Akcja charytatywna: Napisz do Seby
Dzien dobry, Jestem tu nowa osoba, ale do rejestracji sklonil mnie dosc glosny temat i chce niniejszym zwrocic sie z prosba do Wykopowiczow dobrego serca. Wszyscy jestesmy swiadomi ogromnego szumu medialnego wokol kolizji drogowej (wg. slow obrony), w ktorej stracila zycie trzyosobowa rodzina. Osk
z- 4
- #
- #
- #
- #
Wesprzyj go #napiszdoseby #majtczak