Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PlanetHell
PlanetHell

PlanetHell

Dołączył 16 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11782
  • Znaleziska 1484
  • Mikroblog 10298
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 16

270

Urząd Pracy w Kłodzku skrócił sobie godziny pracy, bo jest gorąco na dworze

Urząd Pracy w Kłodzku skrócił sobie godziny pracy, bo jest gorąco na dworze

Pani za biurkiem nie będzie się przecież pocić tylko po to aby obsluzyc zainteresowanych.

Edonik
z
facebook.com
dodany: 11 godz. i 29 min temu
  • 53
  • #
    polska
  • #
    urzadskarbowy
  • #
    gospodarka
PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 5 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
Gdzie jest napisane że skrócili sobie pracę? Jest napsiane że będzie czynny do 14. Nie ma nic o pracy. Tak samo jak idziecie do Lidla i jest czynny do 23. to o 23 wszyscy razem z pracownikami wychodzą XD?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CzulyTomasz
CzulyTomasz
20 godz. i 34 min temu
  • 3
Natura.

#wzrost #blackpill #przegryw
CzulyTomasz - Natura.

#wzrost #blackpill #przegryw

źródło: 1000010829

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 20 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
@CzulyTomasz: jaki wzrost? ona po prostu myśli że 185+ mają większe kutasy.
  • Odpowiedz

3502

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

To nie żart. Ministerstwo Zdrowia wyhamowuje tempo rozwoju studiów lekarskich. Resort nie planuje już ani dalszego zwiększania liczby miejsc, ani nowych kierunków. W kolejnych latach limity mogą nawet zacząć spadać. "Nie ma potrzeby". Czy przyjdzie nam zdy--ać w kolejkach do lekarzy milionerów?

Z_dupy_strzelec
z
rynekzdrowia.pl
dodany: przedwczoraj, 08:21:04
  • 428
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz500k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell przedwczoraj, 10:52:25 via Wykop
  • 1
Gzie jest wąskie gardło? Nie jest to kwestia że lekarze sami blokują niszowe specjalizacje?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 06:37:02
  • 82
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje lud...

źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell przedwczoraj, 06:40:46 via Wykop
  • 764
@mirko_anonim: Kupie domek w centrum miasta XDDD
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
24.06.2026, 18:57:42
  • 7
#polityka
Stanowski nigdy nie napisał 1 slowa o Mateckim.
fidelio-fidelio - #polityka 
Stanowski nigdy nie napisał 1 slowa o Mateckim.

źródło: 1000152378

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 24.06.2026, 18:58:34 via Wykop
  • 4
@fidelio-fidelio: może był na wakacjach
  • Odpowiedz
Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
24.06.2026, 09:16:23
  • 2
#polityka Prawacy piszą, że w normalnym kraju ludzie by się masowo odwrócili od KO po akcji ze szpitalem południowym.

W normalnym kraju tak, ale nie w kraju gdzie po drugiej stronie do wyboru jest konfoPiS, który będzie jeszcze bardziej jechał po bandzie do tego tuszował afery i jeszcze ludzie będą klaskać bardziej niż silniczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Jak tam Pan Telus po śledztwie wewnątrzpartyjnym w sprawie działki pod
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 24.06.2026, 09:17:43 via Wykop
  • 0
@Polakmaly85: ktoś mądrze keidyś napsiał że 8 lat Pisu przy wąłdzy tak obniżyło stadnardy że KO się z tego wyliże
  • Odpowiedz
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
17.06.2026, 10:13:04
  • 0
W ogóle kocham, że jak jest #eurowizja to jest jeden wielki ryk, że chur dur polityczny konkurs, tymczasem te wszystkie #mundial euro czy inne igrzyska są nawet jeszcze bardziej polityczne i jakoś nikt nie płacze. XD A na tym mundialu to już w ogóle, patrząc co odwala Trump. No kto by się spodziewał, że jak w jakimś wydarzeniu rywalizują kraje to dane wydarzenie będzie polityczne. Wszędzie jest #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 17.06.2026, 10:20:12 via Wykop
  • 0
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: może dlatego że w eurowizji głosują ludzie. A na mundialu decyduje jednak efektywnośc zespołu a nie gusta.
  • Odpowiedz
Chlodny_Pokerzysta
Chlodny_Pokerzysta
17.06.2026, 07:29:21
  • 3
Tak wyglądają prawdziwe relacje polsko-niemieckie w UE. Mamy być tanią siłą roboczą a polki mają dawać, spróbuj polaku tylko domagać się respektowania swoich praw to szybko zostaniesz sprowadzony na ziemię i spacyfikowany jak w czasach trzeciej rzeszy.
#niemcy #uniaeuropejska #polska #afera #polityka #geopolityka #takaprawda #przemyslenia
Chlodny_Pokerzysta - Tak wyglądają prawdziwe relacje polsko-niemieckie w UE. Mamy być...

źródło: ue w praktyce

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 17.06.2026, 07:34:10 via Wykop
  • 6
@Chlodny_Pokerzysta: Przyjeżdzają jacyś imigranci do kraju i się rzucają. Deportować
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
10.06.2026, 10:46:22
  • 6
Jak to możliwe, że na Rynku w Krakowie ten chłop jakieś swoje czary odstawia?

Powinien być tak samo pogoniony jak ten czarnoksiężnik, który sprzedawał podrobione zegarki.

#krakow #afera
okoboji - Jak to możliwe, że na Rynku w Krakowie ten chłop jakieś swoje czary odstawi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 o 12.45.14

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 10.06.2026, 10:59:19 via Wykop
  • 0
@okoboji: czas palenia czarownic na stosie minął. Każdy może robić co chce.
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
09.06.2026, 13:11:48
  • 6
To będzie wspaniała katastrofa.

#polityka #krakow
elo345 - To będzie wspaniała katastrofa.

#polityka #krakow

źródło: Screenshot 2026-06-09 at 15-10-41 Monika Piątkowska kandydatką Koalicji Obywatelskiej i PSL na prezydenta Krakowa. Donald Tusk potwierdza - RMF 24

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 09.06.2026, 13:30:58 via Wykop
  • 4
@elo345: Obserwując trochę wybory jednak płeć ma znaczenie. Kobiety na start mają -5% XD
  • Odpowiedz
Wwolt
Wwolt
09.06.2026, 12:48:21
  • 7
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu Amnezja czy to jakaś inna choroba jest?
https://streamable.com/w440ce
Wwolt - #polityka #bekazprawakow #bekazpisu Amnezja czy to jakaś inna choroba jest?
h...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 09.06.2026, 12:52:04 via Wykop
  • 1
@Wwolt: Z Nawrockim mi nie podrodze, ale on nic złego nie powiedział. Każdy kraj ma prawo do własnych decyzji. Ocena moralna tych dezycji to drugie.
  • Odpowiedz
Orientalista
Orientalista
09.06.2026, 11:58:49
  • 16
Dzień sto drugi.

- Donald Trump powiedział, że umowa z Iranem jest już "poddawana ostatnim szlifom" i być może zostanie podpisana już w ciągu najbliższych trzech dni. Ostatnio miało być "już w ten weekend", ale może tym razem się uda?

- Równocześnie z różnych wypowiedzi wynika, że Trump staje się coraz bardziej zirytowany działaniami Beniamina Netanjahu i Izraela, który mimo wcześniejszych zapewnień kontynuuje ataki na Liban. Trump powiedział, że "Netanjahu nie będzie miał innego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 09.06.2026, 11:59:24 via Wykop
  • 3
@Orientalista: to będzie już 38 raz kiedy jest blisko
  • Odpowiedz

143

Kaja Kallas ogłasza nowe nominacje ambasadorów UE. ZERO Polaków.

Kaja Kallas ogłasza nowe nominacje ambasadorów UE. ZERO Polaków.

Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Kaja Kallas ogłasza nominacje 33 ambasadorów Unii Europejskiej oraz siedmiu zastępców szefów misji i nie ma na tej liście żadnego Polaka. Teraz pomyślcie tylko co by się działo gdyby taka lista została ogłoszona za rządów PISu XD

manstain
z
eeas.europa.eu
dodany: 08.06.2026, 00:13:14
  • 43
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    polityka
PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 08.06.2026, 14:35:57 via Wykop
  • -4
Dobrze że jako Polska mamy swoich ambasadorów, oh wait... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PlanetHell - Dobrze że jako Polska mamy swoich ambasadorów, oh wait... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: lw2k9lGaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy84Y2M2YmQ4Mi0wMTRiLTQ5MTktODM1MC1mOTRlOWQyYTRmODIuanBlZ5KVA80B8s0BJs0HAc0D8ZMFzQlgzQTs3gACoTAHoTEE

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

testowyandrzej
testowyandrzej
06.06.2026, 20:43:33
  • 24
25 lat i nikt nie wpadl na pomysl lepszej ogranizacji parady smokow.
Gdyby tylko przez Krakow płyneła jakaś rzeka długa na kilka km, z dostępnym bulwarem po obu stronach.
#krakow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 06.06.2026, 20:53:03 via Wykop
  • 2
@testowyandrzej: czekaj a nie jest po Wiśle wzdłuż bulwarów?
  • Odpowiedz
PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 06.06.2026, 16:51:26
  • 4
Ciekawe ile osób znowu na 30 min przed paradą stwierdzi że podjedzie pod samą Wisłę żeby dzieci miały jaknajbliżej XD.
#krakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lawsonik
Lawsonik
04.06.2026, 19:53:18
  • 1
#opole #koncert #eurowizja no i pięknie Alicja, ciebie widzowie zagraniczni nie docenili ale Polska cię docenia i to jest najważniejsze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 04.06.2026, 22:12:09 via Wykop
  • 0
@Lawsonik: Polska mistrzem Polski
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
03.06.2026, 16:06:54
  • 14
Fajna, różowa bo dla Putina wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak zwyczajnie to beka, że broniący się kraj, który miał być zajęty w 3 dni po 4.5 roku wojny zaczyna produkować pociski dalekiego zasięgu. Jak tam u nas sytuacja? A no tak jesteśmy na etapie dywagacji czy komuś odbierać odznaczenie czy nie.

#wojna #polska #ukraina #polityka
Davvs - Fajna, różowa bo dla Putina wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak zwyczajnie to beka, że...

źródło: 1000010482

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 03.06.2026, 16:11:24 via Wykop
  • 0
@Davvs: my po 4,5 roku jesteśmy na etapie że trzeba sie zacząć może zbroić XD
  • Odpowiedz
matt_dejmon
matt_dejmon
02.06.2026, 17:20:37
  • 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 02.06.2026, 17:21:42 via Wykop
  • 2
@matt_dejmon: Ale to jest standard w azji południowo-wschodniej.
  • Odpowiedz
PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 02.06.2026, 17:33:08 via Wykop
  • 1
@Leicester: na prowincji?
  • Odpowiedz
PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 02.06.2026, 17:50:53 via Wykop
  • 0
@Leicester: a co mają turyści do tego bazarku? Przecież to dla lokalsów
  • Odpowiedz
Naza_Dzikowski
Naza_Dzikowski
02.06.2026, 16:23:40
  • 0
Naza_Dzikowski

źródło: IMG_5090

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 02.06.2026, 16:25:01 via Wykop
  • 1
@Naza_Dzikowski: to eksperyment
  • Odpowiedz
SwiatOze
SwiatOze
02.06.2026, 13:41:38
  • 5
🤺Kraków, dawniej nieoficjalna stolica smogu w Polsce, stał się w kilka lat europejskim liderem walki z niską emisją. 🥇

📊Liczba dni smogowych została zredukowana z ponad stu do zaledwie 20 w roku.

⚖️Jak pokazały niedawne referendum, w wyniku którego odwołano prezydenta Aleksandra Miszalskiego, oraz powszechny sprzeciw wobec zasad funkcjonowania krakowskiej Strefy Czystego Transportu (SCT) - dalszy sukces ekologiczny stoi przed wyzwaniem pogodzenia ambicji klimatycznych ze sprawiedliwością społeczną.

https://swiatoze.pl/slad-weglowy-w-cieniu-referendum-krakowska-sct-jako-walka-o-zdrowie-czy-konflikt-klasowy/
SwiatOze - 🤺Kraków, dawniej nieoficjalna stolica smogu w Polsce, stał się w kilka la...

źródło: soze_Posty IG - 2026-06-02T153510.027

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell 02.06.2026, 16:22:44 via Wykop
  • 3
@SwiatOze: Proponuję zamknąć portal lub przestać korzystać z AI. 10 LAT. Możesz powiedzieć jaki jest związek smogu/sct ze śladem węglowym? Jak ma się zanieczyszczenie lokalne powietrza do gazów cieplarnianych i CO2?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.10.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.09.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking