Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
puto

puto

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20049
  • Znaleziska 14208
  • Mikroblog 5841
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 51

361

Samochód potrącił nastolatkę. Ranna leżała na drodze, a kierowcy... przejeżdżali

Samochód potrącił nastolatkę. Ranna leżała na drodze, a kierowcy... przejeżdżali

ŚLĄSK. Nastolatka wbiegła na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranna leżała na drodze. Bulwersujące, że część z kierowców widząc leżącą na jezdni dziewczynę... jeszcze przyśpieszała by ja minąć. Policja publikuje WIDEO.

Trzebieslawice
z
tarnowskiegory.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 07:52:59
  • 80
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    tarnowskiegory
  • #
    samochody
  • #
    wypadek
puto
puto 02.06.2026, 16:04:54 via Wykop
  • 9
kierowczyń żodnej tam nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2036

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
puto
puto 02.06.2026, 16:04:16 via Wykop
  • 7
A kiedy likwidacja darmowego wejścia do klubu za posiadanie jedynej i właściwej płci?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

603

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

Zamiast na studia idą do pracy. "Nie potrzebuję kolejnego papierka".

- Na studia nie idę. Matka jest zła i twierdzi, że to duży błąd. Tylko ten papier jest dziś tak naprawdę bez znaczenia. Nie chcę marnować pięciu lat na coś, co potem schowam do szuflady - zaznacza Edyta, tegoroczna maturzystka. Czy to nowy trend? Czy faktem jest dziś to, że młodzi ludzie coraz...

robert-kuzba
z
edziecko.pl
dodany: 01.06.2026, 17:52:24
  • 424
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    polska
  • #
    edukacja
  • #
    studia
  • #
    szkola
puto
puto 02.06.2026, 13:35:12 via Wykop
  • 2
@jabberok: mało kto zrozumie co piszesz. Dla ludzi z kultem zaperolu tyranie za 5k netto sens życia i rozwój który da im w przyszłości więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ a na co i po co tego nie wytłumaczą.
Studia w akademiku to jedyny okres w życiu na którego wspomnienie od razu się samoistnie uśmiecham. Przed i po byłem nieszczęśliwy. W sumie
puto
puto 02.06.2026, 13:41:00 via Wykop
  • 0
Do póki to nie medycyna, czy prawo


@ArchaicznyTaboret: jedyna moc tych studiów poleka na tym że nadzorca pod postacią państwa nie dopuszcza do wykonywania zawodu nikogo bez papierka. Państwo jest gwarantem wartości tych studiów. Tak dużo i tak niewiele.
puto
puto 02.06.2026, 13:47:01 via Wykop
  • 1
Moja rozmówczyni skończyła renomowane liceum w kwietniu, z początkiem maja przystąpiła do matury, a teraz "intensywnie szuka pracy". - Nie ma teraz jakiegoś ciśnienia z pracą, dałam sobie czas do września. Byłam na rozmowie w hotelu, gdzie zaproponowali mi stanowisko recepcjonisty, z tym że to praca zmianowa, więc podziękowałam. Przeszłam też rekrutację w jednym z tych popularniejszych biur podróży, ale tam jakoś super wypłaty nie ma, bo pensja w dużej mierze uzależniona
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1230

Hipokryzja NSZZ policjantów

Hipokryzja NSZZ policjantów

NSZZ policjantów boi się losowych kontroli trzeźwości funkcjonariuszy. Ale losowe kontrole kierowców są już OK.

leon-san
z
facebook.com
dodany: 30.05.2026, 20:05:56
  • 93
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    bagiety
puto
puto 31.05.2026, 18:23:02 via Wykop
  • 3
Czemu to opisałem? Dostałem mandat ok. 200zł ok. Luuuz.


@MajoZZ: jakie luz. To się tylko wydaje że luz, ale takich państwowych meneli wyciągających rączki po 100-200 zł jest cała chmara

406

Podwyżki w służbie zdrowia: 25k dla lekarzy, 16k dla pielęgniarek

Podwyżki w służbie zdrowia: 25k dla lekarzy, 16k dla pielęgniarek

Ministerstwo Zdrowia otrzyma nowe wyliczenia, z których wynika, że lipcowe podwyżki w ochronie zdrowia będą kosztować aż 4,5 mld zł zamiast planowanych 3,3 mld. Przeciętne wynagrodzenie lekarza wzrośnie do ponad 25 tys. zł brutto, a pielęgniarek do 16 tys. zł. W latach 2022-2026 minimalne stawki w b

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:46:32
  • 120
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    infromacje
puto
puto 30.05.2026, 00:51:32 via Wykop
  • 0
Dlaczego nie bo ty nie potrafisz? Są osoby które potrafią


@ryjek201: ale co potrafią?

ile książek ktoś potrafi wykuć na pamięć w ograniczonym
puto
puto 31.05.2026, 17:56:56 via Wykop
  • 0
@ryjek201: nie potrafią. Widziałem w praktyce. Pacjent zmarł.

a w prawdziwym świecie p-------a


@ryjek201: nie bądz wobec siebie takie krytyczny. Ale możesz mieć rację.
puto
puto 31.05.2026, 17:57:48 via Wykop
  • -2
@BiznesJanusz: akurat w tym przypadku to było pewne. Mieli to po prostu w dupie.
puto
puto 31.05.2026, 17:58:56 via Wykop
  • 0
iekawe kiedy zaczniesz musieć łbem. Francja to inny krąg kulturowy


@donatien-de-sade: aha jak woda w knajpie to inny krąg kulturowy, a jak sprowadzanie imigrantów, mandaty, nakazy, kary to

438

Dramatyczna sytuacja szpitala w Mławie. "Kroplówek wystarczy na dwa, trzy dni"

Władze szpitala w Mławie na Mazowszu alarmują o dramatycznej sytuacji finansowej, w jakiej znalazła się placówka. Według dyrekcji, w szpitalu brakuje pieniędzy nawet na leki, a kolejnym oddziałom grozi zamknięcie.

VoxClamantisInDeserto
z
rp.pl
dodany: 30.05.2026, 11:23:32
  • 212
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    mlawa
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
puto
puto 31.05.2026, 17:54:15 via Wykop
  • 1
jak na wojnie. Niech improwizują ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Służby zatrzymały pracownika PGZ pod zarzutem szpiegostwa.

Służby zatrzymały pracownika PGZ pod zarzutem szpiegostwa.

Służby zatrzymały pracownika jednego z zakładów Polskiej Grupy Zbrojeniowej pod zarzutem szpiegostwa - poinformował wicepremier, minister obrony Władysław Kosiniak-Kamysz. Sąd Okręgowy w Poznaniu postanowił o aresztowaniu go na trzy miesiące.

Kempes
z
tvn24.pl
dodany: 29.05.2026, 15:48:16
  • 87
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    militaria
puto
puto 30.05.2026, 21:29:48 via Wykop
  • 1
@CrytekPL: tęczową i unijną

1323

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Od 12 sierpnia restauracje, bary i kawiarnie mogą zostać zobowiązane do bezpłatnego podawania klientom do 0,5 litra wody z kranu na osobę

Victor_Manzon
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 29.05.2026, 23:06:35
  • 421
  • #
    polska
  • #
    restauracja
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    ekonomia
puto
puto 30.05.2026, 21:27:56 via Wykop
  • 2
we Francji jest tak od dawna. Darmowa woda z kranu filtrowana. Ciekawe czy tam musiały wejść przepisy żeby tak było xD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1317

Gigantyczne pensje lekarzy ujawnione. Państwowy szpital opublikował dane

Gigantyczne pensje lekarzy ujawnione. Państwowy szpital opublikował dane

Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim ujawnił szczegółowe dane dotyczące pensji lekarzy. Okazuje się, że w 2025 r. placówka przeznaczy na pensje medyków aż 69 mln zł, co stanowi niemal 28 proc. całego budżetu szpitala. Najwyższe miesięczne wynagrodzenia przekraczały 100 tys. zł.

VoxClamantisInDeserto
z
medonet.pl
dodany: 30.05.2026, 11:20:55
  • 332
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    piotrkowtrybunalski
  • #
    praca
puto
puto 30.05.2026, 20:33:23 via Wykop
  • -2
dać podwyżki natychmiast! Jak odwiedzałem chorego to pewnego dnia na wejściu mi nawet nie powiedzieli że umrze za pół godziny jak skończą pompować noradreanalinę ( ͡° ʖ̯ ͡°) to pewnie przez te niskie zarobki ¯\(ツ)/¯
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

359

Gorąco wokół wieku emerytalnego. Policzyli zyski i straty

Gorąco wokół wieku emerytalnego. Policzyli zyski i straty

Ministerka funduszy Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz proponuje zrównanie wieku emerytalnego. A co z wysokością przyszłych świadczeń? Obliczenia wskazują, że część osób zyska na zmianie kilkaset złotych miesięcznie. Będą też osoby, które stracą na rewolucji.

MakiawelicznyAltruista
z
next.gazeta.pl
dodany: 29.05.2026, 11:05:38
  • 101
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polska
puto
puto 30.05.2026, 00:02:43 via Wykop
  • 14
Emerytura z ZUS to wynik podzielenia zgromadzonego i zwaloryzowanego kapitału przez prognozowaną liczbę miesięcy życia. Główny Urząd Statystyczny (GUS) publikuje jedną, wspólną tablicę dalszego trwania życia dla obu płci.


I tak się was doi faceciki ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ system stwierdza że będziecie żyć średnio 84 lata xD w połowie kipniecie więc połowa szmalu przepada ¯\(ツ)/¯
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

puto
puto 30.05.2026, 20:29:03 via Wykop
  • 1
a dlaczego system ma stwierdzać inaczej skoro faceci tyle żyją?


@Qullion: średnia wieku się liczy a nie twoje dowody anegdotyczne za płotem

Czemu facetów nie interesuje to jak można żyć dłużej tylko wolą to olać?


@Qullion: ale to nie ma znaczenia czy dbają o siebie czy nie. Tyle żyją ile średnia i nikomu nic do tego. Pieniądze proporcjonalnie i do widzenia ¯\(ツ)/¯

691

40 mln zł przekazało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju na "nowatorskie" piwo

40 mln zł przekazało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju na "nowatorskie" piwo

NCBiR w założeniu ma pomagać firmom w działalności badawczo-rozwojowej. Jak to się więc stało, że kilkadziesiąt milionów z państwowej kasy dostała firma Perła - Browary Lubelskie na produkcje nowego rodzaju piwa? Firma twierdzi, że ich nowe piwo jest "innowacyjne".

Poludnik20
z
wyborcza.biz
dodany: 29.05.2026, 04:28:27
  • 68
  • #
    piwo
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    badania
  • #
    lublin
  • #
    perla
puto
puto 30.05.2026, 00:47:16 via Wykop
  • 10
nic dziwnego że bez dotacji inwestycje leżą, jak firmy każdego formatu zostały nauczone że na inwestycje dostaną pieniążki od państwa xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

231

Bruksela żąda niemożliwego

Bruksela żąda niemożliwego

Brukselski absurd uderzy w polskie fabryki? Sześć państw - w tym polskie fabryki zagrożone

pangkor
z
rmf24.pl
dodany: 28.05.2026, 05:22:08
  • 39
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polityka
  • #
    lewackalogika
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    przemysl
  • #
    energetyka
puto
puto 30.05.2026, 00:40:20 via Wykop
  • 1
KE chce ustalać te limity na podstawie 10 procent najbardziej ekologicznych fabryk w Unii. Problem w tym, że dla większości hut, cementowni czy zakładów ceramicznych te normy są fizycznie nie do osiągnięcia. Nie istnieją jeszcze na świecie dostępne komercyjnie i opłacalne technologie, które pozwoliłyby produkować chemię czy stal bez spalania paliw kopalnych.


typowe myślenie urzędnika. Widzi w excelu że top 10 procent potrafi więc to będzie nowa norma ( ͡°(
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1336

[AFERA] Analiza 13 tys. wypowiedzi antypolskiego trolla @Icouldbeyourmom

Postanowiłem przeprowadzić szczegółową analizę pełnego zestawu publicznych wypowiedzi użytkownika @Icouldbeyourmom, z którego wyłania się obraz antypolskiego szowinisty, kłamcy i manipulatora. Sprawa została zgłoszona do moderacji. Długa lektura!

CosmicWarden
z
wykop.pl
dodany: 29.05.2026, 11:42:46
  • 263
  • #
    afera
  • #
    moderacja
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
puto
puto 30.05.2026, 00:34:41 via Wykop
  • 3
polskie oszołomy... ten naród zbliża się do poziomu ruskich


a to jest inaczej? xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

349

Wyszedł ze szpitala i zmarł na przystanku. Lekarka twierdzi, że jest niewinna

Wyszedł ze szpitala i zmarł na przystanku. Lekarka twierdzi, że jest niewinna

Prokuratura Regionalna w Rzeszowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko lekarce szpitala MSWiA. Zdaniem śledczych to przez jej błędy 29-latek, który zgłosił się do placówki medycznej, chwilę po wyjściu z niej zmarł.

lormont
z
onet.pl
dodany: 27.05.2026, 21:28:36
  • 88
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
puto
puto 30.05.2026, 00:32:27 via Wykop
  • 1
spokojnie zaraz wlecą podwyżki to się polepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
puto - spokojnie zaraz wlecą podwyżki to się polepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

453

Najwyższe bezrobocie wśród młodych od lat

Najwyższe bezrobocie wśród młodych od lat

Młodym rynek oferuje bezpłatny staż, umowę śmieciową albo wymagania jak dla seniora za pensję juniora. Skoro oferty juniorskie to margines rynku, a bezrobocie wśród młodych jest dwa razy wyższe niż ogólne, to nie dziwmy się, że znowu pakują walizki do Niemiec i Holandii.

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 28.05.2026, 10:37:39
  • 299
  • #
    praca
puto
puto 30.05.2026, 00:19:41 via Wykop
  • 1
ma konkurować z 30 letnim inigrantem z Meksyku który ma dziesięcioletnie doświadczenie i chce w Polsce pracować za minimalną.


@K-S-: ja dlatego powtarzam że sprowadzanie imigrantów do pracy to ingerencja w wolny rynek. Tak wolny wewnętrzny rynek pracy gdzie pracodawca ma dbać o rozmnażanie się niewolników i ich szkolenie. Sprowadzając tu imigrantów powodujesz że ściągasz z firm odpowiedzialność którą zawsze ponosiły.

472

Europejskie porty alarmują: unijny ETS promuje porty Afryki

Europejskie porty alarmują: unijny ETS promuje porty Afryki

European Sea Ports Organisation domaga się natychmiastowych zmian w systemie ETS EU. Armatorzy omijają europejskie porty nad Morzem Śródziemnym, a gigantycznie rosną przeładunki np. w Tangerze w Maroku. A potem jadą do Europy na ciężarówkach.

artur-kielbasinski
z
zielonagospodarka.pl
dodany: 29.05.2026, 09:55:25
  • 33
  • #
    euets
  • #
    emisje
  • #
    komisjaeuropejska
  • #
    konkurencyjnosc
  • #
    gospodarka
  • #
    ekologia
puto
puto 30.05.2026, 00:17:18 via Wykop
  • 10
spokojnie. Jak nie zarobią to się je dofinansuje z pieniędzy podatników. A podatnikom się podwyższy podatki np. poprzez wprowadzenie ETS 2 za rogiem xD kaska popłynie, polaki wszystko wytrzymają ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

480

Wójt, działki i zmiana planów. Kto o nich wiedział, ten w Jasienicy mógł nieźle

Wójt, działki i zmiana planów. Kto o nich wiedział, ten w Jasienicy mógł nieźle

Wójt Jasienicy systematycznie kupował działki rolne w sąsiedztwie strefy przemysłowej. Dwa lata temu gmina przekształcił

starnak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 05:15:04
  • 35
  • #
    polska
  • #
    jasienica
  • #
    dzialki
  • #
    bk0
puto
puto 30.05.2026, 00:14:08 via Wykop
  • 1
oczywiście Śląskie xD tam takie wały lecą że byście się zdziwili
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

puto
puto 30.05.2026, 00:15:02 via Wykop
  • 0
@cyprian-ros: ta rosja nie nadaje się na plan przestrzenny

305

Kolejna dzielnica Warszawy ze strefą Tempo 30. Mieszkańcy zaskoczeni

Kolejna dzielnica Warszawy ze strefą Tempo 30. Mieszkańcy zaskoczeni

Strefy Tempo 30 wprowadza kolejna dzielnica Warszawy. Ograniczenie prędkości do 30 km/h będzie obowiązywać na niektórych ulicach Targówka. Temat ten poruszają dzielnicowi radni. Wprowadzenie stref spotkało się z krytyką kilku z nich miastu zarzucają m.in. brak konsultacji społecznych

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 27.05.2026, 09:08:15
  • 202
  • #
    warszawa
  • #
    targowek
  • #
    prawo
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
puto
puto 27.05.2026, 18:30:54 via Wykop
  • -3
@muak47: to i tak o wiele za dużo. 10 kilometrów na godzinę. Natychmiast!!
puto
puto 27.05.2026, 18:34:03 via Wykop
  • 11
Pakuj do samochodu kilkadziesiąt czujników, kilka systemów podnoszących bezpieczeństwo np. system ratowania pieszego, ecall, systemy parkowania, hamowania, toczenia i fikołkowania.
Po tych zabiegach zmniejsz z 50 do 30 bo zrobiło się bardziej niebezpiecznie xD
Przyjdą ruscy i ja też powiem że nie idę na front bo niebezpiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

puto
puto 27.05.2026, 18:35:35 via Wykop
  • -1
@TheTostu: ale co jest nie tak z 50km/h ? Z tej prędkości da się zahamować prawie w miejscu. Tylko idiota rzucający się pod samochód zostanie potrącony. Mam zwalniać do 30 bo masz fobię? To się leczy.
puto
puto 27.05.2026, 18:36:35 via Wykop
  • 2
@mr03: jak strach to siedzieć w doma. Najpierw wyleczyć fobię a potem do ludzi.
puto
puto 27.05.2026, 18:41:07 via Wykop
  • 0
@IHERMESI: z zachodu trzeba kopiować tylko kary. Dokładnie.
puto
puto 27.05.2026, 18:41:56 via Wykop
  • 1
a kto to jest ten patokierowca?


@albi_77: za chwile patokierowca to ten co wsiada do samochodu a nie na nogach. Zastanawiam się kiedy ludzie zrozumieją że lewacy nie chcą dla ludzi dobrych zmian. Oni chcą aby ludzie żyli tak jak oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ po znajomych lewusach widzę że jak tylko robię coś inaczej niż on to się pojawia u
puto
puto 27.05.2026, 18:44:57 via Wykop
  • 6
@mr03: jak boisz się szybko jadących samochodów to nie ja mam problem
puto
puto 27.05.2026, 19:12:56 via Wykop
  • 4
@mr03: nie no. Trzeba jeszcze dać ograniczenie do 20 km/h
puto
puto 30.05.2026, 00:06:20 via Wykop
  • -1
ulicy na której jazda 50km/


@mateopoznan: co ty chłopie za propagandową grafikę pokazujesz xD Czy ty rozumiesz że jak jedzie się samochodem 50 na godzinę to nie wjeźdza się w pieszego który wyskoczył naćpany na drogę z prędkością 50 na godzinę? Czy wy czaicie wogole w minimalnym stopniu jak działa rzeczywistość xD
puto
puto 30.05.2026, 00:08:31 via Wykop
  • 0
@Karol12341234: racja. Już prędzej bym dał dopłaty urwom niż tym pato artystom.

1710

Emerytury dla "artystów": Wotum nieufności dla minister kultury.

Emerytury dla "artystów": Wotum nieufności dla minister kultury.

Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak poinformował 27 maja, że rozpoczęła się zbiórka podpisów pod wnioskiem o wotum nieufności wobec minister kultury Marty Cienkowskiej.

haston
z
fakt.pl
dodany: 27.05.2026, 17:03:27
  • 194
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
puto
puto 27.05.2026, 19:20:20 via Wykop
  • 7
"seksworkerkom"


@Grzesiok: No one nie odprowadzają składek na emeryturę. Chyba nie chcesz żeby na emeryturze umierały z biedy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

519

Operatorzy sieci przejmą kontrolę nad wszystkimi mikroinstalacjami i magazynami!

Operatorzy sieci przejmą kontrolę nad wszystkimi mikroinstalacjami i magazynami!

Ministerstwo chce, żeby operatorzy mogli m.in. odłączać produkcję. Nowe przepisy mają zapewnić operatorom sieci przejmowanie kontroli nad falownikami instalacji fotowoltaicznych i magazynami energii.

kotas_przesmiewca
z
gramwzielone.pl
dodany: 27.05.2026, 11:48:17
  • 245
  • #
    pv
  • #
    fotowoltaika
  • #
    oze
  • #
    energia
  • #
    magazynenergii
  • #
    prad
puto
puto 27.05.2026, 19:05:14 via Wykop
  • -2
@titus1: lepiej. Płacisz podatki na elektrownie a kończysz z elektrownią w domu i jej obsługą w wolnym czasie xD
puto
puto 27.05.2026, 19:07:13 via Wykop
  • 4
a jak piszę że ludzie za własne pieniądze budują sobie w domu elektrownię i ją obsługują w wolnym czasie to nie dociera xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.07.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.06.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking