Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gavilar

Gavilar

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5089
  • Znaleziska 2097
  • Mikroblog 2992
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 110
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
13 godz. i 50 min temu
  • 93
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gavilar
Gavilar 9 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 2
@pioter_ciemiezca @krystian-stepaniak: podoba mi się że wchodzi to do mainstreamu na pełnej. Już nawet Oskarki nie nadążają za wymaganiami. J----a inflacja xD

Ale poza heheszkami to ma kobieta racje. Pracuje w korpo od 10 lat i te chłopy to okropni pacyfiści z awersja do ryzyka. W porównaniu z nimi to n------y budowlaniec jest ciekawszy życiowo xD
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
przedwczoraj, 05:45:00
  • 773
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gavilar
Gavilar przedwczoraj, 20:49:30 via Wykop
  • 1
@eugeniusz_geniusz: Bo dla piłkarzy ten sport to okazja na łatwą kase i możliwość jej przepicia xd Zero woli walki, rywalizacji,NIC.

Jak Lewy nawalał trening za treningiem to patrzyli jak na debila xd
  • Odpowiedz
makolem
makolem
przedwczoraj, 09:39:26
  • 107
#programista15k #programista50k wykopki ale wy wiecie że te 100k które pan lekarz "zarabia" na fikcyjnej pracy to z waszych podatków, j*bie was na hajs a wy za grosze u janusza na niego tyracie? Moje skromne kodojebcze 50k to w 100% zagraniczny kapitał, sprowadzony przeze mnie do kraju, dzięki któremu janusz ma z czego wam zapłacić za pracę, a kreatywny pan lekarz i inne cwaniaczki przy państwowym korycie z
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gavilar
Gavilar przedwczoraj, 20:40:31 via Wykop
  • 0
@Creamfields: Sami latami gardziliscie resztą która zarabia mniej. Nikomu nie będzie was szkoda xDD

I jaki kryzys? W IT nie pracuje aż tyle ludzi żeby był z tego kryzys dla ogółu.
  • Odpowiedz

1964

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz, znany krytyk kulinarny i podróżnik, został uhonorowany jednym z chorwackich odznaczeń państwowych. Podczas uroczystości w Warszawie odebrał z rąk ambasadora Chorwacji Order Chorwackiej Plecionki. "To jest dla mnie powód do dumy niezwykłej"-stwierdził.

Ale-o-sio-chozii
z
rmf24.pl
dodany: 19.06.2026, 07:13:56
  • 200
  • #
    maklowicz
  • #
    kulinaria
  • #
    gotowanie
  • #
    ciekawostki
Gavilar
Gavilar 20.06.2026, 18:46:12 via Wykop
  • 1
chyba jedyny Polak oprócz Tadeusza Sznuka, który jest poważany przez resztę narodu. Nie znam nikogo kto by nie lubił lub chociaż nie poważał tych dwóch panów.


@galicjanin: Ja Makłowicza nie lubie. Taki wujek gawędziasz mitoman z wesela. Kilka lat temu prawie wyskakiwał z lodówki wszędzie.

475

Prawie 40% Polaków ma problem z rozumieniem tekstu. To cichy hamulec gospodarki

Prawie 40% Polaków ma problem z rozumieniem tekstu. To cichy hamulec gospodarki

Polacy wypadli najgorzej w tekstach kompetencji dorosłych wśród wszystkich państw członkowskich OECD.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 18.06.2026, 08:46:16
  • 223
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    ekonomia
Gavilar
Gavilar 20.06.2026, 18:41:35 via Wykop
  • 0
No ale jak to, przecież te 13 lat nudnej pruskiej edukacji miało zrobić z Polaków elity międzynarodowe xDD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

boguslaw_licencyjny
boguslaw_licencyjny
20.06.2026, 08:58:03
  • 104
#korposwiat #praca #pracait #pracbaza #zalesie #lodz

Szanowni Państwo. Dokonało się.

Po 15 latach stwierdziłem, że p------ę pracę w międzynarodowym korpo. Poinformowałem kierownika w piątek, w poniedziałek zanoszę papiery. Na razie bez planu, bez nowej roboty, mam poduszkę finansową. A nawet jeśli mi sie kasa skończy wolę przymierać głodem niż pracować w tym burdelu. Może zacznę na balkonie chorować jakieś roślinki albo
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gavilar
Gavilar 20.06.2026, 17:42:23 via Wykop
  • 4
Nigdy więcej korpo. Kto pracuje w korpo ten się w cyrku nie śmieje.


@boguslaw_licencyjny: Po tym co opisujesz to strasznie przejmujesz się pracą w korpo i bierzesz ją do siebie. Po 15 latach to chyba powinieneś wiedzieć jak działa koro xD

Albo ja już jestem zblazowany, bo mam absolutnie wysrane na te korporacyjne przejmowanie się korporacyjnymi problemami. Teraz po prostu jestem tym co ustawia bezsensowne spotkania które mogą być mailem
  • Odpowiedz

19

Estonia wyda AI-agentom własny numer ID. Pierwsze takie państwo na świecie

Estonia wyda AI-agentom własny numer ID. Pierwsze takie państwo na świecie

Rada ds. AI Estonii proponuje nadawanie agentom sztucznej inteligencji numerów identyfikacyjnych, określających dokładnie, co mogą robić w czyimś imieniu, na przykład wyświetlić dokument lub zrobić przelew. Premier: musi być jasne, kto działa na czyje zlecenie i kto odpowiada.

real_scoria
z
theregister.com
dodany: 18.06.2026, 08:16:29
  • 4
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    prawo
  • #
    estonia
  • #
    internet
Gavilar
Gavilar 20.06.2026, 14:58:53 via Wykop
  • 0
To jakbyście się zastanawiali kto będzie kupował szmelc na wypadek depopulacji. Da się takiemu agentowi konto bankowe z "euro gąbkami" i będzie sztucznie pompować popyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

380

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

EA uruchamia platformę EA Advertising i wpycha banery do największych hitów, by spłacić gigantyczny dług. Sprawdź, co to oznacza dla graczy.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 17.06.2026, 12:38:45
  • 123
  • #
    gry
  • #
    ea
  • #
    reklamy
  • #
    kontrowersje
Gavilar
Gavilar 18.06.2026, 09:27:00 via Wykop
  • 34
@omnipotentmasterofnone: Ludzie którzy płaczą w internecie to jest jakiś promil promila. Reszta patrzy na półce że jest nowa giera i ja kupuje. Dobrze wytresowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dese
dese
17.06.2026, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gavilar
Gavilar 17.06.2026, 08:39:54 via Wykop
  • 1
@dese: Żeby dostać jako inżynier taką kasę to trzeba być dyrektorem xD A dyrektorów aż tyleu nie potrzeba tak jak internistów. Po co mi była ta inżynieria ; p
  • Odpowiedz

2961

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 09:25:28
  • 295
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
Gavilar
Gavilar 14.06.2026, 11:14:47 via Wykop
  • 1
@ocynkowanyodpornynahejt: Tutaj to sie nie wyklucza, dla nich każdy kto ma w ich mniemaniu lepiej od nich jest wrogiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
uncle_freddie
uncle_freddie
14.06.2026, 06:27:01
  • 64
Ciekawiło mnie co po takim meczu słychać na Tureckim wykopie i okazuje się, że nastroje w istocie nie są najlepsze:
#mecz
uncle_freddie - Ciekawiło mnie co po takim meczu słychać na Tureckim wykopie i okazuj...

źródło: Screenshot_20260614_082404

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gavilar
Gavilar 14.06.2026, 10:22:39 via Wykop
  • 3
@uncle_freddie: nawet jest tag #tureckiwykop ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

75

chińska technologia - mocno przereklamowana

chińska technologia - mocno przereklamowana

Chińskie EV się palą, FSD wjeżdża w drzewa, szybkie pociągi się rozpadają, etc... Ale propaganda chińska pompuje narrację sukcesu, rozwoju, technologi..

kwanty
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 12:38:21
  • 61
  • #
    chiny
  • #
    ev
  • #
    chinskapropaganda
  • #
    ekonomia
Gavilar
Gavilar 10.06.2026, 03:33:47 via Wykop
  • 3
Oczekujecie od biznesmenów patriotyzmu a sami prędzej kupicie coś z Azji zamiast z Polski bo tańsze pare zlotych.
iksde
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

971

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 736
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
Gavilar
Gavilar 08.06.2026, 05:51:30 via Wykop
  • 22
@Roman_Horsetych: Ostatnio było info że Indiom spadło do 1.9. Idzie ku lepszemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gavilar
Gavilar 08.06.2026, 05:54:11 via Wykop
  • 2
@No_mad: Oni myślą że każdy taki artykuł generuje jedno dziecko czy coś. I tak marudza od 30 lat już xD
Gavilar
Gavilar 08.06.2026, 05:58:26 via Wykop
  • 2
@kwanty: Ale jaką wymówkę? Posiadanie potomstwa to nie jest jakaś rubryka w umowie między państwem a obywatelem. Dzieci można nie chcieć i nie trzeba się z tego tłumaczyć xDD
Gavilar
Gavilar 08.06.2026, 10:25:06 via Wykop
  • 11
@JerzJerzy: Nie ma ani jednego kraju w Afryce z trendem wzrostowym. Taka Nigeria zamiast 7.0 ma już 4.5 i dalej spada ; )
Gavilar
Gavilar 09.06.2026, 14:20:44 via Wykop
  • -1
@kwanty: No nie, żadne podstawowe prawa nie są zależne od posiadania dzieci, a z dodatków które wymieniłeś nie trzeba korzystać.

2. I dlatego od lat 70. po dużym kryzysie paliwowym państwom przestało zależeć i wolą polegac na imigracji. Natomiast w mediach politycznych nikogo ten problem nie obchodzi (spam na wykopie się nie liczy, wykopki nie mają na nic wpływu).

717

Toyota inwestuje 7 miliardów w polskie miasta. "Budują Japonię dla Europy"

Toyota inwestuje 7 miliardów w polskie miasta. "Budują Japonię dla Europy"

Koniec z łatką taniej montowni Europy. Miliardowe inwestycje Toyoty na Dolnym Śląsku właśnie spinają w całość zaawansowany hub IT we Wrocławiu, potężną produkcję napędów hybrydowych i nowoczesny recykling samochodów.

MaranX
z
auto.dziennik.pl
dodany: 07.06.2026, 18:20:13
  • 135
  • #
    toyota
  • #
    biznes
  • #
    motoryzacja
  • #
    inwestycje
  • #
    polska
  • #
    japonia
Gavilar
Gavilar 08.06.2026, 05:30:53 via Wykop
  • -1
@Polnischefuhrer: Mogliby chociaż do Krakowa przyjechać bo mechanicznego automotive to wiele tu nie zostanie zaraz xd
Cierniostwor
Cierniostwor
07.06.2026, 19:19:27
  • 0
Ile mniej więcej kosztuje w 2026 PC który pociągnie Gothic remake na 4k/60 FPS na wysokich ustawieniach graficznych?
#gry #gothicremake #pcmasterrace #gothic
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gavilar
Gavilar 07.06.2026, 20:08:28 via Wykop
  • 0
@Cierniostwor: Około 120 PLN w chmurze GeForceNow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
rales
rales
07.06.2026, 07:59:36
  • 1334
WOŁAM WAS PO 8 LATACH

8 lat temu, przed mundialem 2018, utworzyłem prawdopodobną jedenastkę na mundial 2026.
Były to wyłącznie moje przewidywania.
Porównajmy sobie, gdzie chłopaki byli wtedy, a gdzie są dzisiaj:

Drągowski
rales - WOŁAM WAS PO 8 LATACH

8 lat temu, przed mundialem 2018, utworzyłem prawdopod...

źródło: comment_T4t8bDLI2gUvw2xNKXSIMCI4TfIEbE8R

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gavilar
Gavilar 07.06.2026, 15:38:37 via Wykop
  • 1
Tamten wpis miał prawie 4 tysiące plusów ლ(ಠ_ಠ ლ) Zapomniałem, jak Mirko wyglądało, zanim portal zdechł. Teraz obcy by mogli wylądować i zrobić AMA, a post by mniej zebrał.


@MartwyProsty: Ten post ma 800 i jest top 1 z 24h xDD
Można zamykać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

1496

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 234
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
Gavilar
Gavilar 07.06.2026, 05:35:37 via Wykop
  • 1
@Festiwal_Panczy: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Gavilar - @Festiwal_Panczy: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: comment_ZMGGeryVdPb7EIEEO6AQlJDwAWAoHwwp

Pobierz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
06.06.2026, 09:13:45
  • 411
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego leczenie polakow to jest taka katorga i dlaczego lekarze traktują pacjentów jak debili - bo tak trzeba ich traktowac, bo traktowanie ich jak ludzi rozumnych prowadzi donikąd. Można 10 razy powtórzyć, zapisać im w wypisie, poinformować rodzinę a i tak zrobią po swojemu wbrew lekarskim zaleceniom bo łun wi lepij i co mu będzie jakiś d*bił w fartuchu rozkazywał, tatuś jadł całe życie chleb że smalcem na
pieknylowca - Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego leczenie polakow to jest taka kator...

źródło: 1000018959

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gavilar
Gavilar 06.06.2026, 18:39:55 via Wykop
  • 5
@pieknylowca: Były jakieś badania że 40& Polaków nie rozumie tekstu który czyta xDDD Zatrzymali się chyba w rozwoju gdzieś w 3 klasie podstawówki xDD
  • Odpowiedz

448

Pacjent z Alzheimerem odzyskuje mowę i pamięć dzięki przełomowemu badaniu leku

Pacjent z Alzheimerem odzyskuje mowę i pamięć dzięki przełomowemu badaniu leku

Psylocybinę, substancję psychodeliczną zawartą w grzybach halucynogennych, wcześniej uważano za skuteczny środek na depresję, lęk, uzależnienia i zespół stresu pourazowego (PTSD) . Teraz jednak naukowcy twierdzą, że ma ona potencjał, by znaleźć zastosowanie również w leczeniu choroby Alzheimera.

Zingeer
z
nypost.com
dodany: 05.06.2026, 17:47:05
  • 117
  • #
    altzheimmer
  • #
    zdrowie
  • #
    psylocybina
  • #
    psychodeliki
Gavilar
Gavilar 06.06.2026, 18:14:01 via Wykop
  • 7
@JerzJerzy: Robert Rutkowski - typ który całą młodość przećpał i teraz kosi hajs jako psychoterapeuta na umoralnianiu każdego kto ma czelność sięgnąć po jedno pifko xD
Pwner
Pwner
06.06.2026, 16:42:35
  • 2
O co tu w końcu chodzi, ustawiłem wszystkie w rządku i nadal klops?
#gothic
Pwner - O co tu w końcu chodzi, ustawiłem wszystkie w rządku i nadal klops?
#gothic

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gavilar
Gavilar 06.06.2026, 18:00:59 via Wykop
  • 1
@Antybristler: https://www.nexusmods.com/gothic1remake/mods/21
Jest już modzik ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.07.2018

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 09.11.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking