Każe zapinać pasy i nakłada mandaty za telefon przy uchu podczas jazdy
Masz wypadek bez pasów to obciążysz służbę zdrowia.
Jedziesz z telefonem to możesz spowodować wypadek.
Chcesz poręczać kredyty to jesteś odpowiedzialny tylko za siebie.
Wolność i odpowiedzialność. Nie rozumiem o czym jest ten artykuł? Myślałem, że bezprawnik.pl to jest poważna strona.




















@qciek: tak się ostatnio zastanawiałem, że obecnie nie ma chyba większego nolifa niż osoba pasjonująca się szybkością i głośnością środka transportu, jakim jest samochód czy tam jakiś inny charczek. Nawet siedzenie cały dzień na kanapie i napierdzielanie w Fruit