Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Xagog
Xagog

Xagog

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34488
  • Znaleziska 32789
  • Mikroblog 1699
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 25

50

Nowy trend w Korei, dopamine sites: zakupy bez wydawania pieniędzy

Nowy trend w Korei, dopamine sites: zakupy bez wydawania pieniędzy

Można przeglądać produkty, zamawiać, śledzić kuriera, czekać na paczkę, a wszystko bez wydawania pieniędzy. Wszystko dla chwilowego skoku dopaminy, by zdredukować stres, samotność, poczucie konieczności wydawania pieniędzy...

matixrr
z
tech.wp.pl
dodany: 21 godz. i 2 min temu
  • 22
  • #
    internet
  • #
    korea
  • #
    zakupy
  • #
    psychologia
  • #
    depresja
  • #
    samotnosc
Xagog
Xagog
Xagog 17 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
Bez sensu, przecież człowiek wie, że to na niby.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Xagog
Xagog
Xagog 6 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 3
@KarmazynowyAstrofizyk: To nie to samo. W grze efekty swoich działań widzisz natychmiast i masz kontrolę nad rzeczywistością. To już swmo w sobie jest nagradzające. A tu co? Czekasz tylko na paczkę o której wiesz, że i tak nie przyjedzie. Bez sensu.
Xagog
Xagog
Xagog 5 min temu via Wykop
  • 0
p---o xxx filmy tez jest na niby, ale wielu to nie przeszkadza:)


@CapsLock3: Tak, ale to się wiąże ze stymulacją narządów płciowych i popędem seksualnym, doświadczaniem orgazmu, więc to też nie to samo :P

41

Dostawy dronowe - są zbyt głośne

Dostawy dronowe - są zbyt głośne

- a mieszkańcy okolic tras przelotowych nie mają spokoju od rana do wieczora. To zwykle spore maszyny które muszą mieć odpowiedni udźwig. Warto by brać to pod uwagę przed pracami legislacyjnymi na temat wydania zgody na takie dostawy.

bialy100k
z
youtube.com
dodany: 7 godz. i 12 min temu
  • 8
  • #
    drony
  • #
    lotnictwo
  • #
    amazon
  • #
    ebay
  • #
    aliexpress
  • #
    prawo
Xagog
Xagog
Xagog 32 min temu via Wykop
  • 1
@TenXen47: Myślę, że problemem jest raczej częstotliwość dźwięków jakie wydają niż jego głośność.
Xagog
Xagog
Xagog 23 min temu via Wykop
  • 0
a auta ci niby rzadko jeżdżą w mieście? Albo tramwaje?


@TenXen47: Chodzi mi o częstotliwość dźwięku w Hz, a nie to jak często one latają.

49

Słowo murzyn" pod lupą policji. Internauta może mieć problem

Słowo murzyn" pod lupą policji. Internauta może mieć problem

Ostrołęcka policja prowadzi nietypowe postępowanie dotyczące komentarza opublikowanego w internecie.

Not_Broken
z
eostroleka.pl
dodany: wczoraj, 07:57:27
  • 42
  • #
    polska
  • #
    murzyn
  • #
    cenzura
Xagog
Xagog
Xagog 16 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

619

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: 23.06.2026, 14:57:32
  • 282
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
Xagog
Xagog
Xagog 20 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
Kiedy wreszcie zrozumiecie że te wszystkie normy mają na celu wyeliminiowanie samochodów spalinowych - w celu uniezależnienia się od ruskiej/amerykańskiej/izrealskiej kontroli nad ropą.


@kwanty: Paliwa to nie jest jedyna rzecz do której potrzebna jest ropa naftowa. Do przemysłu petrochemicznego trafia jakieś 15% światowego wydobycia. Prócz tego ropa wykorzystywana jest w:

- przemyśle chemicznym (tworzywa sztuczne, rozpuszczalniki, farby, detergenty)
- farmaceutyce - część leków i substancji pomocniczych wymaga
Xagog
Xagog
Xagog 17 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 1
To jakaś bujda i szerzenie dezinformacji (że paliwa zużywają tylko 15% ropy). Jest raczej odwrotnie - wykorzystanie ropy poza produkcją paliw to właśnie jakieś 15%...


@kwanty: Masz rację, oparłem się na źródle, które wprowadziło mnie w błąd. No ośmieszyłem się, przyznaję.

59

Stracisz majątek przez cudzy kredyt. Państwo nie kiwnie palcem

Stracisz majątek przez cudzy kredyt. Państwo nie kiwnie palcem

Państwo zaskakująco niekonsekwentnie troszczy się o obywatela. Każe zapinać pasy i nakłada mandaty za telefon przy uchu

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: wczoraj, 09:49:48
  • 16
  • #
    polska
  • #
    kredyty
  • #
    majatek
  • #
    kredyt
Xagog
Xagog
Xagog 17 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 3
dorosły człowiek ma prawo wziąć na siebie odpowiedzialność za cudze długi właściwie bezgranicznie.


No ale w czym problem? To niech nie bierze odpowiedzialności, nikt nikogo nie zmusza.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

369

Skuteczne odparcie agresora gazem pieprzowym

Skuteczne odparcie agresora gazem pieprzowym

Naruszenie nietykalności cielesnej i szybka karma. Stop chamstwu kierowców.

PieknyWojciech
z
youtube.com
dodany: 23.06.2026, 16:02:33
  • 92
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    bezpieczenstwo
Xagog
Xagog
Xagog 20 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
Wyciągaj do kogoś łapska, szarp się, potem graj ofiarę i mów "to pan mnie zaatakował!". Jak ja gardzę takimi trepami. Dobrze, że dostał gazem, szkoda że tak mało. Jeszcze karetkę chciał zająć bez zagrożenia zdrowia czy życia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

371

Poważne zarzuty dla Francuza, który wszedł do tunelu metra w Warszawie.

Poważne zarzuty dla Francuza, który wszedł do tunelu metra w Warszawie.

Na trzy miesiące został aresztowany 22-letni obywatel Francji. Może odpowiadać za próbę zamachu na infrastrukturę. Sprawę przejął 8. Wydział do Spraw Wojskowych Prokuratury Okręgowej.

Zeswirowany_Michal
z
onet.pl
dodany: wczoraj, 14:31:28
  • 51
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    prawo
Xagog
Xagog
Xagog 21 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 30
No a jak wentylacja to na myśl przychodzi mi zamach z sarinem w Tokio.


@julian69: Ciekawostka: kult miał ok 10 tys. wyznawców w Japonii i ok 30 tys. w Rosji.

250

STOP rosyjskiej dezinformacji w Polsce. (@Lewaklewicowy) w serwisie X

STOP rosyjskiej dezinformacji w Polsce. (@Lewaklewicowy) w serwisie X

Wielki prawicowy Polak w obronie swoich wartości grozi odcięciem głowy ekspedientce Żabki

delulusional
z
x.com
dodany: wczoraj, 03:14:14
  • 99
  • #
    ukraina
  • #
    zabka
  • #
    polityka
  • #
    szur
Xagog
Xagog
Xagog 22 godz. i 56 min temu via Wykop
  • -2
Widzę, że to z kolei bardzo poważny, patriotyczny kanał zajmujący się publikacją wyrzygów narąbanych żuli z Żabki XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

601

Awantura z psem w warszawskiej galerii Młociny. Kobieta krzyczała: "Bierz go"

Awantura z psem w warszawskiej galerii Młociny. Kobieta krzyczała: "Bierz go"

W sieci udostępniono kilka nagrań, na których widać awanturującą się kobietę z jakimiś ludźmi. W samym środku konfliktu jest przerażony pies, który nie wie, co ma zrobić. Wariatka próbowała go nawet nasłać na ochronę, ale na całe szczęście jest mądrzejszy od niej.

deZZed
z
boop.pl
dodany: wczoraj, 11:16:32
  • 72
  • #
    psy
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    ludzie
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    zycie
Xagog
Xagog
Xagog 23 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 8
Pies okazał się o wiele mądrzejszy od właścicielki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

40

Szła w zaparte, że to wina rowerzysty. Policja sprawdziła kamery i zabrała jej p

Szła w zaparte, że to wina rowerzysty. Policja sprawdziła kamery i zabrała jej p

W Zielonej Górze doszło do sytuacji, która jest niestety idealnym przykładem tego, jak niektórzy kierowcy traktują innyc

harryrama
z
msn.com
dodany: przedwczoraj, 19:01:13
  • 39
  • #
    rower
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
Xagog
Xagog
Xagog 23 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
Jadąc rowerem, jak widzę kobietę za kółkiem, to jest 100% że nie ustąpi.


@bialytaboret: Ja też nie. Przepisy przepisami, ale wolę jednak jeździć na rowerze zamiast na wózku inwalidzkim

392

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Koniec pracy w upale? Nowe limity temperatur

Projekt ustawy zakłada maksymalną temperaturę 35 st. C w pomieszczeniach pracy oraz 32 st. przy ciężkiej pracy na zewnątrz. Już po przekroczeniu 28 st. w pomieszczeniu albo 25 st. przy pracy fizycznej pracodawca ma stosować działania ochronne. Jak obstawiacie, to będzie martwy przepis?

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: przedwczoraj, 08:03:08
  • 145
  • #
    praca
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pracbaza
  • #
    kolchoz
Xagog
Xagog
Xagog przedwczoraj, 14:41:16 via Wykop
  • 1
Niekoniecznie martwy, bo być może będzie to podstawa do odmówienia pracy w takich warunkach. Skoro ma to być ujęte w przepisach dotyczacych BHP, a pracownik ma obowiązek (nie prawo) odmówić pracy w warunkach nie spełniajacych przepisów BHP to i tutaj będzie mogł tak zrobić, jeśli pracodawca nie podejmie odpowiednich działań.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Xagog
Xagog
Xagog przedwczoraj, 14:43:31 via Wykop
  • -1
@JoBackManhorse: Ja mam w dupie PiP, jesli gdzieś nie zostają spelnione normy BHP i pracodawca naraża mnie na niebezpieczeństwo to sobie dokumentuję naruszenia przepisów BHP robiąc zdjecia czy nagrywając i odmawiam, a PiP nie jest mi do tego potrzebny. Już tak robiłem.
Xagog
Xagog
Xagog przedwczoraj, 15:43:19 via Wykop
  • 1
dokumentujesz i co dalej?


@JoBackManhorse: Nic, nie musiałem tego jeszcze wykorzystywać, chodzi o to, żeby mieć dowody na swoje twierdzenia o naruszeniu BHP. Żeby pracodawca nie mógł powiedzieć, że mówię nieprawdę.
Xagog
Xagog
Xagog przedwczoraj, 15:54:46 via Wykop
  • 1
i komu byś je dał jakby przyszło co do czego?


@JoBackManhorse: Wykorzystałbym w sądzie pracy gdybym musiał.
Xagog
Xagog
Xagog przedwczoraj, 20:51:49 via Wykop
  • 0
No to odmówisz to dostaniesz dyscyplinarkę, bo kierownik sporządzi notatke służbową, gdzie 2 najbardziej zdesperowanych areczków podpisze papier, że razem z kierasem sprawdzali temperature i było dobrze.


@Schwarzfahrer: Areczki razem z kierasem nie wiedzą, że wcześniej zrobiłem nagranie termometru pokazującego jaka jest temperatura tego dnia.

xD ty chyba nie znasz polskich realiów xD


@fraciu: znam, poprostu ich nie akceptuję. Jestem już po 40 i póki co moje podejście

593

Pomysłodawcy kampanii Ciepło z Polski chcą przyznać Zełenskiemu order (Nazwiska)

Pomysłodawcy kampanii Ciepło z Polski chcą przyznać Zełenskiemu order (Nazwiska)

Odznaczenie przedstawia polskie godło narodowe w ukraińskich barwach. Lista nazwisk popierających w artykule (m. in. Holland). Chcą abyśmy zapomnieli o Wołyniu.

Bartexor
z
pap.pl
dodany: przedwczoraj, 11:54:21
  • 130
  • #
    ukraina
  • #
    agnieszkaholland
  • #
    wolyn
Xagog
Xagog
Xagog przedwczoraj, 16:45:28 via Wykop
  • 37
Że chcą mu dać order to jedno, ale polskie godło w barwach Ukrainy to już przegięcie. Nie wspominam już o tym, że niektórzy mogą to odczytać jako gest uległości.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

84

Polski gigant przejmuje firmę w Ukrainie. Pierwsza tak duża umowa

Polski gigant przejmuje firmę w Ukrainie. Pierwsza tak duża umowa

Maspex zawarł umowę zakupu 80 proc. udziałów w spółce Karpackie Mineralne Wody w Ukrainie. To pierwsza duża akwizycja aktywów produkcyjnych tej grupy na ukraińskim rynku - donosi "Portal Spożywczy".

krzywousty80
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 15:25:21
  • 19
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    gospodarka
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    ekonomia
Xagog
Xagog
Xagog przedwczoraj, 15:56:19 via Wykop
  • 2
Dla tych którzy krzyczą że nie zarobimy nic na Ukrainie.


@krzywousty80: Ale oni krzyczą, że nie zarobimy na Ukrainie czy, że nie zarobimy na odbudowie Ukrainy? Bo to jednak dwie różne rzeczy.

270

Kijów wkłada kij we własne szprychy [komentarz GTBT]

Myślę, że najbardziej obiektywny komentarz odnośnie obecnego konfliktu na linii Warszawa - Kijów. Bez zbędnych emocji

laress
z
youtube.com
dodany: 24.06.2026, 16:42:45
  • 70
  • #
    polityka
Xagog
Xagog
Xagog 24.06.2026, 20:26:00 via Wykop
  • 69
Jeśli Zełeński faktycznie chce skonfliktować Polaków i Ukraińców na terenie Polski to trudno nie pokusić się o stwierdzenie, że robi ruską robotę.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Xagog
Xagog
Xagog przedwczoraj, 15:50:04 via Wykop
  • 1
tyle że to jego interes - w sensie, ma nadzieję że ten konflikt spowoduje powrót części Ukraińców z Polski.


@Pytalski_malopolan: Tak, ja to rozumiem, ale też pomaga w ten sposób ruskim, którzy także próbują nas skłócić. Zresztą nie obchodzi mnie jaki interes (co nie oznacza, że go nie rozumiem) ma ktoś, kto sieje ferment w moim kraju.

400

Ukraina podjęła grę mającą zdetronizować pozycję Polski w Europie Środkowej

Ukraina podjęła grę mającą zdetronizować pozycję Polski w Europie Środkowej

- Ukraina podjęła szerszą grę, która ma polegać na detronizacji pozycji Polski w Europie Środkowej i wywróceniu stolika dotychczasowych relacji polsko-ukraińskich. Kijów dąży do statusu gracza, który "rozdaje karty" i utrzymuje bezpośrednie relacje z Berlinem, Paryżem czy Londynem

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 11:21:14
  • 129
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
Xagog
Xagog
Xagog przedwczoraj, 13:36:24 via Wykop
  • 82
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Xagog
Xagog
Xagog przedwczoraj, 15:47:30 via Wykop
  • 0
@Dr_Manhattan: Źle zacytowałeś wypowiedzi w tym komentarzu - przypisałeś mi coś, czego nie napisałem (a osobie, której odpowiadałem moje słowa z kolei).

59

Niektórzy Ukraińcy zaczęli wyrzucać polskie produkty. Odwet za odebranie orderu

Niektórzy Ukraińcy zaczęli wyrzucać polskie produkty. Odwet za odebranie orderu

"Ich produktów w mojej lodówce nie będzie." Ukraińcy ogłosili bojkot naszych produktów po odebraniu orderu Zełenskiemu.

deZZed
z
boop.pl
dodany: 24.06.2026, 11:56:24
  • 21
  • #
    ukraincy
  • #
    polska
  • #
    order
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
Xagog
Xagog
Xagog 24.06.2026, 20:43:21 via Wykop
  • 3
Guzik mnie obchodzi co robią z rzeczami za które zapłacili w sklepie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

374

Ile zarabia lekarz w Polsce. Porównanie z Niemcami i Szwecją

Ile zarabia lekarz w Polsce. Porównanie z Niemcami i Szwecją

Młody lekarz rozpoczynający specjalizację w Niemczech zarabia 5 722 euro brutto (ok. 3 492 euro netto, czyli ok. 15,4 tys. zł), a na koniec szkolenia dochodzi do około 7 300 euro brutto (4 334 euro netto 19,1 tys. zł). Świeżo upieczony specjalista zaczyna od 7 552 euro brutto (4 463 euro netto, tj

airaG
z
pro.medonet.pl
dodany: 24.06.2026, 09:20:58
  • 73
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz100k
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
Xagog
Xagog
Xagog 24.06.2026, 20:17:14 via Wykop
  • 4
Polscy lekarze zarabiają mniej niż Szwedzi i Niemcy.


No i co z tego? To można powiedzieć o całej masie zawodów.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Xagog
Xagog
Xagog 24.06.2026, 20:28:33 via Wykop
  • 0
tylko w Niemczech minimalna krajowa jest wieksza niz mediana zarobkow w polsce xd to mozna powiedzieć ze 70% Polaków zarabia mniej niz Niemiec.


@Mirkowyprzegryw: No dokładnie o to mi chodziło. To jest porównanie z pominięciem wszystkich czynników, które mają wpływ na wysokość tych płac XD

326

Tak oszukują na mięsie mielonym

Tak oszukują na mięsie mielonym

Mięso mielone kusi ceną i wygodą, ale o jakości decydują przede wszystkim etykieta i skład. Kontrola IJHARS wykazała liczne niezgodności m.in. w zawartości tłuszczu, składzie i oznakowaniu produktów.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 24.06.2026, 13:17:48
  • 131
  • #
    polska
Xagog
Xagog
Xagog 24.06.2026, 20:24:28 via Wykop
  • 6
Ja ani razu w życiu nie kupiłem mięsa mielonego właśnie dlatego, że tam można prócz mięsa zmielić jeszcze inne rzeczy i konsument się nie zorientuje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

53

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku - prezydent Pl bez zaproszenia

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku - prezydent Pl bez zaproszenia

Prezydent Karol Nawrocki nie otrzymał zaproszenia na Konferencję na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku, gdzie planowane jest spotkanie przywódców państw wspierających, a także ministrów, inwestorów i przedstawicieli firm zainteresowanych inwestowaniem w odbudowę Ukrainy

boboliwo
z
pap.pl
dodany: 22.06.2026, 20:05:23
  • 88
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
  • #
    polityka
Xagog
Xagog
Xagog 23.06.2026, 18:45:11 via Wykop
  • 2
To jest inwestycja, nie w Ukrainę tylko w swój przemysł, który ma szansę się na dekady zakotwiczyć na Ukrainie, założyć tam spółki córki, etc...


@kwanty: Już to kiedyś słyszałem w kontekście Iraku. Też miały być kontrakty przy odbudowie. Potem największe pozgarniało USA, nam została drobnica.
Co do odbudowy ukrainy to jeszcze w 2022 we włoskim Lugano odbyła się konferencja na temat odbudowy Ukrainy, gdzie zaprezentowano mapę z podziałem na to
Xagog
Xagog
Xagog 23.06.2026, 20:56:39 via Wykop
  • 0
Oczywiście możecie dalej wierzyć Karzyńskiemu/Kanał0...


@kwanty: To już było słabe. Nieładnie tak uwłaczać rozmówcy :)

36

Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski. To jest po prostu niemożliwe

Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski. To jest po prostu niemożliwe

Zachowuje się jak Viktor Orbán. Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski. To jest po prostu niemożliwe powiedział prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, który odniósł się do decyzji prezydenta Karola Nawrockiego ws. odebraniu mu Orderu Orła Białego.

konradpra
z
rp.pl
dodany: 22.06.2026, 06:03:15
  • 32
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
Xagog
Xagog
Xagog 23.06.2026, 19:40:26 via Wykop
  • 0
Bez Ukrainy nikt nie będzie w stanie bronić Polski.


Haha, a jest w tej bajce smok?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Nie wiem/nie obchodzi mnie/nie mam czasu - wybierz sobie.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.06.2020

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.11.2016

    Złotousty
  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.05.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking