Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lomar15
Profil firmowy

Lomar15

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5313
  • Znaleziska 1807
  • Mikroblog 3506
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 15

380

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

O pensjach lekarzy w Polsce dyskutuje się od dawna. O temacie znów zrobiło się głośno za sprawą młodego lekarza z Warszawskiego Szpitala Południowego, który w rok zarobił niemal 1,6 mln zł. Nie wszyscy medycy otrzymują jednak tak pokaźne pensje, choć powodów do narzekania raczej mieć nie powinni. Po

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 11:44:49
  • 99
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    medycyna
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
Lomar15
Lomar15 wczoraj, 15:35:33 via Wykop
  • 102
to przepracowanie objawia sie np bólem pleców od leżenia na kanapie w kanciapie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

473

Zełenski odesłał order kurierem. Ekspert dyplomacji: To dodatkowe upokorzenie

- Wysyłanie orderu przesyłką kurierską jest już rodzajem znieważania tych insygniów. Dawniej nazywano je znakami zaszczytnymi. Wydaje mi się, że można było zwrócić order w sposób godny, z poszanowaniem jego rangi. Tymczasem mamy zdjęcie pokazujące pakowanie przesyłki na tle półek z paczkami.

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 13:25:06
  • 201
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zelenski
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
Lomar15
Lomar15 wczoraj, 14:03:42 via Wykop
  • -21
jaka wartośc orderu takie odesłanie
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
przedwczoraj, 11:56:55
  • 480
A ja lekko uśmiechnięty

#polityka #bekazpisu
Mariuszzuk - A ja lekko uśmiechnięty 

#polityka #bekazpisu

źródło: 1000013407

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 przedwczoraj, 23:13:17 via Wykop
  • 1
@kontointernetowemoje:

ciekawi mnie ta nienawiść. ja wiem, że to jest ten cały matecki (inaczej zwany balonowym), ale co on takiego zrobił w życiu zwykłego mireczka że go aż tak złości?

okradał wykopków w tibii, od tego sie wieczna krucjata zaczeła
Lomar15 - @kontointernetowemoje: 
ciekawi mnie ta nienawiść. ja wiem, że to jest ten ...

źródło: matecki

Pobierz
  • Odpowiedz

278

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Niemieckie Ministerstwo Finansów rozważa znaczące podniesienie podatku tytoniowego. Jak informuje niemiecka agencja prasowa dpa, resort chce w ten sposób zwiększyć wpływy do budżetu, ale przekonuje też, że chodzi o ochronę zdrowia publicznego i ograniczenie liczby palaczy.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: przedwczoraj, 13:08:31
  • 176
  • #
    niemcy
  • #
    papierosy
  • #
    ciekawostkizniemiec
  • #
    ciekawostki
Lomar15
Lomar15 przedwczoraj, 19:57:09 via Wykop
  • 155
to co by było jakby podnieśli jeszcze bardziej np 2000 euro za paczke? złotem i srebrem chodniki by brukowali
  • 24
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Dr K: Ta grupa mężczyzn powoli wymiera!

Pokaż treści 18+

Dr K: Ta grupa mężczyzn powoli wymiera!

Światowej sławy ekspert ds. uzależnień Dr. K ujawnia prawdę o masturbacji, pornografii, wypaleniu dopaminowym, incelach i dlaczego 60% mężczyzn poniżej 30 roku życia jest singlem. Polska ścieżka dźwiękowa w ustawieniach.

tomek001Hej
z
youtube.com
dodany: 21.06.2026, 17:06:48
  • 4
  • #
    nofap
  • #
    porno
  • #
    incel
  • #
    przegryw
  • #
    zwiazki
Lomar15
Lomar15 przedwczoraj, 16:56:20 via Wykop
  • 0
@Sledger: pewna część mężczyzn wymiera i nikt nie jest w stanie nic zrobić i co gorsza nie chce. autorom wywiadu chodzi że pewne podejście mężczyzn czy do zwiazków czy po prostu "sposób bycia" zniknie za naszego pokolenia.Ogólnie porównują to do naturalnej selekcji i do tego że to będzie tak jak masz zięby darwina gdzie każda ma inny dzióbek (jeden do nektaru, jeden do orzechów, inny do robaczków) i np wszystkie
Metodzik
Metodzik
przedwczoraj, 14:44:49
  • 139
✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWE GRY NA EPIC ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 ROBOBEAT oraz Citizen Sleeper za D̲A̲R̲M̲O̲ na EPIC 🔥

📊 OCENY:
ROBOBEAT - METACRITIC: Metascore: 83/100, Userscore: 7.6/10
Metodzik - ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWE GRY NA EPIC ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 ROBOBEAT ora...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 przedwczoraj, 14:56:48 via Wykop
  • 28
Lomar15

źródło: rrrr

Pobierz
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
21.06.2026, 09:56:26
  • 73
#przegryw
przybysz_miedzygwiezdny - #przegryw

źródło: 1782016362679903

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Lomar15
Lomar15 21.06.2026, 21:04:08 via Wykop
  • 0
@przybysz_miedzygwiezdny: sakiewicz kiedy mu policja wjeżdża
  • Odpowiedz

344

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

170 ton konserw dla rosyjskich żołnierzy. Zamiast mięsa zmielone skóry

W Rosji wybuchła kolejna afera z wyżywieniem żołnierzy - zatrzymano szefów służb intendenckich, a 170 ton konserw reklamowanych jako klasa premium wycofano z frontu. Badania wykazały, że zamiast pełnowartościowego mięsa zawierały m.in. zmielone skóry, chrząstki i skrobię

darosoldier
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 19:58:48
  • 75
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    jedzenie
  • #
    afera
Lomar15
Lomar15 21.06.2026, 20:23:18 via Wykop
  • 153
w sensie że w konserwach znalazła sie skóra i mięso poległych żołnierzy? to sie nazywa recykling
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kempes
Kempes
20.06.2026, 20:43:58
  • 326
#polityka #ukraina #rosja #wojna #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy

hahahahahahahaha... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #ukraina #rosja #wojna #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy 

haha...

źródło: 1000079797

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 20.06.2026, 22:44:57 via Wykop
  • 0
@Jariii:

Oni się przestali bać już tych taśm z afery podkarpackiej czy już im wszystko jedno?

a co jeżeli właśnie tych taśm użyto bo cudownie sie rozmnożyły?
  • Odpowiedz
Charles_White
Charles_White
Charles_White
20.06.2026, 09:52:45
  • 423
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 20.06.2026, 19:57:14 via Wykop
  • 0
@Charles_White: pan sie nie martwi, nawrocki i jego koledzy zrobią z polską to co misiek z wisłą kraków
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn
20.06.2026, 15:46:27
  • 154
#polityka #ukraina #bekazprawakow #russiahateclub
Panowie, policzmy głosy
matti-nn - #polityka #ukraina #bekazprawakow #russiahateclub
Panowie, policzmy głosy

źródło: u2218762659_httpss.mj.runITShWpEzFEg_Make_me_an_edit_where_it_2e081d4b-62e9-40ea-ad12-678c37b59f7d_3 (1)

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 20.06.2026, 19:19:09 via Wykop
  • 1
@matti-nn: on sam grindował tych ruskich? szacun, ponad milion własnymi rękami
  • Odpowiedz
Lomar15
Lomar15 19.06.2026, 14:38:00
  • 20
#lekarz
Lomar15 - #lekarz

źródło: r10

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Outscore-Tiny6
Outscore-Tiny6
Outscore-Tiny6
18.06.2026, 22:58:37
  • 9
Pamiętacie łowców skór? Podejrzewa się że podczas tej afery zabito grubo ponad tysiąc pacjentów (a możliwe że znacznie więcej). Symboliczne skazano kilka osób, a cała sprawa tyczyła się tylko łódzkiego pogotowia. Naiwny ten kto myśli że to było jedyne takie pogotowie w kraju.

Do rzeczy, tych ludzi się nie rusza. Zrobi się pokazówkę która własnie ma miejsce, żebyśmy mogli myśleć że coś się zmieni To jest zawód zaufania publicznego, systemowo absolutnie nic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 18.06.2026, 23:26:52 via Wykop
  • 0
@Outscore-Tiny6: odwagi
  • Odpowiedz

422

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Doktor Marcin Socha pokazał przelew, który wpłynął na jego konto za pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kwota to 4 621,40 zł.

sloniasek
z
biznes.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 21:32:31
  • 116
  • #
    chirurg
  • #
    wyplata
Lomar15
Lomar15 18.06.2026, 23:18:13 via Wykop
  • 101
w opisie to można dać cokolwiek, równie dobrze mogłoby być "Za 10 lat pracy dla warszawskiego uniwersytetu medycznego"
prędzej za operacje albo działanie jednego typu np "wbijanie igły" "ocena lekarska pacjenta" mogło mu tyle przyjść a takich to 40-50 przelewów robi miesięcznie

Zresztą sam kacprzyk 33 faktury cofnął o wartości pół miliona złotych - i to tylko z jednego szpitala, także..
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lomar15
Lomar15 17.06.2026, 13:30:32
  • 33
#bekazpisu
Polski patriota po jednej lepie od niemieckiej baby be like:
Lomar15 - #bekazpisu 
Polski patriota po jednej lepie od niemieckiej baby be like:

źródło: eeee

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
17.06.2026, 13:36:02 via Wykop
  • 10
@Lomar15: xD
Ciekawe jak tam z tyłu czy nie jest brazowo xD
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
17.06.2026, 14:53:15 via Wykop
  • 8
@MistrzKowalski: brunatnie wręcz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1326

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie dowiedziało się Polskie Radio RDC.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 17.06.2026, 12:10:49
  • 196
  • #
    warszawa
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
Lomar15
Lomar15 17.06.2026, 13:02:55 via Wykop
  • 3
spokojnie, przecież w trzech innych jest zatrudniony
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

445

Wojsko zbiera butelki. "Absurdalne" obowiązki żołnierzy z systemem kaucyjnym

Wojsko zbiera butelki. "Absurdalne" obowiązki żołnierzy z systemem kaucyjnym

Wojsko Polskie nie chce dłużej zajmować się zbieraniem plastikowych butelek i domaga się zmian w przepisach dotyczących

darino
z
rmf24.pl
dodany: 17.06.2026, 05:29:49
  • 120
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    wojsko
  • #
    polska
Lomar15
Lomar15 17.06.2026, 08:37:53 via Wykop
  • 2
Będą nas bronić przed pozostawionymi na ulicy śmieciami xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HerbacianyLolek
HerbacianyLolek
HerbacianyLolek
16.06.2026, 16:29:08
  • 0
#lekarz #nfz #medycyna czekam na sytuację w której lekarze zrezygnują z posady bo "za mało" zarabiają. Zamkną szpital a później się okaże, że ktoś bliski im zmarł bo zamknęli szpital, czy jakąś jego część co by mogło uratować ich życie. Ciekawe czy by to coś w nich zmieniło.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomar15
Lomar15 16.06.2026, 21:30:17 via Wykop
  • 0
@HerbacianyLolek: oni tyle zarabiają że po prostu wyślą członka rodziny za granice na leczenie
  • Odpowiedz

499

Dwóch lekarzy zatrzymanych. Grupa przestępcza handlująca psychotropami rozbita.

Dwóch lekarzy zatrzymanych. Grupa przestępcza handlująca psychotropami rozbita.

Policjanci z Piły zatrzymali dziewięć osób, które działały w zorganizowanej grupie przestępczej, zajmującej się nielegalnym obrotem lekami psychotropowymi. Wśród nich jest dwóch lekarzy, którzy - jak mówi prokurator - byli kluczowym ogniwem tej działalności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

vingrosz
z
pila.naszemiasto.pl
dodany: 16.06.2026, 20:31:31
  • 47
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    policja
Lomar15
Lomar15 16.06.2026, 21:03:00 via Wykop
  • 85
za mało zarabiali pewnie ci lekarze i sobie dorabiali do skromnej pensji 120 000 / mies.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.11.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 10.04.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking