214
  • #
    europa
  • #
    microsoft
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    usa
pytlar
pytlar 30.05.2026, 06:58:28 via Wykop
  • 0
@konkarne: nie kara finansowa, zakaz kontraktw publicznych na terenie EU przez najbliższe 5 lat

58

105 lat portu w Gdyni. Wioska rybacka stała się chlubą II RP

105 lat portu w Gdyni. Wioska rybacka stała się chlubą II RP

29 maja 1921 wbito pierwszy pal pod budowę portu w Gdyni. W ciągu zaledwie 20 lat wioska rybacka o 1300 mieszkańcach przeobraziła się w 130-tysięczne miasto i jeden z największych portów Bałtyku. Senat ogłosił 2026 Rokiem Miasta Gdyni.

real_scoria
z
polskieradio24.pl
dodany: 29.05.2026, 09:01:05
  • 5
  • #
    rocznica
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    gdynia
  • #
    iirp
  • #
    morze
pytlar
pytlar 29.05.2026, 22:30:54 via Wykop
  • 1
@werfogd: nie dziś, od dobrych kilkunastu lat łąpie zadyszke, blisko 20 nawet. Ale się nie da inaczej, Gdansk jest za duzy, za blisko, ma za duzo kasy, przyciągnał szybciej, mocniej i wiecej kapitalu, miejsc pracy i ludzi. Nawet coś tak prostego jak mieszkania, w Gdyni nie znajdziesz z dobrym dojazdem i na budzet nawet korpoluda, w Gdansku tak

35

Amazon wycofuję wsparcie dla pierwszych pięciu generacji Kindla

Amazon wycofuję wsparcie dla pierwszych pięciu generacji Kindla

Amazon w ramach walki z piractwem i wyprowadzaniem ebooków z systemu Kindla , "dziękują" starym klientom i blokują możliwość pobierania nowych e-booków oraz rejestracji na koncie przy Kindlach wydanych przed 2013 r.

Animal-Planet
z
swiatczytnikow.pl
dodany: 24.05.2026, 04:52:10
  • 16
  • #
    amazon
  • #
    jeffbezos
  • #
    kindle
  • #
    kindlepaperwhite
  • #
    piractwo
  • #
    ebook
pytlar
pytlar 24.05.2026, 20:48:19 via Wykop
  • 0
@Kismeth: moj paperwhite 2 ma ponad 11 lat i jest super, a róznica w cenie na poziomie 100zl?
pytlar
pytlar 26.05.2026, 19:32:05 via Wykop
  • 0
@Kismeth: hmm, nawet nie wiedziałem, że takie są. Calibre mi wystarcza z apek na kompie

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
pytlar
pytlar 18.05.2026, 16:09:11 via Wykop
  • -2
@mac__: no i jest pokolenie chlopców, któzy boją sie wlasnego cienia

265

Odnaleziono najpierwotniejszą chemicznie galaktykę we Wszechświecie

Odnaleziono najpierwotniejszą chemicznie galaktykę we Wszechświecie

Skład chemiczny galaktyki LAP1-B jest tak prymitywny, że badacze uważają ją za bezpośredniego przodka "galaktyk-skamielin" znajdujących się dziś w okolicach Drogi Mlecznej. To pierwsze tego rodzaju bezpośrednie ogniwo łączące epokę pierwszych gwiazd z teraźniejszością.

Lifelike
z
horyzontkosmosu.pl
dodany: 17.05.2026, 09:11:09
  • 56
  • #
    nauka
  • #
    astronomia
  • #
    kosmos
  • #
    wszechswiat
  • #
    swiatnauki
  • #
    liganauki
pytlar
pytlar 18.05.2026, 16:06:25 via Wykop
  • 0
@chmiels: przeciez zbadali zawartosc pierwiastkow, odeglosc. ebile, co to za robota, komu to potrzebne

417

Polacy nie chcą katastru. Tylko 20% jest za.

Polacy nie chcą katastru. Tylko 20% jest za.

Z badania Rankomat.pl: 45% jest przeciw, 35% nie ma zdania. Nawet zwolennicy najczęściej chcą podatku dopiero od 3. nieruchomości, a 30% woli dopłaty, budownictwo społeczne i ograniczenie funduszy. Najczęstsze obawy to nowe koszty, uderzenie w zwykłych ludzi i przerzucenie podatku na najemców.

Pan_od_Internetu
z
infor.pl
dodany: 14.05.2026, 17:14:24
  • 297
  • #
    nieruchomosci
  • #
    podatki
  • #
    mieszkanie
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
pytlar
pytlar 14.05.2026, 18:48:00 via Wykop
  • -4
@krol_europy: tak. tak samo Polacy nie chce wyzszych podatków dla milionerów, bo jak już sami nimi zostana, to wtedy będzie bal
pytlar
pytlar 15.05.2026, 18:21:40 via Wykop
  • -2
@jurant91: tak, nie widze problemu. Jest stworzony podatek taki dla milionerów, których jest mniej. Mamy informatyzację

429

Prawnicy dla Polski wystąpili do Tuska o ujawnienie pełnej treści umowy na SAFE

Stowarzyszenie Prawnicy dla Polski skierowało do KPRM wniosek o udostępnienie pełnej treści umowy unijnej pożyczki SAFE.

Isca
z
niezalezna.pl
dodany: 09.05.2026, 17:06:05
  • 130
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    wojsko
  • #
    prawo
pytlar
pytlar 09.05.2026, 22:40:15 via Wykop
  • -2
@TomdeX: bo propaganda pislamistyczna zrobila afere z tego , ze rzad, który rzadzi z mandatu demokratycznego,zaciaga pozyczke. Co jest jego prawem., A prezydent jest tylko figurantem, to ze mu sie nie podoba, coz, nic nie zmienia

364

Dzisiaj Polska podpisuje umowę SAFE

Dzisiaj Polska podpisuje umowę SAFE

Polska podpisuje umowę pożyczkową w ramach unijnego programu SAFE w piątek, 8 maja 2026 r., o godz. 13:30 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie. Polska jest pierwszym państwem Unii Europejskiej, które finalizuje umowę w ramach tego instrumentu.

Novameh
z
wiadomosfera.pl
dodany: 08.05.2026, 10:40:48
  • 321
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    uniaeuropejska
pytlar
pytlar 09.05.2026, 20:05:35 via Wykop
  • 2
@dplus2: szkoda, że euro jest już wlasciwie waluta rozliczeniowa Polski. Skladki placimy w euro, fundusze w euro, projekty rozliczamy w euro, itp tip

253

20% mniejsza sprzedaż mieszkań

Kwiecień przyniósł duże zmiany na rynku nieruchomości. Jak wynika z danych zgromadzonych przez Otodom Analytics sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym spadła aż o 22% względem poprzedniego miesiąca. Jest jedna zmienna, która wpłynęła na to, co wydarzyło się na rynku pierwotnym.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 06.05.2026, 05:32:50
  • 40
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    deweloperka
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
pytlar
pytlar 06.05.2026, 20:26:47 via Wykop
  • 1
ok, a o ile spadłą podaż nowych ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >
  • Gduńsk

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 01.04.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 18.09.2019

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 09.03.2022

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 01.12.2025

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Mikroblogger
    od 17.05.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking