Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MarciNo75

MarciNo75

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 980
  • Znaleziska 453
  • Mikroblog 527
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

284

Nocna walka w spółdzielni "Torwar". Wkurzeni ludzie obalili wieczny zarząd

Nocna walka w spółdzielni "Torwar". Wkurzeni ludzie obalili wieczny zarząd

Walne zgromadzenie SBM 'Torwar' trwało 12 godzin i zakończyło się o 5 rano odwołaniem całego zarządu. - To historyczny p

Miksonel
z
share.google
dodany: 15 godz. i 43 min temu
  • 48
  • #
    spoldzielniamieszkaniowa
  • #
    patodeweloperka
MarciNo75
MarciNo75 2 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 60
"Padł rekord frekwencji, pojawiło się 16 proc. uprawnionych do głosowania, "
Rozumiecie? Chcieli im zabrać całą przestrzeń zieloną i między blokami postawić luksusowy wieżowiec, a tylko 16% przyszło zagłosować (z tego nie wiadomo ile przeciwko). Polacy to jednak politycznie leniwe jełopy albo po prostu idioci nie rozumiejący konsekwencji swoich wyborów (czy raczej ich braku).
Ci tutaj przez 25 lat dawali tak sobą pomiatać, ale kilkadziesiąt milionów innych robi to już od stuleci.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MarciNo75
MarciNo75 1 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
wiecznie ten same tematy wałkowane przez najbardziej "aktywnych"


@Miszczu_wszystkiego: Ale tutaj nie jest mowa o tym samym temacie, tylko zwolnieniu ludzi, którzy chcą zniszczyć najbliższą przestrzeń życiową członków spółdzielni. Wszyscy o tym wiedzieli bo był mega szum, a i tak nie przyszli. Kompletnie inny przypadek niż te, o których mówisz.
MarciNo75
MarciNo75 przed chwilą via Wykop
  • 0
Ci którym nie zasłania okna albo którzy na tym miejscu parkingowym nie wynajmują miejsca są jakby mniej zainteresowani


@LGirl: W sumie poruszyłaś ciekawy problem. W spółdzielni od lat dzieje się źle, ale skoro zawsze dzieje się innym, to nic z tym nie robimy. I tak po kolei, aż to "źle" dotrze do nas. Tylko wtedy to znowu nam nikt nie będzie chciał pomóc.
Polski sposób myślenia o decyzjach wyborczych w

245

Wyzwiska, wulgaryzmy i bicie pacjenta przez ochronę

Wyzwiska, wulgaryzmy i bicie pacjenta przez ochronę

Pobicie w krakowskim szpitalu. Słuchacz Radia Kraków przysłał do redakcji nagranie, na którym widać, jak mężczyźni ubrani w mundury ochrony zadają ciosy pacjentowi, próbującemu wstać ze szpitalnego łóżka. Takie sceny rozegrały się w nocy z poniedziałku na wtorek w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

tomasztomasz1234
z
radiokrakow.pl
dodany: 14 godz. i 58 min temu
  • 34
  • #
    krakow
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    polska
  • #
    afera
MarciNo75
MarciNo75 11 min temu via Wykop
  • 0
nie widzę problemu


@UnhollySeth: A ja widzę. Roz.. mu łeb, i potem trzeba go będzie leczyć z naszych pieniędzy.
W takim przypadku powinni go po prostu unieruchomić.

277

Lekarze bez Granic wykorzystywali seksualnie nieletnie dziewczyny

Pokaż treści 18+

Lekarze bez Granic wykorzystywali seksualnie nieletnie dziewczyny

Pojawiły się oskarżenia o wymuszanie seksu w zamian za żywność, pracę lub pomoc humanitarną przez pracowników organizacji "Lekarze bez Granic", część przypadków dotyczyła nieletnich dziewcząt

GrimoaldStarszy
z
apnews.com
dodany: 11 godz. i 39 min temu
  • 42
  • #
    lekarz100k
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    afryka
  • #
    swiat
MarciNo75
MarciNo75 1 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 58
W artykule "AP exclusive: Doctors Without Borders report found cases of abuse and exploitation by staff in Chad"
Czyli nie chodzi o lekarzy, ale o "staff".

"Staff" to ogól pracowników (w tym kontekście najczęściej zewnętrznego supportu dla lekarzy), najprawdopodobniej lokalni czarni bądź uchodźcy z innych krajów afryki, którzy obecnie migrują na potęgę, których zawsze DWB zatrudnia do pomocy, bo brakuje wyszkolonej kadry z DWB a oprócz tego próbują ich edukować, żeby na
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

200

Chciał ścigać Ewę Wrzosek, traci stanowisko w prokuratorskiej centrali

Chciał ścigać Ewę Wrzosek, traci stanowisko w prokuratorskiej centrali

Chciał postawić zarzuty Ewie Wrzosek. Przełożony mu na to nie pozwolił. Teraz prokurator Juliusz Rudak stracił delegację. Wrzosek najbardziej zaufana ministra Żurka. Patologia ministerstwa sprawiedliwości.

eMWu12
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21 godz. i 14 min temu
  • 25
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
MarciNo75
MarciNo75 2 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 6
@PolakRodakAfrykaner: Już walczą, nawet główni naganiacze zostali aktywowani.
W stajni pewnie gorąco od wydawania poleceń aż siano paruje pod kopytami xD
MarciNo75 - @PolakRodakAfrykaner: Już walczą, nawet główni naganiacze zostali aktywow...

źródło: image

Pobierz

443

CD PROJEKT RED kompletnie poleciał w tęczę

Pokaż treści 18+

CD PROJEKT RED kompletnie poleciał w tęczę

Bo wiadomo że graczy najbardziej interesuje seksualność osób pracujących w Redach. Dodatkowo standardowo, wyłączone komentarze i damage control

lonceg
z
x.com
dodany: 11 godz. i 44 min temu
  • 144
  • #
    wiedzmin
  • #
    cdprojektred
  • #
    cyberpunk2077
  • #
    wiedzmin3
  • #
    gry
  • #
    cdr
MarciNo75
MarciNo75 2 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 2
Może ktoś z wykopków wyjaśni po co tam wszędzie jest wciskane LPG++?


@bossssob: Bo przede wszystkim dzieci grają w gry, a one są najbardziej podatne na indoktrynacje.
Studia growe dostają oferty sponsoringu od ogranizacji, które zajmują się promocją LGBT i często nie są to małe pieniądze. W skrócie: dodajesz gejoską postać i dostajesz za to hajs.
I w drugą stronę - jeśli studio nie zgodzi się na współpracę, to te

75

Bąkiewicz i działacze ROG brutalnie pobici i skuci kajdankami przez niemiecką po

Bąkiewicz i działacze ROG brutalnie pobici i skuci kajdankami przez niemiecką po

Robert Bąkiewicz i działacze ROG zostali brutalnie pobici i skuci kajdankami przez niemiecką policję - poinformował administrator profilu Roberta Bąkiewicza na Facebooku. Telewizja Republika wyemi

cogitos
z
tysol.pl
dodany: 15 godz. i 25 min temu
  • 75
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
MarciNo75
MarciNo75 13 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 11
@omicronns: Przecież gdyby ukraińcy zorganizowali nielegalny marsz np. ku czci bohaterów UPA u nas, to polska policja zachowałaby się tak samo.

2015

Wielka Brytania uruchomiła system kontroli internetu. Belfast płonie

Wielka Brytania w dniu wybuchu zamieszek w Belfaście, po ataku czarnoskórego nożownika, uruchomiła protokół cenzury internetu. Ofcom opublikował protokół reagowania, wymuszający usuwanie treści z mediów, gdy rząd uzna, że kryzys ma nastąpić. Protokół opracowano po ataku na dzieci w Southport.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 11.06.2026, 08:06:35
  • 212
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    imigranci
MarciNo75
MarciNo75 11.06.2026, 14:39:12 via Wykop
  • 15
Przecież u nas też by już coś takiego wprowadzili, gdyby nie opozycja i Nawrocki.
Tam serio nie ma jakiejś opozycji, która by się temu sprzeciwiła?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

18

Najniebezpieczniejsze miasto RPA - Warszawa za 30 lat?

Najniebezpieczniejsze miasto RPA - Warszawa za 30 lat?

Biały Johannesburg był kolebką szyku i klasy. Dzisiaj to upadłe miasto mogłoby być tłem w amerykańskim horrorze, w którym Will Smith walczy, by dotrzeć do domu przed zmierzchem. Oglądać od 5 minuty. Ścisłe centrum od 10 minuty. Czy to samo stanie się u nas?

MarciNo75
z
youtube.com
dodany: 11.06.2026, 13:30:52
  • 3
  • #
    youtube
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
  • #
    polska
  • #
    swiat

299

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Polityk miał odpowiadać za odpalenie racy podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości 11 listopada, "Potrzeba było 231 głosów, Tuskowi udało uzbierać się ich tylko 227" - napisał po głosowaniu lider Konfederacji.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 12:03:16
  • 152
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    mentzen
MarciNo75
MarciNo75 11.06.2026, 12:54:06 via Wykop
  • 39
Szacun, ale też wyrazy współczucia - tusk im tego nie zapomni.

2019

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

Mieszkańców najbardziej wzburza drastyczna nierówność wobec prawa. Prawo jest jakie jest, ale dlaczego jednych kara się za najechanie na trawnik, wyrzucenie śmiecia nie do tego pojemnika i wylicza mu się ilość "zużytego" deszczu do opłaty, a innym ich skrajne przewiny są darowane.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 10.06.2026, 11:36:32
  • 295
  • #
    polska
  • #
    wydarzenie
  • #
    katowice
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    imigranci
  • #
    prawo
MarciNo75
MarciNo75 10.06.2026, 12:32:01 via Wykop
  • 100
Z naszym słabym państwem będziemy mieć gorzej niż na zachodzie z tymi ludźmi


@fraciu: Dzisiaj dokładnie o tym samym myślałem przy okazji newsa o zamieszkach w Irlandii. Niestety zgadzam się w 100%.
Do tego jesteśmy państwem frontalnym. Niech tylko zacznie się jakaś zawierucha, to mamy pozamiatane.
MarciNo75
MarciNo75 10.06.2026, 16:33:50 via Wykop
  • 5
@Architekt_Chaosu: Oczywiście fakt, że protestują przeciwko mordowaniu ich współobywateli, jakoś ci umknął "ułomku".

566

Kolejny atak imigranta w Lublinie. Tym razem na tle religijnym!

W Lublinie doszło do ataku z udziałem 19-leniego imigranta, który zaatakował ratownika medycznego. Mężczyzna to obywatel Kazachstanu. W momencie dotarcia na Szpitalny Oddział Ratunkowy był pod wpływem alkoholu.

Akinori456
z
radiomaryja.pl
dodany: 10.06.2026, 14:26:33
  • 83
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    migranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    wydarzenia
  • #
    religia
MarciNo75
MarciNo75 10.06.2026, 16:32:15 via Wykop
  • 47
@cloudshark: Braun będzie ściągał hindusów, mentzen kogo popadnie, kaczyński i tusk wiadomo.
Ogólnie czarno to widzę.

827

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Pokaż treści 18+

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Na dworcu w Łodzi 41-latek kopnął z całej pary 55-letnią kobietę w głowę. Powodem miało być jej otarcie się podczas przejścia o jego partnerkę.

tombeczka
z
lodzka.policja.gov.pl
dodany: 10.06.2026, 07:16:57
  • 183
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    lodz
  • #
    polskiepato
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    policja
  • #
    patologia
MarciNo75
MarciNo75 10.06.2026, 12:19:07 via Wykop
  • -2
Nikt nie uzywa

tzn ze mowi sie


@Aster1981: Nie "mówi się" tylko wy tak mówicie. Nie rzutuj swoich urojeń językowych na wszystkich.
To słowo jest tutaj jak najbardziej odpowiednie.
MarciNo75
MarciNo75 10.06.2026, 12:28:49 via Wykop
  • 6
@kwark64: Żadna izolacja. Jestem przeciwnikiem kary śmierci tylko dlatego, że może trafić na zwykłego niewinnego obywatela. W tym wypadku nie ma o tym mowy - dla recydywistów nieumiejących funkcjonować w społeczeństwie kara śmierci powinna być jedyną opcją. Ten tutaj na 100% w przyszłości kogoś zabije. Zachowuje się jak wściekłe zwierze, i tak też powinno się go traktować.

561

Będziemy podawać PESEL przy zakupach. UE podała od jakiej kwoty

Będziemy podawać PESEL przy zakupach. UE podała od jakiej kwoty

Już niedługo zakup luksusowego zegarka, samochodu czy dzieła sztuki będzie wiązał się z obowiązkowym prześwietleniem kupującego. Wystarczy przekroczenie limitu 10 tys. euro. Unijne przepisy oznaczają też, że zwykły przelew bankowy nie wystarczy i konieczne będzie podanie PESEL

pierwszynawenus
z
money.pl
dodany: 08.06.2026, 18:51:18
  • 196
  • #
    zakupy
  • #
    pieniadze
  • #
    biznes
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    prawo
  • #
    4konserwy
MarciNo75
MarciNo75 08.06.2026, 21:40:40 via Wykop
  • 4
@Rurururkowiec: Tak średnio się budzą. Wyjdź poza bańkę wykopu i porozmawiaj z przeciętnym wyborcą PIS albo KO, zobaczysz jak bardzo są "obudzeni". Niestety te 25-30% głosujących na inne partie to za mało, a w najbliższych wyborach rozegra się właściwie wszystko. Za kolejne 4 lata będzie już za późno.

42

"Boi się zakończenia wojny". Ostre słowa b. rzeczniczki o Zełenskim

"Boi się zakończenia wojny". Ostre słowa b. rzeczniczki o Zełenskim

Była rzeczniczka prezydenta Ukrainy Julia Mendel skrytykowała decyzję Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu jednej z jednostek wojskowych imienia "Bohaterów UPA". Napisała też, że Zełenski obawia się zakończenia wojny, bo nie ma innej politycznej oferty.

Victor_Manzon
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 08.06.2026, 00:44:33
  • 19
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    zelenski
  • #
    polska
MarciNo75
MarciNo75 08.06.2026, 05:18:25 via Wykop
  • 1
Nawet ukraińskim elitom nie podoba się nadanie jednostce imienia zbrodniarzy, ale kałowcy i ich komusze pociotki będą przekonywać, że wszystko jest dobrze i w sumie rzeczywiśćie UPA to bohaterowie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

963

Atak na Zachodnim Brzegu. Izraelscy żołnierze zastrzelili niemowlę

Pokaż treści 18+

Atak na Zachodnim Brzegu. Izraelscy żołnierze zastrzelili niemowlę

Siedmiomiesięczne dziecko nie żyje, a jego rodzice są ranni. To bilans ostrzelania palestyńskiego samochodu przez izrael

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 06.06.2026, 15:13:09
  • 78
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    zachodnibrzeg
  • #
    okupacja
  • #
    terroryzm
MarciNo75
MarciNo75 06.06.2026, 16:33:27 via Wykop
  • 128
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MarciNo75
MarciNo75 07.06.2026, 13:15:33 via Wykop
  • 1
@radzioso532: To jest właśnie najbardziej w syjonitach przerażające. Dla was fakt, że ktoś odważy się jechać swoim własnym pojazdem na swojej własnej ziemi w kierunku, gdzie NIELEGALNIE stoi izraelski żołnierz, jest wystarczającym powodem do dokonania morderstwa.

A ojciec mówi, że zatrzymał się 10m od nich.
Dodatkowo izraelici kłamią w każdej możliwej sprawie. Nie ma żadnego powodu, żeby im wierzyć. Każde ich kłamstwa prędzej czy później wychodzą na wierzch, a przyparci
tomwick55
tomwick55
06.06.2026, 22:36:25
  • 12
#smiesznekotki #przegryw #koty #zwierzaczki #izrael
tomwick55 - #smiesznekotki #przegryw #koty #zwierzaczki #izrael

źródło: 1000032252

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarciNo75
MarciNo75 07.06.2026, 13:08:12 via Wykop
  • 1
@tomwick55:
MarciNo75 - @tomwick55:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

1396

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

Sierż. Mateusz Sitek. Chłopak, który marzył o wojsku

2 lata temu został zamordowany śp. sierż. Mateusz Sitek, żołnierz 1. Warszawskiej Brygady Pancernej, który został ugodzony nożem przez nielegalnego migranta na polsko-białoruskiej granicy. Do tej pory nie złapano mordercy.

matixrr
z
polska-zbrojna.pl
dodany: 06.06.2026, 08:53:56
  • 157
  • #
    wojsko
  • #
    granica
  • #
    uchodzcy
  • #
    migranci
  • #
    bialorus
  • #
    polska
MarciNo75
MarciNo75 07.06.2026, 10:40:52 via Wykop
  • 0
@rychu-nalepa: I na takich ludzi będziecie teraz składali się ze swoich pensji, żeby KO miało propagandystów.
Jak tam? Mam nadzieję, że się uśmiechacie tuskowa brygado.

3133

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
MarciNo75
MarciNo75 07.06.2026, 10:26:11 via Wykop
  • 36
Pozostałe 26% nie potrafi po prostu liczyć:
MarciNo75 - Pozostałe 26% nie potrafi po prostu liczyć:

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MarciNo75
MarciNo75 06.06.2026, 16:25:18
  • 2
Nie zdążyłem nawet dokończyć komentarza xD Szybko poszło.
Jak chcesz się dowiedzieć, kto tobą rządzi...

#izrael #wykop #cenzura
MarciNo75 - Nie zdążyłem nawet dokończyć komentarza xD Szybko poszło. 
Jak chcesz się...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarciNo75
MarciNo75
Autor
06.06.2026, 17:39:37 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

2414

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Dodatkowe 200 mln zł popłynie do artystów. A właściwie do organizacji, nad którymi nikt nie panuje

Ruryk
z
telepolis.pl
dodany: 06.06.2026, 08:48:20
  • 305
  • #
    cienkowska
  • #
    ozz
  • #
    reprograficzna
  • #
    oplatareprograficzna
  • #
    polityka
MarciNo75
MarciNo75 06.06.2026, 10:42:26 via Wykop
  • 3
Zastanawia mnie, co wyborcy obecnej władzy mają do powiedzenia w tej sprawie?
Popieracie? W nagrodę oddacie na nich znowu swój głos?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Marcin

  • Osoba niskorosła ale wysoko funkcjonująca. Konto aktualnie zablokowane za wpis o cenzurze na wykopie.
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking