Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lomar15
Profil firmowy

Lomar15

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5347
  • Znaleziska 1822
  • Mikroblog 3525
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 15
MatemXVI
MatemXVI
5 godz. i 19 min temu
  • 10
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Ostatni wywiad Nawrockiego jest dowodem(i to kolejnym) że z niego taki twardziel jak z koziej d--y trąba. Fakt że przedawkował snusy świadczy o tym że ten "twardziel" musiał się wspomagać bardzo mocno na wyazdach bo inaczej by sobie nie dał rady. A przeciez jakby był twardzielem to nie powinien się bać, powinien sobie dawać radę bez niego.
Nie, to jest słaby człowiek. Tylko
MatemXVI - #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Ostatni wywiad Nawrockiego jest dowode...

źródło: images (1)

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 2 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
Nawet alfonsem był pomniejszym i robił dla poważnych ludzi.

kto wie czy dalej nie robi
@Altar:
  • Odpowiedz
Lomar15
Lomar15 1 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
to bardzo logiczne że typ który uważa że padł ofiarą otrucia nie zgłasza się do lekarza żeby zbadać co się stało. Bardzo logiczne. Każdy by tak postąpił.

@wolny_kot: gorzej jak wie kto, ale nie może powiedzieć bo na otruciu by sie nie skończyło
  • Odpowiedz
Lomar15
Lomar15 2 godz. i 26 min temu
  • 3
#bekazpisu
nawrocki? to jest chyba jakiś lokalny członek partii nasz, kilka razy może sie przecieliśmy ale nie znam tego człowieka
"Jarosław K." #polityka
Lomar15 - #bekazpisu 
nawrocki? to jest chyba jakiś lokalny członek partii nasz, kilk...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

72

POLSKI REKORD TEMPERATURY POBITY! 40,3C w Toruniu!

POLSKI REKORD TEMPERATURY POBITY! 40,3C w Toruniu!

40,3C w Toruniu! Według danych operacyjnych i telemetrycznych IMGW-PIB temperatura powietrza w Toruniu osiągnęła dziś 40,3C. Wartość ta podlega standardowej procedurze weryfikacji i kontroli jakości zgodnie z obowiązującymi procedurami IMGW-PIB.

RetorykaPisowska
z
facebook.com
dodany: 3 godz. i 2 min temu
  • 47
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
  • #
    pogoda
  • #
    klimat
Lomar15
Lomar15 2 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 10
Lomar15

źródło: 1614798523_imdssr_600

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

48

Lekarz sprzedawał recepty na silne leki. Ponad 6700 zarzutów

Do wrocławskiego sądu trafił akt oskarżenia przeciwko dwóm osobom, w tym lekarzowi psychiatrze, który miał handlować receptami na opioidy i leki psychotropowe. Śledczy postawili podejrzanym ponad 6700 zarzutów.

VoxClamantisInDeserto
z
tvn24.pl
dodany: wczoraj, 09:43:36
  • 8
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    psychiatria
  • #
    wroclaw
Lomar15
Lomar15 15 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 3
przyjął 200 000zł za szpitalne leki sprzedawane na lewo opłacane przez polskich podatników bo ledwo z pensji 30 000 miesięcznie dawał rade wyżyć
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1084

Rekordowy dyżur lekarza: 176 godzin ! Inny natomiast uzbierał 1200 nadgodzin

Rekordowy dyżur lekarza: 176 godzin ! Inny natomiast uzbierał 1200 nadgodzin

Rekord zanotowała Państwowa Inspekcja Pracy na południu Polski. 176 i pół godziny oznacza prawie tydzień pracy bez przerwy. Inny lekarz uzbierał ponad 1200 nadgodzin. Liczby z pewnością robią wrażenie, ale takie wyczyny nie są zgodne z prawem. Dyrektywa unijna określa, że dopuszczalny czas to 18 g

airaG
z
dentonet.pl
dodany: przedwczoraj, 13:27:28
  • 114
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
Lomar15
Lomar15 przedwczoraj, 15:14:47 via Wykop
  • 109
176 i pół godziny oznacza prawie tydzień pracy bez przerwy.

I najlepsze jest to że pobił rekord Guinessa pracując w dwóch szpitalach i jednej placówce medycznej jednocześnie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

615

Lekarze chcą zablokować ustawę. Jankowski: jeśli prezydent podpisze, pójdziemy d

Lekarze chcą zablokować ustawę. Jankowski: jeśli prezydent podpisze, pójdziemy d

Samorząd lekarski nie zamierza ustąpić w sprawie zbierania danych o zarobkach łączonych z PESEL

Mirasthrope
z
rynekzdrowia.pl
dodany: przedwczoraj, 11:33:27
  • 69
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
Lomar15
Lomar15 przedwczoraj, 13:12:02 via Wykop
  • -3
ciekawe ile w kopercie przygotują żeby zawetować, tak jak z zondą identycznie było
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

morskieopowiesci
morskieopowiesci
przedwczoraj, 04:04:32
  • 181
#mecz #mundial #turcja #gmoch
morskieopowiesci - #mecz  #mundial #turcja #gmoch

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 przedwczoraj, 11:50:43 via Wykop
  • 10
@LukaszSZCZ: gule gule to po prostu pożegnanie po indyczemu (Turkey) po przetłumaczeniu na Polski wychodzi AGULGULGULGUL
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
przedwczoraj, 05:19:16
  • 188
Nie pijcie kawusi do płonących kacapskich rafinerii bo w rzeczywistości z użyciem ukraińskich dronów putin rozgrywa oligarchów.

Problem solved, można się rozejść xD

#ukraina #polskieonuce #rosja
wshk - Nie pijcie kawusi do płonących kacapskich rafinerii bo w rzeczywistości z użyc...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 przedwczoraj, 05:29:58 via Wykop
  • 251
tzw rozgrywanie oligarchów kosztem całego kraju i narodu. sprytne.
  • Odpowiedz

45

Miller: Wolę być ruską onucą, niż pampersem banderowskim

Miller: Wolę być ruską onucą, niż pampersem banderowskim

Leszek Miller - były premier o Ukrainie.

TheInquisitive4Ever
z
youtube.com
dodany: 25.06.2026, 19:41:35
  • 18
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    rosja
Lomar15
Lomar15 25.06.2026, 20:09:22 via Wykop
  • 3
mając do wyboru godność człowieka albo śmierć polskiego narodu i klękanie przed jego ekscelencją putinem - wybieram to drugie

~parafraza Leszka Millera
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

397

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

O pensjach lekarzy w Polsce dyskutuje się od dawna. O temacie znów zrobiło się głośno za sprawą młodego lekarza z Warszawskiego Szpitala Południowego, który w rok zarobił niemal 1,6 mln zł. Nie wszyscy medycy otrzymują jednak tak pokaźne pensje, choć powodów do narzekania raczej mieć nie powinni. Po

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 23.06.2026, 11:44:49
  • 99
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    medycyna
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
Lomar15
Lomar15 23.06.2026, 15:35:33 via Wykop
  • 105
to przepracowanie objawia sie np bólem pleców od leżenia na kanapie w kanciapie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

483

Zełenski odesłał order kurierem. Ekspert dyplomacji: To dodatkowe upokorzenie

- Wysyłanie orderu przesyłką kurierską jest już rodzajem znieważania tych insygniów. Dawniej nazywano je znakami zaszczytnymi. Wydaje mi się, że można było zwrócić order w sposób godny, z poszanowaniem jego rangi. Tymczasem mamy zdjęcie pokazujące pakowanie przesyłki na tle półek z paczkami.

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 23.06.2026, 13:25:06
  • 202
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zelenski
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
Lomar15
Lomar15 23.06.2026, 14:03:42 via Wykop
  • -21
jaka wartośc orderu takie odesłanie
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
22.06.2026, 11:56:55
  • 480
A ja lekko uśmiechnięty

#polityka #bekazpisu
Mariuszzuk - A ja lekko uśmiechnięty 

#polityka #bekazpisu

źródło: 1000013407

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 22.06.2026, 23:13:17 via Wykop
  • 1
@kontointernetowemoje:

ciekawi mnie ta nienawiść. ja wiem, że to jest ten cały matecki (inaczej zwany balonowym), ale co on takiego zrobił w życiu zwykłego mireczka że go aż tak złości?

okradał wykopków w tibii, od tego sie wieczna krucjata zaczeła
Lomar15 - @kontointernetowemoje: 
ciekawi mnie ta nienawiść. ja wiem, że to jest ten ...

źródło: matecki

Pobierz
  • Odpowiedz

282

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Niemieckie Ministerstwo Finansów rozważa znaczące podniesienie podatku tytoniowego. Jak informuje niemiecka agencja prasowa dpa, resort chce w ten sposób zwiększyć wpływy do budżetu, ale przekonuje też, że chodzi o ochronę zdrowia publicznego i ograniczenie liczby palaczy.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 22.06.2026, 13:08:31
  • 182
  • #
    niemcy
  • #
    papierosy
  • #
    ciekawostkizniemiec
  • #
    ciekawostki
Lomar15
Lomar15 22.06.2026, 19:57:09 via Wykop
  • 160
to co by było jakby podnieśli jeszcze bardziej np 2000 euro za paczke? złotem i srebrem chodniki by brukowali
  • 24
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

9

Dr K: Ta grupa mężczyzn powoli wymiera!

Pokaż treści 18+

Dr K: Ta grupa mężczyzn powoli wymiera!

Światowej sławy ekspert ds. uzależnień Dr. K ujawnia prawdę o masturbacji, pornografii, wypaleniu dopaminowym, incelach i dlaczego 60% mężczyzn poniżej 30 roku życia jest singlem. Polska ścieżka dźwiękowa w ustawieniach.

tomek001Hej
z
youtube.com
dodany: 21.06.2026, 17:06:48
  • 6
  • #
    nofap
  • #
    porno
  • #
    incel
  • #
    przegryw
  • #
    zwiazki
Lomar15
Lomar15 22.06.2026, 16:56:20 via Wykop
  • 2
@Sledger: pewna część mężczyzn wymiera i nikt nie jest w stanie nic zrobić i co gorsza nie chce. autorom wywiadu chodzi że pewne podejście mężczyzn czy do zwiazków czy po prostu "sposób bycia" zniknie za naszego pokolenia.Ogólnie porównują to do naturalnej selekcji i do tego że to będzie tak jak masz zięby darwina gdzie każda ma inny dzióbek (jeden do nektaru, jeden do orzechów, inny do robaczków) i np wszystkie
Metodzik
Metodzik
22.06.2026, 14:44:49
  • 146
✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWE GRY NA EPIC ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 ROBOBEAT oraz Citizen Sleeper za D̲A̲R̲M̲O̲ na EPIC 🔥

📊 OCENY:
ROBOBEAT - METACRITIC: Metascore: 83/100, Userscore: 7.6/10
Metodzik - ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWE GRY NA EPIC ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 ROBOBEAT ora...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 22.06.2026, 14:56:48 via Wykop
  • 30
Lomar15

źródło: rrrr

Pobierz
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
21.06.2026, 09:56:26
  • 73
#przegryw
przybysz_miedzygwiezdny - #przegryw

źródło: 1782016362679903

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Lomar15
Lomar15 21.06.2026, 21:04:08 via Wykop
  • 0
@przybysz_miedzygwiezdny: sakiewicz kiedy mu policja wjeżdża
  • Odpowiedz

345

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

W Rosji wybuchła kolejna afera z wyżywieniem żołnierzy - zatrzymano szefów służb intendenckich, a 170 ton konserw reklamowanych jako klasa premium wycofano z frontu. Badania wykazały, że zamiast pełnowartościowego mięsa zawierały m.in. zmielone skóry, chrząstki i skrobię

darosoldier
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 19:58:48
  • 77
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    jedzenie
  • #
    afera
Lomar15
Lomar15 21.06.2026, 20:23:18 via Wykop
  • 153
w sensie że w konserwach znalazła sie skóra i mięso poległych żołnierzy? to sie nazywa recykling
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kempes
Kempes
20.06.2026, 20:43:58
  • 326
#polityka #ukraina #rosja #wojna #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy

hahahahahahahaha... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #ukraina #rosja #wojna #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy 

haha...

źródło: 1000079797

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 20.06.2026, 22:44:57 via Wykop
  • 0
@Jariii:

Oni się przestali bać już tych taśm z afery podkarpackiej czy już im wszystko jedno?

a co jeżeli właśnie tych taśm użyto bo cudownie sie rozmnożyły?
  • Odpowiedz
Charles_White
Charles_White
Charles_White
20.06.2026, 09:52:45
  • 423
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 20.06.2026, 19:57:14 via Wykop
  • 0
@Charles_White: pan sie nie martwi, nawrocki i jego koledzy zrobią z polską to co misiek z wisłą kraków
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.11.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 10.04.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking