Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jacke

jacke

Dołączył 1 rok i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1257
  • Znaleziska 1179
  • Mikroblog 78
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 19

2668

Poszukiwany ten pojazd. Za wskazanie właściciela przewidziana nagroda

Poszukiwany ten pojazd. Za wskazanie właściciela przewidziana nagroda

Banda matołów tym razem w buggy zdewastowała parę hektarów rzepaku w Wieprzu ! Pojazdy były trzy. Właściciel niestety nie był w stanie dogonić ich samochodem osobowym.

adriansi
z
facebook.com
dodany: 19 godz. i 11 min temu
  • 243
  • #
    wykopefekt
  • #
    buggy
  • #
    offroad
jacke
jacke 8 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
wszystko jest dla ludzi, sportowe fury i skutery wodne, quady, cross, a nawet k-----a. Problem w tym, że ludzi, którzy się tym cieszą kompletnie nie interesuje dobro, spokój, czy bezpieczeństwo innych.


@qciek: tak się ostatnio zastanawiałem, że obecnie nie ma chyba większego nolifa niż osoba pasjonująca się szybkością i głośnością środka transportu, jakim jest samochód czy tam jakiś inny charczek. Nawet siedzenie cały dzień na kanapie i napierdzielanie w Fruit

59

Stracisz majątek przez cudzy kredyt. Państwo nie kiwnie palcem

Stracisz majątek przez cudzy kredyt. Państwo nie kiwnie palcem

Państwo zaskakująco niekonsekwentnie troszczy się o obywatela. Każe zapinać pasy i nakłada mandaty za telefon przy uchu

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: przedwczoraj, 09:49:48
  • 16
  • #
    polska
  • #
    kredyty
  • #
    majatek
  • #
    kredyt
jacke
jacke przedwczoraj, 20:13:39 via Wykop
  • 5
Każe zapinać pasy i nakłada mandaty za telefon przy uchu podczas jazdy


Masz wypadek bez pasów to obciążysz służbę zdrowia.
Jedziesz z telefonem to możesz spowodować wypadek.

Chcesz poręczać kredyty to jesteś odpowiedzialny tylko za siebie.
Wolność i odpowiedzialność. Nie rozumiem o czym jest ten artykuł? Myślałem, że bezprawnik.pl to jest poważna strona.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3579

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

To nie żart. Ministerstwo Zdrowia wyhamowuje tempo rozwoju studiów lekarskich. Resort nie planuje już ani dalszego zwiększania liczby miejsc, ani nowych kierunków. W kolejnych latach limity mogą nawet zacząć spadać. "Nie ma potrzeby". Czy przyjdzie nam zdy--ać w kolejkach do lekarzy milionerów?

Z_dupy_strzelec
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 25.06.2026, 08:21:04
  • 442
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz500k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
jacke
jacke 25.06.2026, 20:57:52 via Wykop
  • 3
Polityk do polityka: "ej, ty, no czemu oni nie chcą się rozmnażać?"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

734

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono tajne wytyczne Policji: Normy mandatowe i 823 mln zł zabrane kierowcom

Ujawniono w Senacie kwity na policyjną maszynkę do pieniędzy! W Senacie ruszyła petycja z linku o patologicznym systemie statystyk. KGP zmusza do norm (min. 50% mandatów za prędkość), a RPO alarmuje o limitach legitymowań na patrol. Dokumenty obnażające dojenie kierowców na 823 mln zł w petycji!

MXMR
z
senat.gov.pl
dodany: 23.06.2026, 17:52:45
  • 161
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    afera
jacke
jacke 23.06.2026, 20:46:36 via Wykop
  • -8
Mam taki styl jazdy, że wolę na polskiej drodze spotkać policjanta niż furiata agresora.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacke
jacke 24.06.2026, 11:10:28 via Wykop
  • 0
aż dojdzie, że spotkasz obu w jednej osobie ;)


@hrumque: dlatego raczej dobrze mieć kamerkę.

Jeżdżąc przepisowo jeszcze nie miałem styczności z policją. Za to z poganiaczami co kilka dni.

620

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: 23.06.2026, 14:57:32
  • 282
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
jacke
jacke 23.06.2026, 21:05:30 via Wykop
  • -16
@xer2--her: ja bym przyjął inną skalę bo poniżej Euro 4 to jednak jest już historia. Spaliny z silnika poniżej Euro 6 nie są najlepsze do wdychania; wyraźny, mocny smród.

Także jak komuś zależy na "dobrostanie" swoim i otoczenia to będzie się raczej cieszył z Euro 7? Czy raczej idziemy w kierunku starego dobrego równania standardu w dół do "bo mi nie przeszkadza to innym też nie powinno".
jacke
jacke 24.06.2026, 09:33:50 via Wykop
  • -2
niestety ale muszę cię zmusić, oto moje euro 0


@Lardor: OK, czyli gramy w 0-sum game? My zmuszamy was a wy zmuszacie nas.

721

Lekarz-emeryt 1,7 mln zł przychodu, 0,7 mln zł dochodu w rok

Lekarz-emeryt 1,7 mln zł przychodu, 0,7 mln zł dochodu w rok

Jarema Paprocki - lekarz, radny powiatu Lubartowskiego, emeryt. Przychod z działalności lekarskiej: 1,728,406.99 Dochod z działalności lekarskiej: 718,902.46

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 06:53:37
  • 38
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    lubartow
  • #
    zdrowie
jacke
jacke 23.06.2026, 09:00:31 via Wykop
  • 3
1 mln poszedł na koszty i opłaty?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2369

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Średnie miesięczne zarobki lekarzy z wszystkich faktur to 80 tys. zł.

Nomadmum pozyskała dane z biura księgowego obsługującego lekarskie JDG. Dane na podstawie 1 tys. JDG pokazują, że średnio miesięcznie z wszystkich faktur lekarze z tego biura mają 80 tys. miesięcznie. Rekordzista 400 tys. zł miesięcznie. Pokrywają się one z oświadczeniami majątkowymi innych lekarzy.

Stulejman_Beznadziejny
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 07:39:47
  • 267
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    konowalposting
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
jacke
jacke 23.06.2026, 08:55:01 via Wykop
  • 24
Prywatna służba zdrowia z publicznych pieniędzy?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

730

Zrobiłem stronę, która zbiera promocje z gazetek sklepowych w jedną tabelę

Zrobiłem stronę, która zbiera promocje z gazetek sklepowych w jedną tabelę

Codziennie sprawdza czy są nowe gazetki, parsuje każdą stronę i zapisuje produkty z cenami do jednej tabeli, wraz z datami ważności. Tabele da się filtrować, sortować i porównać po cenie. Nic wielkiego, zwykła tabela, ale dla mnie spoko, aby trochę zaoszczędzić, a może i wam się przyda.

pameaviz
z
myk.pl
dodany: 16.06.2026, 15:41:01
  • 133
  • #
    webdev
  • #
    lifehack
  • #
    protip
  • #
    ciekawostki
jacke
jacke 16.06.2026, 20:27:18 via Wykop
  • 1
fajny pomysł ale chyba działa tak średnio ;-). odnośniki do gazetek nie pokazują strony z danym produktem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

358

40% sprzedawanych ciężarówek do 2030 ma być ELEKTRYCZNA, biurokraci szaleją

40% sprzedawanych ciężarówek do 2030 ma być ELEKTRYCZNA, biurokraci szaleją

W tym samym roku elektryczne ciężarówki mają stanowić aż 20% całej floty ciężarowej na unijnych drogach! Żeby to osiągnąć elektryczne ciężarówki mają dostać priorytet w publicznych przetargach i programach wsparcia!

pra_bart
z
facebook.com
dodany: 16.06.2026, 12:19:53
  • 154
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    chiny
  • #
    gospodarka
  • #
    europa
jacke
jacke 16.06.2026, 20:22:19 via Wykop
  • 16
Marzeniem nierobów siedzących na złożach jest jest jak najdłuższe uzależnienie od ich czarnego złota.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

385

Rozpędzony 18-latek na elektrycznej hulajnodze wbił się w samochód.

Rozpędzony 18-latek na elektrycznej hulajnodze wbił się w samochód.

W sobotę, 13 czerwca, około godziny 19 na skrzyżowaniu ulic Listonoszy i Magneta w warszawskim Rembertowie doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i hulajnogi elektrycznej. Ranny został 18-letni użytkownik jednośladu.

PiersiowkaPelnaZiol
z
miejskireporter.pl
dodany: 16.06.2026, 14:46:04
  • 157
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
jacke
jacke 16.06.2026, 20:19:54 via Wykop
  • 28
Ja nie rozumiem ludzi, którzy kupują dziecku takie cudo. Rozmyślili się?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

574

Szpital ma problem z płynnością finansową. Brakuje na wypłaty

Szpital ma problem z płynnością finansową. Brakuje na wypłaty

Prezydent Bytomia przyznał, że Szpital Specjalistyczny nr 1 stracił płynność finansową. Obecnie występują opóźnienia w wypłatach dla pracowników na kontraktach i zleceniach oraz w opłatach dla dostawców zewnętrznych.

VoxClamantisInDeserto
z
tvn24.pl
dodany: 15.06.2026, 17:17:49
  • 62
  • #
    polska
  • #
    bytom
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    wydarzenia
jacke
jacke 15.06.2026, 20:30:12 via Wykop
  • 112
Ja wiem kto na pewno nie stracił płynności finansowej :-).
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

388

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 12:46:59
  • 198
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
jacke
jacke 15.06.2026, 20:26:51 via Wykop
  • 2
@ty_O: jak ktoś potrzebuje transportu to kupuje Toyotę a jak ma być tanio to Dacię. Chcesz się dowartościować i masz zdolność kredytową? Niemieckie premium. Łechtanie ego w błyszczącym suwie ale po taniości? Chińskie.

1723

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 651
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
jacke
jacke 14.06.2026, 19:29:00 via Wykop
  • 0
@N331: kupiłem ostatnio mebel od prawdziwej polskiej firmy z dumnym "Designed in Poland" na kartonie ale już "made in" było wiadomo gdzie. I jak to zobaczyłem to stwierdziłem, że po prostu będę zamawiał bezpośrednio przez ali czy temu bo jaki jest sens płacić marżę sprzedawcy. A Chińczyk prędzej czy później i tak to podrobi.

29

Praktyczny poradnik: jaką roślinę wybrać na żywopłot?

Praktyczny poradnik: jaką roślinę wybrać na żywopłot?

Jeśli jesteście na takim etapie życia, w którym, zastanawiacie się nad swoimi roślinami w ogrodzie, na pewno ten film jest dla was. Podane są również przybliżone ceny za 10 m takiegoż żywopłotu.

JoeShmoe
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 17:40:01
  • 18
  • #
    ciekawostki
  • #
    ogrodnictwo
  • #
    rosliny
  • #
    dzialka
  • #
    ogrod
jacke
jacke 06.06.2026, 20:16:54 via Wykop
  • 1
Buk?
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacke
jacke 09.06.2026, 06:34:12 via Wykop
  • 1
@tomas7: widziałem gęste żywopłoty z buka i liście się trzymały. A te abies concolor przycinasz czy sobie rosną?
jacke
jacke 10.06.2026, 20:56:26 via Wykop
  • 0
mam ścianę jodeł, sadziłem co 120cm


@tomas7: jakbym sobie tak posadził jodły to bym nie miał działki :-). Stąd liczę na buki bo nie chcę zatujić sobie całej zieleni. Chociaż ładnie przycięte jeszcze ujdą no i trzeba przyznać, że bardzo praktyczne.

Cisy wolno rosną - jak kolega wspominał. Posadziłem kilka sztuk na próbę ale to "żywopłot na

1049

320km/h na polskiej autostradzie

320km/h na polskiej autostradzie

Tiktoker postanowił zrobić sobie tor wyścigowy z polskiej autostrady.

dziubsterpl
z
tiktok.com
dodany: 06.06.2026, 18:25:56
  • 218
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
jacke
jacke 06.06.2026, 20:06:38 via Wykop
  • 14
@typ53B: no nie wiem. W Niemczech priorytetem jest nie spowodować zagrożenia a później jechać szybko, w Polsce na odwrót - inna kultura. No i też inna infrastruktura.

536

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Połowa premii (do 250 zł) zależy od odpowiedzi na pytanie na ekranie kasy: "Jak oceniasz dzisiejszą wizytę?", na które można odpowiedzieć wyborem zielonej, żółtej lub czerwonej "buźki". Co więcej, sklep musi znaleźć się w gronie top 50 proc. najlepszych placówek w regionie.

Poludnik20
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.05.2026, 03:10:29
  • 243
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    praca
  • #
    polska
jacke
jacke 31.05.2026, 20:45:31 via Wykop
  • 9
Najlepszy jest ten shaming po kliknięciu w czerwone. Już teraz nie pamiętam ale leci coś w stylu "dziękujemy, postaramy się lepiej". Każdy już wie kto klika w smutasa :-). Jakby jeszcze dali opcję płatności gotówką w tych automatach ale nie. Jest jedna pani co kasuje, zamiata i wykłada sery a ludzie mogą poczekać bo pracownika trzeba wycisnąć do zera...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

407

Drifterzy z Łowicza #bmw

Drifterzy z Łowicza #bmw

Jak ustaliła później policja, BMW zostało zakupione trzydzieści minut przed zdarzeniem z filmu. Łowicz, 21 maja 2026

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 09:16:16
  • 101
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • #
    bmw
  • #
    samochody
jacke
jacke 31.05.2026, 20:41:58 via Wykop
  • -1
Dopóki nie ma ofiar śmiertelnych to mało kto się takimi interesuje. Jak są ofiary to początkowo jest drama a później rozchodzi się po kościach. Widzę te cyrki szczeniaczków na drogach i nie mogę się nadziwić, że w 2026 w europejskim kraju tak można i nikt się nie czepia. Gdzie jest policja? Nie ma narzędzi fizycznych i prawnych? Jest ciche przyzwolenie?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

433

Skoro wszyscy rekrutują, to czemu nie możesz znaleźć pracy?

Skoro wszyscy rekrutują, to czemu nie możesz znaleźć pracy?

Co trzecia oferta pracy w Europie to ghost job - atrapa bez budżetu, a LinkedIn zarabia 450 milionów dolarów rocznie na module AI do filtrowania CV. Mechanika widmowych ogłoszeń, mit ATS odrzucającego 75% aplikacji, RODO art. 22, AI Act, dane GUS i Eurostat o spadku wakatów w Polsce 2026 o 9,5%. 0:0

snorli12
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 15:26:47
  • 151
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    januszebiznesu
  • #
    januszex
  • #
    polska
jacke
jacke 27.05.2026, 07:41:46 via Wykop
  • 0
"to co przychodzi na rozmowę to dramat"


@teh_m: big red flag. Już wiesz dlaczego.

51

Koniec UK? Tak Wygląda Anglia, Której Polacy Nie Znają

Koniec UK? Tak Wygląda Anglia, Której Polacy Nie Znają

Internet pokazuje Wielką Brytanię jako kraj, który się kończy. Problemy, migracja, chaos, upadające miasta i coraz większe napięcia społeczne. Ale jest też druga Anglia. Ta, której większość ludzi nigdy nie widzi. W tym filmie zabieram Was na spacer po angielskiej wiosce i pokazuję, dlaczego mimo og

admin-adsaDASD
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 14:57:16
  • 49
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    emigracja
  • #
    polska
jacke
jacke 25.05.2026, 20:20:23 via Wykop
  • -5
A w Polsce na wioskach charczenie motorów, quadów, samochodów i wszystkiego głośnego co wpadnie w ręce żądnej wrażeń gawiedzi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacke
jacke 26.05.2026, 20:28:42 via Wykop
  • 0
@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz: nie wątpię. Niewolnicza czy tam chłopska mentalność siedzi w ludziach pokolenia. Z jednej strony brak ciekawszych zainteresowań a z drugiej egoizm.

612

Wychodzisz z Castoramy bez zakupów? Algorytm każe pracownikowi spytać dlaczego

Wychodzisz z Castoramy bez zakupów? Algorytm każe pracownikowi spytać dlaczego

Castorama postawiła na AI. Wiele dużych firm tak zrobiło. Popularna sieć sklepów z materiałami budowlanymi wykorzystała jednak technologię w celu między innymi uprzykrzania życia klientom oraz okrajania premii pracowników.

Epikur
z
bezprawnik.pl
dodany: 24.05.2026, 09:52:04
  • 215
  • #
    praca
  • #
    januszebiznesu
  • #
    castorama
  • #
    afera
jacke
jacke 25.05.2026, 07:06:51 via Wykop
  • 0
Widzę, że próbują konkurować z makro w kategorii "jak najlepiej zniechęcić klienta do odwiedzenia sklepu".
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacke
jacke 25.05.2026, 20:26:42 via Wykop
  • 0
@ACM04: a po zapłacie ten dreszczyk emocji gdy ochroniarz kontrolował wózek przy kasie czy aby na pewno nic nie zostało ukradzione. W końcu każdy klient to potencjalny złodziej ;-).
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >
  • * są wyjątki od tej reguły.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking