Bomba ekologiczna w Przecławiu. Dzikie wysypisko zagraża Odrze.

Na gigantycznym, nielegalnym składowisku odpadów w Przecławiu robotnicy zniszczyli stawy oraz siedliska chronionych łabędzi i bobrów. Skażona woda spływa do Odry. Gmina od 2015 roku ignoruje temat.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
W mojej gminie znajduje się gigantyczne dzikie wysypisko. Właściciel niczym się nie przejmując zacząć osuszać okoliczne stawy, niszcząc przy tym siedliska bobrów i łabędzi. Skażona woda może zatruć okoliczne cieki wodne które spływają bezpośrednio do Odry. Gmina mimo wielu sygnałów cały czas ignoruje temat. Żeby było śmieszniej wysypisko znajduje się przy głównej drodze wjazdowej z #niemcy do #szczecin jakieś 700m od