Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

Celem jest kształcenie podyplomowe 1500 lekarzy i dentystów. Lekarze mogą zgłosić się na kursy Medycyna cyfrowa, Orzecznictwo lekarskiej, Organizacja Ochrony Zdrowia Wojsk, Flebologia, Całościowa ocena geriatryczna czy szkolenie rzeczników odpowiedzialności zawodowej i sądów lekarskich.
z- 52
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















https://wykop.pl/link/7965751/izba-lekarska-wspiera-lekarzy-w-zakupie-samochodu
Izba Lekarska wspiera lekarzy w zakupie samochodu